IGSU: Lista adăposturilor de protectie civila unde ne putem ascunde in caz de atac aerian. DOCUMENT

BY: stiridinromania.ro In Actualitate, STIRILE ZILEI
Adaposturi antiaeriene Romania
virtualmag.ro



IGSU a publicat lista daposturilor de protectie civila. In Romania sunt in total 4538 de adaposturi, din care cele mai multe in Bucuresti-Ilfov (BIF) 1190, iar cele mai putine in Salaj (SJ) 13, Ialomita (IL) 13 si Vrancea (VN) tot 13.

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1ABAlba IuliaBloc ANL – str. Arieşului, nr. 235, bl. E 146.08448623.582668
2ABAlba IuliaSpitalul Judeţean de Urgenţă Alba – B-dul. Revoluţiei, nr. 246.07140923.557064
3ABAlba IuliaS.C. SEWS-R SRL Romania – Str. Alexandru Ioan Cuza, nr. 28b46.09425223.600770
4ABAlba IuliaS.C. SATURN S.A. – str. Cabanei, nr. 5746.10831023.584033
5ABAlba IuliaSucursala CEC Alba – Bd. Vladimirescu Tudor, nr. 2046.07502723.580172
6ABAlba IuliaDirecţia pentru Agricultură Judeţeană Alba – str. Calea Moţilor nr. 11246.07766223.565842
7ABAlba IuliaDirecția Sanitar Veterinară Alba, – str. Lalelelor, nr. 7A46.06368723.563915
8ABBlajS.C. Bosch Rexroth Blaj – Blaj, str. A. Vlaicu, nr. 246.17164123.934022
9ABSebeșBloc locuinţe – Sebeş, str. Lucian Blaga, nr. 5345.95697923.575226
10ABSebeșS.C. Kronospan S.A. Sebeş – str. M. Kogălniceanu, nr. 5945.97141623.548896
11ABCîmpeniJudecătoria Cîmpeni – str. Horea, nr. 1246.36410623.049565
12ABOiejdeaS.C. Albalact S.A. Alba – D.N. 1, km. 392+60046.16122523.647809
13ABSălciuaSediul Primărie Sălciua – str. Principală, nr. 6246.39861923.419434
14ABSîntimbruS.C. Transavia S.A. – Sediu administrativ, str. Blajului, nr. 244D46.13388523.636197
15ABValea LungăSediul Primăriei Valea Lungă – str. Victoriei, nr. 328B46.12410724.036588
16AGPiteștiStr. Carol Davila nr.144.86980624.844822
17AGPiteștiStr. Carol Davila nr.144.86980624.844822
18AGPiteștiB-dul Republicii nr. 14844.85181124.880022
19AGPiteștiB-dul Republicii nr. 8144.85328124.876483
20AGPiteștiStr. Rahovei44.85618624.869191
21AGPiteștiB-dul Republicii nr. 9044.85515124.873704
22AGPiteștiCartier Banat, bl. B8, sc. B44.84694524.874070
23AGPiteștiStr. Doctor Ștefan Odobleja nr. 1, bl. C7, sc. D44.86938924.855439
24AGPiteștiStr. Doctor Ștefan Odobleja nr. 1, bl. C7, sc. B44.86922524.855867
25AGPiteștiStr. Doctor Ștefan Odobleja nr. 1, bl. C7, sc. A44.86907224.856089
26AGPiteștiPiața Vasile Milea, nr. 444.85498624.876153
27AGPiteștiStr. A.D. Xenopol, bl. A6, sc. G44.84813324.872286
28AGPiteștiStr. A.D. Xenopol, bl. A6, sc. H44.84813324.872286
29AGPiteștiCalea Craiovei, nr. 128, bl. 38, sc. A44.84697524.879933
30AGPiteștiStr. Horia, Cloșca și Crișan, nr. 13, bl. B18, sc. C44.83648924.904142
31AGPiteștiStr. Horia, Cloșca și Crișan, nr. 17, bl. B18, sc. B44.83613324.904839
32AGPiteștiStr. Horia, Cloșca și Crișan, bl. B16, sc. C44.83616124.905256
33AGPiteștiStr. Horia, Cloșca și Crișan, bl. B17, sc. B44.83616124.905256
34AGPiteștiStr. Horia, Cloșca și Crișan, nr. 15, bl. B17, sc. C44.83660824.903744
35AGPiteștiStr. Horia, Cloșca și Crișan, nr. 13, bl. B18, sc. D44.83658924.904122
36AGPiteștiStr. Horia, Cloșca și Crișan, nr. 11, bl. B19, sc. B44.83724724.903608
37AGPiteștiStr. Horia, Cloșca și Crișan, nr. 11, bl. B19, sc. C44.83716124.903439
38AGPiteștiStr. Horia, Cloșca și Crișan, nr. 6, bl. B24, sc. D44.83763924.901686
39AGPiteștiStr. Lânăriei, nr. 2, bl. B27, sc. B44.83936424.900433
40AGPiteștiStr. Lânăriei, nr. 2, bl. B27, sc. D44.83918124.900281
41AGPiteștiStr. Lânăriei, nr. 2, bl. B27, sc. E44.83916124.900178
42AGPiteștiStr. Smârdan nr. 42-4444.84542524.886094
43AGPiteștiB-dul Republicii, nr. 149-15144.84705324.887744
44AGPiteștiStr. Armand Călinescu, nr. 4444.85472824.871022
45AGPiteștiStr. Victoriei, nr. 1844.85794224.871578
46AGPiteștiStr. Vasile Pârvan, nr. 144.84034424.877556
47AGPiteștiStr. Vasile Pârvan, nr. 144.84034424.877556
48AGPiteștiStr. Vasile Pârvan, nr. 144.84034424.877556
49AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, nr. 2344.83091124.909669
50AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, nr. 2244.82627224.913467
51AGPiteștiStr. Horia, Cloșca și Crișan, nr. 8, bl. B20, sc. D44.83644324.903346
52AGPiteștiStr. Horia, Cloșca și Crișan, nr. 8, bl. B20, sc. A44.83644224.903342
53AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, nr. 9, bl. B28, sc. A44.83809724.899194
54AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, nr. 9, bl. B28, sc. B44.83807824.899925
55AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, bl. B22, sc. C44.83697224.901571
56AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, bl. B22, sc. A44.83696924.901569
57AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, bl. B22, sc. B44.83696724.900875
58AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, bl. B21, sc. D44.83616724.901897
59AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, bl. B21, sc. E44.83616924.901650
60AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, bl. B21, sc. F44.83645024.901719
61AGPiteștiStr. Banat, nr. 15, bloc B3, sc. A44.84702924.870810
62AGPiteștiStr. Banat, nr. 10, bloc B4, sc. C44.84693524.871437
63AGPiteștiStr. Banat, bloc B1, sc. A44.84602624.872334
64AGPiteștiStr. Banat, bloc B2, sc. A44.84668124.871489
65AGPiteștiStr. Banat, bloc B9, sc. B44.84742824.873159
66AGPiteștiStr. Banat, bloc B14, sc. B44.84944524.868141
67AGPiteștiStr. A.D. Xenopol, bloc A6, sc. G44.84826324.872612
68AGPiteștiStr. A.D. Xenopol, bloc A6, sc. H44.84809824.872389
69AGPiteștiStr. A.D. Xenopol, bloc A4A, sc. B44.84784624.872186
70AGPiteștiStr. A.D. Xenopol, bloc A4A, sc. A44.84801424.872454
71AGPiteștiStr. Banat, bloc 7A, sc B44.84680524.873594
72AGPiteștiStr. I.C. Brătianu, bloc A10, sc. A44.85749624.877860
73AGPiteștiStr. I.C. Brătianu, bloc A2, sc. A44.85762424.876704
74AGPiteștiStr. I.C. Brătianu, bloc A4, sc. A44.85793424.876905
75AGPiteștiStr. I.C. Brătianu, bloc A9, sc. A44.85756124.877773

1 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
76AGPiteștiStr. I.C. Brătianu, bloc A8, sc. A44.85744424.877506
77AGPiteștiStr. Transilvania, nr. 1, bloc D3, sc. F44.85004124.869392
78AGPiteștiStr. Paltinului, nr. 20, bl. D14, sc. A44.87327824.839381
79AGPiteștiStr. Paltinului, nr. 20, bl. D14, sc. C44.87335824.839381
80AGPiteștiStr. Paltinului, nr. 20, bl. D14, sc. D44.87392524.839396
81AGPiteștiStr. Paltinului, bl. A37, sc. B44.87461424.839031
82AGPiteștiStr. Paltinului, bl. A37, sc. A44.87481924.839336
83AGPiteștiStr. Alunului, nr. 27, bl. C17, sc. C44.87376724.840903
84AGPiteștiStr. Alunului, nr. 27, bl. C17, sc. A44.87333624.841669
85AGPiteștiStr. Alunului, nr. 27, bl. C17, sc. D44.87385024.840344
86AGPiteștiStr. Alunului, nr. 27, bl. C17, sc. B44.87370824.841086
87AGPiteștiStr. Alunului, nr. 52, bl. A41, sc. A44.87461124.840778
88AGPiteștiStr. Alunului, bl. 41, sc. A44.87467824.840817
89AGPiteștiStr. Alunului, nr. 54, bl. A40, sc. A44.87484724.839956
90AGPiteștiStr. Alunului, nr. 52, bl. A41, sc. B44.87464424.840872
91AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, nr. 18, bl. B2, sc. F44.83288924.907167
92AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, nr. 18, bl. B2, sc. G44.83288924.907167
93AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, nr. 18, bl. B2, sc. E44.83291124.907036
94AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, nr. 18, bl. B2, sc. D44.83317524.907217
95AGPiteștiB-dul Petrochimiştilor, nr. 18, bl. B2, sc. A44.83335824.906233
96AGPiteștiStr. Carpenului, nr. 17, bl. A41, sc. B44.87562224.840575
97AGPiteștiStr. Gârlei, nr. 3, bl. A39, sc. B44.87518124.839561
98AGPiteștiStr. Gârlei, nr. 3, bl. A39, sc. C44.87546124.839844
99AGPiteștiStr. Paltinului, nr. 20, bl. B1, sc. B44.87336724.840006
100AGPiteștiStr. Paltinului, nr. 8, bl. C15, sc. A44.87318124.840150
101AGPiteștiStr. Paltinului, nr. 10, bl. C16, sc. A44.87331124.840081
102AGPiteștiStr. Paltinului, nr. 10, bl. C16, sc. B44.87307524.839464
103AGPiteștiStr. Paltinului, nr. 8, bl. C15, sc. B44.87284724.840078
104AGPiteștiStr. Gârlei, nr. 3, bl. A39, sc. A44.87535824.840022
105AGPiteștiStr. Carpenului, nr. 17, bl. 41, sc. A44.87566124.840992
106AGPiteștiStr. Carpenului, nr. 17, bl. 41, sc. C44.87566124.840992
107AGPiteștiB-dul Petrochimiștilor, nr. 13, bl. B3, sc. B44.83412524.905094
108AGPiteștiB-dul Petrochimiștilor, nr. 13, bl. B3, sc. C44.83410624.905094
109AGPiteștiB-dul Petrochimiștilor, nr. 14, bl. B4, sc. C44.83490824.904342
110AGPiteștiB-dul Petrochimiștilor, nr. 14, bl. B4, sc. D44.83494224.904156
111AGPiteștiB-dul Petrochimiștilor, nr. 14, bl. B4, sc. E44.83510824.903981
112AGPiteștiB-dul Petrochimiștilor, nr. 11, bl. B23, sc. A44.83745324.900731
113AGPiteștiB-dul Petrochimiștilor, nr. 11, bl. B23, sc. C44.83762224.900042
114AGPiteștiB-dul Petrochimiștilor, nr. 11, bl. B23, sc. B44.83747824.901292
115AGPiteștiStr. I.C. Brătianu, nr. 48-5244.86027824.870833
116AGPiteștiStr. I.C. Brătianu, nr. 48-5244.86027824.870833
117AGPiteștiStr. Victoriei, nr. 1244.85583324.873611
118AGPiteștiCalea București, nr. 3644.86555624.884622
119AGPiteștiCalea București, nr. 3144.86416724.877222
120AGPiteștiPiața Muntenia, nr. 144.85666724.872222
121AGPiteștiCalea Craiovei, nr. 16044.83810224.882881
122AGPiteștiStr. Dobrogeanu Gherea, nr. 144.88305624.831944
123AGPiteștiStr. Dobrogeanu Gherea, nr. 2-444.88527824.836667
124AGMoșoaiaComuna Moșoaia nr. 2, bloc MS2- sc. D44.84380624.855164
125AGMoșoaiaComuna Moșoaia nr. 2, bloc MS2- sc. D44.84380624.855164
126AGMoșoaiaComuna Moșoaia nr. 2, bloc MS2- sc. D44.84380624.855164
127AGMoșoaiaComuna Moșoaia nr. 2, bloc MS2- sc. D44.84380624.855164
128AGBraduDn. 65B, km 3+250m44.81651624.940229
129AGBraduSat Geamăna, zona Comercială nr. 1644.82456724.905778
130AGBraduStr. Petrochimiștilor nr. 144.80997524.937214
131AGBraduStr. Petrochimiștilor, nr. 344.81550624.921467
132AGOarjaStr.Primăriei, nr. 45944.75532924.975148
133AGSuseniStr. Principală, nr. 30144.71055624.948056
134AGMiceștiStr. Giurca, nr. 7244.94833324.879444
135AGMiceștiStr. Calea Câmpului nr. 76B44.95027824.884167
136AGCâmpulungStr. Carpați, nr. 9345.28826125.048408
137AGCâmpulungStr. Carpați, nr. 9345.28806125.048247
138AGCâmpulungStr. Carpați, nr. 9345.28840625.047981
139AGCâmpulungStr. Carpați, nr. 9345.28853125.047717
140AGCâmpulungStr.Traian, nr. 22345.28116725.052378
141AGCâmpulungStr. Istrate Rizeanu, nr. 445.27150025.046194
142AGCâmpulungStr. Matei Drăghiceanu, nr. 445.28425025.056503
143AGTopoloveniStr. Învățător Boielaru44.80666725.080556
144AGTopoloveniStr. Zăvoiului, nr. 9044.80944925.086777
145AGTopoloveniStr. Zăvoiului, nr. 9044.80944925.086777
146AGTopoloveniStr. Zăvoiului, nr. 9044.80944925.086777
147AGTopoloveniStr. Depozitelor, nr. 244.80565125.071117
148AGTopoloveniStr. Calea București, nr. 1144.80083325.083333
149AGCosteștiAleea Gării, nr. 844.66788424.877774
150AGMioveniBulevardul Dacia, nr. 144.94598324.918161
151AGMioveniStrada Câmpului, nr. 144.95345624.972350

2 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
152AGMioveniStrada Câmpului, nr. 144.95345624.972350
153AGMioveniStrada Uzinei, nr. 1-344.94508324.930853
154AGMioveniStrada Uzinei, nr. 1-344.94543124.930589
155AGMioveniBulevardul Dacia, nr. 14A44.95087224.925311
156AGMioveniBulevardul Dacia, nr. 14844.94906724.921211
157AGCurtea de ArgeșStr. Nevers, nr. 145.14844424.677306
158AGCurtea de ArgeșStr. Unirii45.16002824.674056
159AGCurtea de ArgeșStr. Unirii45.15913924.673389
160AGCurtea de ArgeșStr. Unirii45.15886124.673472
161AGCurtea de ArgeșStr. Unirii45.15861124.673528
162AGCurtea de ArgeșStr. Unirii45.15819424.673444
163AGCurtea de ArgeșStr. 1 Decembrie 191845.15111124.673583
164AGCurtea de ArgeșStr. Elena Cuza45.15042524.678603
165AGCurtea de ArgeșStr. Nevers45.14916724.678167
166AGCurtea de ArgeșStr. Nevers45.14925024.678250
167AGCurtea de ArgeșStr. Nevers45.14855624.678111
168AGMioveniB-dul Dacia, nr. 131A44.96884224.961414
169ARAradStr. Poetului, bl. A2446.20139121.299273
170ARAradStr.Brezoianu, Bl.A34, Sc.A46.20255121.299377
171ARAradstr.Poetului, Bl.A37, Sc.A46.19720221.303415
172ARAradstr.Poetului, Bl.A37, Sc.B46.19720221.303415
173ARAradstr.Brezoianu, nr.6, bl.A 49, Sc.A46.20248521.300433
174ARAradstr.Stupilor, nr.4, Bl.A54, Sc.A46.20125621.300752
175ARAradstr.Stupilor, nr.4, Bl.A54, Sc.B46.20125621.300752
176ARAradstr.Stupilor, nr.4, Bl.A54, Sc.C46.20125621.300752
177ARAradstr.Tribunul Andreica, nr.4, Bl.A60, Sc.A46.20130121.301084
178ARAradstr.Tribunul Andreica, nr.4, Bl.A60, Sc.B46.20130121.301084
179ARAradstr.Luchian, nr.23, Bl.17, Sc.B46.20084721.297820
180ARAradstr.Luchian, nr.32, Bl.C246.19960721.296406
181ARAradstr.Luchian, nr.30, Bl.C1, Sc.B46.20110221.297080
182ARAradAleea Tomis, nr.3, Bl.X146.19465821.300205
183ARAradAleea Tomis, nr.5, Bl.X246.19416021.300228
184ARAradAleea Tomis, nr.7, Bl.X346.19388421.299900
185ARAradAleea Dezna, Bl.X11, Sc.A46.19379121.296450
186ARAradAleea Dezna, Bl.X11, Sc.B46.19379121.296450
187ARAradAleea Dezna, Bl.X11, Sc.C46.19379121.296450
188ARAradstr.Școalei, nr.5, Bl.X2846.19237421.300468
189ARAradstr.Școalei, nr.6, Bl.X2946.18946421.301451
190ARAradstr.Școalei, nr.1, Bl.X34/1, Sc.A46.19225321.300724
191ARAradstr.Școalei, nr.1, Bl.X34/1, Sc.B46.19225321.300724
192ARAradstr.Școalei, nr.17, Bl.X34/2, Sc.A46.19225321.300724
193ARAradstr.Școalei, nr.17, Bl.X34/2, Sc.B46.19225321.300724
194ARAradAleea Neptun, Bl.Y146.19348321.303582
195ARAradAleea Neptun, Bl.Y246.19348321.303582
196ARAradAleea Neptun, Bl.Y346.19363721.302069
197ARAradstr.Obedenaru, Bl.Y9/A, Sc.A46.19292621.302750
198ARAradstr.Obedenaru, Bl.Y9/A, Sc.B46.19292621.302750
199ARAradstr.Obedenaru, Bl.Y9/B, Sc.A46.19292621.302750
200ARAradstr.Obedenaru, Bl.Y9/B, Sc.B46.19292621.302750
201ARAradStr. Obedenaru, nr.11, Bl.Y14, Sc.A46.19295421.303100
202ARAradStr. Obedenaru, nr.11, Bl.Y14, Sc.B46.19295421.303100
203ARAradStr. Obedenaru, nr.11, Bl.Y14, Sc.C46.19295421.303100
204ARAradstr.Călărașilor, Bl.Z3, Sc.A46.19772821.300556
205ARAradstr.Călărașilor, Bl.Z3, Sc.C46.19772821.300556
206ARAradstr.Fulgerului, Bl.Z8, Sc.A46.19554721.303053
207ARAradstr.Fulgerului, Bl.Z8, Sc.C46.19554721.303053
208ARAradstr.Abrud, nr.104, Bl.11646.17773121.346685
209ARAradAleea .Zorelelor, nr.3, Bl.11946.17852121.346188
210ARAradstr.Abrud, nr.110, Bl.12146.17822221.345741
211ARAradstr.Abrud, nr.96, Bl.12646.17799421.346169
212ARAradstr.Abrud, nr.102, Bl.13146.17746721.347509
213ARAradstr.Simion Popa, nr.12, Bl.13846.17881121.348816
214ARAradstr.Mioriței, nr.4, Bl.14046.17868821.348365
215ARAradstr.Mioriței, nr.5, Bl.14246.17376821.350420
216ARAradstr.Simion Popa, Bl.14646.17850121.350217
217ARAradstr.Simion Popa, Bl.14646.17850121.350217
218ARAradstr.Simion Popa, Bl.15346.17803821.351971
219ARAradstr.Abrud, nr.91, Bl.17146.17659321.350872
220ARAradstr.Săvîrşin, Bl.17446.17553421.350981
221ARAradstr.Mioriței, nr.55, Bl.20046.17559521.349856
222ARAradstr.Mioriței, nr.53, Bl.20246.17336421.350679
223ARAradstr.Abrud, nr.221, Bl.8446.17695721.353037
224ARAradstr.Simion Popa, nr.28, Bl.22446.17890921.349032
225ARAradstr.Voinicilor, nr.41, Bl.50946.17141221.353597
226ARAradstr.Zalău, nr.7, Bl.51746.17055421.351757
227ARAradstr.Sighișoarei, nr.3, Bl.530, Sc.A46.17075221.351334

3 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
228ARAradstr.Sighișoarei, nr.2, Bl.539, Sc.B46.17059021.350523
229ARAradstr.Batiștei, nr.1, Bl.556, Sc.B46.16860021.349717
230ARAradstr.Nucet, nr.8, Bl.563, Sc.A46.16889221.350118
231ARAradstr.Nucet, nr.10, Bl.564, Sc.B46.16874821.350876
232ARAradstr.Nucet, nr.10, Bl.564, Sc.C46.16874821.350876
233ARAradstr.Ciuhandru, Bl.1 ANL46.17107621.346364
234ARAradstr.Ciuhandru, Bl.2 ANL46.17084021.346281
235ARAradstr.Ciuhandru, Bl.3 ANL46.17064621.345470
236ARAradstr.Ciuhandru, Bl.4 ANL46.17016421.345931
237ARAradstr.Ciuhandru, Bl.5 ANL46.17035121.346288
238ARAradstr.Ciuhandru, Bl.6 ANL46.17057321.346346
239ARAradstr.Titulescu, Bl.1 ANL46.17389921.347431
240ARAradstr.Titulescu, Bl.2 ANL46.17358121.347336
241ARAradstr.Titulescu, Bl.3 ANL46.17332721.347532
242ARAradPiața Gării, Bl.146.18942121.324074
243ARAradstr.Horia, nr.10, Bl.H2, Sc.B46.17629621.316548
244ARAradstr.Horia, nr.10, Bl.H3, Sc.D46.17628921.316730
245ARAradstr.Horia, nr.10, Bl.H4, Sc.G46.17628921.316676
246ARAradstr.Blajului, nr.446.17725021.320686
247ARAradstr.Condurașilor, Bl.84, Sc.B46.16628421.297258
248ARAradstr.Condurașilor, Bl.84, Sc.C46.16626221.296625
249ARAradstr. Frunzei, nr. 246.14117621.336499
250ARAradSC ASTRA RAIL INDUSTRIES SRL (PRIVAT) Arad, Calea Aurel
Vlaicu, 41-43
46.18968521.319404
251ARAradSPITALUL JUDEȚEAN ARAD str.Spitalului, nr.1-346.18374821.308519
252ARAradMAGAZIN COLUMBUS OERAȚIONAL MARKET str.Vasile Lucaciu,
nr.4
46.17260921.346231
253ARAradSC JOYSON ROMÂNIA SRL, str. III, Zona industriala Vest nr. 946.20806521.246529
254ARAradGALERIA MALL ARAD-SC MERCURY CENTER SRL Calea Aurel
Vlaicu, nr.225-235
46.20095321.288133
255ARAradHOTEL MIKY SRL, Calea Radnei, nr.23146.17580721.365393
256ARAradPENNY – COMPLEX FORTUNA CENTER, str. Luchian, nr.146.19998121.295311
257ARAradSC YAZAKY COMPONENT TECHNOLOGY SA, str.III -Zona
Industrială Arad Vest nr.4
46.21116721.256229
258BCBacăuStr. Alexandru Șafran (CAEX)46.55585126.885339
259BCBacăuStr. Alexandru Șafran (CAEX) II46.55585126.885339
260BCBacăuStr. Aviatorilor, Nr. 14/A146.53538526.913380
261BCBacăuStr. Aviatorilor, Nr. 14/A246.53538526.913380
262BCBacăuStr.Alecu Russo, Bl. 51 Sc. A146.54876226.919065
263BCBacăuStr.Alecu Russo, Bl. 51, Sc.A246.54876226.919066
264BCBacăuStr.Alecu Russo, Bl. 51, Sc.B146.54876226.919067
265BCBacăuStr.Alecu Russo, Bl. 51, Sc.B246.54876226.919068
266BCBacăuStr. Bucegi nr.138A sc. A46.54136726.914619
267BCBacăuStr. Bucegi nr.138 sc.B46.54136726.914619
268BCBacăuStr. Bucegi nr.136 A sc. A46.54183626.914617
269BCBacăuStr. Bucegi nr.136B46.54183626.914618
270BCBacăuStr. Bucegi nr.140 sc.A46.54082126.914850
271BCBacăustr. Bucegi, nr. 140 A, sc. B46.54082126.914850
272BCBacăuStr. Bicaz, nr. 154/C246.53486926.919518
273BCBacăuStr. Bicaz, nr. 154/C146.53486926.919519
274BCBacăuStr. Bicaz, nr. 154/D146.53486926.919520
275BCBacăuStr. Bicaz, nr. 130/A146.54104326.917474
276BCBacăuStr. Bicaz, nr. 130/A246.54104326.917475
277BCBacăuStr. Bicaz, nr. 130/B146.54104326.917476
278BCBacăuStr. Bicaz, nr. 130/B246.54104326.917477
279BCBacăuStr. Bicaz, nr. 148/A146.53573326.920300
280BCBacăuStr. Bicaz, nr. 148/A246.53573326.920301
281BCBacăuStr. Bicaz, nr. 148/B146.53573326.920302
282BCBacăuStr. Bicaz, nr. 148/B246.53573326.920303
283BCBacăuStr. Bicaz, nr. 146/C146.53639626.920095
284BCBacăuStr. Bicaz, nr. 146/C246.53639626.920096
285BCBacăuStr. Bicaz, nr. 146/B146.53639626.920097
286BCBacăuStr. Bicaz, nr. 146/B246.53639626.920098
287BCBacăuStr.Bicaz, Bl.166, Sc. C46.53166926.921412
288BCBacăuStr.Bradului, Bl. 56 B46.53639626.920100
289BCBacăustr. 22 Decembrie, bl. 3, sc. A46.57635026.913490
290BCBacăuStr. Depoului nr.84 sc.A46.57823226.896655
291BCBacăuStr. Depoului nr.80 sc.A46.57843826.896063
292BCBacăuStr. Depoului nr.80 sc.B46.57843826.896064
293BCBacăuStr. Depoului nr.82 sc.A46.57886026.896343
294BCBacăustr. Depoului, nr. 82, sc. B46.57886026.896344
295BCBacăuStr. Depoului nr.86 sc.A46.57886026.896345
296BCBacăuStr. Depoului nr.86 sc.B46.57886026.896346
297BCBacăuStr.Electricienilor, Bl. 2,Sc.D46.53288726.922256
298BCBacăuStr. Făgăraș Bl.8, sc.A46.54010326.912448
299BCBacăustr. Făgăraş, nr. 8, sc. B46.54010326.912448

4 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
300BCBacăuStr. Făgăraș Bl.25, sc.A46.54192426.913481
301BCBacăuStr. Făgăraș Bl.6, sc.A46.54022326.913055
302BCBacăuStr. Făgăraș Bl.6, sc.B46.54022326.913056
303BCBacăuStr. Făgăraș Bl.4, sc.A46.54038626.913529
304BCBacăuStr. Făgăraș Bl.4, sc.B46.54038626.913530
305BCBacăuStr.Gării, Nr. 60, Bl. C446.56696226.895204
306BCBacăustr. Gării, bl. 70, sc. A46.57082726.893066
307BCBacăuStr.Gării, Nr. 70, Bl. C46.54774826.913452
308BCBacăuStr.Garofiței, Bl.11,Sc.B46.57082726.893068
309BCBacăuStr.Garofiței, Bl.11,Sc.A46.57082726.893069
310BCBacăuStr. Ion Luca, Bl. 7 B46.57240026.901286
311BCBacăustr. Letea, bl. 2, sc. B146.54724926.915582
312BCBacăustr. Letea, bl. 2 sc. B146.54724926.915582
313BCBacăustr. Letea, bl. 2, sc. B246.54724926.915582
314BCBacăuStr. Letea nr.46 sc.A46.53828926.921993
315BCBacăuStr. Letea nr.46 sc.B46.53828926.921993
316BCBacăustr. Letea, nr. 50 bis, sc. A46.53840726.921897
317BCBacăuStr. Letea nr.50 sc.B46.53840726.921898
318BCBacăuStr.Letea, Bl.2, Sc.C146.54724926.915581
319BCBacăuStr.Letea, Bl. 2, Sc.C246.54724926.915582
320BCBacăustr. Logofăt Tăutu, bl. 8, sc. A46.57744026.911425
321BCBacăustr. Logofăt Tăutu, bl. 8, sc. D46.42188126.450962
322BCBacăuStr. Mărășești nr.446.56345026.912010
323BCBacăuStr. Mărășești nr.15946.55276426.913048
324BCBacăustr. Mărăşeşti, nr. 80, bl. E1-146.55553926.911380
325BCBacăustr. Mărăşeşti, nr. 90, bl. E1-246.55477126.911780
326BCBacăustr. Mărăşeşti, nr. 94, bl. E1-346.55390626.911902
327BCBacăuStr. Mioriței nr.90A46.56961326.893328
328BCBacăuStr. Mioriței nr.3846.57593726.904983
329BCBacăustr. Mioriţei, bl. 21, sc. A46.57347026.901153
330BCBacăustr. Mioriţei, bl. 84, sc. A46.56936026.893470
331BCBacăustr. Mioriţei, nr. 88 A, sc. A46.56961326.893328
332BCBacăustr. Mioriţei, nr. 88, sc. B46.56961326.893328
333BCBacăuStr. Mioriței nr.4046.57572126.904343
334BCBacăuStr.Milcov, Bl. 136, Sc.D146.55035026.919810
335BCBacăuStr.Milcov, Bl. 136, Sc.D246.55035026.919810
336BCBacăuStr.Milcov, Bl. 136, Sc.E146.55035026.919820
337BCBacăuStr.Milcov, Bl. 136, Sc.E246.55035026.919830
338BCBacăustr. Milcov, bl. 63, sc. A46.54808526.920592
339BCBacăustr. Milcov, bl. 63, sc. B46.54808526.920592
340BCBacăuStr.Mioriței, Bl. 23 sc. B46.57275026.900600
341BCBacăustr. 9 Mai, bl. 25, sc. A46.56954126.915099
342BCBacăustr. 9 Mai, bl. 25, sc. F46.56954126.915099
343BCBacăuStr. Narciselor, Nr. 946.53887026.914980
344BCBacăuStr. Narciselor, Nr. 13/A46.53884026.913880
345BCBacăuStr. Narciselor, Nr. 6/A146.53945026.913950
346BCBacăuStr. Narciselor, Nr. 6/A246.53945026.913960
347BCBacăustr. Neagoe Vodă, bl. 12, sc. A46.57349926.910703
348BCBacăuStr. Neptun, Nr. 12/A146.53678026.911740
349BCBacăuStr. Neptun, Nr. 12/A246.53678026.911750
350BCBacăustr. P. Aman, bl. 8, sc. C46.56156426.917428
351BCBacăustr. P. Aman, bl. 8, sc. D46.56156426.917428
352BCBacăustr. Prieteniei, bl. 3, sc. A46.57729526.909325
353BCBacăustr. Prieteniei, bl. 3, sc. D46.57729526.909325
354BCBacăuStr. Proiectantului, nr. 6/B146.53218026.920440
355BCBacăuStr. Proiectantului, nr. 6/B246.53218026.920450
356BCBacăuStr. Proiectantului, nr. 4/B146.53277026.920220
357BCBacăuStr. Proiectantului, nr. 4/B246.53277026.920230
358BCBacăuStr. Proiectantului, nr. 6/A146.53218026.920450
359BCBacăuStr. Proiectantului, nr. 6/A246.53218026.920460
360BCBacăuStr. Proiectantului, nr. 4/C146.53277026.920220
361BCBacăuStr. Proiectantului, nr. 4/C246.53277026.920230
362BCBacăuStr.Proiectantului, Sc. C46.53130026.920720
363BCBacăuStr.Proiectantului, Nr.8 Sc. B146.53130026.920730
364BCBacăuStr.Proiectantului, Nr.8 Sc. B146.53130026.920740
365BCBacăuStr.Republicii, Nr.46 Sc.A46.53850026.917220
366BCBacăuStr.Republicii, Nr.58 Sc.A246.53545026.917680
367BCBacăuStr. Republicii, Nr. 7/A146.53955026.918120
368BCBacăuStr. Republicii, Nr. 7/A246.53955026.918130
369BCBacăuStr. Republicii, Nr. 7/B146.53955026.918140
370BCBacăuStr. Republicii, Nr. 7/B246.53955026.918150
371BCBacăuStr.Republicii, nr 58, Sc. A146.53545026.917680
372BCBacăustr. Slănicului, bl. 2, sc. A46.57345626.913586
373BCBacăuStr. Tipografilor nr.1846.57315826.898946
374BCBacăuStr. Teiului 9B sc.A46.54265526.913890
375BCBacăuStr. Teiului 9A sc.A46.54265526.913890

5 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
376BCBuhușiStr. T. Vladimirescu nr.20646.71855026.694120
377BCBacăustr. Teiului, nr. 9 C , sc. A46.54265526.913890
378BCBacăuStr. Tipografilor Bl.12, sc.A46.57258026.898550
379BCOneștiB-dul Republicii nr.66 B146.25610526.776358
380BCOneștiB-dul Republicii nr.1746.53708026.919320
381BCOneștistr. Aleea Viitorului, nr. 146.24043126.764892
382BCOneștistr. Aleea Viitorului, nr. 246.23993126.764241
383BCOneștistr. Aleea Viitorului, nr. 346.24022826.765155
384BCOneștistr. Aleea Viitorului, nr. 446.23971526.764585
385BCOneștistr. Aleea Viitorului, nr. 546.23993826.765424
386BCOneștistr. Aleea Viitorului, nr. 646.23950726.764843
387BCOneștistr. Aleea Viitorului, nr. 746.23979726.765714
388BCOneștistr. Aleea Viitorului, nr. 846.23947726.765370
389BCOneștistr. Bulevardul Oituz, nr.1746.24930526.761072
390BCOneștistr. Bulevardul Republicii, nr.4546.25525626.776733
391BCMoineștistr. Mihail Sadoveanu, tronson A46.47425426.485638
392BCMoineștistr. Mihail Sadoveanu, tronson B46.47430926.486020
393BCMoineștistr. Mihail Sadoveanu, M1446.47421726.486198
394BCMoineștistr. Zorilor, Z1446.47408426.486807
395BCMoineștistr. Zorilor, Z646.47760626.491249
396BCMoineștistr. V. Alecsandri, nr. 2046.47328326.487345
397BCMoineștistr. Plopilor, nr. 1646.46453926.483393
398BCMoineștistr. Plopilor, nr. 1746.46587526.484863
399BCMoineștistr. Luminii, nr. 246.48655126.491864
400BCMoineștistr. T. Vladimirescu, nr. 146.47419026.489380
401BCMoineștiStr. T. Vladimirescu nr.20646.71855026.694110
402BCComăneștiStr. Librăriei, f.n Bl. ANL146.57744026.911426
403BCComăneștiStr. Librăriei, f.n Bl. ANL246.42197726.450661
404BCComăneștistr. Librăriei, nr. 2, ANL46.42197726.450661
405BCComăneștiStr. Moldovei, nr.1846.58607026.912240
406BCDărmăneștistr. Energiei, nr. 25, ANL46.36988326.490166
407BCDărmăneștistr. Muncii, ANL46.36982226.489833
408BCTg. Ocnastr. Victoriei, Bl. F1546.28102626.606723
409BCTg. Ocnastr. Victoriei, Bl. F1646.28111026.607073
410BCTg. Ocnastr. Victoriei, Bl. F1446.28109426.607171
411BCTg. Ocnastr. 9 Mai, Bl. A1246.28038826.610419
412BCTg. Ocnastr. Cpt. Bușilă, Bl. F1746.28130826.608731
413BCArdeoani, sat ArdeoaniȘc. Gimnazială, sat Ardeoani46.53271026.606658
414BCBerzunți, sat BerzunțiSediul primăriei46.40827026.646137
415BCColonești, sat ColoneștiSediul primăriei46.57534327.300714
416BCDofteana, sat DofteanaCămin Cultural46.32627826.534627
417BCHelegiu, sat HelegiuSediul primăriei46.35165626.743133
418BCOdobești, sat OdobeștiSediul primăriei46.67336126.147354
419BCOncești, sat OnceștiSediul primăriei46.47144227.256253
420BCParava, sat ParavaSediul primăriei46.30936326.982366
421BCPrăjești, sat PrăjeștiSediul primăriei46.65291726.979751
422BCUngureni, sat UngureniSediul primăriei46.52318727.113316
423BHOradeaAl. Peneş Curcanul nr. 26, bl Q33 sc. B47.03055621.955853
424BHOradeaAl. Peneş Curcanul nr. 26, bl Q34 sc. C47.03255621.956823
425BHOradeaAl. Peneş Curcanul nr. 26 bl Q 35 sc. D47.03355621.946111
426BHOradeaAl. Peneş Curcanul nr.26 bl Q 36 sc. E47.03083321.956111
427BHOradeaAl. Peneş Curcanul nr.2 bl Q1,sc. B47.03305621.953056
428BHOradeaAl. Peneş Curcanul nr.2 bl Q1,sc. A47.03333321.952778
429BHOradeaAl. Onisifor Ghibu nr.24,blQA3,sc. A47.03147621.956776
430BHOradeaAl. Onisifor Ghibu nr.24,blQA3,sc. B47.03166721.956667
431BHOradeaAl. Onisifor Ghibu nr.24,blQA3,sc. C47.03138921.956667
432BHOradeastr. Morii nr.4, bl. B60,sc. A47.02944421.956667
433BHOradeastr. Morii nr.4,blB60, sc. B47.02972221.957222
434BHOradeastr. Nufărului,bl AN 5847.03166721.952500
435BHOradeastr. Nufărului,bl AN6047.03194421.952778
436BHOradeastr. Nufărului,bl AN6447.03166721.955000
437BHOradeastr. Forajului nr.1 bl.1QA1B,sc. A47.03222221.957222
438BHOradeastr. Forajului nr.1 bl.1QA1B,sc. B47.07607721.920878
439BHOradeastr. Forajului nr.1 bl.1QA1B,sc. C47.03194421.956389
440BHOradeastr. Forajului nr.1 bl.1QA1B,sc. D47.03194421.956111
441BHOradeastr. Forajului nr.3 bl.1QA1A,sc. A47.03166721.958056
442BHOradeastr. Forajului nr.3 bl.1QA1A,sc. B47.03166721.957778
443BHOradeastr. Forajului nr.3 bl.1QA1A,sc. C47.03222221.958056
444BHOradeastr. Cuza Voda nr.1947.05250021.928611
445BHOradeastr. Peneş Curcanul nr.14,bl.R1847.03222221.952222
446BHOradeastr. Lăpuşului nr.1, bl AN3647.06327021.911722
447BHOradeastr. Oneştilor nr. 80, bl.AN747.06357221.912205
448BHOradeastr. Oneştilor nr. 82, bl.R6147.06416821.912023
449BHOradeastr. Calea Aradului, nr.87(Oradea Shopping City)47.04276921.899950
450BHOradeastr. Kiev, nr.347.03847821.944644

6 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
451BHOradeastr. I. H. Rădulescu, nr.1947.05689821.945080
452BHOradeastr. Sântandreiului, nr.347.04838621.895790
453BHOradeastr. Aleea Ştrandului, nr.247.05454421.948666
454BHOradeaHotel RAMADA47.05555421.915277
455BHOradeastr. Universităţii, nr.1 Biblioteca Universitară47.04305521.918611
456BHOradeastr. Moldovei nr.88, bl AN2347.07790021.919017
457BHOradeastr. Moldovei nr.94,bl AN1947.07790221.919008
458BHOradeastr. Galileo Galilei nr.20,bl Q8, sc A47.07520021.922362
459BHOradeastr. Galileo Galilei nr.20,bl Q8, sc. C47.07504321.922852
460BHOradeastr. Galileo Galilei nr.18,bl Q9, sc A47.07506521.923135
461BHOradeastr. Galileo Galilei nr.18,bl Q9, sc C47.07534021.922483
462BHOradeastr. Galileo Galilei nr.10,bl X15, sc A47.07412521.923900
463BHOradeastr. Galileo Galilei nr.10,bl X15, sc B47.07412521.923900
464BHOradeastr. Brâncuşi nr.6 bl B28, sc. A47.06962821.920268
465BHOradeastr. Brâncuşi nr.6 bl B28, sc. B47.06906021.919470
466BHOradeastr. N.Balcescu (D.Botez.)nr.2, bl B29, sc. A47.07174221.917423
467BHOradeastr. N.Balcescu (D.Botez.)nr.2, bl B29, sc. B47.06924221.920157
468BHOradeastr. N.Balcescu (D.Botez.)nr.2, bl B29, sc. C47.07063521.920902
469BHOradeastr. C. Coposu nr.25,bl.AN21, sc. E47.07528321.921338
470BHOradeastr. C. Coposu nr.25,bl.AN25, sc. D47.07503721.922067
471BHOradeastr. C. Coposu nr.25,bl.AN25, sc. C47.07505521.921437
472BHOradeastr. C. Coposu nr.15,bl.AN27, sc. B47.07478321.922228
473BHOradeastr. C. Coposu nr.15,bl.AN27, sc. A47.07480321.922497
474BHOradeastr. C. Coposu nr.23, bl. Q1347.07563521.919558
475BHOradeastr. C. Coposu nr.23, bl. Q1447.07555721.920003
476BHOradeastr. Spartacus nr.44,bl SQ3,sc. A47.07329721.919590
477BHOradeastr. Spartacus nr.44,bl SQ3,sc. B47.07351221.919760
478BHOradeastr. Tuşnadului nr. 4, bl.Q4 sc A47.05560221.917897
479BHOradeastr. Tuşnadului nr. 4, bl.Q4 sc B47.07227021.907725
480BHOradeastr. Cazaban nr13 bl R4747.06467721.911087
481BHOradeastr. E Grigore nr.3 bl AN3447.06464021.908825
482BHOradeastr. E Grigore nr.3 bl AN3547.06480021.909170
483BHOradeastr. E Grigore nr.3 bl AN3647.06487021.909228
484BHOradeastr. Lăpuşului nr.1, bl AN3647.06327021.911722
485BHOradeastr. Oneştilor nr. 80, bl.AN747.06357221.912205
486BHOradeastr. Oneştilor nr. 82, bl.R6147.06416821.912023
487BHOradeastr. C. Coposu nr.29/A47.07722221.918333
488BHSalontaPiaţa Democraţiei ANL, bl. Z446.48257421.387962
489BHAleşdPiaţa Unirii nr.347.05962822.395391
490BHŞteiStrada Independenţe, nr. 19A46.32290022.272653
491BHŞteiStrada Avram Iancu, nr. 346.32500322.273108
492BHŞteiStrada Avram Iancu, nr. 246.32498122.272731
493BHŞteiStrada Avram Iancu, nr. 146.32475322.272083
494BHŞteiStrada Independenţei, nr. 4046.32458122.271786
495BHŞteiStrada Independenţei, nr. 4246.32496922.271853
496BHŞteiStrada Andrei, Mureşanu bloc nr. Z 446.32437522.270297
497BHŞteiStrada Andrei, Mureşanu bloc nr. Z 346.32474422.270639
498BHŞteiStrada Andrei, Mureşanu bloc nr. Z 246.32430022.270631
499BHŞteiStrada Andrei, Mureşanu bloc nr. Z 146.32373322.270611
500BHŞteiStrada Petrileni, nr. 10.46.32664722.273372
501BHŞteiStrada Petrileni, nr. 1146.32654222.273542
502BHŞteiStrada Petrileni, nr. 12.46.32656922.273528
503BHŞteiStrada Petrileni, nr. 13.46.32646422.273506
504BHŞteiStrada Petrileni, nr. 14.46.32641722.273539
505BHŞteiStrada Petrileni, nr. 15.46.32624422.273703
506BHŞteiStrada Petrileni, nr. 16.46.32618922.273553
507BHŞteiStrada Petrileni, nr. 17.46.32613322.273431
508BHŞteiStrada Petrileni, nr. 18.46.32646922.273422
509BHŞteiStrada Petrileni, nr. 19.46.32644222.273406
510BHŞteiAleea Miron Pompiliu, nr. 346.32249722.271656
511BHŞteiAleea Miron Pompiliu, nr. 3 A46.32243322.277286
512BHCom. Pietroasa, sat
Chişcău
Sat. Chişcău. nr. 81/C46.33284722.341783
513BHSăcueniStr. Dunării, nr. 5947.21412022.057124
514BHMarghitaStr. Pandurilor Bl. Z247.21275422.209358
515BHMarghitastr. Băile Herculane, bl. RAF, sc.5B47.20608622.201440
516BNBistrițaIntrarea Pinului, bl. 1, sc. B47.14275024.505611
517BNBistrițaIntrarea Pinului, bl. 3, sc. D47.14244424.506083
518BNBistrițaStr. Calea Moldovei, bl. 7, sc. A47.14250024.507389
519BNBistrițaStr. G-ral. Gr. Bălan, bl. 23, sc. A47.13680624.504528
520BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 4 sc. A47.14852824.485806
521BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 4 sc. B47.14866724.485583
522BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 5 sc. A47.14830624.485528
523BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 5 sc. B47.14844424.485306
524BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 6 sc. A47.14844424.484917
525BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 6 sc. B47.14819424.484917

7 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
526BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 6 sc. C47.14808324.485250
527BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 7 sc. A47.14822224.486139
528BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 7 sc. B47.14802824.485917
529BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 8 sc. A47.14805624.486417
530BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 8 sc. B47.14786124.486222
531BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 9 sc. A47.14788924.485528
532BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 9 sc. B47.14777824.485667
533BNBistrițaStr. Subcetate, bl. 9 sc. C47.14766724.485833
534BNBistrițaStr. Al. Odobescu, nr.1747.12811124.494500
535BNBistrițaStr. Codrişor, nr. 2347.12736124.498778
536BNBistrițaStr. Ioan Slavici47.14072224.494778
537BNBistrițaIoan Slavici, nr. 2 – 447.14041724.495417
538BNBistrițaStr. Ioan Slavici47.14138924.494056
539BNBistrițaStr. Industriei, nr.447.13155624.480444
540BNBistrițaStr. Industriei, nr.447.13155624.480444
541BNBistrițaStr. Sigmirului nr. 1747.12716724.469500
542BNBistrițaCrainimăt, nr. 29647.06994424.421222
543BNBistrițaStr. Calea Moldovei, nr. 8047.15211124.519917
544BNBistrițaStr. Cetăţii, nr. 647.13422224.473556
545BNBistrițaBistriţa, George Enescu, nr. 1D47.12630624.468222
546BNBistrițaStr. Lucian Blaga, nr. 947.15136124.514389
547BNBistrițaStr. Împăratul Traian, nr. 3347.12947224.484694
548BNBistrițaViişoara, nr. 25047.11188924.460528
549BNBistrițaStr. Ghinzii, nr. 26 A47.13744424.513278
550BNBistrițaCalea Moldovei, nr. 1847.14713924.512861
551BNBistrițaStr. Poligonului47.13505624.466417
552BNBistrițaStr. Cetăţii, nr. 2G47.14466724.487167
553BNBistrițaStr. Rodnei, Nr. 2A47.13241724.483944
554BNBistrițaStr. Calea Moldovei, nr. 17S47.14822224.514306
555BNBistrițaStr. Ştefan Cel Mare, nr. 947.13691724.509306
556BNBistrițaB-dul 1 Decembrie, nr. 247.13844424.501833
557BNBistrițaB-dul 1 Decembrie, nr. 547.13816724.500722
558BNBistrițaStr. Nicolae Bălcescu, nr. 11A47.12958324.487139
559BNBistrițaStr. Mihai Eminescu, nr. 1347.13141724.490639
560BNBistrițaStr. Alba Iulia, nr. 147.12700024.494500
561BNBistrițaStr. Liviu Rebreanu, nr. 2147.13477824.499917
562BNBistrițaCalea Clujului, nr. 9447.11894424.459139
563BNBistrițaViișoara, nr. 25547.11261124.461444
564BNBistrițaStr. Dumitrei Noi, nr. 1A47.15641724.509222
565BNBistrițaStr. Tărpiului, nr. 2247.14513924.478556
566BNBistrițaStr. Nicolae Bălcescu, nr.1-347.13075024.489167
567BNBistrițaStr. Libertăţii, nr. 3847.12252824.475194
568BNBistrițaStr. Republicii, nr. 5347.13311124.493472
569BNBistrițaStr. Lupeni, nr. 20 – 2247.13291724.493611
570BNBistrițaGrănicerilor, nr. 547.13936124.509333
571BNBistrițaStr. C.R. Vivu, nr. 60-6447.13427824.508611
572BNBistrițaStr. C.R. Vivu, nr. 60-6447.13413924.508667
573BNBistrițaStr. Calea Moldovei, nr. 8147.15322224.520028
574BNBecleanStr. Petru Maior, nr. 647.18283324.179639
575BNBecleanStr. Mihai Kogălniceanu, nr. 4647.17702824.171694
576BNNăsăudPiața Unirii, nr. 1547.28652824.401972
577BNNăsăudStr. Vasile Naşcu47.28422224.412139
578BNNăsăudStr.Grănicerilor, nr. 1947.28391724.410028
579BNSîngeorz BăiStr. Izvozrelor, nr. 247.36858324.670333
580BNSîngeorz BăiStr. Stejarului,47.36538924.671000
581BNSîngeorz BăiIzvoarelor nr. 9247.37469424.663528
582BTMun. BotoşaniStr. Aleea Maxim Gorki nr.1047.74313226.658259
583BTMun. BotoşaniStr. Calea Națională nr.4247.74973526.649587
584BTMun. BotoşaniStr. Col. Tomoroveanu nr.17, bl.747.74744726.644590
585BTMun. BotoşaniStr. Calea Naţională nr. 8,UVERTURA MALL47.74742026.665930
586BTMun. BotoşaniStr. Col. Tomoroveanu nr.21, bl.1447.74715926.644318
587BTMun. BotoşaniStr. Vârnav, nr.3247.74545126.648756
588BTMun. BotoşaniStr. Sucevei, nr.7, sc.A47.74772526.643689
589BTMun. BotoşaniStr. Sucevei, nr.7, sc.D, dr.47.74749426.643456
590BTMun. BotoşaniStr. Sucevei, nr.7, sc.D,stg.47.74749426.643456
591BTMun. BotoşaniStr. Sucevei, nr.1, sc.D47.74917526.645051
592BTMun. BotoşaniStr. Primăverii, nr.3, sc.A47.74653726.643873
593BTMun. BotoşaniStr. Marchian nr.9347.74099626.660489
594BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr.4, stg.47.74587626.643331
595BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr.4, dr.47.74587626.643331
596BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr.14, stg.47.74503926.643488
597BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr.14, dr.47.74503926.643488
598BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr.8, stg.47.74534926.644126
599BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr.8, dr.47.74534926.644126
600BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr.12, stg.47.74498226.643765
601BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr.12, dr.47.74498226.643765

8 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
602BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr.26, stg.47.74454426.643967
603BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr.26, dr.47.74454426.643967
604BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr.34, stg.47.74411226.644513
605BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr.34, dr.47.74411226.644513
606BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr. 32, stg.( fost 19)47.74441726.645152
607BTMun. BotoşaniStr. Elie Radu, nr. 32, dr., (fost 19)47.74441726.645152
608BTMun. BotoşaniBd. M. Eminescu, nr. 6347.74467726.655198
609BTMun. BotoşaniStr. Calea Naţională, nr. 47, sc.C, stg.47.75212626.642857
610BTMun. BotoşaniStr. Calea Naţională, nr. 47, sc.C, dr.47.75212626.642857
611BTMun. BotoşaniStr. Aprodu Purice, nr. 7, stg.47.75206426.644857
612BTMun. BotoşaniStr. Aprodu Purice, nr. 7, dr.47.75206426.644857
613BTMun. BotoşaniStr. Călugăreni, nr.5,Bl.S247.74776426.669509
614BTMun. BotoşaniStr. Călugăreni, nr.5, bl.S347.74784826.669229
615BTMun. BotoşaniPiaţa centrală, pav. B47.74377826.667472
616BTMun. BotoşaniPiaţa centrală, pav. B – crucea roşie.47.74348426.667516
617BTMun. BotoşaniStr. Bucovina, bl.B147.73255626.658641
618BTMun. BotoşaniStr. Bucovina, bl.B247.73236126.658663
619BTMun. BotoşaniStr. Bucovina, bl.B347.73212826.658643
620BTMun. BotoşaniStr. Bucovina, bl.B447.73191726.658677
621BTMun. BotoşaniStr. Bucovina, bl.B547.73169426.658639
622BTMun. BotoşaniStr. Bucovina, bl.B647.73152826.658694
623BTMun. BotoşaniStr. Bucovina, bl.B1647.73172226.658167
624BTMun. BotoşaniStr. Bucovina, bl.B1747.73189726.658129
625BTMun. BotoşaniStr. Dimitrie Pompeiu (Cişmea), nr.5, bl. C447.75794426.654278
626BTMun. BotoşaniStr. Dimitrie Pompeiu (Cişmea), nr.9,A, bl. C747.75737126.655331
627BTMun. BotoşaniStr. Dimitrie Pompeiu (Cişmea), nr.9,B, bl. C847.75741726.655444
628BTMun. BotoşaniStr. Dimitrie Pompeiu (Cişmea), nr.11,A bl. C947.75716526.655704
629BTMun. BotoşaniStr. Dimitrie Pompeiu (Cişmea), nr.11,B, bl. C1047.75723726.655901
630BTMun. BotoşaniStr. Dimitrie Pompeiu (Cişmea), nr.13,A, bl. C1147.75696126.656066
631BTMun. BotoşaniStr. Dimitrie Pompeiu (Cişmea), nr.13,B, bl.C1247.75700426.656259
632BTMun. BotoşaniStr. Dimitrie Pompeiu (Cişmea), nr.15,A, bl. C1347.75673326.656376
633BTMun. BotoşaniStr. Dimitrie Pompeiu (Cişmea), nr.15,B, bl. C1447.75679926.656605
634BTMun. BotoşaniStr. Dimitrie Pompeiu (Cişmea), nr.17,A, bl. C1547.75650126.656695
635BTMun. BotoşaniStr. Dimitrie Pompeiu (Cişmea), nr.17,B, bl. C1647.75654626.656923
636BTMun. DorohoiStr. Grigore Ghica, nr. 747.95250726.397433
637BTMun. DorohoiStr. D. Furtună, nr.247.95250126.400565
638BTMun. DorohoiAdmin. Finanţelor publiceStr. Grigore Ghica, nr. 1447.95294326.397617
639BTOraşul ŞtefăneştiPrimăria ŞtefăneştiStr. Octav Onicescu nr. 147.79141627.201846
640BTCom. VlădeniPrimăria Vlădeni47.71412426.511835
641BRBrăilaAleea Lebedei, bl. F2, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25075027.952167
642BRBrăilaAleea Lebedei, bl. F3, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25019427.951694
643BRBrăilaAleea Lebedei, bl. F4, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25163927.949528
644BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. F5, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25074127.948123
645BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B1, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24450027.948861
646BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B1, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24459127.949029
647BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B1, sc. 3, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24475727.949191
648BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B1, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24488927.949250
649BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B2, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24550027.949861
650BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B2, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24561127.949944
651BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B2, sc. 3, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24570927.950111
652BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B2, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24616727.950500
653BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B2, sc. 5, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24627827.950528
654BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B2, sc. 6, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24641227.950660
655BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B3, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24702827.951306
656BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B3, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24716727.951361
657BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B3, sc. 3, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24727827.951417
658BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. B3, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24744427.951639
659BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. D1, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24280627.948694
660BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. D1, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24295627.948219
661BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. D1, sc. 3, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24300027.948083
662BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. D1, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24320827.947589
663BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. D2, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24310027.949004
664BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. D2, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24311127.948806
665BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. D2, sc. 3, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24341727.948083
666BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. D2, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24358527.947936
667BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. D3, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24346227.949347
668BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. D3, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24375027.948833
669BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. D3, sc. 3, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24386127.948639
670BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. D3, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24393327.948237
671BRBrăilaAleea Mecanizatorilor, bl. U, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24266727.948750
672BRBrăilaAleea Mecanizatorilor, bl. U, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24311727.949117
673BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. A6, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25066327.953335
674BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. A7, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25087227.953752
675BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. A8, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25133327.953944

9 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
676BRBrăilastr. Şcolilor, bl. AB1, sc. 2, cartier Obor, municipiul Brăila45.26436127.952667
677BRBrăilastr. Şcolilor, bl. AB1, sc. 3, cartier Obor, municipiul Brăila45.26444427.952889
678BRBrăilastr. Pietăţii, bl. AB2, sc. 2, cartier Obor, municipiul Brăila45.26490327.952152
679BRBrăilastr. Oborului, bl. AB4, sc. 1, cartier Obor, municipiul Brăila45.26512527.952915
680BRBrăilastr. Şcolilor, bl. AF1, sc. 2, cartier Obor, municipiul Brăila45.26555627.956806
681BRBrăilastr. Oborului, bl. 25 bis, sc. 1, cartier Obor, municipiul Brăila45.26815327.952264
682BRBrăilastr. Industriei, bl. 7, sc. 1, cartier Vidin, municipiul Brăila45.30278727.964037
683BRBrăilastr. Industriei, bl. 7, sc. 2, cartier Vidin, municipiul Brăila45.30290427.964013
684BRBrăilastr. Industriei, bl. 7, sc. 3, cartier Vidin, municipiul Brăila45.30301027.963986
685BRBrăilaStr. Cometei, bl. 14, sc. 2, cartier Vidin, municipiul Brăila45.30589427.961640
686BRBrăilaStr. Cometei, bl. 14, sc. 3, cartier Vidin, municipiul Brăila45.30599627.961479
687BRBrăilastr. Târgovişte, bl. 33 bis, sc. 1, cartier Vidin, municipiul Brăila45.30044427.964889
688BRBrăilastr. Grindului, bl. 11, sc. 1, cartier Vidin, municipiul Brăila45.30398327.962989
689BRBrăilastr. Pietăţii, bl. 140, sc. 1, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26291727.953167
690BRBrăilastr. Pietăţii, bl. 140, sc. 7, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26203027.953535
691BRBrăilaAleea Policlinicii, bl. G12, sc. 1, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.25983327.951212
692BRBrăilaAleea Policlinicii, bl. G12, sc. 3, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.25983327.951111
693BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. 104, sc. 1, municipiul Brăila45.26456727.970060
694BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. 104, sc. 2, municipiul Brăila45.26464827.970173
695BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. 104, sc. 3, municipiul Brăila45.26479327.970259
696BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. 104, sc. 4, municipiul Brăila45.26489727.970377
697BRBrăilastr. Rubinelor, nr. 16 – 18, municipiul Brăila, Universitatea Constantin
Brâncoveanu
45.27069427.975861
698BRBrăilaŞoseaua Buzăului, Spitalui Judeţean de Urgenţă Brăila, municipiul Brăila
(1)
45.25222727.941170
699BRBrăilaŞoseaua Buzăului, Spitalui Judeţean de Urgenţă Brăila, municipiul Brăila
(2)
45.25222727.941170
700BRBrăilaŞoseaua Buzăului, Spitalui Judeţean de Urgenţă Brăila, municipiul Brăila
(3)
45.25222727.941170
701BRBrăilaŞoseaua Buzăului, Spitalui Judeţean de Urgenţă Brăila, municipiul Brăila
(4)
45.25222727.941170
702BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. C1, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24997327.952505
703BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. C1, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24988727.952425
704BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. C1, sc. 3, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24966227.952226
705BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. C1, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24949027.952065
706BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. C1, sc. 5, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24922327.951809
707BRBrăilaAleea Lebedei, bl. D4, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25204627.948763
708BRBrăilaAleea Lebedei, bl. D4, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25192627.948471
709BRBrăilaAleea Lebedei, bl. D4, sc. 3, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25179227.948345
710BRBrăilaAleea Lebedei, bl. D4, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25158227.948101
711BRBrăilaAleea Lebedei, bl. D4, sc. 5, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25121427.947801
712BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. D4, sc. 6, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25087527.947679
713BRBrăilastr. Grigore Alexandrescu, bl. A5, sc. 1, municipiul Brăila45.25138727.947555
714BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. A1, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24736327.950484
715BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E1, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24963127.950484
716BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E1, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25013127.950736
717BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E1, sc. 3, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25041727.951028
718BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E1, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25084527.951628
719BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E1, sc. 5, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25039927.951466
720BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E1, sc. 6, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24996127.951026
721BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E2, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25102427.951190
722BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E2, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25052827.950778
723BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E2, sc. 3, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25072227.950733
724BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E2, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25025927.950518
725BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E2, sc. 5, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24985727.950110
726BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E2, sc. 6, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25027927.950292
727BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E3, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25011027.949439
728BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E3, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25060527.949793
729BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E3, sc. 3, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25093727.950050
730BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E3, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25131727.950530
731BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E3, sc. 5, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25087127.950337
732BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E3, sc. 6, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25046927.949916
733BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E4, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25153627.950078
734BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E4, sc. 2, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25121227.949588
735BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E4, sc. 3, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25076227.949168
736BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E4, sc. 4, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25035227.948999
737BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E4, sc. 5, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25075827.949439
738BRBrăilaAleea Cocorilor, bl. E4, sc. 6, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.25108127.949714
739BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. A9, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24855027.951523
740BRBrăilaCalea Călăraşilor, bl. A10, sc. 1, cartier Viziru III, municipiul Brăila45.24883427.951776
741BRBrăilastr. Oborului, bl. AC2, sc. 1, cartier Obor, municipiul Brăila45.26551427.953363
742BRBrăilastr. Oborului, bl. AC2, sc. 4, cartier Obor, municipiul Brăila45.26505627.953694
743BRBrăilastr. Oborului, bl. AB3, sc. 1, cartier Obor, municipiul Brăila45.26563927.953083
744BRBrăilastr. Anton Pann, bl. AB3, sc. 4, cartier Obor, municipiul Brăila45.26580927.952782

10 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
745BRBrăilastr. Oborului, bl. AB5, sc. 2, cartier Obor, municipiul Brăila45.26500627.953141
746BRBrăilastr. Oborului, bl. AB5, sc. 3, cartier Obor, municipiul Brăila45.26492227.952730
747BRBrăilastr. Anton Pann, bl. AF3, sc. 2, cartier Obor, municipiul Brăila45.26659027.955947
748BRBrăilastr. Anton Pann, bl. AC3, sc. 2, cartier Obor, municipiul Brăila45.26601127.953622
749BRBrăilastr. Anton Pann, bl. AC3, sc. 3, cartier Obor, municipiul Brăila45.26611127.954111
750BRBrăilastr. Rândunicii, bl. 29 bis, sc. 1, cartier Obor, municipiul Brăila45.26912827.950998
751BRBrăilastr. Rândunicii, bl. 27 bis, sc. 1, cartier Obor, municipiul Brăila45.26791827.950562
752BRBrăilastr. Daciei, bl. 27, sc. 2, cartier Obor, municipiul Brăila45.26755127.950794
753BRBrăilastr. Daciei, bl. 27, sc. 4, cartier Obor, municipiul Brăila45.26780627.951306
754BRBrăilastr. Oborului, bl. 25, sc. 2, cartier Obor, municipiul Brăila45.26841727.952444
755BRBrăilastr. Erou Comisar Popovici, bl. AG5, sc. 4, cartier Obor, municipiul
Brăila
45.26661227.953993
756BRBrăilastr. Cometei, bl. 16, sc. 2, cartier Vidin, municipiul Brăila45.30686527.959411
757BRBrăilastr. Cometei, bl. 16, sc. 3, cartier Vidin, municipiul Brăila45.30679927.959760
758BRBrăilaCalea Galaţi, bl. 37, sc. 2, cartier Vidin, municipiul Brăila45.30738227.959238
759BRBrăilaAleea Învăţătorilor, bl. O3, sc. 2, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26347527.955912
760BRBrăilaAleea Învăţătorilor, bl. O3, sc. 3, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26359327.955846
761BRBrăilaAleea Învăţătorilor, bl. O3, sc. 4, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26373027.955801
762BRBrăilastr. Pietăţii, bl. O4, sc. 1, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26397727.952721
763BRBrăilastr. Pietăţii, bl. O4, sc. 2, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26406527.952982
764BRBrăilastr. Pietăţii, bl. O4, sc. 3, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26410127.953253
765BRBrăilastr. Pietăţii, bl. O4, sc. 4, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26413627.953424
766BRBrăilaAleea Învăţătorilor, bl. O5, sc. 1, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26337327.955271
767BRBrăilaAleea Învăţătorilor, bl. O5, sc. 2, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26328327.955044
768BRBrăilaAleea Învăţătorilor, bl. O5, sc. 3, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26324427.954889
769BRBrăilaAleea Învăţătorilor, bl. O5, sc. 4, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.26318127.954610
770BRBrăilaAleea Policlinicii, bl. G12, sc. 2, cartier Hipodrom, municipiul Brăila45.25983327.950944
771BRBrăilastr. Ardealului, bl. A2, sc. 1, municipiul Brăila45.28871727.967411
772BRBrăilastr. Ardealului, bl. A2, sc. 2, municipiul Brăila45.28890027.967402
773BRBrăilastr. Ardealului, bl. A3, sc. 1, municipiul Brăila45.28868427.967059
774BRBrăilastr. Ardealului, bl. A3, sc. 2, municipiul Brăila45.28885827.967027
775BRBrăilastr. Ardealului, bl. A4, sc. 1, municipiul Brăila45.28867727.966689
776BRBrăilastr. Ardealului, bl. A4, sc. 2, municipiul Brăila45.28885827.966684
777BRIancaCalea Brăilei, nr. 114, oraş Ianca, judeţul Brăila45.13537527.479196
778BRBrăilaSC. PROMEX SA, str. Industriei, municipiul Brăila (1)45.29826127.955894
779BRBrăilaSC. PROMEX SA str. Industriei, municipiul Brăila (2)45.29765827.956050
780BRBrăilaSC. PROMEX SA str. Industriei, municipiul Brăila (3)45.29548627.961288
781BRBrăilaSC Vard SA, str. Celulozei, municipiul Brăila (1)45.24973427.960892
782BRBrăilaSC Vard SA, str. Celulozei, municipiul Brăila (2)45.24973427.960892
783BRBrăilaSC. ELECTRICA, str. Plevnei, municipiul Brăila (1)45.26414227.966944
784BRBrăilaSC. ELECTRICA, str. Plevnei, municipiul Brăila (2)45.26414227.966944
785BRBrăilaSC. ELECTRICA, str. Plevnei, municipiul Brăila (3)45.26414227.966944
786BRBrăilaSC. ELECTRICA, str. Plevnei, municipiul Brăila (4)45.26414227.966944
787BRBrăilaSTATIA CFR BRAILA, str. G-ral Eremia Grigorescu, municipiul Brăila45.28163327.955924
788BRBrăilaClădire O.M.V. BR., şoseaua Buzăului, municipiul Brăila45.25278327.944928
789BRBrăilaBiserica Baptista Sf.Treime, str. Belvedere, municipiul Brăila45.27273627.978214
790BRBrăilaMitropolia Ortodoxa de rit vechi, str. Nicolae Grigorescu, municipiul
Brăila
45.27510627.974908
791BRBrăilaŞcoala privată Sf. Maria, str. Goleşti, municipiul Brăila45.27452527.974178
792BRBrăilaCentru de hemodializă, şoseaua Buzăului nr. 2, municipiul Brăila45.25213527.940596
793BRBrăilaAsociaţia de proprietari nr. 887, bl. Perla, str. Plevnei, municipiul Brăila
(1)
45.27297727.964621
794BRBrăilaAsociaţia de proprietari nr. 887, bl. Perla, str. Plevnei, municipiul Brăila
(2)
45.27297727.964621
795BRBrăilaCentrul medical IHS, str. Anghel Saligny, municipiul Brăila45.26962227.979928
796BRIancaSC Corandri Com, Calea Brăilei, oraş Ianca, judeţul Brăila45.13509827.478266
797BRMăxineniSC EMGGI PROD SRL, DN 23, comuna Măxineni, Judeţul Brăila45.40751727.646524
798BVBrașovbd. Griviţei, nr. 39 bl. 2845.65872325.596842
799BVBrașovbd. Griviţei nr. 49 sc. A+B45.65745825.598515
800BVBrașovbd. Griviţei, nr. 53, sc. A45.65723325.598917
801BVBrașovbd. Griviţei, nr. 53, sc. B45.65709225.599096
802BVBrașovstr. Griviţei nr. 61 A45.65609325.600963
803BVBrașovstr. Griviţei nr. 67 sc. A45.65494425.602330
804BVBrașovstr. Griviţei nr. 67 sc. B45.65499225.602247
805BVBrașovstr. M.cel Bătrân nr.43 sc.A45.65805525.600334
806BVBrașovstr. M.cel Bătrân nr.43 sc.B45.65805525.600334
807BVBrașovstr. M.cel Bătrân nr. 45 sc.C45.65712625.600223

11 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
808BVBrașovstr. M.cel Bătrân nr. 45 sc.D45.65735425.600069
809BVBrașovstr. M.cel Bătrân nr.47 sc.A45.65786125.599567
810BVBrașovstr. M.cel Bătrân nr.47 sc.B45.35797925.599670
811BVBrașovstr. M.cel Bătrân nr.49 sc.C45.65822725.598613
812BVBrașovstr. M.cel Bătrân nr.49 sc.D45.65810925.598959
813BVBrașovstr. Bisericii Române, nr. 5145.65435125.590026
814BVBrașovstr.Memorandului nr.945.65198025.583582
815BVBrașovstr.Memorandului nr. 1345.65220525.583386
816BVBrașovstr. 13 Decembrie nr. 2945.65580225.605559
817BVBrașovstr. Independenţei nr. 945.66623825.599534
818BVBrașovstr. Independenţei nr. 8045.66653625.600313
819BVBrașovstr. Independenţei nr. 8245.66661925.599494
820BVBrașovstr. Gl.Dumitrache nr 4 sc ABC45.66812525.603637
821BVBrașovstr. Gloriei, nr. 1845.66523725.597391
822BVBrașovstr Pacii nr. 2 bl 29 (A+B)45.66411125.604217
823BVBrașovstr Pacii nr. 2 bl 30 (D+E)45.66401925.603753
824BVBrașovstr Pacii nr. 2 bl 31 (G+H)45.66412925.603665
825BVBrașovstr Pacii nr. 4 (A+B)45.66464025.603768
826BVBrașovstr Pacii nr. 6 (A+B)45.66461425.587631
827BVBrașovCalea Bucureşti nr. 90 sc. A45.63887025.628356
828BVBrașovCalea Bucureşti nr. 90 sc. B45.63872025.628515
829BVBrașovCalea Bucureşti nr. 94 sc. A45.63800125.629271
830BVBrașovcalea Bucureşti nr. 94 sc. B45.63785325.629460
831BVBrașovcalea Bucureşti nr. 104 sc. A45.63498925.632529
832BVBrașovcalea Bucureşti nr. 104 sc. B45.63484525.632693
833BVBrașovcalea Bucureşti nr. 104 sc. C45.63464925.632895
834BVBrașovcalea Bucureşti nr. 104 sc. D45.63450825.633066
835BVBrașovstr. L.C.Babeş nr. 6 sc. A45.63728825.628082
836BVBrașovstr. L.C.Babeş nr. 6 sc. B45.63748425.628035
837BVBrașovstr. L.C.Babeş nr. 8 sc. A45.63702025.627549
838BVBrașovstr. L.C.Babeş nr. 8 sc. B45.63723125.627576
839BVBrașovstr. L.C.Babeş nr. 10 sc. A45.63674225.627001
840BVBrașovstr. L.C.Babeş nr. 10 sc. B45.63693225.626981
841BVBrașovstr. Al. cel Bun nr. 11 sc. A45.64230125.621301
842BVBrașovstr. Al. cel Bun nr. 11 sc. B45.64218025.621421
843BVBrașovstr. Al. cel Bun nr. 17 sc. A45.64349425.620836
844BVBrașovstr. Al. cel Bun nr. 17 sc. B45.64358025.620729
845BVBrașovSarmizegetusa nr. 5 bl. 43 sc. A45.63600625.623816
846BVBrașovSarmizegetusa nr. 5 bl. 43 sc. B45.63601325.624066
847BVBrașovstr. Sitarului nr. 15 sc. A45.64040425.622624
848BVBrașovstr. Sitarului nr. 15 sc. B45.64000425.622804
849BVBrașovstr. Sitarului nr. 15 sc. C45.64005125.622904
850BVBrașovstr. Sitarului nr. 19 bl. D 745.63993525.621971
851BVBrașovstr. Sitarului nr. 23 sc. A45.63967225.621257
852BVBrașovstr. Sitarului nr. 23 sc. B45.63947425.621457
853BVBrașovstr. Pârâului nr. 4 sc. A45.64186925.619059
854BVBrașovstr. Pârâului nr. 4 sc. B45.64174125.619206
855BVBrașovstr. Pârâului nr. 14 sc. A45.64125425.620664
856BVBrașovstr. Pârâului nr. 14 sc. B45.64161825.620426
857BVBrașovstr. Pârâului nr. 18 sc. A45.64173525.619959
858BVBrașovstr. Pârâului nr. 18 sc. B45.64162225.619701
859BVBrașovbd. Valea Cetăţii nr. 12 sc. A45.63664825.609549
860BVBrașovbd. Valea Cetăţii nr. 12 sc. C45.63675425.609109
861BVBrașovbd. Valea Cetăţii nr. 14 sc. A45.63656225.608931
862BVBrașovbd. Valea Cetăţii nr. 14 sc. C45.63629825.608762
863BVBrașovstr. Busuiocului nr. 145.65500825.629648
864BVBrașovstr. Panait Cerna nr. 145.65094325.626269
865BVBrașovstr. Parcul Mic nr. 945.65178525.625953
866BVBrașovstr. Brânduşelor, nr. 3745.65464925.624460
867BVBrașovstr. A.Vlahuţă nr. 59 sc. A45.65602525.622363
868BVBrașovstr. A.Vlahuţă nr. 59 sc. D45.65558125.622591
869BVBrașovstr. Hărmanului nr. 59 sc. BC45.67474825.644125
870BVBrașovstr. Hărmanului nr. 70 bl. 13745.65858125.622797
871BVBrașovb-dul Gării nr. 1745.65995525.620711
872BVBrașovb-dul Gării nr. 2145.65991025.621900
873BVBrașovstr. Cosmos nr. 345.64477525.637019
874BVBrașovstr. Galaxiei nr. 845.64557025.636662
875BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr. 345.64128025.630516
876BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr. 1145.64187625.632093
877BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr. 1345.64183625.632881
878BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr. 1745.64187925.633703
879BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.18sc.A45.63924725.633580
880BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.18sc.B45.63947725.633593
881BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.18sc.C45.63969925.633598
882BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.19sc.A45.64053325.633652
883BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.19sc.B45.64077125.633644

12 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
884BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.19sc.C45.64099625.633634
885BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.20sc.A45.63921625.634295
886BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.20sc.B45.63946625.634258
887BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.20sc.C45.63968925.634288
888BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.22sc.A45.63968525.634622
889BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.22sc.B45.63948425.634589
890BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.22sc.C45.63925725.634611
891BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.23sc.A45.64054725.634323
892BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.23sc.B45.64075125.634346
893BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.23sc.C45.64099625.634332
894BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.24sc.A45.63963325.635310
895BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.24sc.B45.63943925.635293
896BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.24sc.C45.63925825.635301
897BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.25sc.A45.64092625.634694
898BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.25sc.B45.64076425.634694
899BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.25sc.C45.64054925.634690
900BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.27sc.A45.64099325.635380
901BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.27sc.B45.64075225.635378
902BVBrașovbd. Ştefan cel Mare nr.27sc.C45.64053225.635343
903BVBrașovstr. Traian nr. 4 – 1 (Privilegio)45.64922925.621511
904BVBrașovstr. Traian nr. 4 – 2 (Privilegio)45.64922925.621511
905BVBrașovCNCF „CFR” SA – secţia CT 1 – str. Gării nr. 545.66093425.615184
906BVBrașovCNCF „CFR” SA – suc. Regionala de Căi Ferate – str. Gării nr. 545.66089425.615429
907BVBrașovSC GDF Suez Energy România SA – str. Bisericii Române nr. 107A45.65705125.593388
908BVBrașovSC Romtelecom SA – Centrul Telecomunicaţii -str.M. Sadoveanu nr 745.64465725.592187
909BVBrașovCEC Bank – sucursala Braşov, str. Hărmanului nr. 1345.65432925.614725
910BVBrașovSC FDEE SA – str. Pictor Luchian nr. 2545.65638125.603331
911BVBrașovDirecţia Generală a Finanţelor Publice – str. M. Kogălniceanu nr.745.65330125.612598
912BVBrașovDir Reg pentru Accize şi Operaţiuni Vamale – str Stadionului nr.1545.66563325.587085
913BVBrașovDir Reg pentru Accize şi Operaţiuni Vamale – str Stadionului nr 1545.66564925.587195
914BVBrașovSpitalul Clinic Judeţean de Urgenţă – Calea Bucureşti nr. 25-2745.64864425.620219
915BVBrașovSpitalul Oncologic – str. Carierei nr. 65 A45.65604425.575367
916BVBrașovSC Roman SA – str. Poienelor nr. 545.62469225.626019
917BVBrașovSC Roman SA – str. Poienelor nr. 545.63109125.628904
918BVBrașovSC Roman SA – str. Poienelor nr. 545.62731625.628422
919BVBrașovSC Metrom SA – str.Carpaţilor nr.6045.63465825.622446
920BVBrașovSC Metrom SA – str.Carpaţilor nr.6045.63398325.622626
921BVBrașovSC Metrom Trading SA – str. Carpaţilor nr. 6045.63354125.620356
922BVBrașovSC Hidromecanica SA – str. 13 Decembrie nr.94A45.67451025.612811
923BVBrașovSC Hidromecanica SA – str. 13 Decembrie nr.94A45.67468125.613228
924BVBrașovSC Carpatex SA – str. N. Titulescu nr. 245.64736425.605171
925BVBrașovSC Iason SA – str. Avram Iancu nr. 40-4245.65545925.591453
926BVBrașovSC Europharm SA -str. Poenelor nr. 545.62745325.620121
927BVBrașovSC Iporo Com SRL-str. Gării nr. 745.66044825.614023
928BVBrașovSC Auchan City-Vest SRL – str. Cristianului nr.545.65786025.562325
929BVBrașovCarrefour România SRL – Calea Bucureşti nr. 10745.63095425.639218
930BVBrașovSC Unirea Shopping Center SA – b-dul Gării nr. 3A45.66073725.611268
931BVBrașovSC General Nordik SRL – str. Stejeriş nr. 2745.64434025.571899
932BVBrașovSC Vivre Bien SRL – str. Brânduşelor nr. 7445.65398625.623788
933BVBrașovSC Miriam& Riccardo SRL – str. Brânduşelor nr. 68-7045.65394025.623351
934BVBrașovSC ASIT Services SRL – Calea Bucureşti nr. 10 B45.64795025.618893
935BVBrașovSC Bricostore SRL – Calea Bucureşti nr. 10945.63007525.640120
936BVBrașovSC Mobexpert SRL – Calea Bucureşti nr. 105A45.63321025.638807
937BVBrașovSC Petrol Grup LT SRL – str. Ţibleş nr. 7-845.63241525.582278
938BVBrașovSC Panfil SRL – str. Plevnei nr. 1345.65979025.593527
939BVBrașovSC Dip&Gip SRL -str. Bazaltului nr. 245.67345825.587123
940BVBrașovSC Euro Motor SRL – Calea Bucureşti nr. 13245.63108425.636304
941BVBrașovBiserica Romano-Catolică – str. Zizinului nr. 745.65127625.617227
942BVBrașovS Carfil SA – str. Zizinului nr. 11945.64938225.647942
943BVBrașovS Carfil SA – str. Zizinului nr. 11945.64934325.648945
944BVCodleastr. Lungă nr. 11145.69907325.445789
945BVCodleaSC Mecanica Codlea SA str. Rampei, nr. 145.69067325.455856
946BVFăgărașstr. Filimon Sârbu bl. 2A45.83284824.971883
947BVFăgărașstr. Filimon Sârbu bl. 2B45.83263924.971749
948BVFăgărașstr. Filimon Sârbu bl. 345.83266624.972160
949BVFăgărașstr. Filimon Sârbu bl. 445.83260524.972572
950BVFăgărașstr. Filimon Sârbu bl. 545.83270824.972991
951BVFăgărașstr. Filimon Sârbu bl. 745.83270824.972991
952BVFăgărașstr. Filimon Sârbu bl. 945.83271024.974477
953BVFăgărașstr. Filimon Sârbu bl. 1045.83268824.974982
954BVFăgărașStr. Gării nr.2, sc.A45.83093424.975894
955BVFăgărașStr. Gării nr.2, sc.B45.83102324.975701
956BVFăgărașSC Fabrica de Pulberi SRL – str.Combinatului, nr.1445.80506824.958264
957BVFăgărașSC Fabrica de Pulberi SRL – str.Combinatului, nr.1445.80526525.963717

13 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
958BVFăgărașSC Nitroporos SRL – str. Combinatului nr. 145.82097924.967316
959BVFăgărașSC Nitroporos SRL – str. Combinatului nr. 145.82115324.967361
960BVFăgărașCasa Maria – Complex Servicii Făgăraş, str. Combinatului nr. 845.82480424.963804
961BVSăcelestr. Piaţa Libertăţii nr. 2445.61799225.693812
962BVSăceleLiceul Tehnologic „Victor Jinga” – Aleea Episcop Popeea nr. 2045.61599525.724302
963BVSăceleSC Electroprecizia SA – str. Parcului nr. 1245.61469625.724505
964BVSăceleSC Electroprecizia SA – str. Parcului nr. 1245.61517325.725380
965BVGhimbavSC IAR SA – str.Aeroportului nr. 145.69320625.532385
966BVGhimbavSC IAR SA – str. Aeroportului nr. 145.69394625.530348
967BVPredealSC Andy Hotels SA – str. Trei Brazi 2045.51113025.567829
968BVRâșnovstr. Piaţa Unirii nr. 1245.59054525.465033
969BVRâșnovstr. Izvor nr. 10, sc.245.59195425.466755
970BVVictoriastr. Libertăţii nr. 145.72637124.703218
971BVVictoriastr. Libertăţii nr. 245.72611124.703539
972BVVictoriastr. Libertăţii nr. 345.72644524.703169
973BVVictoriastr. Libertăţii nr. 445.72644424.703321
974BVVictoriastr. Libertăţii nr. 545.72717925.702992
975BVVictoriastr. Libertăţii nr. 645.72691325.703198
976BVVictoriastr. Libertăţii nr. 845.72744724.703082
977BVVictoriastr. Libertăţii nr. 1045.72794024.703013
978BVVictoriastr. Libertăţii nr. 1145.72853224.702858
979BVVictoriastr. Libertăţii nr. 1245.72837824.702996
980BVVictoriastr. Libertăţii nr. 1345.72889624.702788
981BVVictoriastr. Policlinicii nr. 245.72529124.702845
982BVVictoriastr. Policlinicii nr. 445.72531324.703039
983BVVictoriastr. Policlinicii nr. 645.72536524.703494
984BVVictoriastr. Policlinicii nr. 845.72568624.703481
985BVVictoriastr. Policlinicii nr. 1045.72583224.703785
986BVVictoriastr. Stadionului nr. 1445.72746024.700484
987BVVictoriastr. Trandafirilor nr. 145.72733224.702398
988BVVictoriastr. Trandafirilor nr. 245.72751524.702379
989BVVictoriaSC Viromet SA Victoria – aleea Uzinei nr. 8 – Sediu45.71168424.701428
990BVVictoriaSC Viromet SA Victoria – aleea Uzinei nr. 845.71168424.701428
991BVZărneștistr. M.I. Meţianu nr. 145.56094425.316509
992BVZărneștistr. M.I. Meţianu nr. 945.56084625.317483
993BVZărneștistr. Pompiliu Dan nr. 11/B45.57153325.340822
994BVZărneștistr. Pompiliu Dan nr. 11/E45.57129725.340156
995BVZărneștistr. Pompiliu Dan nr. 7/E45.57350125.344251
996BVZărneștistr. Bucegi nr. 2/B45.57190425.342846
997BVZărneștistr. Negoiu nr. 2/A45.57088525.340465
998BVZărneștiSC Tohan SA – aleea Uzinei nr. 145.56460625.351612
999BVZărneștiSC Tohan SA – Aleea Uzinei nr. 145.56552125.352351
1000BVZărneștiSC Marina SRL – str. Branului45.53641025.378204
1001BVZărneștiSC Secomi Const SRL – Tohanu Nou fn.45.53540125.375625
1002BVBranSC Finex Global Solutions SRL Bran-Sohodol, 66 C45.52846925.401409
1003BVBran-PoartăSC La Vâltoare SRL Bran -Poarta, nr. 6845.50619825.381235
1004BVBran – ŞimonSC Adrian Turism SRL Bran – Şimon, nr. 29645.48534525.355529
1005BVBran-SohodolSC Pensiunea Genţiana SRL Bran – Sohodol, Principală 146 A45.52580525.373842
1006BVBran-SohodolSC Sab&Co Enterprises SRL Bran – Sohodol, Principală 6745.50988425.393295
1007BVBran-PredeluţSC Muntele Rece SRL Bran – Predeluţ, str. Bisericii nr. 545.52786925.363674
1008BVFundataSC Impact Distribution SRL Fundata, str. Principală nr. 4545.47261425.296690
1009BVFeldioaraCNU Bucureşti – sucursala Feldioara, str. Dumbrăvii nr 1, Feldioara45.84154425.502252
1010BZBuzăuBloc G l, Aleea Pietroasele, cartier Micro III45.16060426.817360
1011BZBuzăuBloc G2, Aleea Pietroasele, cartier Micro III45.15942626.820070
1012BZBuzăuBloc B 14, Scara A, cartier Micro III, Strada Pietroasele B1445.15914326.821957
1013BZBuzăuBloc B 14, Scara B, cartier Micro III, Strada Pietroasele B1445.15914326.821957
1014BZBuzăuStr, Chiristigii Bloc B 12, Scara A, cartier Micro III45.15953326.820854
1015BZBuzăuBloc B 12, Scara B, cartier Micro III, Strada Fragului45.15953326.820854
1016BZBuzăuBloc B 10, Scara A, cartier Micro III, Strada Pietroasele45.15942626.820070
1017BZBuzăuBloc B 10, Scara B, cartier Micro III, Strada Pietroasele45.15942626.820070
1018BZBuzăuBloc B 11, Scara A, cartier Micro III, Strada Pietroasele B1145.15971226.820512
1019BZBuzăuBloc B 11, Scara B, cartier Micro III, Strada Pietroasele B1145.15971226.820512
1020BZBuzăuBloc 11 B, Scara A, cartier Micro XIV, Aleea Școlilor 1145.15374026.795190
1021BZBuzăuBloc 11 B, Scara B, cartier Micro XIV, Aleea Școlilor 1145.15329026.795160
1022BZBuzăuBloc “Crinul Alb”, b-dul col, Ion Buzoianu45.15079126.813158
1023BZBuzăuBloc 22, Scara A, cartier Micro V, Strada Alexandru Marghiloman45.14681426.837817
1024BZBuzăuBloc 22, Scara B, cartier Micro V, Strada Alexandru Marghiloman45.14681426.837817
1025BZBuzăuBloc 30, Scara A, cartier Micro V, Strada Vulturului45.14512026.834980
1026BZBuzăuBloc 30, Scara B, cartier Micro V, Strada Vulturului45.14518026.835310
1027BZBuzăuBloc 10, Scara A, cartier Micro V, Strada Decebal45.14723426.835301
1028BZBuzăuBloc 10, Scara B, cartier Micro V, Strada Decebal45.14723426.835301
1029BZBuzăuBloc 10, Scara C, cartier Micro V, Strada Decebal45.14723426.835301
1030BZBuzăuBloc 4, Scara A, cartier Micro V, Strada Victoriei45.14777826.835703
1031BZBuzăuBloc 4, Scara B, cartier Micro V, Strada Victoriei45.14777826.835703
1032BZBuzăuBloc 4, Scara C, cartier Micro V, Strada Victoriei45.14777826.835703
1033BZBuzăuBloc 6, Scara A, cartier Micro V, Aleea Jupiter45.14737426.836346

14 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1034BZBuzăuBloc 6, Scara B, cartier Micro V, Aleea Jupiter45.14737426.836346
1035BZBuzăuBloc 6, Scara C, cartier Micro V, Aleea Jupiter45.14737426.836346
1036BZBuzăuBloc J 1, cartier Broşteni, Aleea Crăițelor45.15081126.834962
1037BZBuzăuBloc D15, cartier Broşteni, Strada Broşteni45.15469826.832609
1038BZRâmnicu SăratBl,1A – Zona Gară, Str, Nicolae Bălcescu 145.37923427.048703
1039BZRâmnicu SăratBloc Omega, Fundătura Mihai Eminescu nr, 145.37688127.041565
1040BZBuzăuS,C, Romcarbon S,A, Buzău, str, Transilvaniei nr, 13245.16339826.807384
1041BZBuzăuS,C, Beta S,A, Buzău, str, Şantierului nr, 3945.13660026.852554
1042BZBuzăuS,C, Contactoare S,A, Buzău, str, Mesteacănului nr, 1045.15697326.815836
1043BZBuzăuS,C, Bunge România S,R,L,, Alea Industriilor nr, 5-745.13469626.837889
1044BZBuzăuS,C, Ductil Steel S,A Buzău, Alea Industriilor nr, 145.13396326.817593
1045BZBuzăuSC Ursus Breweries SA – Sucursala Buzău – Mun, Buzău, str,
Transilvaniei nr, 311
45.16223526.787593
1046BZBuzăuSpitalul Judeţean de Urgenţă Buzău – Secţia Maternitate, str, Victoriei nr,
18
45.15212126.825380
1047BZBuzăuS,C, „NEPI Rockcastle” Aurora Mall Buzău S,R,L,, B-dul Unirii, nr, 23245.16286026.817570
1048BZBuzăuS,C, Gerom S,A, Buzău, Alea Industriilor nr, 1-345.13408126.824825
1049BZBuzăuS,C, METAL PRES ROM S,R,L, şos, Brăilei nr, 1545.13900026.855770
1050BZBuzăuC,N, C,F,R, S,A, – S,R,C,F, Galați – Staţia CF Bz, str, 1 Decembrie 1918
nr, 1
45.14320626.825853
1051BZBuzăuSpitalul Judeţean de Urgenţă Buzău, str, Stadionului nr, 745.15065026.801290
1052BZBuzăuCentrul de Transfuzie Sanguină Buzău, str, Gen, Baștan nr, 245.15075026.799500
1053BZBuzăuS,C, OMV Petrom S,A, Field Cluster TBB Buzău, str, Unirii45.15430026.819336
1054BZBuzăuAgenţia pentru Protecţia Mediului Buzău, str, Democrației nr, 1145.15325326.816530
1055BZRâmnicu SăratS,C, Elars S,A, Rm, Sărat, str, Industriilor nr, 445.38173127.059518
1056BZRâmnicu SăratS,C, Tabacco Galaxy S,A,, str, Industriilor45.38500827.059518
1057BZPătârlageleS,C, GOPI SERVICII S,R,L, – Pensiunea Valea Lupului, com,
Pătârlagele, sat Valea Lupului, DN 10 22
45.35126326.344690
1058CLCalarasiGDF GAZ SUEZ ENERGY S.A. – str. Luceafarului nr. 2044.20503127.311455
1059CLCalarasiDirecţia Generală a Finanţelor Publice. Sucursala Calarasi ANAF – str.
Eroilor nr. 6-8
44.19314727.327601
1060CLCalarasiDirecţia Generală de Asistenţă Socială şi Protecţia Copilului – Centrul de
Servicii Sociale pentru Copil şi Familie S.E.R.A. – str. Belsugului nr. 7
44.20342927.312743
1061CLCalarasiTribunalul Calarasi – str. Bucuresti nr.10644.19387327.328869
1062CLCalarasiAgentia judeteana pentru plati si inspectie sociala / Casa de Pensii – str.
Flacara nr. 57-59
44.19609727.322976
1063CLCalarasiSpitalul de Pneumoftiziologie Călăraşi – Varianta Nord nr. 244.19373127.351928
1064CLCalarasiB.C.R. – Sucursala Călăraşi -str. Sloboziei, nr. 444.19151927.333178
1065CLCalarasiS.C. SAINT GOBAIN GLASS ROMANIA S.R.L. str. Varianta Nord nr.
61
44.21929227.327597
1066CLCalarasiINSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA CĂLĂRAŞI, str. Flacara
nr. 109
44.19371227.327511
1067CLCalarasiA.D.R. SUD MUNTENIA – str. General C-tin Pantazi nr. 7A44.21489827.298134
1068CLCalarasiB.C.R. – Sucursala Oltenita – Oltenita, str. Republicii, nr. 5644.08806926.638329
1069CLCalarasiS.C. TONERFILL ROMÂNIA (TURBONROM) S.R.L.- Oltenita, B-dul 1
Decembrie nr.2
44.09738326.647239
1070CLDragalinaS.C. FLOWTECH CROPS S.R.L. sat Drajna Noua, com. Dragalina44.40093327.373069
1071CLCalarasiPrimăria Călăraşi SPCTLAFL-TERMO, Bl. G15, str. Pescăruş nr. 4744.20433727.306135
1072CLCalarasiPrimăria Călăraşi S.P. CTLAFL-TERMO, Bl. G16 str. Pescarus nr. 4544.20444327.305808
1073CLCalarasiPrimăria Călăraşi S.P. CTLAFL-TERMO, Bl. G17, str. Pescăruş nr. 4344.20475227.319984
1074CLCalarasiPrimăria Călăraşi SPCTLAFL Bl. L22, sc. 1, str. Borcea44.20428427.319849
1075CLCalarasiPrimăria Călăraşi SPCTLAFL Bl. L23, sc. 1, str. Borcea44.20454127.319984
1076CLCalarasiPrimăria Călăraşi SPCTLAFL Bl. L24, sc. 1, str. Borcea44.20473127.320194
1077CLCalarasiPrimăria Călăraşi SPCTLAFL Bl. L29, sc. 1, str. Baraganului44.20603927.319224
1078CLCalarasiPrimăria Călăraşi SPCTLAFL Bl. L29, sc. 3, str. Baraganului44.20584127.319016
1079CLCalarasiPrimăria Călăraşi SPCTLAFL Bl. L30, sc. 1, str. Baraganului44.20586827.319537
1080CLCalarasiPrimăria Călăraşi SPCTLAFL Bl. L30, sc. 3, str. Baraganului44.20552027.319229
1081CLCalarasiPrimăria Călăraşi SPCTLAFL Bl. L31, sc. 1, str. Baraganului44.20569827.319856
1082CLCalarasiPrimăria Călăraşi SPCTLAFL Bl. L31, sc. 3, str. Baraganului44.20535627.319542
1083CSReșițaUCMRStr Golului nr. 145.28836121.895194
1084CSReșițaUCMR Str Golului nr. 145.28836121.895194
1085CSReșițaTMK ReşiţaStr. Traian Lalescu, 3645.29213921.903117
1086CSReșițaBanca Comerciala Romana, str. IL. Caragiale, nr. 1045.28808321.885603
1087CSReșițaMuzeul Judeţean Caraş -Severin Bulevardul Republicii, nr.1045.32383321.877806
1088CSReșițaBulevardul Republicii, nr. 1-3EVA CENTER45.31820421.878761
1089CSReșițaBulevardul A.I.Cuza nr. 2045.29455621.880194
1090CSReșițaStr. Gratz, Bl.7,Sc. 1 si 245.29897221.877750
1091CSReșițaStr. Gratz, nr.5, sc.145.29919421.878306
1092CSReșițaStr. Gratz, nr.3, sc.345.29936121.878861
1093CSReșițaStr. George Enescu nr. 2, F1, Sc.145.29869421.879917

15 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1094CSReșițaStr. George Enescu nr. 2, F1, Sc.245.29869421.879917
1095CSReșițaStr. George Enescu nr. 4, Sc.145.29841721.879183
1096CSReșițaStr. George Enescu nr. 8 sc.345.29786121.877861
1097CSReșițaStr. Cibinului nr. 1, sc.B stânga45.32887221.872165
1098CSReșițaStr. Cibinului nr. 1, sc.Bdreapta45.32887221.872165
1099CSReșițaStr. Rodnei, nr.15, sc.Astânga45.32919421.872639
1100CSReșițaStr. Rodnei, nr.15, sc.Adreapta45.32919421.872639
1101CSReșițaStr. Rodnei, nr.15, sc.Bstânga45.32930621.872508
1102CSReșițaStr. Rodnei, nr.15, sc.Bdreapta45.32930621.872508
1103CSReșițaStr. Măcinului, bl.2, sc.A stânga45.32946721.871953
1104CSReșițaStr. Măcinului, bl.2, sc.Adreapta45.32946721.871953
1105CSReșițaStr. Măcinului, bl.2, sc.B stânga45.32930621.871778
1106CSReșițaStr. Măcinului, bl.2, sc.B dreapta45.32930621.871778
1107CSReșițaAleea Buziaş, nr. 1A, sc.2stînga45.32277121.881234
1108CSReșițaAleea Buziaş, nr. 1A, sc.2dreapta45.32277121.881234
1109CSReșițaStr.Făgăraşului nr. 9, sc.Astânga45.32323421.881514
1110CSReșițaStr.Făgăraşului nr. 9, sc.ADreapta45.32323421.881514
1111CSReșițaStr.Făgăraşului nr. 11, sc.AStânga45.32359421.881209
1112CSReșițaStr.Făgăraşului nr. 11, sc.ADreapta45.32359421.881209
1113CSReșițaAleea Herculane, nr. 345.32439821.879953
1114CSReșițaBloc ANLStr. Sportului45.29864721.874468
1115CSReșițaBloc ANL Aleea Daliilor, nr.7, sc.145.32468321.871997
1116CSCaransebeșStr. Nicolae Bălcescu nr. 11645.41436022.204579
1117CSCaransebeșStr. Nicolae Bălcescu nr. 12245.41436022.204579
1118CSCaransebeșDN 68,km 3,2 Caromet S.A.45.43777822.226111
1119CSCaransebeșStr. Subdeal, nr. 4C45.40835522.236445
1120CSBăile HerculaneStr. Castanilor, nr. 17A44.87973222.412348
1121CSBăile HerculaneStr. Castanilor, nr. 13C44.87909022.412663
1122CSOțelu Roșustr. Republici nr.79 Școala cu clasele I-VIII nr. 145.52332722.365410
1123CSOțelu RoșuStr. Stefan cel Mare bl.345.51672222.355711
1124CSOțelu RoșuStr. Stefan cel Mare bl.445.51636322.355507
1125CSOțelu RoșuStr. Oţelarilor, nr. 2645.52355722.353387
1126CSBocșaCM Bocşaactual Energo BucureştiStr. Republicii, nr 845.37683221.719793
1127CSMoldova NouăMoldoviţa, str. Principală44.78126621.713369
1128CSZăvoiSat Voislova, nr. 202 Omya Calcita București Punct Lucru Voislova45.52884422.444542
1129CJCluj-NapocaStr. Gr. Alexandrescu nr.2846.75563423.546379
1130CJCluj-NapocaStr. Bucegi nr. 846.75242723.554223
1131CJCluj-NapocaStr. Bucegi nr. 946.75395623.555389
1132CJCluj-NapocaStr. Bucegi nr. 1346.75473323.558034
1133CJCluj-NapocaAleeaTazlău nr.146.75339523.555356
1134CJCluj-NapocaAleea Tazlău nr.7 sc. 246.75180223.554715
1135CJCluj-NapocaAleea Ciucaş nr.7 scara 146.75003923.550492
1136CJCluj-NapocaAleea Ciucaş nr.7 scara 246.74996523.550719
1137CJCluj-NapocaAleea Ciucaş nr.7 scara 346.74987023.550943
1138CJCluj-NapocaAleea Ciucaş nr.7 scara 446.74978023.551215
1139CJCluj-NapocaAleea Ciucaş nr.7 scara 546.74969623.551421
1140CJCluj-NapocaAleea Ciucaş nr.7 scara 646.74958623.551646
1141CJCluj-NapocaAleea Ciucaş nr.9 scara 146.74967623.550340
1142CJCluj-NapocaAleea Ciucaş nr.9 scara 246.74956323.550631
1143CJCluj-NapocaAleea Ciucaş nr.9 scara 346.74944823.550936
1144CJCluj-NapocaAleea Ciucaş nr.9 scara 446.74935223.551207
1145CJCluj-NapocaAleea Clăbucet nr.2A46.75094223.545235
1146CJCluj-NapocaAleea Clăbucet nr.4A46.75077423.544647
1147CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 1-3 scara 246.75466023.561017
1148CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 30-32 sc. 146.75386723.557449
1149CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 30-32 sc. 246.75381623.557500
1150CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 34-36 sc. 146.75378623.556897
1151CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 34-36 sc. 246.75370423.557041
1152CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 42-44 sc. 146.75289023.556210
1153CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 42-44 sc. 246.75280323.556343
1154CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 46-48 sc. 146.75252223.556318
1155CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 46-48 sc. 246.75257423.555985
1156CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 62-64 sc. 146.75089223.556131
1157CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 62-64 sc. 246.75094323.555816
1158CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 66-68 sc. 146.75050223.556457
1159CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 66-68 sc. 246.75054823.556097
1160CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 70-72 sc. 146.75013523.557019
1161CJCluj-NapocaStr. Mehedinţi nr. 70-72 sc. 246.75022923.556689
1162CJCluj-NapocaAleea Vidraru nr. 5-7 sc. 146.75382223.563317
1163CJCluj-NapocaAleea Vidraru nr. 5-7 sc. 246.75356623.563337
1164CJCluj-NapocaAleea Vidraru nr. 9-11 sc. 146.75448623.562910
1165CJCluj-NapocaAleea Vidraru nr. 9-11 sc. 246.75416323.562976
1166CJCluj-NapocaAleea Vidraru nr. 17-1946.75480223.561714
1167CJCluj-NapocaAleea Moldoveanu nr.546.75338123.562785
1168CJCluj-NapocaAleea Tarniţa nr. 746.76280123.564882

16 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1169CJCluj-NapocaAleea Firiza nr.446.76213023.563691
1170CJCluj-NapocaStr. Câmpului nr.40 sc. 146.75727823.563004
1171CJCluj-NapocaStr. Câmpului nr.40 sc. 246.75710323.562978
1172CJCluj-NapocaStr. Izlazului nr. 14 sc. 146.75554923.558442
1173CJCluj-NapocaStr. Izlazului nr. 14 sc. 246.75554523.558925
1174CJCluj-NapocaStr. Izlazului nr. 246.75574023.563493
1175CJCluj-NapocaStr. Ion Meşter nr. 6 sc. 246.75701823.558869
1176CJCluj-NapocaStr. Ion Meşter nr. 6 sc. 346.75742923.558888
1177CJCluj-NapocaAleea Padin nr.20 bl. V146.75843923.551631
1178CJCluj-NapocaAleea Peana nr. 1846.75415423.550625
1179CJCluj-NapocaStr. Arinilor nr.1146.76202923.549333
1180CJCluj-NapocaStr. Arinilor nr.1346.76167323.549582
1181CJCluj-NapocaCalea Floreşti nr. 5846.75855523.548848
1182CJCluj-NapocaCalea Floreşti nr. 58B46.75845023.548396
1183CJCluj-NapocaStr. Tăşnad 2346.75950523.548629
1184CJCluj-NapocaStr.Donath nr.180 scara 146.76710123.546434
1185CJCluj-NapocaStr.Donath nr.18246.76574323.544735
1186CJCluj-NapocaStr. Mirăslău nr. 4 scara 146.76698123.548687
1187CJCluj-NapocaStr. Fântânele nr. 32 scara 146.76672723.549140
1188CJCluj-NapocaStr. Aurel Suciu nr.32 Sc. 346.77003523.610222
1189CJCluj-NapocaStr. Aurel Suciu nr.32 Sc. 446.77064623.610209
1190CJCluj-NapocaB-dul N. Titulescu nr.11-1546.76807423.601439
1191CJCluj-NapocaB-dul N. Titulescu nr.163 sc.146.76930423.616122
1192CJCluj-NapocaB-dul N. Titulescu nr.163 sc.246.76927223.616333
1193CJCluj-NapocaStr. Aurel Vlaicu nr.3 scara 546.77904823.616339
1194CJCluj-NapocaStr. Aurel Vlaicu nr.3 scara 646.77907023.616519
1195CJCluj-NapocaStr. Aurel Vlaicu nr.3 scara 746.77911223.616695
1196CJCluj-NapocaStr. Aurel Vlaicu nr.3 scara 846.77915523.616876
1197CJCluj-NapocaStr. Teleorman nr. 6546.78294823.626462
1198CJCluj-NapocaStr. Fabricii nr.1 scara 146.77909223.614034
1199CJCluj-NapocaStr. Fabricii nr.1 scara 246.77932723.613961
1200CJCluj-NapocaStr. Fabricii nr.1 scara 346.77956023.613892
1201CJCluj-NapocaStr. Fabricii nr.1 scara 446.77972123.613811
1202CJCluj-NapocaStr. Fabricii nr.1 scara 546.77987423.613759
1203CJCluj-NapocaStr. Fabricii nr.4 scara 146.78008523.614344
1204CJCluj-NapocaStr. Fabricii nr.4 scara 246.78027523.614273
1205CJCluj-NapocaStr. Fabricii de Zahăr nr.846.78099623.616522
1206CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 73 sc.146.78919023.641488
1207CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 73 sc.246.78928023.641466
1208CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 73 sc.346.78938923.641312
1209CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 75 sc.146.78917423.641874
1210CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 75 sc.246.78932323.641874
1211CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 75 sc.346.78946523.641861
1212CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 7746.78955023.642148
1213CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 79 sc.146.78915823.643189
1214CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 79 sc.246.78926223.643172
1215CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 79 sc.346.78938923.643166
1216CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 79 sc.446.78952523.643000
1217CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 80 sc.146.78915123.643623
1218CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 80 sc.246.78927423.643605
1219CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 80 sc.346.78940523.643603
1220CJCluj-NapocaStr. Timişului nr. 80 sc.446.78952523.643427
1221CJCluj-NapocaStr. Blajului nr. 61 sc.146.78916223.642397
1222CJCluj-NapocaStr. Blajului nr. 61 sc.246.78928723.642376
1223CJCluj-NapocaStr. Blajului nr. 61 sc.346.78943323.642378
1224CJCluj-NapocaStr. Blajului nr. 63 sc. 246.78984323.643226
1225CJCluj-NapocaStr. Blajului nr. 63 sc. 346.78987223.643429
1226CJCluj-NapocaStr. Blajului nr. 63 sc. 146.78980323.642992
1227CJCluj-NapocaStr. Blajului nr. 63 sc.446.78991023.643633
1228CJCluj-NapocaStr. Blajului nr. 64 sc. 146.78916523.642756
1229CJCluj-NapocaStr. Blajului nr. 64 sc. 246.78930223.642758
1230CJCluj-NapocaStr. Blajului nr. 64 sc. 346.78943923.642741
1231CJCluj-NapocaB-dul. Eroilor nr.146.76902723.591268
1232CJCluj-NapocaStr. I.C. Brătianu nr. 3346.76909423.594482
1233CJCluj-NapocaStr. Cardinal Iuliu Hossu nr. 6-846.77156223.583590
1234CJCluj-NapocaStr.Câmpeni nr.3 scara 146.77979023.586067
1235CJCluj-NapocaStr.Câmpeni nr.3 scara 246.78000923.586071
1236CJCluj-NapocaStr.N.Bălcescu nr.1446.77574323.597197
1237CJCluj-NapocaStr.13 Septembrie.nr.946.77585723.600692
1238CJCluj-NapocaStr.13 Septembrie.nr.346.77545523.599649
1239CJCluj-Napocastr.E.Isac nr.446.76960923.585352
1240CJCluj-NapocaP-ţa Unirii nr.2746.77115223.589543
1241CJCluj-NapocaStr. Muscel nr.2046.76463623.604008
1242CJCluj-NapocaCalea Dorobanților nr. 4046.77208223.604374
1243CJCluj-NapocaStr. Grigore Alexandrescu nr. 4746.75469723.545689
1244CJCluj-NapocaCalea Mănăștur nr. 3-546.76206423.570553

17 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1245CJCluj-NapocaStr. Traian Vuia 149-151 terminal – plecări46.78252623.689641
1246CJCluj-NapocaStr. Traian Vuia 149-151 terminal– sosiri46.78233223.688199
1247CJCluj-NapocaStr. Gheorghe Dima nr. 5A46.75221023.575536
1248CJCluj-NapocaStr. Observatorului nr.1746.75490023.588614
1249CJCluj-NapocaStr. Observatorului nr.1946.75470023.587915
1250CJCluj-NapocaStr. Observatorului nr.2146.75462723.587094
1251CJCluj-NapocaStr. Avram Iancu 70-7246.76705423.596703
1252CJCluj-Napocastr.Universităţii nr.7-9 intrarea 146.76721523.590512
1253CJCluj-Napocastr.Universităţii nr.7-9 intrarea 246.76722923.591039
1254CJCluj-NapocaStr. Pandurilor nr.746.76358623.559383
1255CJCluj-NapocaStr. Teodor Mihali 58-60 – B546.77276923.620510
1256CJCluj-NapocaStr. Teodor Mihali 58-60 – B346.77291923.620413
1257CJCluj-NapocaStr. Teodor Mihali 58-60 – A46.77306923.620330
1258CJCluj-NapocaStr. Teodor Mihali 59 – 146.77225823.619004
1259CJCluj-NapocaStr. Teodor Mihali 59 – 246.77269423.619165
1260CJCluj-NapocaStr. Teodor Mihali 5846.77328923.620291
1261CJCluj-NapocaPiața 1 Mai nr. 1-246.78798923.602125
1262CJCluj-NapocaStr.Teodor Mihali 6046.77313223.621077
1263CJCluj-NapocaCalea Dorobanţilor nr. 10446.77654023.615341
1264CJCluj-NapocaB-dul 21 Decembrie 69-7146.77522223.602364
1265CJCluj-NapocaB-dul Muncii nr. 1846.79433323.635711
1266CJCluj-NapocaStr. Gării nr. 1946.78718823.590241
1267CJCluj-NapocaP-ţa 1 Mai nr.346.78781623.604453
1268CJCluj-NapocaStr. Alexandru Vaida Voevod nr.5346.77254423.624567
1269CJCluj-NapocaB-dul Muncii nr.1446.79503423.626526
1270CJCluj-NapocaB-dul. Muncii nr. 9646.79693323.661905
1271CJCluj-NapocaStr.Regele Ferdinand 22-2646.77282723.589742
1272CJCluj-NapocaCalea Dorobantilor 2046.77170423.602193
1273CJCluj-NapocaB-dul 21 Decembrie nr. 94-9646.77431623.600898
1274CJCluj-NapocaTăietuta Turcului 47 H46.78026623.560216
1275CJCluj-NapocaTăietuta Turcului 4746.77834423.560259
1276CJCluj-NapocaFabricii de Zahăr nr.11346.78612923.626251
1277CJCluj-NapocaParcul Feroviarilor nr. 1746.78331923.597377
1278CJCluj-Napoca21 Decembrie 1989 nr. 6746.77521223.601854
1279CJCluj-NapocaP-ta Avram Iancu nr.346.77521223.601854
1280CJCluj-NapocaP-ta Avram Iancu nr.1546.77259323.597064
1281CJCluj-NapocaStr. Borhanci nr. 76 G bl.246.75256523.632978
1282CJCluj-NapocaStr. Ploiești nr. 36 – 36B-3846.77683923.596629
1283CJCluj-NapocaB-dul 21 Decembrie nr. 7746.77613223.604024
1284CJCluj-NapocaStr. Trifoiului nr. 22-28 corp A46.75184923.606426
1285CJCluj-NapocaStr. Constantin Noica 2-446.75051623.593069
1286CJCluj-NapocaStr. Onisifor Ghibu nr. 20A imobil locuințe46.77669023.601645
1287CJCluj-NapocaStr. Onisifor Ghibu nr. 20A clădire cu funcțiune sportivă46.77669223.601648
1288CJCluj-NapocaStr. Onisifor Ghibu nr. 20B46.77673123.601563
1289CJCluj-NapocaStr. Bună Ziua nr. 41 A BL. M6C46.75116123.600544
1290CJCluj-NapocaStr. Gheorghe lazar 1A-346.77870123.599071
1291CJDejP-ţa 16 Februarie nr. 247.14450323.875431
1292CJDejStr. 1 Mai nr. 247.14227423.875293
1293CJDejStr. 1 Mai nr. 14 – 1647.14185523.881635
1294CJDejStr. Avram Iancu nr. 2-447.14113923.877060
1295CJDejStr. Bistriţei nr. 6347.16119523.900501
1296CJTurdaStr. 1 Decembrie nr. 1918 nr.2846.56858623.786159
1297CJTurdaStr Salinei FN46.58770523.787258
1298CJTurdaStr Fabricii nr. 5146.55706023.792276
1299CJTurdaStr. Ştefan cel Mare nr. 2046.56247223.786716
1300CJTurdaP-ța. Basarabiei nr. 4846.58054323.770318
1301CJTurdaStr. Dr. Ion Raţiu nr. 11146.57517423.778235
1302CJTurdaStr. Andrei Mureşanu nr. 12-1646.57899523.776643
1303CJTurdaStr. Ştefan cel Mare nr. 246.56337723.781480
1304CJTurdaStr. Plopilor nr. 746.56002523.813757
1305CJTurdaStr. Ştefan cel Mare nr.446.56329123.782523
1306CJTurdaStr. Piața Republicii nr.15 – 146.57234823.785963
1307CJTurdaStr. Republicii nr.15 – 246.57226323.785967
1308CJTurdaStr. Ştefan cel Mare nr.19-2146.56385423.784112
1309CJGherlaStr. Bobâlna nr.247.02949523.907833
1310CJGherlaStr. Bobâlna nr.3647.03277223.909707
1311CJGherlaStr. Parcului nr.1647.02972323.903672
1312CJGherlaStr. Libertăţii nr. 1947.02852923.906488
1313CJGherlaStr. 1 Decembrie 1918 nr 2047.02651823.904815
1314CJCâmpia-TurziiStr. Laminoriştilor nr. 2-446.54681223.886522
1315CJCâmpia-TurziiStr. Gheorghe Bariţiu nr.3646.53831723.885870
1316CJCâmpia-TurziiStr. Gheorghe Bariţiu nr.44A46.53418823.884803
1317CJCâmpia-TurziiStr. Laminoriştilor nr. 14546.55580823.873382
1318CJCâmpia-TurziiStr. Parcului nr. 1046.54473923.888812
1319CJHuedinStr. Avram Iancu nr. 4146.85810823.024444
1320CJHuedinStr. Horea nr.146.86433423.025099

18 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1321CJHuedinStr. Horea nr.546.86465323.024840
1322CJHuedinStr. Republicii nr. 39-4246.86325723.028344
1323CJFloreștiStr. Avram Iancu nr. 17046.74342423.485641
1324CJFloreștiStr. Andrei Mureşanu nr. 146.74479823.485279
1325CJFloreștiStr. Avram Iancu nr. 492 – 50046.74945723.535163
1326CJMihai ViteazuStr. Principală nr. 101446.54009923.746144
1327CTCONSTANȚABd. Tomis, bl. TS 14 B, sc. B44.19527728.633949
1328CTCONSTANȚABd. Tomis, bl. T 10, sc. B44.20062328.625745
1329CTCONSTANȚABd. Tomis, bl. T 10, sc. C44.20062328.625745
1330CTCONSTANȚABd. Tomis, bl. T 14, sc. A44.20169728.624124
1331CTCONSTANȚABd. Tomis, bl. T 14, sc. B44.20169728.624124
1332CTCONSTANȚABd. Tomis, bl. 10B, sc. A44.20580528.617922
1333CTCONSTANȚABd. Tomis, bl. 6B, sc. A44.20464028.619455
1334CTCONSTANȚABd. Tomis, bl. 6B, sc. B44.20464028.619455
1335CTCONSTANȚABd. Tomis, bl. 10B, sc. B44.20580528.617922
1336CTCONSTANȚAStr. I.G. Duca, bl. L 41, sc. A44.18056828.636231
1337CTCONSTANȚAStr. I.G. Duca, bl. L 41, sc. B44.18056828.636231
1338CTCONSTANȚAStr. I.G. Duca, bl. L 45, sc. A44.18216528.636071
1339CTCONSTANȚAStr. I.G. Duca, bl. L 45, sc. B44.18216528.636071
1340CTCONSTANȚAStr. Bucuresti, bl. L 18, sc. A44.17723628.635639
1341CTCONSTANȚAAle. Garofitei, bl. L 76, sc. B44.17631328.637171
1342CTCONSTANȚAAle. Garofitei, bl. L 76, sc. C44.17631328.637171
1343CTCONSTANȚAAle. Garofitei, bl. L 88, sc. A44.17705728.637704
1344CTCONSTANȚAAle. Garofitei, bl. L 88, sc. D44.17705728.637704
1345CTCONSTANȚAStr. Baba Novac, bl. L 119A, sc. B44.18122328.633175
1346CTCONSTANȚAStr. Baba Novac, bl. L 119A, sc. C44.18122328.633175
1347CTCONSTANȚAStr. Stefan cel Mare, bl. M 1644.17730128.645937
1348CTCONSTANȚAAle. Hortensiei, bl. C5, sc. B44.21170828.622597
1349CTCONSTANȚAStr. Orhideelor, bl. ST 1, sc. A44.20443228.622880
1350CTCONSTANȚAStr. Orhideelor, bl. ST 1, sc. B44.20443228.622880
1351CTCONSTANȚAStr. Tulcei, bl. S, sc. A44.20235528.622423
1352CTCONSTANȚAStr. Tulcei, bl. S, sc. B44.20235528.622423
1353CTCONSTANȚAStr. Dobrila Eugeniu, bl. V1, sc. A44.20700428.619578
1354CTCONSTANȚAStr.Dragoslavelor, bl. B2, sc.A44.20312028.650620
1355CTCONSTANȚAStr. Unirii, bl. C2, sc. A44.21111628.645625
1356CTCONSTANȚAStr. Petru Cercel, bl. F5, sc. A44.14843628.628501
1357CTCONSTANȚAStr. Petru Cercel, bl. F5, sc. B44.14843628.628501
1358CTCONSTANȚAStr. Dionisie cel Mic, bl. 68, sc. A44.19409628.622585
1359CTCONSTANȚAStr. Eliberarii, bl. K2, sc. A44.17756128.611081
1360CTCONSTANȚAStr. Eliberarii, bl. K2, sc. B44.17756128.611081
1361CTCONSTANȚAStr. Eliberarii, bl. F3, sc. A44.17643428.617589
1362CTCONSTANȚAStr. Eliberarii, bl. F3, sc. B44.17643428.617589
1363CTCONSTANȚAAle. Arcului, bl. C4, sc.A44.17626728.623725
1364CTCONSTANȚAAle. Arcului, bl. A8, sc.A44.14761328.623596
1365CTCONSTANȚAAle. Arcului, bl. A8, sc.B44.14761328.623596
1366CTCONSTANȚAAle. Arcului, bl. A9, sc.A44.14862328.624444
1367CTCONSTANȚAAle. Arcului, bl. A9, sc.B44.14862328.624444
1368CTCONSTANȚAStr. Badea Cartan, bl. BC9, sc. B44.20217428.617576
1369CTCONSTANȚAStr. Badea Cartan, bl. BC9, sc. A44.20217428.617576
1370CTCONSTANȚAAle Egretei, bl. AV 22, sc. A44.16024228.609721
1371CTCONSTANȚAAle Egretei, bl. AV 22, sc. B44.16024228.609721
1372CTCONSTANȚAAle Egretei, bl. AV 33, sc. A44.16021628.611977
1373CTCONSTANȚAAle Egretei, bl. AV 33, sc. B44.16021628.611977
1374CTCONSTANȚAStr. Lirei nr.3A, bl. OB 844.14351428.631015
1375CTCONSTANȚAStr. Lirei nr.3A, bl. OB 944.14374328.630885
1376CTCONSTANȚAAle. Agarici Horia ,bl.CS1 B44.21022728.626317
1377CTCONSTANȚAStr.Magnoliei, bl.T1A44.19963428.634612
1378CTCONSTANȚAStr.Pescarilor, bl.FZ 28, sc.A44.21310428.646241
1379CTCONSTANȚAStr.Pescarilor, bl.FZ 12, sc.A44.21063228.649134
1380CTCONSTANȚAStr.Traian, bl.K1 A44.17023528.638532
1381CTCONSTANȚAStr.Traian, bl.K2 A44.16957028.638694
1382CTCONSTANȚAStr. Brizei, bl.OB 144.14328028.632155
1383CTCONSTANȚAStr. Brizei, bl.OB 244.14353928.632058
1384CTCONSTANȚAStr. Brizei, bl.OB 344.14385828.632026
1385CTCONSTANȚAStr. Brizei, bl.OB 444.14415128.632091
1386CTCONSTANȚAStr. Brizei, bl.OB 544.14436728.632010
1387CTCONSTANȚAStr. Brizei, bl.OB 644.14474328.631913
1388CTCONSTANȚAStr. Brizei, bl.OB 744.14500228.631816
1389CTCONSTANȚAStr. Brizei, bl.OB 844.14500228.631816
1390CTCONSTANȚAStr. Lirei, bl.OB 944.14374328.630885
1391CTCONSTANȚAStr. Zefirului, bl.OB 144.14082028.629087
1392CTCONSTANȚAStr. Zefirului, bl.OB 244.14072728.629429
1393CTCONSTANȚAStr. Zefirului, bl.OB 344.14068328.630016
1394CTCONSTANȚAStr. Zefirului, bl.OB 444.14068728.630497
1395CTCONSTANȚAStr. Zefirului, bl.OB 544.14033128.629315
1396CTCONSTANȚAStr. Zefirului, bl.OB 644.14032828.629755

19 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1397CTCONSTANȚAStr. Zefirului, bl.OB 744.14029428.630162
1398CTCONSTANȚAStr. Zefirului, bl.OB 844.14029028.630602
1399CTCONSTANȚAStr. Zefirului, bl.OB 944.14025728.631010
1400CTMANGALIASos. Constantei bl. B2G43.81617828.582841
1401CTMANGALIABd. 1 Decembrie 1918, bl. A14043.80797928.573836
1402CTMANGALIAStr. Oituz, Bl. OD 143.81235828.570604
1403CTMANGALIAStr. Oituz, Bl. OD 243.81178228.570715
1404CTMANGALIAStr. Oituz, Bl. OD 343.81178228.570715
1405CTMANGALIAIncintă Şantier Naval DMHI43.79762028.568498
1406CTMANGALIAStr.M.I. Dobrogeanu Bl.A0143.81817928.581283
1407CTMANGALIAStr.M.I. Dobrogeanu Bl.A0343.81817928.581283
1408CTMANGALIAStr.M.I .Dobrogeanu Bl.A0443.81817928.581283
1409CTMANGALIAStr.M.I. Dobrogeanu Bl.A0543.81817928.581283
1410CTEF. NORDStr. 23 August (blocuri ANL)44.06111828.629399
1411CTOVIDIUDN 2A, km 20244.23224328.583131
1412CTTECHIRGHIOLAle. Puschin, bl. B144.05342328.599697
1413CTTECHIRGHIOLAle. Puschin, bl. B44.05368028.599650
1414CTTECHIRGHIOLAle. Puschin, bl. C44.05361428.599477
1415CTTECHIRGHIOLStr. Mihai Eminescu, bl. D44.05342328.601205
1416CTTECHIRGHIOLBd. Victoriei, bl. A44.05304728.599516
1417CTTECHIRGHIOLBd. Victoriei, bl. A144.05304728.599516
1418CTTECHIRGHIOLBd. Victoriei, bl. A244.05304728.599516
1419CTTECHIRGHIOLStr. Pescarusului nr.244.04967028.603037
1420CTTECHIRGHIOLStr. Alexandru Puschin nr.2- Vila Marea Neagra44.05457428.598678
1421CTTECHIRGHIOLStr. Eroilor nr.2-Vila Minerva44.05518028.603510
1422CTTECHIRGHIOLStr. Ovidiu nr.2-Sanatoriu copii44.05186028.600150
1423CTTECHIRGHIOLStr. Victoriei nr.3-Vila Anina44.05277828.600750
1424CTTECHIRGHIOLStr. George Cosbuc nr.8-Vila Sinaia44.05713328.603657
1425CTTECHIRGHIOLStr. Ion Tataran nr.6-Vila Craiova44.05668728.601959
1426CTC-VODAStr. Viorelelor (sediul UPC)44.34280728.039264
1427CTC-VODAStr. Ovidiu, nr.11 (sediul primăriei)44.34181928.030700
1428CTC-VODAStr. Canalului44.34032028.030158
1429CTC-VODAStr. Lt. Ioan Muşat (sediul jandarmeriei)44.34547528.029936
1430CTC-VODAStr. Prelungirea Seimeni (sediul S.C. UPGC)44.34481028.042244
1431CTC-VODAStr. Unirii (cămin locuinţe CNE Cernavodă)44.34434228.033047
1432CTC-VODAStr. Cazărmii (cămin internat şcolar)44.33637228.036933
1433CTC-VODAStr. Cazărmii (liceu tehnologic)44.33637228.036933
1434CTC-VODAStr. Cazărmii (liceu tehnologic)44.33637228.036933
1435CTC-VODAStr. Cazărmii (liceu tehnologic)44.33637228.036933
1436CTC-VODAStr. Gheorghe Doja 1A (Spital Or. Cernavodă)44.34140328.044637
1437CTVALU LUI TRAIANCalea Dobrogei, nr.5344.16656728.459688
1438CTVALU LUI TRAIANStr. Mihai Eminescu, nr.12044.16391028.455850
1439CTVALU LUI TRAIANCalea Dobrogei, nr.8344.16457628.473986
1440CTVALU LUI TRAIANStr. Mihai Eminescu, nr.15744.16391028.455850
1441CVSfântu Gheorghestr. Vasile Goldis, nr.11, bl.2345.85914025.776090
1442CVSfântu Gheorghestr. Vasile Goldis, nr.11, bl.2445.85898825.776551
1443CVSfântu Gheorghestr. Stadionului, nr.1445.86040225.774803
1444CVSfântu Gheorghestr. Stadionului, nr.1645.86002325.774644
1445CVSfântu Gheorghestr. Stadionului, nr.1845.85992825.774845
1446CVSfântu Gheorghestr. Stadionului, nr.2045.85998225.775142
1447CVSfântu Gheorghestr. Nuferilor, nr.14,45.85989725.800767
1448CVSfântu Gheorghestr. Nuferilor, nr.16,45.85987525.801003
1449CVSfântu Gheorghestr. Nicolae Colan, nr.145.85978625.800586
1450CVSfântu Gheorghestr. Garii, nr.1, Statia CFR45.86332725.810250
1451CVSfântu GheorgheSC Dunapack Rambox SRL, Str. Constructorilor, nr.1145.86155825.816956
1452CVSfântu GheorgheBRD Societe Generale, Str. 1 Decembrie 1918, nr.4345.86460025.791686
1453CVSfântu GheorgheBCR, str. Jozsef Bem, nr.745.86360825.791039
1454CVSfântu GheorgheRaifaissen Bank, str. 1 Decembrie 1918,nr.3545.86478925.790925
1455CVSfântu GheorgheBanc Post, str. 1 Decembrie 1918,nr. 3345.86491125.790611
1456CVSfântu GheorgheSC Textila Oltul SA, Kos Karoly, nr.1945.85888625.784439
1457CVSfântu GheorgheSC Asigurari Alliantz Tiriac SA, str. Oltului, nr.445.86570025.790506
1458CVSfântu GheorgheSC Lila Orchidea SRL, Chilieni, DN 1245.83239425.804742
1459CVTârgu SecuiescCasa de cultura Vigado, P-ţa Gabor Aron, nr.2146.00230526.137380
1460CVTârgu SecuiescSpitalul municipal, Str. Fabricii, nr2/A45.99746626.140227
1461CVTârgu SecuiescStr. Cernatului, nr.3145.99474226.121181
1462CVTârgu SecuiescStr. Cernatului, nr.3345.99435026.120772
1463CVTârgu SecuiescSC EL-CO SA, Str. 1 Decembrie 1918, nr.945.99239626.127002
1464CVÎntorsura Buzăuluistr. Mihai Viteazul,nr. 141A, bl.6, sc.H45.67426726.034464
1465CVÎntorsura BuzăuluiSpitalul orăşenesc, DN 1045.67376426.039747
1466CVBaraoltstr. Kossuth Lajos, nr.24946.07213925.592031
1467CVValea CrișuluiStr. Principală, nr. 16645.91689425.778342
1468DBTârgovişteMagazin Muntenia Str.Independentei, nr.144.92633325.463774
1469DBTârgovişteHotel DamboviţaBd.Libertatii44.92661725.459545
1470DBTârgovişteCinema Independenţa44.92729925.463307
1471DBTârgovişteColegiul Medicilor(Gradinita nr.8)str.N.Iorga, nr.344.92584825.465204
1472DBTârgovişteBl. A3A,bd. Libertăţii44.92798125.463403

20 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1473DBTârgovişteBl. A3C,bd. Libertăţii44.92782525.463566
1474DBTârgovişteBl. A3E,bd. Libertăţii44.92772625.463659
1475DBTârgovişteBl. T2,str. George Coşbuc44.92526925.465004
1476DBTârgovişteBl. H1,bd. Libertăţii44.92490925.460389
1477DBTârgovişteBl. B1,bd. Libertăţii44.92634525.458915
1478DBTârgovişteBl. B2,bd. Libertăţii44.92628625.458728
1479DBTârgovişteBl. A1,Sucursala CEC Bank,Bd.Mircea cel Batran44.92683125.463213
1480DBTârgovişteBl.O1,str. C-tin BrîncoveanuAdapost nr.144.92935425.442328
1481DBTârgovişteBl.O1,str. C-tin Brîncoveanu,Adapost nr.244.92935425.442328
1482DBTârgovişteBl. 18A,str. Radu Cel Mare44.93132925.448224
1483DBTârgovişteBl.24A,sc.A,Str Udrişte Năsturel44.93106825.446346
1484DBTârgovişteBl.20,Str Udrişte Năsturel44.93106825.448136
1485DBTârgovişteBl.21,Str Udrişte Năsturel44.93089525.447641
1486DBTârgovişteBl.22,str. Udrişte Năsturel44.93077725.447147
1487DBTârgovişteBl.25, sc A,str Udrişte Năsturel44.93126525.447016
1488DBTârgovişteBl.26, sc.B,str. Udriste Nasturel44.93171425.447631
1489DBTârgovişteBl.28, sc.A,str.Radu Popescu44.93196325.445847
1490DBTârgovişteBl.12, sc.A,str.Diaconu Coresi44.93220225.449213
1491DBTârgovişteBl.2, sc.A,str. Macarie44.93229125.451767
1492DBTârgovişteBl.4, sc.A,str. Macarie44.93176625.451224
1493DBTârgovişteBl.35A, sc. B,str. Dinu Lipatti44.93373625.445949
1494DBTârgovişteBl.35B, sc. A,str. Dinu Lipatti44.93382925.446223
1495DBTârgovişteBl.36, sc. B,str. Dinu Lipatti44.93416225.446358
1496DBTârgovişteBl.11B,str. Diaconu Coresi44.93244425.449481
1497DBTârgovişteBl.13A,str. Diaconu Coresi44.93180225.449077
1498DBTârgovişteBl.13E,str. Diaconu Coresi44.93236625.448663
1499DBTârgovişteBl.10E,str. Diaconu Coresi44.93285325.449598
1500DBTârgovişteBl.12A,sc.Astr. Duiliu Zamfirescu44.92976125.450759
1501DBTârgovişteBl.8A,str. C-tin Brîncoveanu44.93164125.450032
1502DBTârgovişteBl.8,sc.Bstr.Ctin Brancoveanu44.93155625.449715
1503DBTârgovişteBl.8C,str. Ana Ipatescu44.93090225.451230
1504DBTârgovişteBl.7A,str. Ion Ghica44.93077725.449930
1505DBTârgovişteBl.7, sc.B, nr.33A,str. C-tin Brîncoveanu44.93167525.450349
1506DBTârgovişteBl.6A,nr.159str. Ion Ghica44.93055025.449175
1507DBTârgovişteBl.6B,str. Ion Ghica44.93051025.449041
1508DBTârgovişteBl.5A,str. Ion Ghica44.93021025.448312
1509DBTârgovişteBl.5B,str. Ion Ghica44.93021025.448653
1510DBTârgovişteBl.1A, nr.2,str. Urmuz44.92982325.446571
1511DBTârgovişteBl.24,sc.Bstr. Mr.Brezişanu44.93071225.453719
1512DBTârgovişteBl.24, sc.D,str. Mr.Brezişanu44.93032025.453874
1513DBTârgovişteBl.72B, nr.32,B-dul Unirii44.92049125.449431
1514DBTârgovişteBl.73B, nr.32,B-dul Unirii44.92079525.448819
1515DBTârgovişteBl.51E,B-dul Unirii44.92372025.443211
1516DBTârgovişteBl.60D,B-dul Unirii44.92288025.445079
1517DBTârgovişteBl.24, sc.E,str. Vasile Blendea44.91764025.475126
1518DBTârgovişteBl.28B, sc. A,str. I.C. Brătianu44.91589925.473851
1519DBTârgovişteBl.42C, sc. B,str. cpt.Stănică Ilie44.91703925.478940
1520DBTârgovişteBl.61B, sc. A,str. col. Ion Nicolin44.91549925.477046
1521DBTârgovişteBl.9, sc.A,str.Radu de la Afumati44.91939125.475128
1522DBTârgovişteBl.37B,str. Ionel Fernic44.91734025.478037
1523DBTârgovişteBl.29B, sc.B,str. I.C. Brătianu44.91533725.474910
1524DBTârgovişteBl.52C,str. Petru Cercel44.91432525.479120
1525DBTârgovişteBl.57C,str. I.C. Brătianu44.91428225.477492
1526DBTârgovişteBl.47B, sc.B,str. Petru Cercel44.91477925.480163
1527DBTârgovişteBl.58C, sc. B,str. I.C. Brătianu44.91449825.476411
1528DBTârgovişteBl.51B, sc.B,str. Lăzărică Petrescu44.91538125.478394
1529DBTârgovişteBl.49B,str. cpt.Stănică Ilie44.91582425.479931
1530DBTârgovişteBl.9 sc.E,str. cpt.Stănică Ilie44.91938225.475071
1531DBTârgovişteBl.59,str. Soldat Nae Ion44.91472225.476774
1532DBTârgovişteCampus Universitatea Valahia Targoviste,corpul B, Adapost nr.1str.Aleea
Sinaia,nr.13
44.94444925.455805
1533DBTârgovişteCampus Universitatea Valahia Targoviste,corpul B, Adapost nr.2str.Aleea
Sinaia,nr.13
44.94444925.455805
1534DBTârgovişteCampus Universitatea Valahia Targoviste,corpul B, Adapost nr.3str.Aleea
Sinaia,nr.13
44.94444925.455805
1535DBTârgovişteCampus Universitatea Valahia Targoviste,corpul A, Adapost
nr.1,str.Aleea Sinaia,nr.13
44.94400425.455535
1536DBTârgovişteCampus Universitatea Valahia Targoviste,corpul A, Adapost
nr.2,str.Aleea Sinaia,nr.13
44.94400425.455535
1537DBTârgovişteCampus Universitatea Valahia Targoviste,Corpul I.C.S.T.M.str.Aleea
Sinaia,nr.13
44.94314525.453272
1538DBTârgovişteSC COS SA-Anexă LDS,Şos. Găesti nr. 9-1144.90513725.448481
1539DBTârgovişteSC Erdemir Romania SRL- Laborator mat.primă,Şos. Găeşti, nr. 18-2444.91034425.444155
1540DBTârgovişteCANTUP Hotel Nova,str. Arsenalului nr. 1444.92404325.460406

21 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1541DBTârgovişteENGIE Romania S.A. DistrigazSud-Retele S.R.L Targoviste,bd.Eroilor,
nr.32 A
44.93417325.439242
1542DBTârgovişteSc RONDOCARTON srl, Târgoviște, str. Laminorului, nr.4044.92175425.438447
1543DBTârgovişteMALL Dambovita, str. B-dul regele Ferdinand, nr.6, ALA 144.91175225.463607
1544DBTârgovişteMALL Dambovita, str. B-dul regele Ferdinand, nr.6, ALA 244.91175225.463607
1545DBPucioasaStr. Randunelelor, Bl. 1 – ANL45.08064025.435350
1546DBPucioasaStr. Stadionului, Bl. A – ANL45.07521725.439352
1547DBPucioasaStr. Stadionului, Bl. B – ANL45.07515225.439771
1548DBPucioasaStr. Stadionului, Bl. C – ANL45.07553225.439291
1549DBPucioasaStr. Stadionului, Bl. D – ANL45.07549525.439684
1550DBPucioasaCentrul pregatire Distrigaz Sud Pucioasa, str.Garii.45.07608425.433910
1551DBPucioasaSinmatex (Trainica ) str. Zorilor, nr. 245.04511025.438039
1552DBFieniStr.Ing.Aurel Rainu,nr.6745.12714825.419939
1553DBFieniStr.Dr.Stefanescu, Bl. ANL A1, FN45.13326925.419884
1554DBFieniStr.Dr.Stefanescu, Bl. AN L 2,FN45.13323025.419616
1555DBFieniSC Steaua Electrică SA Str.Gării nr.145.12619325.419586
1556DBFieniSC Carpat Cement SA Str.Garii,Nr.145.12264325.415449
1557DBGăeștiFdt. 1Decembrie, bl A144.72312425.333624
1558DBGăeștiFdt. 1Decembrie, bl A244.72342625.333586
1559DBGăeștiFdt. 1Decembrie, bl A344.72317825.334438
1560DBGăeștiFdt. 1Decembrie, bl A444.72348725.334386
1561DBGăeștiFdt. 1Decembrie, bl A544.72327625.334914
1562DBGăeștiFdt. 1Decembrie, bl A644.72352625.334835
1563DBGăeștiFdt. 1Decembrie, bl A744.72318025.335568
1564DBGăeștiFdt. 1Decembrie, bl A844.72373125.335401
1565DBGăeștiDistrigazSudN. Titulescu, nr.3644.72273125.311444
1566DBGăeștiSC ArcticSA13Decembrie,nr.210(parc central)44.71917025.319068
1567DBMoreniStr. Culturii, Nr. 1,Bl. D1 C44.98659925.642526
1568DBMoreniStr. Cpt.Pantea Ion, Bl. C 344.98593525.642993
1569DBMoreniStr. Cpt.Pantea Ion,Bl. A44.28229525.645265
1570DBMoreniStr. Victoriei, Nr. 5444.98972425.642991
1571DBMoreniStr. Flacara, Nr. 2644.98561025.639206
1572DBMoreniOMV Petrom.Str. 22 Dec.44.96645725.653723
1573DBMorenis.c.U.A.Morenis.a., Str. Teiş nr. 1644.97030225.657685
1574DBMorenis.c. IMUT S.A.,Str. 22 Decembrie 1989, nr. 6044.96966425.651474
1575DJCRAIOVAStr. Tehnicii,nr.1, S.C. POPECI UTILAJ GREU S.A., pavilion D244.30527823.837778
1576DJCRAIOVAStr. Tehnicii,nr.1, S.C. POPECI UTILAJ GREU S.A., pavilion D144.30527823.838056
1577DJCRAIOVAStr. Tehnicii,nr.1, S.C. POPECI UTILAJ GREU S.A., pavilion A144.31027823.838056
1578DJCRAIOVAStr. Tehnicii,nr.1, S.C. POPECI UTILAJ GREU S.A., pavilion A244.31027823.838333
1579DJCRAIOVAStr. Tehnicii,nr.1, S.C. POPECI UTILAJ GREU S.A., pavilion D3-
laboraroare
44.30722223.838333
1580DJCRAIOVAStr. Tehnicii,nr.1, S.C. POPECI UTILAJ GREU S.A.44.31000023.838889
1581DJCRAIOVAStr. Tehnicii,nr.1, S.C. POPECI UTILAJ GREU S.A.44.31000023.838611
1582DJCRAIOVAStr. Henry Ford, nr.29, S.C.FORD ROMÂNIA S.A., pavilion Feraj 1 Vest44.29444423.848056
1583DJCRAIOVAStr. Henry Ford, nr.29, S.C.FORD ROMÂNIA S.A., pavilion Feraj 1 Est44.29388923.849722
1584DJCRAIOVAStr. Henry Ford, nr.29, S.C.FORD ROMÂNIA S.A., pavilion Mecanica E44.29750023.843333
1585DJCRAIOVAStr. Henry Ford, nr.29, S.C.FORD ROMÂNIA S.A., pavilion Mecanica V44.29805623.842500
1586DJCRAIOVACalea București, nr. 107 D, Facultatea de Drept44.31758323.822778
1587DJCRAIOVACalea București, nr. 107 D, Facultatea de Drept44.31758323.822778
1588DJCRAIOVACalea București, nr. 107 D, Facultatea de Drept44.31758323.822778
1589DJCRAIOVACalea București, nr. 107 D, Facultatea de Drept44.31758323.822778
1590DJCRAIOVACalea București, nr. 107 D, Facultatea de Drept44.31758323.822778
1591DJCRAIOVACalea București, nr. 107 D, cămin studenți nr.1444.31694423.822500
1592DJCRAIOVABd. Decebal, nr.107, centrul cercetare INCESA44.30972223.835139
1593DJCRAIOVACalea București, nr. 126, Spitalul Victor Babeș44.31388923.825000
1594DJCRAIOVABd. Oltenia, bl. 168B, sc144.33536123.771514
1595DJCRAIOVAStr. Ghețisoarei, bl. 160H44.33694423.773056
1596DJCRAIOVAStr. Hortensiei, bl. 155G44.33750023.773333
1597DJCRAIOVAStr. Tineretului, nr.11, bl.157A44.33694423.774722
1598DJCRAIOVAStr. Arhitect Constantin Iotzu, nr.3, bl.153C44.33833323.776944
1599DJCRAIOVAStr. George Enescu, bl 37 A, Sc 244.33472223.779722
1600DJCRAIOVAStr. George Enescu, bl.33A, sc.144.33507323.780136
1601DJCRAIOVABd. Dacia, bl. M544.33201823.804012
1602DJCRAIOVAStr. Milcov, bl. B2744.32246323.820034
1603DJCRAIOVABd. Nicolae Iorga, bl. A2144.32332023.818063
1604DJCRAIOVAStr. Unirii, bl.23 A44.31617323.795480
1605DJCRAIOVAStr. Unirii, Filarmonica Oltenia44.31724323.794795
1606DJCRAIOVAStr. Piersiculu, bl. 83A1, sc.144.34109623.780978
1607DJCRAIOVAStr. Piersicului, bl. 67A144.33960823.780611
1608DJCRAIOVAStr. Constantin Brâncoveanu, bl. 48A44.33408423.784036
1609DJCRAIOVAStr. Constantin Brâncoveanu, bl. 53A1, sc144.33468623.784552
1610DJCRAIOVAStr. Constantin Brâncoveanu, bl. 60A, sc144.33540723.786434

22 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1611DJCRAIOVAStr. Nicolae Coculescu, bl. 102B1, sc144.33916723.783056
1612DJCRAIOVAStr. Nicolae Coculescu, nr.18, bl 102B, sc144.33917723.783545
1613DJCRAIOVAStr. Unirii, bl. 2, sc 144.31938723.794246
1614DJCRAIOVAStr. Unirii, bl. M144.32060023.794717
1615DJCRAIOVAStr. Unirii, bl. 3, sc.144.31983823.794977
1616DJCRAIOVAStr. Calea București, nr.4, bl. M344.32041023.795824
1617DJCRAIOVAStr. Calea București, nr.2, bl. M244.32054623.795266
1618DJCRAIOVAStr. George Fotino, nr.8, bl.B12, sc.344.31908223.816956
1619DJCRAIOVACalea București, nr.44, bl P544.31671023.816400
1620DJCRAIOVAStr. Nanterre, bl. I10, sc.244.31583323.815833
1621DJCRAIOVAStr. Nanterre, bl. D9, sc.244.31557623.817995
1622DJCRAIOVAStr. Putna, bl. D5, sc.144.31460323.821723
1623DJCRAIOVAStr. Grigore Gabrielescu, bl. 200E1144.33447623.778071
1624DJCRAIOVAStr. Gen. Dr. Ion Cernatescu, bl. 7944.32824223.809230
1625DJCRAIOVAStr. Gen. Dr. Ion Cernatescu, bl. 4944.32907323.808882
1626DJCRAIOVABd. Dacia, bl. 44, sc.144.33031823.809007
1627DJCRAIOVAStr. Gen. Nicolae Magereanu, bl. P344.33024223.799568
1628DJCRAIOVAStr. Gen. Nicolae Magereanu, bl. P544.32951923.801497
1629DJCRAIOVABd. Dacia, bl. M344.33306523.801018
1630DJCRAIOVAStr. Lamaitei, bl.2444.32791423.806207
1631DJCRAIOVAStr. Lamaitei, bl.2844.32860223.805697
1632DJCRAIOVAStr. Lamaitei, bl.2644.32833323.806111
1633DJCRAIOVAStr. Lamaitei, bl.2544.32816823.806184
1634DJCRAIOVAStr. Stefan Velovan, bl.B. sc.244.31725423.818659
1635DJCRAIOVAStr. Stefan Velovan, bl.B. sc.144.31741823.818754
1636DJCRAIOVAStr. Lamaitei, bl.3244.32932223.806313
1637DJCRAIOVAStr. Lamaitei, bl.3144.32956223.806158
1638DJCRAIOVABd. Stirbei Vodă, bl. A4, sc.144.31222223.785833
1639DJCRAIOVABd. Dacia, bl. M144.33416723.798056
1640DJCRAIOVABd. Stirbei Vodă, bl. A2, sc.144.31235123.786728
1641DJCRAIOVAStr. Mihail Moxa, bl. H644.31640723.809087
1642DJCRAIOVABd. Stirbei Vodă, bl. A3, sc.144.31229623.786353
1643DJCRAIOVAStr. Mihail Moxa, bl. H244.31622623.809751
1644DJCRAIOVAStr. Nanterre, bl. D10, sc.244.31555623.817222
1645DJCRAIOVAStr. Constantin Brancoveanu, bl. 54A, sc.144.33473123.785282
1646DJCRAIOVABd. Oltenia, bl. 34A44.33464723.781008
1647DJCRAIOVAStr. Craiovesti, bl. 201M44.33206623.779275
1648DJCRAIOVAStr. Grigore Gabrielescu, Bl.200F44.33474723.777713
1649DJCRAIOVAStr. Tehnicii, Bl. A20, sc.144.31173123.838232
1650DJCRAIOVAStr. Nicolae Iorga, bl. A33, sc. 144.32073523.821870
1651DJCRAIOVAStr. Eustatiu Stoenescu, bl. F13, sc.144.31472923.839061
1652DJCRAIOVAStr. Gogu Constantinescu, bl. F1844.32205923.824487
1653DJCRAIOVAStr. Gogu Constantinescu, bl. F1944.32204023.824787
1654DJCRAIOVAStr. Gogu Constantinescu, bl. F2044.32242723.824851
1655DJCRAIOVAStr. Gogu Constantinescu, bl. F2144.32232623.825195
1656DJCRAIOVAStr. Eustatiu Stoenescu, Bl. F10, sc.144.31456423.838257
1657DJCRAIOVAStr. Eustatiu Stoenescu, Bl. F11, sc.144.31449123.838521
1658DJCRAIOVAAleea Nicolae Iorga, Bl. A47, sc.144.32134423.821241
1659DJCRAIOVAStr. Eustatiu Stoenescu, Bl. F11, sc.244.31455823.838525
1660DJCRAIOVAStr. Eustatiu Stoenescu, Bl. F15, sc.144.31479623.839430
1661DJCRAIOVAStr. Ion Tuculescu, bl. A2144.31191123.837933
1662DJCRAIOVAStr. Calea Bucuresti, bl. T1044.31361123.838056
1663DJCRAIOVAStr. Ion Tuculescu, bl. A19, sc. 244.31226223.837931
1664DJCRAIOVAStr. Ion Tuculescu, bl. A18, sc. 144.31188123.839844
1665DJCRAIOVAStr. Milcov, bl. B1744.32286823.817450
1666DJCRAIOVAStr. Dezrobirii, bl. H2944.32111423.827071
1667DJCRAIOVAStr. Mihail Birca, Bl. E1744.32288823.824008
1668DJCRAIOVAStr. Mihail Birca, Bl. E1644.32305623.824167
1669DJCRAIOVAStr. Mihail Birca, Bl. F1344.32356423.824600
1670DJCRAIOVAStr. Mihail Birca, Bl. D2944.32380323.824242
1671DJCRAIOVAStr. Mihail Birca, bl. F1, sc.144.32414323.824762
1672DJCRAIOVAStr. Mihail Birca, bl. F1244.32388123.824664
1673DJCRAIOVAStr. Mihail Birca, bl. F1444.32335023.824565
1674DJCRAIOVAStr. Mihail Birca, bl. F1544.32255223.824391
1675DJCRAIOVAStr. Desnatui, Bl. A14, sc. 144.32075623.820041
1676DJCRAIOVAStr. Desnatui, Bl. A14, sc. 244.32050723.820057
1677DJCRAIOVAStr. Desnatui, Bl. A13, sc. 144.32056823.819703
1678DJCRAIOVAStr. Desnatui, Bl. A10, sc. 144.32077423.818442
1679DJCRAIOVAStr. Nicolae Iorga, Bl. A15, sc.244.32116723.819997
1680DJCRAIOVAStr. Nicolae Iorga, Bl. A15, sc.144.32116623.819542
1681DJCRAIOVAStr. Milcov, bl. B2444.32273923.819454
1682DJCRAIOVAStr. George Breazul, bl. H3644.32137223.826636
1683DJCRAIOVAStr. George Breazul, bl. H3544.32158123.826675
1684DJCRAIOVAStr. George Breazul, bl. H1544.32210223.826928
1685DJCRAIOVAStr. Desnatui, Bl. A11, sc. 144.32086523.818785
1686DJCRAIOVAStr. Nicolae Julea, Bl. A12, sc.244.32079723.819129

23 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1687DJCRAIOVAStr. Nicolae Julea, Bl. A11, sc.244.32103323.818837
1688DJCRAIOVAStr. Nicolae Julea, Bl. A12, sc.144.32099123.819166
1689DJCRAIOVAAleea Nicolae Iorga, bl.A3744.32097723.821197
1690DJCRAIOVAAleea Nicolae Iorga, bl.A3844.32104623.820857
1691DJCRAIOVAAleea Nicolae Iorga, bl.A3944.32107123.820532
1692DJCRAIOVAStr. Nicolae Iorga, bl.A2244.32331323.817695
1693DJCRAIOVAStr. Milcov, Bl. B18, sc.144.32308323.817654
1694DJCRAIOVAStr. Milcov, Bl. B18, sc.244.32314423.817227
1695DJCRAIOVAStr. Nicolae Iorga, bl.A1644.32295023.820045
1696DJCRAIOVAStr. Nicolae Iorga, bl.G28, sc.144.32070023.822460
1697DJCRAIOVAStr. Milcov, Bl. B20 sc1+244.32276923.818497
1698DJCRAIOVAStr. Milcov, Bl. B2144.32288023.818726
1699DJCRAIOVAStr. Milcov, Bl. B2244.32270323.818884
1700DJCRAIOVAStr. Milcov, Bl. B2344.32282623.819131
1701DJCRAIOVAStr. Milcov, Bl. B2544.32255223.819624
1702DJCRAIOVAStr. Milcov, Bl. B2644.32261923.819884
1703DJCRAIOVAStr. Milcov, Bl. B2844.32257323.820367
1704DJCRAIOVAStr. Mihail Strajan, bl. 14, sc.144.31950623.822722
1705DJCRAIOVAStr. Mihail Strajan, bl. 1344.31948523.823414
1706DJCRAIOVAStr. Nicolae Iorga, Bl. A1844.32309323.819259
1707DJCRAIOVAStr. Nicolae Iorga, Bl. A1744.32309723.819616
1708DJCRAIOVAStr. D. Stoica, bl. H144.32304123.826958
1709DJCRAIOVAStr. D. Stoica, bl. H2144.32246523.827018
1710DJCRAIOVAStr. D. Stoica, bl. H1944.32255223.827619
1711DJCRAIOVAStr. Dezrobirii, bl. H2744.32097523.826379
1712DJCRAIOVAStr. Dezrobirii, bl. H28, sc.144.32109023.826678
1713DJCRAIOVAStr. Traian Lalescu, Bl. G1644.32119323.825270
1714DJCRAIOVAStr. Traian Lalescu, Bl. G1544.32147223.825365
1715DJCRAIOVAStr. Gogu Constantinescu, Bl. G8, sc.144.32177123.823909
1716DJCRAIOVAStr. Gogu Constantinescu, Bl. G9, sc.144.32175223.824188
1717DJCRAIOVAStr. Prelungirea Severinului, Bl. 406B44.33528023.768836
1718DJCRAIOVAStr. Piersicului, Bl. 83A244.34122923.781194
1719DJCRAIOVAStr. Elena Farago, Bl. 142B, sc.144.33992323.772173
1720DJCRAIOVAStr. Elena Farago, Bl. 131B, sc.244.34138923.774444
1721DJCRAIOVAStr. Elena Farago, Bl. 123, sc.244.34185423.776393
1722DJCRAIOVAStr. Traian Lalescu, Bl. 11, sc.144.31826123.824527
1723DJCRAIOVABd. Tineretului, Bl. T1, sc.344.33472223.771111
1724DJCRAIOVAStr. Calea Severinului, Bl. B0444.33688523.767896
1725DJCRAIOVAStr. Craiovești, Bl. 201T44.33221823.780552
1726DJCRAIOVAStr. Grigore Gabrielescu, Bl. 200E644.33369923.778339
1727DJCRAIOVAStr. Craiovești, Bl. 200E344.33330423.777877
1728DJCRAIOVAStr. Craiovești, Bl. 200E244.33342923.777734
1729DJCRAIOVAStr. Craiovești, Bl. 201K44.33178623.779589
1730DJCRAIOVAStr. Aristizza Romanescu, Bl. A3, sc.244.33444423.774167
1731DJCRAIOVAStr. Aristizza Romanescu, Bl. A3, sc.144.33444423.774444
1732DJCRAIOVAStr. Aristizza Romanescu, Bl. A1, sc.144.33416723.774167
1733DJCRAIOVABd. Tineretului, Bl. T1, sc.544.33511523.771170
1734DJCRAIOVABd. Tineretului, Bl. T1, sc.444.33472823.770540
1735DJCRAIOVABd. Tineretului, Bl. T1, sc.144.33483323.771160
1736DJCRAIOVABd. Tineretului, Bl. T1, sc.244.33477823.770766
1737DJCRAIOVABd. Oltenia, Bl. T2, sc.444.33567823.770373
1738DJCRAIOVABd. Oltenia, Bl. T2, sc.244.33546723.770717
1739DJCRAIOVABd. Oltenia, Bl. T3, sc.444.33623723.769859
1740DJCRAIOVABd. Oltenia, Bl. T2, sc.344.33526223.770738
1741DJCRAIOVABd. Oltenia, Bl. T3, sc.344.33582223.770180
1742DJCRAIOVABd. Oltenia, Bl. T3, sc.244.33606423.770030
1743DJCRAIOVAStr. Calea Severinului, Bl. S444.33731723.767405
1744DJCRAIOVABd. Oltenia, Bl. B0744.33666223.768953
1745DJCRAIOVAStr. Prelungirea Severinului, Bl. 405B44.33527823.769444
1746DJCRAIOVAStr. Prelungirea Severinului, Bl. 404B44.33472223.769444
1747DJCRAIOVAStr. Aleea Piersicului, bl. 87B1, sc.144.34070523.781337
1748DJCRAIOVAStr. Elena Farago, Bl. 123, sc.144.34177023.776486
1749DJCRAIOVAStr. Elena Farago, Bl. 124B, sc.244.34148923.776310
1750DJCRAIOVAStr. Traian Gheorghiu, Bl.112B, sc.144.34093823.778319
1751DJCRAIOVABd. Tineretului, Bl.111B, sc.144.34062223.778763
1752DJCRAIOVABd. Dacia, bl.134A, sc. 244.34097123.773114
1753DJCRAIOVAStr. Elena Farago, Bl.136A, sc.144.34045223.772793
1754DJCRAIOVAStr. Gorunului, Bl.137A, sc.144.34027823.772500
1755DJCRAIOVAStr. Gorunului, Bl.141B, sc.144.34010123.771998
1756DJCRAIOVABd. Dacia, Bl.138B, sc.244.34025923.771729
1757DJCRAIOVAStr. Elena Farago, Bl.129B, sc.144.34189123.775400
1758DJCRAIOVAStr. Elena Farago, Bl.130B, sc.144.34168723.774906
1759DJCRAIOVABd. Dacia, Bl.121G44.34214023.775166
1760DJCRAIOVABd. Dacia, Bl.121E44.34232023.775595
1761DJCRAIOVABd. Dacia, Bl.121C44.34250523.776132
1762DJCRAIOVABd. Dacia, Bl.120, Sc.144.34222623.777848

24 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1763DJCRAIOVABd. Dacia, Bl.120, Sc.244.34217523.778097
1764DJCRAIOVAStr. Ion Anestin, Bl. 95B1, sc.144.34008623.783161
1765DJCRAIOVAStr. Gorunului, Bl.145B, sc.144.33916723.772500
1766DJCRAIOVAStr. Elena Farago, Bl.140B44.33982123.771527
1767DJCRAIOVAStr. Elena Farago, Bl.143B, Sc. 344.33953023.772252
1768DJCRAIOVAStr. Aleea Castanilor, Bl.99A144.33989323.784495
1769DJCRAIOVAStr. Aleea Castanilor, Bl.99A244.34001023.784859
1770DJSEGARCEAStr. Unirii, bl. A944.09444423.745278
1771DJPODARIStr. Dispensarului, bl. 144.25189623.777192
1772DJPODARIStr. Dispensarului, bl. 244.25107523.777305
1773DJPODARIStr. Dispensarului, bl. 344.25094523.777303
1774DJDĂBULENIStr. Unirii, nr.15 *fost punct de comandă orășenesc43.80070124.095742
1775GLGalaţiMicro 18, Str. Brăilei nr. 250, Bl. G145.41516328.008505
1776GLGalaţiMicro 18, Str. Brăilei nr. 250bis., Bl. G245.41502828.008344
1777GLGalaţiMicro 18, Str. Brăilei nr. 254, Bl. G445.41476628.007749
1778GLGalaţiMicro 18, Str. Brăilei nr. 254bis, Bl. G545.41468328.007561
1779GLGalaţiMicro 19, Str. Stadionului nr.2bis, Bl. M3, sc.145.41813928.022215
1780GLGalaţiMicro 19, Str. Stadionului nr.2bis, Bl. M3, sc.245.41795028.022354
1781GLGalaţiMicro 19, Str. Stadionului nr.2bis, Bl. M3, sc.345.41777128.022553
1782GLGalaţiMicro 19, Str. Zidarilor nr.3bis, Bl. N4, sc.145.41384128.013975
1783GLGalaţiMicro 19, Str. Zidarilor nr.3bis, Bl. N4, sc.245.41382828.014304
1784GLGalaţiMicro 19, Str. Zidarilor nr.3bis, Bl. N4, sc.345.41397828.014539
1785GLGalaţiMico 20, Str. Furnaliştilor nr.4, Bl. D1, sc.145.41331228.008948
1786GLGalaţiMico 20, Str. Furnaliştilor nr.4, Bl. D1, sc.245.41352428.008737
1787GLGalaţiMicro 20, Str. Furnaliştilor nr.2, Bl. E1, sc.145.41400628.009358
1788GLGalaţiMicro 20, Str. Furnaliştilor nr.2, Bl. E1, sc.245.41400428.009015
1789GLGalaţiMicro 20, Str. Furnaliştilor nr.2, Bl. E1, sc.345.41388228.008770
1790GLGalaţiMicro 20, Str. Furnaliştilor nr.2, Bl. E1, sc.445.41375528.008549
1791GLGalaţiMicro 20, Str. Furnaliştilor nr.9, Bl. L2, sc.145.41188328.011807
1792GLGalaţiMicro 20, Str. Furnaliştilor nr.9, Bl. L2, sc.245.41166728.011889
1793GLGalaţiMicro 20, Str. Furnaliştilor nr.9, Bl. L2, sc.445.41136828.012185
1794GLGalaţiMicro 20, Str. Furnaliştilor nr.5, Bl. G2, sc.145.41296628.010671
1795GLGalaţiMicro 20, Str. Furnaliştilor nr.5, Bl. G2, sc.345.41267028.011001
1796GLGalaţiMicro 20, Str. Furnaliştilor nr.7, Bl. G3, sc.145.41241128.011230
1797GLGalaţiMicro 20, Str. Furnaliştilor nr.7, Bl. G3, sc.345.41207828.011556
1798GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor, nr. 41, Bl. D2, sc.145.41207628.012148
1799GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor, nr. 41, Bl. D2, sc.245.41224528.011959
1800GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor, nr.25, Bl. E2, sc.145.41118328.012634
1801GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor, nr.25, Bl. E2, sc.245.41128828.012877
1802GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor, nr.25, Bl. E2, sc.345.41141028.013219
1803GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor, nr.25, Bl. E2, sc.445.41166628.013194
1804GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor nr. 27, Bl. E3, sc.145.41157628.012695
1805GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor nr. 27, Bl. E3, sc.245.41184828.012731
1806GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor nr. 27, Bl. E3, sc.345.41194028.012967
1807GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor nr. 29, Bl. K, sc.145.41236828.012562
1808GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor nr. 29, Bl. K, sc.245.41246828.012297
1809GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor nr. 29, Bl. K, sc.345.41255728.012055
1810GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor nr. 29, Bl. K, sc.445.41266328.011855
1811GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor nr. 29, Bl. K, sc.545.41279928.011637
1812GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor nr. 29, Bl. K, sc.645.41299728.011447
1813GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor nr. 29, Bl. K, sc.745.41319528.011220
1814GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor nr.31, Bl. M, sc.145.41355328.010842
1815GLGalaţiMicro 20, Str. Oţelarilor nr.31, Bl. M, sc.245.41365428.010609
1816GLGalaţiMicro 21, Str. Victor Vâlcovici nr.4, Bl.G12, sc.145.41460428.022702
1817GLGalaţiMicro 21, Str. Victor Vâlcovici nr.4, Bl.G12, sc.345.41435128.023074
1818GLGalaţiMicro 21, Str. Victor Vâlcovici nr.1, Bl.G13, sc.145.41368028.023373
1819GLGalaţiMicro 21, Str. Victor Vâlcovici nr.1, Bl.G13, sc.245.41379028.023167
1820GLGalaţiMicro 21, Str. Victor Vâlcovici nr.1, Bl.G13, sc.345.41386428.022896
1821GLGalaţiMicro 21, Str. Victor Vâlcovici nr.1, Bl.G13, sc.445.41407628.022706
1822GLGalaţiMicro 21, Str. Victor Vâlcovici nr.1, Bl.G13, sc.545.41412428.022456
1823GLGalaţiMicro 21, Str. Victor Vâlcovici nr.1, Bl.G13, sc.645.41431828.022323
1824GLGalaţiMicro 21, Str. Victor Vâlcovici nr.1, Bl.G13, sc.745.41444128.022099
1825GLGalaţiMazepa I, Str. Brăilei nr. 58, Bl. BR2, sc.3 (special amenajat)45.43139828.046892
1826GLGalaţiMazepa I, Str. Brăilei nr. 58, Bl. BR2, sc.3 (simplu)45.43139828.046892
1827GLGalaţiMazepa I, Str. Brăilei nr. 58, Bl. BR2, sc.5 special amenajat)45.43164628.047264
1828GLGalaţiMazepa I, Str. Brăilei nr. 58, Bl. BR2, sc.5 (simplu)45.43164628.047264
1829GLGalaţiMazepa I, Str. Brăilei nr. 68, Bl. BR3, sc.145.43100928.045242
1830GLGalaţiMazepa I, Str. Brăilei nr. 68, Bl. BR3, sc.545.43102428.046100
1831GLGalaţiMazepa I, Str. Brăilei, Bl. R4 (simplu)45.43002128.045979
1832GLGalaţiŢiglina I, Str. Cloşca nr.13, Bl. PS9, sc.245.42080428.028254
1833GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 26, Bl. A2, sc.145.43488128.026040
1834GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 26, Bl. A2, sc.245.43471828.026154
1835GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 24, Bl. SD6A, sc.145.43430928.026746
1836GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 24, Bl. SD6A, sc.345.43414428.026476
1837GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 24, Bl. SD6A, sc.445.43411428.026210
1838GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 24, Bl. SD6C, sc.245.43498028.025372

25 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1839GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 24, Bl. SD6C, sc.345.43518228.025299
1840GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 30, Bl. SD4A, sc.245.43579828.024798
1841GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 30, Bl. SD4A, sc.345.43593828.024650
1842GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 30, Bl. SD4A, sc.445.43615228.024488
1843GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 36, Bl. SD2B, sc.145.43782228.023218
1844GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 36, Bl. SD2B, sc.245.43802828.023071
1845GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 36, Bl. SD2B, sc.345.43818428.022923
1846GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 38, Bl. M2B, sc.145.43939228.021945
1847GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 38, Bl. M2B, sc.245.43956028.021822
1848GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 38, Bl. M2B, sc.345.43973228.021661
1849GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 38, Bl. M2D, sc.145.44010828.021960
1850GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 38, Bl. M2D, sc.245.44011828.022260
1851GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 39, Bl. A3, sc.145.43671228.022761
1852GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 39, Bl. A3, sc.245.43651128.022923
1853GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 19, Bl. SD9A, sc.145.43364828.024007
1854GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 19, Bl. SD9A, sc.345.43383128.024347
1855GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 19, Bl. SD9A, sc.445.43381228.024615
1856GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 19, Bl. SD9C, sc.145.43335428.025026
1857GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 19, Bl. SD9C, sc.245.43314828.024977
1858GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 33, Bl. SD5B, sc.145.43543028.024227
1859GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 33, Bl. SD5B, sc.245.43527128.024397
1860GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 33, Bl. SD5B, sc.345.43507828.024578
1861GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 35, Bl. SD3A, sc.245.43744528.022736
1862GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 35, Bl. SD3A, sc.345.43727428.022887
1863GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 35, Bl. SD3A, sc.445.43706828.023042
1864GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 41, Bl. SD1B, sc.145.43873628.021683
1865GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 41, Bl. SD1B, sc.245.43856928.021818
1866GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 41, Bl. SD1B, sc.345.43842128.021974
1867GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 40, Bl. M1A, sc.245.44053128.022426
1868GLGalaţiStr. Siderurgiştilor nr. 40, Bl. M1A, sc.345.44052828.022109
1869GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 13, Bl. S3, sc.545.44005628.022206
1870GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 13, Bl. S3, sc.645.44405628.022249
1871GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 7, Bl. S4, sc.245.44322628.021752
1872GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 7, Bl. S4, sc.345.44307428.021644
1873GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 1, Bl. S5C, sc.145.44148328.020636
1874GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 2, Bl. S6A, sc.245.44156628.021549
1875GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 2, Bl. S6A, sc.345.44172928.021694
1876GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 4, Bl. S7C, sc.145.44309028.022518
1877GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 4, Bl. S7C, sc.345.44348728.022734
1878GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 8, Bl. S8, sc.645.44535428.023874
1879GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 8, Bl. S8, sc.745.44550728.023961
1880GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 8, Bl. S8, sc.845.44667528.024016
1881GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 8, Bl. S8, sc.1045.44582128.024421
1882GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 12, Bl. S9, sc.145.44609928.024516
1883GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 12, Bl. S9, sc.545.44680728.024665
1884GLGalaţiStr. 1 Decembrie 1918, nr. 12, Bl. S9, sc.645.44700128.024726
1885GLGalaţiStr. Basarabiei nr.69, Bl. 145.44360028.046431
1886GLGalaţiStr. Gării nr. 65, Bl. A45.44304228.048287
1887GLGalaţiStr. Războieni nr. 19 Bl. 145.44221928.042467
1888GLGalaţiStr. Războieni nr. 19A Bl. 245.44238928.042798
1889GLGalaţiStr. Războieni nr. 19B Bl. 345.44261328.042616
1890GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.19, Bl.D1, sc.145.44699028.015578
1891GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.19, Bl.D1, sc.245.44718428.015616
1892GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.21, Bl.D2, sc.145.44687328.015957
1893GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.21, Bl.D2, sc.245.44708228.016047
1894GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.23, Bl.D3, sc.145.44674028.016473
1895GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.23, Bl.D3, sc.245.44699228.016573
1896GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.17, Bl.C9, sc.145.44761228.014693
1897GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.17, Bl.C9, sc.545.44708128.015021
1898GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.25, Bl.E45.44741028.015280
1899GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.3, Bl.A2, sc.145.44876328.018285
1900GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.3, Bl.A2, sc.245.44906428.018378
1901GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.3, Bl.A2, sc.345.44925928.018517
1902GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.5, Bl.A3, sc.145.44872228.018756
1903GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.5, Bl.A3, sc.245.44892728.018840
1904GLGalaţiMicro 13B, Str. Feroviarilor, nr.5, Bl.A3, sc.345.44908628.018928
1905GLGalaţiMicro 38, Str. Camil Ressu, nr. 5, Bl. U145.45210228.021333
1906GLGalaţiMicro 38, Str. Camil Ressu, nr. 5, Bl. U245.45282128.020039
1907GLGalaţiMicro 38, Str. Ionel Fernic nr. 18, Bl. V2, sc.145.45455928.018773
1908GLGalaţiMicro 39A, Str. Traian Vuia nr. 27, Bl. V1, sc.145.45476028.022794
1909GLGalaţiMicro 39A, Str. Traian Vuia nr. 27, Bl. V1, sc.245.45505828.022697
1910GLGalaţiMicro 39A, Str. Drumul Viilor nr. 38bis, Bl. U345.45665528.021272
1911GLGalaţiMicro 39A, Str. Drumul Viilor nr. 36bis, Bl. U445.45702128.020493
1912GLGalaţiMicro 39B, Str. Traian Vuia nr. 12, Bl. V3, sc.145.45595928.024036
1913GLGalaţiMicro 39B, Str. Traian Vuia nr. 12, Bl. V3, sc.245.45595328.024312
1914GLGalaţiMicro 39B, Str. Traian Vuia nr. 24, Bl. V5, sc.145.45832128.022857

26 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1915GLGalaţiMicro 39B, Str. Traian Vuia nr. 24, Bl. V5, sc.245.45809328.022860
1916GLGalaţiMicro 40, Str. Traian Vuia nr. 50, Bl. J6, sc.145.45474928.025742
1917GLGalaţiMicro 39B, Str. Henri Coandă, nr.6, Bl. V4, sc.145.45552028.027556
1918GLGalaţiMicro 39B, Str. Henri Coandă, nr.20, Bl. U545.45637028.025708
1919GLGalaţiMicro 39B, Str. Henri Coandă, nr. 8, Bl. J5, sc.345.45537728.025868
1920GLGalaţiMicro 39B, Str. Henri Coandă, nr. 8, Bl. J5, sc.445.45538928.026059
1921GLGalaţiMicro 40, Str. Henri Coandă, nr. 13, Bl. J7, sc.145.45485628.028301
1922GLGalaţiMicro 40, Str. Henri Coandă, nr. 13, Bl. J7, sc.345.45484028.027725
1923GLGalaţiPRIMĂRIA MUNICIPIULUI GALAŢI, Strada Domnească, nr. 5445.44026428.056828
1924GLGalaţiPIAŢĂ MICRO 20, Galaţi, Micro 20, strada Furnaliștilor45.41082828.013158
1925GLGalaţiPIAŢA CENTRALĂ, Galaţi, Str. Traian, nr. 6345.43848028.048430
1926GLGalaţiŞCOALA NR 13 „ŞTEFAN CEL MARE” Strada Constructorilor, nr. 9,
(simplu)
45.43097828.027503
1927GLGalaţiŞCOALA NR. 31 „GHEORGHE MUNTEANU” Galaţi, M38, Strada
Camil Ressu, nr. 9 (special amenajat)
45.45303628.021078
1928GLGalaţiCOLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ „ELENA DOAMNA”,
Galai, Strada Donească, nr. 169
45.45522828.048158
1929GLTecuciTecuci, Str. Gh. Petraşcu, bl. G1 (simplu)45.84832527.415561
1930GLTecuciTecuci, Str. Gh. Petraşcu, bl. K1 (simplu)45.84807527.418328
1931GLGalaţiGRĂDINIŢA NR. 58 „PRICHINDEL” Galaţi, b-dul Dunărea, n. 20,
aferent bloc D3, D6 si B3
45.41077228.007383
1932GLGalaţiUNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS , Galaţi, str. Domnească, nr.
155, Complex studenţesc AI Cuza, Cămin „B” (simplu)
45.45335028.050742
1933GLGalaţiUNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS, Galaţi, str. Gării, nr.. 61-63,
Campus Gării, corp „I” (simplu)
45.44336128.051164
1934GLGalaţiUNIVERSITAEA DUNĂREA DE JOS , Galaţi, str. Basarabiei, nr 10 bis,
Cămin LSG (simplu)
45.44571928.053158
1935GLGalaţiADMINISTRAŢIA PORTURILOR DUNĂRII MARITIME, Galaţi, strada
Portului, nr. 34,
45.43169528.061794
1936GLGalaţiSC ARABESQUE SRL – Punct de lucru Galaţi , Galaţi, strada Drumul de
Centură, nr. 39
45.42432328.005617
1937GLGalaţiMAGAZIN WINMARKT Galaţi, strada Domnească, nr. 2445.43612228.056369
1938GLGalaţiUNIVERITATEA DANUBIUS, Galaţi, B-dul Galaţi, nr. 345.40393928.016569
1939GLGalaţiSC PROINTERN CONSULTING SRL (Mall Dunărea), Galaţi, str.
Brăilei, nr. 220A
45.41730928.012442
1940GLGalaţiARCELOR MITTAL SA Galaţi, strada Calea Smârdan, nr. 1,
Departament Furnale, Clădire Anexă Furnal 6
45.41733627.977009
1941GLGalaţiARCELOR MITTAL SA Galaţi, strada Calea Smârdan, nr. 1,
Departament Piese Schimb, Clădire prelucrări mecanice
45.44316927.986852
1942GLGalaţiARCELOR MITTAL SA Galaţi, strada Calea Smârdan, nr. 1, Adăpost
Punct Comandă, Magazia13-15
45.44542527.982523
1943GLGalaţiARCELOR MITTAL SA Galaţi, strada Calea Smârdan, nr. 1,
Departament LBC, Adăpost Laminor Semifabricate
45.45135827.974189
1944GLGalaţiARCELOR MITTAL SA Galaţi, strada Calea Smârdan, nr. 1, Adăpost
SRCL
45.44951127.973948
1945GLGalaţiARCELOR MITTAL SA Galaţi, strada Calea Smârdan, nr. 1, Adăpost
LTG-2, Anexa Nord
45.44796627.965156
1946GLGalaţiARCELOR MITTAL SA Galaţi, strada Calea Smârdan, nr. 1, Adăpost
LTG-2, Magazie Piese Schimb
45.44623627.965708
1947GLGalaţiBLOC RĂCHITA, scara 1, Galaţi, strada Arhipelag, nr. 545.42773428.049564
1948GLGalaţiBLOC RĂCHITA, scara 2, Galaţi, strada Arhipelag, nr. 545.42782828.049825
1949GLGalaţiINSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCĂ GALAŢI, strada
Regiment 11 Siret, nr. 46A
45.42405328.040839
1950GLGalaţiSC ENGIE ROMÂNIA SRL, strada Regiment 11 Siret, nr. 46A45.42483928.040533
1951GLGalaţiBIROU VAMAL GIURGIULEŞTI – CLĂDIRE ANAF45.46829828.188144
1952GLGalaţiBIROU VAMAL GIURGIULEŞTI – CLĂDIRE POLIŢIE DE
FRONTIERĂ
45.46855628.118775
1953GLGalaţiINSPECTORATUL DE STAT ÎN CONSTRUCŢII Galaţi, strada General
Alexandru Cernat, nr. 1
45.42504528.041066
1954GLGalaţiBRD Galaţi, strada Brăilei, nr. 29A45.42924228.042172
1955GRGiurgiuBl. B1/1S Sc. D, Bld. Bucureşti43.91116725.972056
1956GRGiurgiuBl. 310 (turn vamă), Sc. A, Str. 1 Decembrie 191843.90535425.981618
1957GRGiurgiuBl. 312 (turn vamă), Sc. A, Str. 1 Decembrie 191843.90480425.981699
1958GRGiurgiuBl. 206 , Sc. A,B,C,DStr. Tineretului43.90804325.975627
1959GRGiurgiuBl. C40, Sc. A,B, Str. Tineretului43.90780325.972676
1960GRGiurgiuBl. 40/853, Sc. B,C,D,E Str. Daciei43.90473225.969569
1961GRGiurgiuBl. B 03 (Obor)Str. Pictor Andreescu43.90212025.959456
1962GRGiurgiuBl. A 3 (Policlinică)Str. Alexandriei43.89433425.954388
1963GRGiurgiuBl. Eva (centru), Sc. B, Str. Nicolae Bălcescu43.89124325.965612
1964GRGiurgiuBl. V 32, Sc. AStr. Nicolae Bălcescu43.89157825.966507
1965GRGiurgiuBl. 32 (Piaţa Unirii)Sc. A,Bstr. Nicolae Bălcescu43.89136125.966944
1966GRGiurgiuBl. 48 (Piaţa Unirii) Sc. A,Bstr. Nicolae Bălcescu43.89091725.967417
1967GRGiurgiuBl. 64 Sc. A,B,C,Dstr. Mircea cel Bătrân43.89028725.966035
1968GRGiurgiuBl. 32 (Mobilă), Sc. A,BStr. Portului43.88959425.966242
1969GRGiurgiuBl. B 1 (turn)Str. Tineretului43.90850025.972111
1970GRGiurgiuBl. B 2 (turn)Str. Tineretului43.90813925.972194

27 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
1971GRGiurgiuVama Giurgiu Str. Prieteniei, nr. 143.90401625.989919
1972GRGiurgiuAdministraţia Zonei Libere Giurgiu S.A.Str. Portului, nr. 143.88156625.972429
1973GRGiurgiuSC New Sal SRLstr.Prieteniei, nr. 343.90861125.980556
1974GRGiurgiuSC Oma România SRLStr. Portului, nr. 143.88102125.971671
1975GRGiurgiuA.J.F.P. GiurgiuBld. Bucureşti, nr. 1243.89558825.967372
1976GRGiurgiuParchetul de pe langă Tribunalul GiurgiuBld. Bucureşti, nr. 5743.89640425.962809
1977GRGiurgiuConsiliul Judeţean Bld. Bucureşti, nr. 1043.89511025.967408
1978GRGiurgiuTribunalul GiurgiuStr. Episcopiei, nr. 1343.88927825.967528
1979GRGiurgiuGrădiniţa cu program prelungit Str. Nicolae Bălănescu, nr. 443.88982925.966857
1980GRGiurgiuStaţia CF Giurgiu NordStr. Gloriei43.92387725.964758
1981GRGiurgiuS.C. Label Print SRLStr. Sloboziei, km 443.88374525.932386
1982GRGiurgiuInspectoratul Şcolar Judeţean Str. dr. Ion Munteanu43.89591325.963343
1983GRGiurgiuComplex Sunny Vama Giurgiu43.90810325.986135
1984GRBolintin ValePrimărie Str. Libertăţii, nr. 144.44485225.757381
1985GJMun. Tg JiuStr. T. Vladimirescu, nr. 14, CEC BANK45.04067023.273040
1986GJMun. Tg JiuStr. Geneva, nr. 11, Parchetul de pe langa Tribunalul Gorj45.03916323.275349
1987GJMun. Tg JiuStr. Geneva, nr. 4, B.N.R.45.03775023.275130
1988GJMun. Tg JiuBd. Ecaterina Teodoroiu, nr. 88,S.C. Velpitar S.A.45.05034023.281220
1989GJMun. Tg JiuBd. Ecaterina Teodoroiu, nr. 46, Independent Oil Tools45.04691123.278521
1990GJMun. Tg JiuStr. Narciselor, nr. 10, VAMA Tg Jiu45.04498023.292632
1991GJMun. Tg Jiustr.Ciocîrlău, nr. 38, S.C. Artego S.A.45.06826323.305582
1992GJMun. Tg JiuStr. T. Vladimirescu, nr. 20, BRD45.04035723.274190
1993GJMun. Tg JiuStr. Narciselor, nr. 1,Engie România45.03946223.287151
1994GJMun. Tg JiuBd. Ecaterina Teodoroiu,Depozit Petrom45.07626323.305235
1995GJMun. Tg JiuStr. Bârseşti, nr. 216,CRH Ciment45.04817823.227866
1996GJMun. Tg JiuAleea Plopilor, bl.1, sc. 145.02420323.278882
1997GJMun. Tg JiuAleea Plopilor, bl.1, sc. 245.02420023.278660
1998GJMun. Tg JiuAleea Plopilor, bl.6, sc. 145.02341123.278420
1999GJMun. Tg JiuAleea Plopilor, bl.7, sc. 145.02418023.279651
2000GJMun. Tg JiuAleea Plopilor, bl.7, sc. 245.02418123.279650
2001GJMun. Tg JiuAleea Plopilor, bl.24, sc. 145.02460023.280220
2002GJMun. Tg JiuAleea Plopilor, bl.24, sc. 245.02452023.280220
2003GJMun. Tg JiuAleea Plopilor, bl.24, sc. 345.02468023.280170
2004GJMun. Tg JiuAleea Plopilor, bl.26, sc. 145.02469023.279751
2005GJMun. Tg JiuAleea Plopilor, bl.26, sc. 245.02458023.279780
2006GJMun. Tg JiuAleea Plopilor, bl.26, sc. 345.02447023.279920
2007GJMun. Tg JiuStr. Iosif Keber, bl. 4, sc. 145.04431623.273268
2008GJMun. Tg JiuStr. Iosif Keber, bl. 5, sc. 145.04381123.273411
2009GJMun. Tg JiuBd. Ecaterina Teodoroiu, bl. 3A45.04306423.273349
2010GJMun. Tg JiuBd. Ecaterina Teodoroiu, bl. 3A45.04306423.273349
2011GJMun. Tg JiuBd. Ecaterina Teodoroiu, bl. 365D45.06720223.293402
2012GJMun. Tg JiuStr. Săvineşti, bl.145.02471223.270343
2013GJMun. Tg JiuStr. Săvineşti, bl.145.02471223.270343
2014GJMun. Tg JiuStr. Săvineşti, bl.4, sc. 145.02373323.270032
2015GJMun. Tg JiuStr. Săvineşti, bl.4, sc. 245.02380323.270042
2016GJMun. Tg JiuStr. Traian, nr. 5, Casa Sindicatelor45.04197023.273050
2017GJMun. Tg JiuStr. T. Vladimirescu, nr. 124, Colegiul Economic45.03850123.286480
2018GJMun. Tg JiuStr. 1 Decembrie 1918, nr. 106, C.N. Spiru Haret45.02783223.278471
2019GJMun. Tg JiuStr. 1 Decembrie 1918, bl. 445.02724423.269417
2020GJMun. Tg JiuStr. 1 Decembrie 1918, bl. 245.02722323.269387
2021GJMun. Tg JiuStr. Comuna din Paris, bl. 9A, sc. 145.04569423.278572
2022GJMun. Tg JiuAleea Mioritei, nr. 5, bl. 3, (MK)45.02653423.275945
2023GJMun. Tg JiuAleea Mioritei, nr. 5, bl. 3, (MK)45.02653423.275945
2024GJMun. Tg JiuComplex Debarcader Univ. C-Tin Brancusi45.05231323.274622
2025GJMun. Tg JiuComplex Debarcader Univ. C-Tin Brancusi45.05231323.274622
2026GJMun. Tg JiuComplex Debarcader Univ. C-Tin Brancusi45.05231323.274622
2027GJMun. Tg JiuComplex Debarcader Univ. C-Tin Brancusi45.05231323.274622
2028GJMun. Tg JiuComplex Debarcader Univ. C-Tin Brancusi45.05231323.274622
2029GJMun. Tg JiuStr. Siret, nr. 22, Grădiniţa nr. 5, Vis de Copil45.03632123.271741
2030GJMun. MotruBd. Gării, nr. 1, Sediu Primărie44.80058122.967492
2031GJMun. MotruStr. Macului, nr. 36, Sediu ITL44.80149022.968770
2032GJMun. MotruStr. Trandafirilor, nr.5,Hotel Restaurant Victoria44.80120022.968330
2033GJMun. MotruAleea Teilor, nr. 43, Biserica Catolică44.79944722.975118
2034GJMun. MotruCalea Tismanei. Sediu CEZ44.80508522.975274
2035GJOraş Bumbeşti JiuStr. Parângului, nr. 101, Sediu Primărie45.17935123.379480
2036GJOraş Bumbeşti JiuStr. Parângului, nr. 59, U.M. Sadu45.18882323.400238
2037GJOraş Novacistr.Parîngului, nr.74, Judecătoria Novaci45.17253023.664752
2038GJOraş NovaciStr. Eroilor, nr. 6, BRD45.17453123.666442
2039GJOraş Tg CărbuneştiStr. Trandafirilor, nr. 41, Sediul II Primărie44.96064123.510532
2040GJOraş Tg CărbuneştiStr. Eroilor, nr. 81, C.R.R.44.96867123.516543
2041GJOraş TurceniStr. Muncii, nr. 12, Sediu Primărie44.68069023.373301
2042GJOraş TurceniStr. Culturii, Liceul Tehnologic Turceni44.68211623.375356
2043GJOraş TurceniStr. Culturii, Liceul Tehnologic Turceni44.68211623.375356
2044GJOraş TurceniStr. Muncii, nr. 19-22, Hotel Marigab44.68166123.372070
2045GJOraş Ţiclenistr. Villneuve D’ascq, nr.22, Hotel Sara44.89222123.442340
2046GJComuna CătuneleSat Valea Perilor, Sediu Primărie44.84365522.918726

28 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2047GJComuna FărcăşeştiSat Fărcăşeşti, nr. 72, Sediu Primărie44.86498023.213191
2048GJComuna GlogovaSat Iormăneşti,,Sediu Primărie44.91071022.911381
2049GJComuna HurezaniSediu Primărie44.80092023.645810
2050GJComuna MătăsariStr. Principală, nr. 253A, sat Mătăsari, Sediu Primărie44.84638123.089490
2051GJComuna NegomirSat Negomir, nr. 65, Sediu Primărie44.81750123.200040
2052GJComuna PeştişaniSat Peştişani,,Cămin Cultural45.08093223.054890
2053GJPrimăria Roşia de
Amaradia
Sat Roşia de Amaradia,,Cămin Cultural45.05477623.754832
2054GJComuna SchelaSat Sâmbotin,,Şcoala Gimnazială45.13550023.338710
2055GJComuna TurbureaStr. Gării, Fostul Sediu al Petrom44.71556023.512398
2056GJComuna TurcineştiSat Turcineşti,,Sediu Primărie45.10287223.311670
2057GJComuna UrdariSat Urdari,,Cămin Cultural44.78497923.297941
2058HRMiercurea CiucStr. Szasz Endre, nr.646.35495225.803902
2059HRMiercurea CiucStr. Marton Aron, nr. 3646.36399425.806468
2060HRMiercurea CiucStr. Topliţa, nr. 9346.37603725.800579
2061HRMiercurea CiucStr. Topliţa, nr. 11246.37757325.801599
2062HRMiercurea CiucB-dul Timişoarei, nr. 446.35855425.803352
2063HRMiercurea CiucStr. Mihail Sadoveanu, nr. 446.35965725.799945
2064HRMiercurea CiucStr. Stadion, nr.1/bis46.36427125.804707
2065HRMiercurea CiucStr. Iancu de Hunedoara, nr. 2946.36130225.811376
2066HRMiercurea CiucAleea Ciocârliei, nr. 3/H46.35566825.815204
2067HRMiercurea CiucAleea Ciocârliei, nr. 346.35539125.814074
2068HRMiercurea CiucAleea Ciocârliei, nr. 546.35498725.814244
2069HRMiercurea CiucAleea Ciocârliei, nr. 746.35464825.814133
2070HRMiercurea CiucAleea Narciselor, nr. 5/A46.35446925.812681
2071HRMiercurea CiucAleea Narciselor, nr. 5/C46.35466425.813127
2072HROdorheiu SecuiescStr. Kuvar nr.3346.29874025.294136
2073HROdorheiu SecuiescSzent János 4946.30339025.305260
2074HROdorheiu SecuiescSzent János 5146.30352225.305602
2075HROdorheiu SecuiescPiaţa Árpád nr.646.29626225.297114
2076HROdorheiu SecuiescPiaţa Árpád nr. 746.29630325.297679
2077HROdorheiu SecuiescPiaţa Árpád nr. 846.29664725.298360
2078HROdorheiu SecuiescPiaţa Árpád nr. 946.29692225.297776
2079HROdorheiu SecuiescPiaţa Árpád nr. 1046.29708025.297309
2080HROdorheiu SecuiescPiaţa Marton Aron nr. 246.30259825.295663
2081HROdorheiu SecuiescPiaţa primăriei nr.546.30403125.295385
2082HROdorheiu SecuiescStr. Rozei nr. 16B46.30013225.298491
2083HRGheorgheniPiaţa Libertăţii nr. 2446.72171225.598695
2084HRGheorgheniStr. Kosuth Lajos nr. 2546.72138425.595956
2085HRGheorgheniStr. Carpaţi nr.846.72274625.598986
2086HRGheorgheniStr. Marton Aron nr. 1546.72242425.604055
2087HRGheorgheniPiaţa Libertăţii nr. 1646.72095125.600162
2088HRTopliţaStr. Libertăţii, nr. 5946.92767225.356847
2089HRTopliţaStr. Ştefan cel Mare, nr. 1546.92471725.349161
2090HRTopliţaStr. Ştefan cel Mare, nr. 1546.92491625.349182
2091HRTopliţaStr. Ştefan cel Mare, nr. 1546.92431325.348597
2092HRCristuru SecuiescPiaţa Libertăţii, nr. 2746.28989325.032473
2093HRCristuru SecuiescStr. Harghitei, nr. 1446.29313725.033508
2094HRCristuru SecuiescStr. Kriza Janos, nr. 2646.28665525.028844
2095HRBăile TuşnadStr. Kovacs Miklos, nr. 6846.15503125.871109
2096HRBăile TuşnadStr. Oltului nr. 6546.14949425.860380
2097HRBăile TuşnadAleea Sfânta Ana, nr. 246.14776125.859905
2098HRTulgheşTulgheş, nr. 33946.95792525.760353
2099HRTulgheşTulgheş, nr. 33846.95712725.760074
2100HRTulgheşTulgheş, nr. 28146.95022025.756904
2101HRBălanStr. Florilor, nr. 27/A46.65476525.809286
2102HRCorbuSat Corbu, nr. 33146.99002025.683305
2103HRVărşagVărşag, nr. 35746.52464125.335187
2104HRSăcelSăcel, nr. 7047.63602724.435319
2105HDDevastr. Aleea Moţilor, bl.2A45.87355622.914736
2106HDDevastr. Mihai Eminescu, bl.T1, sc. A45.85990822.908281
2107HDDevastr. Mihai Eminescu, bl.T1, sc. B45.85968622.906172
2108HDDevastr. Mihai Eminescu, nr. 48A45.87572522.901928
2109HDDevastr. Calea Zarandului, nr. 166 – adăpost 145.86116122.923633
2110HDDevastr. Calea Zarandului, nr. 166 – adăpost 245.86160022.923783
2111HDDevastr. Calea Zarandului, nr. 166 – adăpost 345.86169222.923369
2112HDHunedoarastr. G. Enescu, nr.8(E)45.75434222.904128
2113HDHunedoarastr. G. Enescu, nr.8/1(V)45.75434222.904128
2114HDHunedoarab-dul. 1848, nr.445.75645322.914369
2115HDHunedoarastr. I.L. Caragiale, nr.1445.75711422.913608
2116HDHunedoarastr. I.L. Caragiale, nr.1645.75750322.912453
2117HDHunedoarab-dul. 1848, nr.245.75723322.914569
2118HDHunedoarastr. Voinii, F.N45.74660322.884850
2119HDHunedoarastr. Avram Iancu, nr. 16-1845.75930822.911458
2120HDPetroșanistr. Crângului, bl. B145.41135623.375111
2121HDPetroșanistr. Crângului, bl. B345.41114223.375344

29 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2122HDPetroșanistr. Crângului, bl. B545.41079423.375736
2123HDPetroșanistr. Aleea Florilor, bl. B3, sc. 4-545.41113323.371800
2124HDOrăștiestr. Luncii, nr. 1845.87234723.213875
2125HDOrăștiestr. Armatei, nr. 3845.84074423.179578
2126HDVulcanstr. Mihai Viteazu, nr. 3145.37475323.293431
2127HDHațegstr. N. Titulescu, nr. 2345.61152522.956403
2128HDHațegstr. Piaţa Unirii, nr. 645.61078622.948567
2129HDAninoasastr. Libertăţii, nr. 10045.41109223.312800
2130HDPetrilastr. Republicii, nr. 19645.45054423.403553
2131HDSimeriastr. Atelierelor, nr. 3645.84579223.018314
2132ILUrziceniBl.CD4 ScaraA Str. Ion Creanga Nr.444.71145026.636534
2133ILUrziceniBl.CD4 ScaraB Str. Ion Creanga Nr.444.71155026.637054
2134ILUrziceniStr. Revolutiei Nr.15A44.71544026.644561
2135ILSloboziaB-dul Matei Basarab Nr.1444.56063827.355899
2136ILSloboziaStr. Lacului Nr.6A44.56703427.359556
2137ILSloboziaSos. Brailei Nr. 1444.57896527.387657
2138ILSloboziaStr. Garii Nr. 144.56488527.349953
2139ILSloboziaStr. Călărași Km. 444.53489027.387330
2140ILFetestiBl. BN5 Str. Jandarmeriei44.40808727.823041
2141ILFetestiBl. BN6 Str. Jandarmeriei44.40827027.822992
2142ILFetestiStr. Depoului Nr. 244.41629827.818612
2143ILTandareiStr. Ionel Perlea Nr.144.63883527.664754
2144ILTandareiStr. Teilor Nr.1-344.65622327.637922
2145ISIașiŞos. Păcurari nr. 25 Bl. 539 sc.A47.17452827.545944
2146ISIașiŞos. Păcurari nr. 25 Bl. 539 sc.A47.17452827.545944
2147ISIașiŞos. Păcurari nr. 27 Bl. 539 sc. B47.17452827.545944
2148ISIașiŞos. Păcurari nr. 27 Bl. 539 sc. B47.17452827.545944
2149ISIașiŞos. Păcurari nr. 29 Bl. 539 sc.C47.17452827.545944
2150ISIașiŞos. Păcurari nr. 29 Bl. 539 sc.C47.17452827.545944
2151ISIașiStr. Prof. A Şesan nr. 8 Bl. H 4 sc. A47.15755627.592806
2152ISIașiStr. Prof. A Şesan nr. 8 Bl. H 4 sc. A47.15755627.592806
2153ISIașiStr. Prof. A Şesan nr. 10 Bl. H 5 sc. A47.15722227.592778
2154ISIașiStr. Prof. A Şesan nr. 10 Bl. H 5 sc. A47.15722227.592778
2155ISIașiStr. Sf. Lazăr nr. 20 Bl. K 247.15796227.591534
2156ISIașiStr. Sf. Lazăr nr. 20 Bl. K 247.15796227.591534
2157ISIașiStr. Sf. Lazăr nr. 22 Bl.K 347.15775027.591500
2158ISIașiStr. Sf. Lazăr nr. 22 Bl.K 347.15775027.591500
2159ISIașiStr. Sf. Lazăr nr.24 Bl. K 447.15750427.591251
2160ISIașiStr. Sf. Lazăr nr.26 Bl. K 547.15735827.591141
2161ISIașiStr. Sf. Lazăr nr.26 Bl. K 547.15735827.591141
2162ISIașiStr. Sf. Lazăr nr.28 Bl. K 647.15708827.591055
2163ISIașiStr. Sf. Lazăr nr.28 Bl. K 647.15708827.591055
2164ISIașiStr. Sf. Lazăr nr. 47 Bl.A 5-6 sc. A547.15344427.589222
2165ISIașiStr. Sf. Lazăr nr. 47 Bl.A 5-6 sc. A547.15344427.589222
2166ISIașiStr. Sf. Lazăr nr.45 Bl.A 5-6 sc. A647.15363927.589389
2167ISIașiStr. Sf. Lazăr nr.45 Bl.A 5-6 sc. A647.15363927.589389
2168ISIașiStr. C Negri nr. 43 Bl.T 147.16060327.588077
2169ISIașiStr. C. Negri nr.41 Bl. Z147.16152827.589444
2170ISIașiStr. C. Negri nr. 39 Bl. Z 247.16063227.588728
2171ISIașiB-dul Independenţei nr. 24 Bl. Y 3 sc.A47.16633327.586361
2172ISIașiB-dul Independenţei nr.28 Bl Y 447.16615227.587174
2173ISIașiB-dul Independenţei nr.30 Bl. Y 547.16591727.587583
2174ISIașiStr. Prof. Paul nr.7 Bl. 338 sc. A47.16432427.597593
2175ISIașiStr. Prof. Paul nr.7 Bl. 338 sc. B47.16432427.597593
2176ISIașiStr. Prof. Paul nr. 11, Bl. 339 sc. A47.16359427.598094
2177ISIașiStr. Prof. Paul nr.11 Bl. 339 sc. B47.16359427.598094
2178ISIașiStr.Pantelimon nr. 14 Bl.P 15 sc.B47.14941727.573889
2179ISIașiStr.Pantelimon nr. 14 Bl.P 15 sc.B47.14941727.573889
2180ISIașiStr.Pantelimon nr. 16 Bl.P 15 sc. C47.14941727.573889
2181ISIașiStr.Pantelimon nr. 16 Bl.P 15 sc. C47.14941727.573889
2182ISIașiStr.V. Alecsandri nr. 5 Bl. A3 sc.A47.16605627.582722
2183ISIașiStr.V. Alecsandri nr. 5 Bl. A3 sc.A47.16605627.582722
2184ISIașiStr I.C.Brătianu.nr. 36 Bl.B 1 sc. A47.16297227.582944
2185ISIașiStr. Arcu nr. 1 sc. A – bl TAROM47.16566727.578444
2186ISIașiStr. Arcu nr. 5 sc. B147.16619427.577667
2187ISIașiStr. Prof. Petru Cujbă nr. 5C Bl. F1-1 sc B47.16638927.573694
2188ISIașiStr. Prof. Petru Cujbă nr. 5C Bl. F1-1 sc B47.16638927.573694
2189ISIașiStr. Prof. Petru Cujbă nr. 1 A Bl. F 2 sc. B47.16625627.574186
2190ISIașiStr. Prof. Petru Cujbă nr. 1 A Bl. F 2 sc. B47.16625627.574186
2191ISIașiŞos. Arcu nr. 11 Bl. F 5 sc. C47.16785027.572144
2192ISIașiŞos. Arcu nr. 11 Bl. F 5 sc. C47.16785027.572144
2193ISIașiAleea Grădinari nr. 8 Bl.H 3147.15325027.620694
2194ISIașiAleea Grădinari nr. 8 Bl.H 3147.15325027.620694
2195ISIașiAleea Grădinari nr.6 Bl. H 3247.15313927.620611
2196ISIașiAleea Grădinari nr.6 Bl. H 3247.15313927.620611
2197ISIașiStr. Grădinari nr. 40 Bl. G 1247.15291727.620250

30 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2198ISIașiStr. Grădinari nr. 40 Bl. G 1247.15291727.620250
2199ISIașiStr. Grădinari nr. 42 Bl. G 1147.15263927.621056
2200ISIașiStr. Grădinari nr. 42 Bl. G 1147.15263927.621056
2201ISIașiStr. Grădinari nr. 16 Bl. F 1147.15294427.617222
2202ISIașiStr. Grădinari nr. 16 Bl. F 1147.15294427.617222
2203ISIașiB-dul Chimiei nr. 27 Bl.E 14 sc. A47.15277827.615694
2204ISIașiB-dul Chimiei nr. 27 Bl.E 14 sc. A47.15277827.615694
2205ISIașiB-dul Chimiei nr. 39 Bl. F 32 sc. A47.15255627.618389
2206ISIașiB-dul Chimiei nr. 39 Bl. F 32 sc. A47.15255627.618389
2207ISIașiB-dul Chimiei nr. 41 Bl. F 33 sc. A47.15234327.618587
2208ISIașiB-dul Chimiei nr. 41 Bl. F 33 sc. A47.15234327.618587
2209ISIașiStr. Parcului nr. 18 Bl. 3-5 sc. A47.15397227.615861
2210ISIașiStr. Parcului nr. 16 Bl. 3-5 sc.B47.15397227.615861
2211ISIașiStr. Parcului nr 10 Bl. A 1-3 sc. B47.15446527.614372
2212ISIașiStr. Parcului nr.8 Bl.A 1-3 sc. C47.15446527.614372
2213ISIașiStr. Al. Teodoreanu nr. 18 Bl.B 3-3 sc A47.14533927.605728
2214ISIașiStr. Al. Teodoreanu nr. 18 Bl.B 3-3 sc A47.14533927.605728
2215ISIașiStr. Al. Teodoreanu nr.18 Bl. B 3-3 sc.B47.14536927.605308
2216ISIașiStr. Al. Teodoreanu nr.18 Bl. B 3-3 sc.B47.14536927.605308
2217ISIașiStr. Al. Teodoreanu nr. 18 Bl.B 3-3 sc. C47.14549427.604875
2218ISIașiStr. Al. Teodoreanu nr. 18 Bl.B 3-3 sc. C47.14549427.604875
2219ISIașiStr. Al. Teodoreanu nr.14 Bl. B 4-2 sc.A47.14538927.604222
2220ISIașiStr. Al. Teodoreanu nr.14 Bl. B 4-2 sc.A47.14538927.604222
2221ISIașiStr. Al. Teodoreanu nr.16 Bl.B 4-2 sc. B47.14538927.604222
2222ISIașiStr. Al. Teodoreanu nr.16 Bl.B 4-2 sc. B47.14538927.604222
2223ISIașiStr. Atelierului nr. 3 Bl. A 1-1 sc.A47.14437327.602431
2224ISIașiStr. Atelierului nr. 3 Bl. A 1-1 sc.A47.14437327.602431
2225ISIașiStr. Atelierului nr. 3 Bl. A 1-1 sc.B47.14437327.602431
2226ISIașiStr. Atelierului nr. 3 Bl. A 1-1 sc.B47.14437327.602431
2227ISIașiStr.P. Şchiopul nr. 1Bl.L 1 A sc. A47.15322227.572417
2228ISIașiStr.P. Şchiopul nr. 1Bl.L 1 A sc. A47.15322227.572417
2229ISIașiStr P. Şchiopul. nr. 15 Bl .H 2A sc.C47.15219427.570222
2230ISIașiStr P. Şchiopul. nr. 15 Bl .H 2A sc.C47.15219427.570222
2231ISIașiStr. P. Şchiopul nr. 17 Bl. H 2 A sc. D47.15219427.570222
2232ISIașiStr. P. Şchiopul nr. 17 Bl. H 2 A sc. D47.15219427.570222
2233ISIașiStr. P. Şchiopul nr. 19 Bl. H1 A sc. A47.15188927.569611
2234ISIașiStr. P. Şchiopul nr. 19 Bl. H1 A sc. A47.15188927.569611
2235ISIașiStr. P. Şchiopul nr. 21 Bl. H 1 A sc. B47.15188927.569611
2236ISIașiStr. P. Şchiopul nr. 21 Bl. H 1 A sc. B47.15188927.569611
2237ISIașiStr. P. Şchiopu nr. 16 Bl. FD 2 B sc. B47.15233327.569722
2238ISIașiStr. P. Şchiopu nr. 16 Bl. FD 2 B sc. B47.15233327.569722
2239ISIașiStr. Hatman Şendrea nr.15 Bl. L 2 A sc. B47.15294227.572724
2240ISIașiStr. Sălciilor nr. 30 Bl. 812 sc.A47.14525827.575295
2241ISIașiStr. Sălciilor nr. 30 Bl. 812 sc.A47.14525827.575295
2242ISIașiStr.Egalităţii nr.21 Bl.815 sc. B47.14525827.575295
2243ISIașiStr.Egalităţii nr.21 Bl.815 sc. B47.14525827.575295
2244ISIașiStr. Sălciilor nr. 15 Bl. 823 sc. B47.14363627.576517
2245ISIașiStr. Sălciilor nr. 15 Bl. 823 sc. B47.14363627.576517
2246ISIașiStr. Gh. Doja nr. 11 Bl. 825 sc. A47.14435227.576911
2247ISIașiStr. Gh. Doja nr. 11 Bl. 825 sc. A47.14435227.576911
2248ISIașiŞos. Naţională nr. 40 A Bl. C1 sc. A47.16769427.558778
2249ISIașiŞos. Naţională nr. 48 A Bl.C 6 sc. A47.16566427.562656
2250ISIașiŞos. Naţională nr. 48 B Bl. C 7 sc. A47.16611127.562722
2251ISIașiStr. I.Simionescu nr. 32 Bl. T 247.16854827.543304
2252ISIașiStr. I.Simionescu nr. 32 Bl. T 247.16830927.545397
2253ISIașiStr. I.Simionescu nr. 4 Bl. A 147.16846727.547770
2254ISIașiStr. I.Simionescu nr. 2 Bl.A 247.16818927.548235
2255ISIașiStr. I.Simionescu nr. 34 Bl. T147.16871427.543361
2256ISIașiStr. I.Simionescu nr. 34 Bl. T147.16871427.543361
2257ISIașiStr. Vitejilor nr.15 Bl. A 347.16827827.548472
2258ISIașiStr. Vitejilor nr.15 Bl. A 347.16827827.548472
2259ISIașiStr. Vitejilor nr. 19 Bl.A 547.16861127.548944
2260ISIașiStr. Vitejilor nr. 19 Bl.A 547.16861127.548944
2261ISIașiStr. Vitejilor nr. 17 Bl. A447.16847227.548750
2262ISIașiStr. Vitejilor nr. 17 Bl. A447.16847227.548750
2263ISIașiStr. Vitejilor nr. 21 Bl. A 647.16880627.549333
2264ISIașiBdul Dacia nr. 13 Bl. DA 947.16645227.554729
2265ISIașiBdul Dacia nr. 13 Bl. DA 947.16645227.554729
2266ISIașiBdul Dacia nr. 48 Bl. SF-347.16702827.543806
2267ISIașiBdul Dacia nr. 48 Bl. SF-347.16702827.543806
2268ISIașistr. Rediu nr. 6 A bl. 482 E sc. B, bloc A.N.L.47.17395827.533628
2269ISIașistr. Rediu nr. 8 A bl. 482 D sc. A, bloc A.N.L.47.17468927.533617
2270ISIașistr. Otilia Cazimir, nr.1547.15884727.596992
2271ISIașistr. Otilia Cazimir, nr.1547.15884727.596992
2272ISIașistr. Sărărie nr. 187 A47.18133327.571203
2273ISIașib-dul Chimiei, nr.4, sc.A47.15277827.608361

31 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2274ISIașib-dul Chimiei, nr.4, sc.A47.15277827.608361
2275ISIașib-dul Chimiei, nr.4, sc.C47.15277827.608361
2276ISIașib-dul Chimiei, nr.4, sc.C47.15277827.608361
2277ISPașcanistr. Ștefan cel Mare și Sfânt nr 15 bl G2 – tronson I, Pașcani47.24442026.752482
2278ISPașcanistr. M. Kogălniceanu nr.24, Pașcani47.24597826.721678
2279ISIașiAleea M. Sadoveanu nr 4-6, camin C1 (A1)47.19275027.557556
2280ISIașiAleea M. Sadoveanu nr 4-6, camin C1 / (A1)47.19275027.557556
2281ISIașiAleea M. Sadoveanu nr 4-6, camin C3 (A3)47.19175027.558686
2282ISIașiAleea M. Sadoveanu nr 4-6, camin C3 (A3)47.19175027.558686
2283ISIașiAleea M. Sadoveanu nr 4-6, camin C5 (A5)47.19354227.558044
2284ISIașiStr. Moara de Vânt nr. 3447.17694427.617778
2285ISIașiȘos.Păcurari, nr. 13847.17355827.522967
2286ISIașiȘos. Nicolina nr.5847.13330027.571475
2287ISIașiȘos. Națională,nr. 3147.15511127.580028
2288ISValea LupuluiValea Lupului, nr. 147.17580627.488039
2289ISValea LupuluiValea Lupului, nr. 147.17580627.488039
2290ISValea LupuluiValea Lupului, nr. 147.17505627.490944
2291ISHolbocaStr. principală, Nr. 4047.15415827.686622
2292ISIașiStr. Palat, nr. 147.16013927.587472
2293ISIașistr. Sf. Lazăr nr 23 A47.15633327.591083
2294ISIașiȘos.Nicolina ,nr.57 A.47.13280827.575058
2295ISIașistr. Ciurchi nr 146-15047.15527827.626056
2296ISIașistr. General H.M.Berthelot nr. 2-447.17519427.575611
2297ISIașistr. Gr. Ghica Vodă nr 1347.16053127.595650
2298ISIașistr.Mihail Kogălniceanu nr.9-1347.17359427.580433
2299ISIașistr.Palat nr 5A47.15475327.586831
2300ISIașistr. Palat, nr.3E47.15530627.586333
2301ISIașistr. Palat, nr.3C47.15588927.585833
2302ISIașistr.Sf. Lazăr, nr.2747.15569427.590778
2303ISIașistr. Palat, nr.5B47.15480627.587528
2304ISIașistr. Palat, nr.5C47.15540327.589550
2305ISIașistr. Palat, nr.7 B/C47.15592827.589500
2306ISIașistr. Palat, nr.7 A47.15799727.588958
2307ISLețcanișos. Iași- Tg Frumos km 1247.18954227.431083
2308ISIașistr. Otilia Cazimir, nr.1047.15905627.596944
2309ISPodu Iloaieistr. Națională nr 9447.21276427.277647
2310ISPodu IloaieiBudăi47.21633327.241528
2311ISIașișos. Națională, nr.3747.15441727.579750
2312ISIașiCalea Chișinăului nr. 13247.14552027.616385
2313ISIașistr. Elena Doamna nr 1 A47.16456427.592586
2314ISIașiAleea Mihail Sadoveanu nr.1047.19563927.554861
2315ISMiroslavasat Uricani47.17991727.475139
2316ISIașistr. Costache Negruzzi, nr. 7-947.16456127.578006
2317ISIașistr. Sf.Sava, nr 147.16187527.586414
2318ISIașistr. Banu nr 747.16781127.577933
2319ISIașiCalea Chișinăului nr. 2647.14644827.609123
2320ISIașisplai Bahlui mal stâng nr.3347.15432227.583367
2321ISIașistr. M. Costăchescu nr 647.18244227.567889
2322ISVictoriaSculeni47.31645827.610578
2323ISIașistr Arcu, nr.2947.16943927.568032
2324ISIașistr Baloșescu, nr. 247.16049427.603311
2325ISIașistr. Străpungerii Silvestru, nr. 747.16661127.568111
2326MMBaia MareStr. Aleea Rotundă nr. 147.65463523.547365
2327MMBaia MareStr. Aleea Rotundă nr. 247.65528723.548170
2328MMBaia MareStr. Aleea Rotundă nr. 347.65519623.545966
2329MMBaia MareStr. Aleea Rotundă nr. 447.65441323.545926
2330MMBaia MareStr. Aleea Rotundă nr. 547.65424423.546809
2331MMBaia MareAleea Filaturii nr. 5, sc.A47.65167323.546337
2332MMBaia MareAleea Filaturii nr. 5, sc.D47.65206023.546207
2333MMBaia MareAleea Filaturii nr. 5, sc.E47.65219623.546423
2334MMBaia MareB-dul Bucureşti nr. 2847.65218823.554698
2335MMBaia MareB-dul Bucureşti nr. 3447.65191523.553130
2336MMBaia MareB-dul Bucureşti nr. 34A47.65222423.552878
2337MMBaia MareB-dul Decebal nr. 4B sc. A47.65166023.549340
2338MMBaia MareB-dul Decebal nr. 4B sc. B47.65191823.549282
2339MMBaia MareB-dul Decebal nr. 8A, sc. A47.65275223.549146
2340MMBaia MareB-dul Decebal nr. 8A, sc.B47.65285123.449223
2341MMBaia MareB-dul Decebal, nr. 2047.65474023.548689
2342MMBaia MareStr. Cuza Vodă nr.8A sc.B47.65225123.551974
2343MMBaia MareStr. Cuza Vodă nr.8A sc.C47.65241823.551939
2344MMBaia MareStr. B.Şt. Delavrancea nr. 1747.65132623.576973
2345MMBaia MareStr. B.Şt. Delavrancea nr. 1947.65101523.576969
2346MMBaia MareStr. Florilor nr. 6A47.65506823.569200
2347MMBaia MareStr. George Coşbuc nr.1147.65712523.563557
2348MMBaia MareStr. George Coşbuc nr.25A47.65595823.557962
2349MMBaia MareStr. George Coşbuc nr. 3347.65515023.551633

32 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2350MMBaia MareStr. George Coşbuc nr. 3747.65481423.550247
2351MMBaia MareStr. Gării nr. 12 sc.A47.64589023.555665
2352MMBaia MareStr. Gării nr. 12 sc.B47.64602323.555467
2353MMBaia MareStr. Nicolae Iorga nr. 1 sc.A47.65416423.560290
2354MMBaia MareStr. Nicolae Iorga nr. 1 sc.B47.65423623.560462
2355MMBaia MareStr. Nicolae Iorga nr. 2 sc.A47.65408923.561981
2356MMBaia MareStr. Nicolae Iorga nr. 2 sc.B47.65394923.561725
2357MMBaia MareStr. Nicolae Iorga nr. 2 sc.G47.65454423.561607
2358MMBaia MareStr. Nicolae Iorga nr. 6 sc.A47.65539023.561221
2359MMBaia MareStr. Nicolae Iorga nr. 6 sc.B47.65527323.560937
2360MMBaia MareStr. Nicolae Iorga nr. 6 sc.G47.65590123.560854
2361MMBaia MareStr. Rapsodiei nr. 3 sc. A47.64355623.574050
2362MMBaia MareStr. Rapsodiei nr. 3 sc. B47.64336523.574129
2363MMBaia MareStr. Transilvaniei nr. 4 sc.F47.65196323.566015
2364MMBaia MareStr. Transilvaniei nr. 4 sc.G47.65192023.565815
2365MMBaia MareStr. Transilvaniei nr. 4A sc.A47.65232923.565984
2366MMBaia MareStr. Transilvaniei nr. 4A sc.B47.65224923.566033
2367MMBaia MareStr. Transilvaniei nr. 4A sc.C47.65215523.566148
2368MMBaia MareStr. Victoriei nr. 8247.65918523.561203
2369MMBaia MareStr. Victoriei nr. 9047.65949723.560739
2370MMBaia MareStr. Victoriei nr. 90 bis47.65954523.561083
2371MMBaia MareStr. Victoriei nr. 13447.65800023.546800
2372MMBaia MareStr. Banatului nr. 347.64348823.576902
2373MMBaia MareStr. Bogdan Vodă nr.5 sc. A47.64760723.560951
2374MMBaia MareStr. Bogdan Vodă nr.5 sc. B47.64744423.560610
2375MMBaia MareStr. Bogdan Vodă nr.5A sc. A47.64776823.560848
2376MMBaia MareStr. Bogdan Vodă nr.5A sc. B47.64756023.561068
2377MMBaia MareStr. Bogdan Vodă nr.5B sc. A47.64788623.561224
2378MMBaia MareStr. Bogdan Vodă 5B sc. B47.64759123.561312
2379MMBaia MareStr. Bogdan Vodă 5B sc. C47.64746623.561480
2380MMBaia MareStr. Bogdan Vodă 5B sc. D47.64723123.561638
2381MMBaia MareB-dul Unirii nr. 4047.63244923.562810
2382MMBaia MareB-dul Unirii nr. 4047.63286823.564307
2383MMBaia MareB-dul Unirii nr. 4047.63397723.563635
2384MMBaia MareStr. Magnoliei nr. 547.66227523.543575
2385MMBaia MareStr. Victoriei nr. 7347.65648823.547069
2386MMBaia MareB-dul Independenței nr. 8047.65652123.515198
2387MMSighetu MarmațieiStr. Independenței, nr. 16, sc A47.92373523.878109
2388MMSighetu MarmațieiStr. Independenței, nr. 16, sc C47.92386123.877701
2389MMSighetu MarmațieiStr. Independenței, nr. 3747.92400023.878871
2390MMSighetu MarmațieiStr. Independenței, nr. 7, sc. 347.92649223.876249
2391MMSighetu MarmațieiStr. Independenței, nr. 9, sc. A47.92642223.876588
2392MMSighetu MarmațieiStr. Independenței, nr. 13, sc. B47.92603923.876179
2393MMSighetu MarmațieiStr. Bogdan Vodă nr. 125A47.92081523.912683
2394MMSighetu MarmațieiStr. Uniri nr.4047.92713423.902039
2395MMSighetu MarmațieiStr. Uniri nr.4447.93190223.903498
2396MMBaia SprieStr. Piața Libertății nr. 447.66223523.699974
2397MMVișeu de SusAleea Eroilor nr. 2847.70442324.439272
2398MMCom. SarasăuNr. 51047.96013723.819573
2399MMCom. ȘișestiNr. 6147.61836123.727533
2400MMCom. Rona de JosNr. 8447.92345324.015264
2401MHDr. Tr. SeverinBulevardul Mihai Viteazu, nr.1A, Bl D0144.63318522.678242
2402MHDr. Tr. SeverinBulevardul Mihai Viteazu, nr. 1B, Bl D0244.63345022.677895
2403MHDr. Tr. SeverinBulevardul Mihai Viteazu, nr. 1C, Bl D0344.63376222.677485
2404MHDr. Tr. SeverinBulevardul Mihai Viteazu,nr. 1D, Bl D0444.63282922.678653
2405MHDr. Tr. SeverinStr. Brâncoveanu, nr. 2 Bl. B1 sc. 144.62965322.641120
2406MHDr. Tr. SeverinStr. Brâncoveanu, nr. 4 Bl. B2 sc. 144.62975122.641317
2407MHDr. Tr. SeverinStr. Brâncoveanu, nr. 6 Bl. B3 sc. 144.62977022.641589
2408MHDr. Tr. SeverinStr. Brâncoveanu, nr. 221, Bl. A4 sc.144.63194422.671111
2409MHDr. Tr. SeverinStr. Brâncoveanu, nr. 221, Bl. Bl. A5 sc.144.63189022.671367
2410MHDr. Tr. SeverinStr. Brâncoveanu, nr. A5, Bl. A6 sc.144.63166322.671207
2411MHDr. Tr. SeverinAleea Aluniș nr.1 bl. C3, sc 1.44.62903522.640303
2412MHDr. Tr. SeverinAleea Aluniș nr.1 bl. C4, sc 1.44.62920322.640370
2413MHDr. Tr. SeverinInsp. Teritorial de Muncă, B-dul Carol I nr. 344.62388622.640339
2414MHDr. Tr. SeverinGara CFR, B-dul Dunării nr.244.62221422.644318
2415MHDr. Tr. SeverinDirecţiaGenerală a Finanţelor Publice Mehedinți, Piața Radu Negru Vodă
nr. 1
44.62722222.651667
2416MHDr. Tr. SeverinSC Astra Rails Industries SA, B-dul Dunării nr. 344.62338422.631655
2417MHDr. Tr. SeverinSC Astra Rails Industries SA, B-dul Dunării nr. 344.62342222.636140
2418MHDr. Tr. SeverinSC Eurotyres Manufacturing SA, B-dul Porțile de Fier44.61972222.633889
2419MHDr. Tr. SeverinOficiul Poștal nr. 1, str. Decebal nr.4144.62502622.654583
2420MHDr. Tr. SeverinMagazinul ”Decebal”, Str. Horia, nr.1244.62833322.653056
2421MHDr. Tr. SeverinHotel Traian, B-dul Tudor Vladimirescu nr. 7444.63194422.655833
2422MHDr. Tr. SeverinSpitalul Judeţean, Splai Mihai Viteazul nr. 544.64354822.652478
2423MHOrșovaFostul sediu B.C.R. – Filiala Orşova, str. Porțile de Fier nr. 3 A44.72399822.396848
2424MHOrșovaAdministraţia Finanţelor Publice, str. 1 Decembrie nr.16 B, Orșova44.72522322.398683

33 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2425MHComuna Gogoșu Colonia
P.F. 2
Porţile de Fier II – Motel Restaurant Colonie, Comuna Gogoșu44.30686322.573650
2426MHComuna Gogoșu Colonia
P.F. 2
Porţile de Fier II – Bloc Garsoniere Colonie, Comuna Gogoșu44.30633322.575243
2427MHComuna Gogoșu Colonia
P.F. 2
Porţile de Fier II – Ecluza PF II,Comuna Gogoșu44.31878122.567173
2428MSTARGU-MURESSTR.FAGET, NR.2046.55719424.577611
2429MSTARGU-MURESSTR.FAGET, NR.2246.55738924.577694
2430MSTARGU-MURESSTR.FAGET, NR.2446.55702824.577722
2431MSTARGU-MURESSTR.FAGET, NR.2646.55719424.577889
2432MSTARGU-MURESSTR.FAGET, NR.2846.55705624.577639
2433MSTARGU-MURESSTR.FAGET, NR.3046.55719424.578000
2434MSTARGU-MURESSTR.PACII, NR.68A46.55780624.571972
2435MSTARGU-MURESSTR.PACII, NR.68B46.55791724.572250
2436MSTARGU-MURESSTR.PACII, NR.70A46.55805624.572750
2437MSTARGU-MURESSTR.PACII, NR.70B46.55822224.572944
2438MSTARGU-MURESSTR.PACII, NR.72A46.55841724.573278
2439MSTARGU-MURESSTR.PACII, NR.72B46.55855624.573583
2440MSTARGU-MURESSTR.MOLTER KAROLY, NR.1146.56116724.582556
2441MSTARGU-MURESB-DUL.1848, NR.2246.53302824.558556
2442MSTARGU-MURESB-DUL.1848, NR.2446.53286124.558306
2443MSTARGU-MURESB-DUL.1848, NR.5846.52950024.554194
2444MSTARGU-MURESB-DUL.1848, NR.6346.52944424.555500
2445MSTARGU-MURESB-DUL.1848, NR.8146.52775024.554056
2446MSTARGU-MURESB-DUL.1848, NR.8346.52752824.554028
2447MSTARGU-MURESB-DUL.1848, NR.8546.52727824.554056
2448MSTARGU-MURESB-DUL.1848, NR.8746.52708324.554000
2449MSTARGU-MURESB-DUL.1848, NR.8946.52652824.553583
2450MSTARGU-MURESB-DUL.1848, NR.9146.52641724.553000
2451MSTARGU-MURESB-DUL.1848, NR.9346.52636124.553528
2452MSTARGU-MURESSRT.CIUCAS, NR.246.52986124.553139
2453MSTARGU-MURESSTR.CIUCAS, NR.446.52966724.553194
2454MSTARGU-MURESSTR.CIUCAS, NR.646.52944424.553028
2455MSTARGU-MURESSTR.CIUCAS, NR.846.52908324.553111
2456MSTARGU-MURESSTR.CIUCAS, NR.1046.52869424.552917
2457MSTARGU-MURESSTR.CIUCAS, NR.1246.52833324.552972
2458MSTARGU-MURESSTR.DAMBU PIETROS, NR.14, SC. A46.53247224.556722
2459MSTARGU-MURESSTR.DAMBU PIETROS, NR.14, SC. B46.53233324.555917
2460MSTARGU-MURESSTR.DAMBU PIETROS, NR.14, SC. C46.53216724.556167
2461MSTARGU-MURESSTR.DAMBU PIETROS, NR.14, SC. D46.53205624.559417
2462MSTARGU-MURESSTR.KOSS FERENCZ, NR.246.52758324.554472
2463MSTARGU-MURESSTR.KOSS FERENCZ, NR.446.52763924.554833
2464MSTARGU-MURESSTR.KOSS FERENCZ, NR.1046.52702824.555639
2465MSTARGU-MURESSTR.CEAHLAU, NR.146.53008324.553194
2466MSTARGU-MURESSTR.CEAHLAU, NR.346.53036124.552778
2467MSTARGU-MURESSTR.CEAHLAU, NR.546.53063924.552694
2468MSTARGU-MURESSTR.CEAHLAU, NR.746.53075024.552417
2469MSTARGU-MURESSTR.CEAHLAU, NR.946.53111124.552111
2470MSTARGU-MURESSTR.CEAHLAU, NR.1146.53122224.552389
2471MSTARGU-MURESSTR.CEAHLAU, NR.1346.53152824.552500
2472MSTARGU-MURESSTR.GODEANU, NR.2146.52658324.555889
2473MSTARGU-MURESSTR.SUCEAVA, NR.37A46.52658324.555889
2474MSTARGU-MURESB-DUL.1 DECEMBRIUE 1918, NR.4046.53802824.567917
2475MSTARGU-MURESB-DUL.1 DECEMBRIUE 1918, NR.18546.53788924.579861
2476MSTARGU-MURESB-DUL.1 DECEMBRIUE 1918, NR.19446.53402824.585750
2477MSTARGU-MURESB-DUL.1 DECEMBRIUE 1918, NR.20046.53363924.586611
2478MSTARGU-MURESB-DUL.1 DECEMBRIUE 1918, NR.20246.53363924.586806
2479MSTARGU-MURESB-DUL.1 DECEMBRIUE 1918, NR.20346.53658324.581694
2480MSTARGU-MURESB-DUL.1 DECEMBRIUE 1918, NR.20946.53633324.581750
2481MSTARGU-MURESSTR.INFRATIRII, NR.1046.53630624.584667
2482MSTARGU-MURESSTR.INFRATIRII, NR.1646.53752824.584528
2483MSTARGU-MURESSTR.INFRATIRII, NR.1746.53758324.584278
2484MSTARGU-MURESSTR.PRIETENIEI, NR.946.53897224.582611
2485MSTARGU-MURESSTR.PRIETENIEI, NR.1546.53888924.581833
2486MSTARGU-MURESSTR.PRIETENIEI, NR.1746.53877824.581361
2487MSTARGU-MURESSTR.SARGUINTEI, NR.3746.53283324.587083
2488MSTARGU-MURESSTR. NEGOIULUI, NR.4A46.53988924.577833
2489MSTARGU-MURESSTR. NEGOIULUI, NR.4B46.53969424.577778
2490MSTARGU-MURESB-DUL.PANDURILOR, NR.4846.53247224.573111
2491MSTARGU-MURESB-DUL.PANDURILOR, NR.5646.53263924.574667
2492MSTARGU-MURESPIATA GARII, NR.346.53266724.549833
2493MSTARGU-MURESPIATA GARII, NR.5A46.53322224.551583
2494MSTARGU-MURESPIATA GARII, NR.5B46.53366724.551250
2495MSTARGU-MURESPIATA GARII, NR.5C46.53422224.550667
2496MSTARGU-MURESSTR.LIVIU REBREANU, NR.4146.53380624.550750
2497MSTARGU-MURESSTR.GHEORGHE DOJA, NR.6046.53363924.551278

34 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2498MSTARGU-MURESSTR.APADUCTULUI, NR.5246.56277824.551472
2499MSSIGHISOARASTR.ROZELOR, NR.1546.23319424.818250
2500MSSIGHISOARASTR.ROZELOR, NR.1746.23269424.818139
2501MSSIGHISOARASTR.ROZELOR, NR.1946.23288924.818028
2502MSSIGHISOARASTR.ROZELOR, NR.2146.23319424.818333
2503MSSIGHISOARASTR.PANSELUTELOR, NR.1546.23033324.814167
2504MSSIGHISOARASTR.PANSELUTELOR, NR.1746.23052824.814250
2505MSSIGHISOARASTR.PANSELUTELOR, NR.1946.23083324.814333
2506MSSIGHISOARASTR.PANSELUTELOR, NR.2146.23097224.814500
2507MSSIGHISOARASTR.PANSELUTELOR, NR.2346.23122224.814694
2508MSSIGHISOARASTR.PANSELUTELOR, NR.2546.23119424.815000
2509MSREGHINSTR.LIBERTATII, NR.2146.77563924.703306
2510MSREGHINSTR.LIBERTATII, NR.2246.77591724.703472
2511MSREGHINSTR.LIBERTATII, NR.2346.77605624.703833
2512MSTG. MURESSTR.GHEORGHE DOJA, NR.22546.51669424.521583
2513MSTG. MURESP-TA VICTORIEI, NR.1446.53983324.557750
2514MSTG.MURESSTR.LIVIU REBREANU, NR.29A46.53691724.553333
2515MSTG.MURESSTR.NICOLAE IORGA, NR. 146.54691724.568250
2516MSTG.MURESB-DUL.PANDURILOR, NR.4246.53316724.572361
2517MSTG.MURESSTR.TUSNAD, NR.5A46.54191724.555694
2518MSTG.MURESSTR.LIVEZENI, NR.7A46.53466724.588833
2519MSSIGHISOARAALEEA MARGARETELOR, NR.1646.23308324.815917
2520MSSIGHISOARASTR.LIBERTATII, NR.5146.22630624.795806
2521MSREGHINB-DUL.UNIRII, NR.5546.78844424.714917
2522MSREGHINSTR.SALCAMILOR, NR.346.77533324.725667
2523NTPiatra-NeamţStr. Mihai Viteazul bloc I-1, scara B46.93574026.381414
2524NTPiatra-NeamţStr. Mihai Viteazul bloc I-2, scara A46.93612026.381210
2525NTPiatra-NeamţStr. Mihai Viteazul bloc I-2, scara B46.93594026.380650
2526NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc B11, scara A-146.93851026.382040
2527NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc B11, scara A-246.93851026.382040
2528NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc B11, scara B-146.93870026.382010
2529NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc B11, scara B-246.93870026.382010
2530NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc K5 scara A-146.93954026.381840
2531NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc K5 scara A-246.93954026.381840
2532NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc K6 scara A-146.94016326.381725
2533NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc K6 scara A-246.94016326.381725
2534NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc K7 scara A-146.94112026.382420
2535NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc K7 scara A-246.94112026.382420
2536NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc K8 scara A-146.94189026.382490
2537NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc K8 scara A-246.94189026.382490
2538NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc B13, scara A-146.94193026.382940
2539NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc B13, scara A-246.94193026.382940
2540NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc B13, scara B-146.94244026.383040
2541NTPiatra-NeamţStr. Dărmăneşti, bloc B13, scara B-246.94244026.383040
2542NTPiatra-NeamţAleea Ulmilor, bloc A0, scara A46.94395026.390210
2543NTPiatra-NeamţAleea Ulmilor, bloc A0 scara B46.94370026.390630
2544NTPiatra-NeamţStr. Burebista, bloc G-7` scara A-146.93414026.355430
2545NTPiatra-NeamţStr. Burebista, bloc G-7` scara A-246.93414026.355430
2546NTPiatra-NeamţStr. Unirii, bloc K-10, scara A-146.93235026.358030
2547NTPiatra-NeamţStr. Unirii, bloc K-10, scara A-246.93235026.358030
2548NTPiatra-NeamţStr. Unirii, bloc K-4, scara B-146.93225026.358310
2549NTPiatra-NeamţStr. Unirii, bloc K-4, scara B-246.93225026.358310
2550NTPiatra-NeamţHotel Central46.92982026.363090
2551NTPiatra-NeamţStr. M Viteazul nr. 48, bl. D-02, scara A-146.93748026.391260
2552NTPiatra-NeamţStr. M Viteazul nr. 48, bl. D-02, scara A-246.93748026.391260
2553NTPiatra-NeamţStr. M Viteazul nr. 50, bl. D-03, scara A-146.93780026.392640
2554NTPiatra-NeamţStr. M Viteazul nr. 50, bl. D-03, scara A-246.93780026.392640
2555NTPiatra-NeamţStr. M Viteazul nr. 27, bl. C-5, scara F46.93853026.393490
2556NTPiatra-NeamţB-dul Dacia nr.6 A (General Construct)46.93234026.373550
2557NTPiatra-NeamţSala Polivalentă – Calea Romanului46.94087026.399930
2558NTPiatra-NeamţSala Polivalentă – Calea Romanului46.94087026.399930
2559NTPiatra-NeamţSala Polivalentă – Calea Romanului46.94087026.399930
2560NTPiatra-NeamţSala Polivalentă – Calea Romanului46.94087026.399930
2561NTPiatra-NeamţStr. M.Viteazul nr. 56 ANDOS COM46.93755026.393340
2562NTPiatra-NeamţE-ON MOLDOVA str. Alecu Russo nr. 1346.92747026.368310
2563NTPiatra-NeamţGALERIA MALL Bd. General Nicolae Dăscălescu46.91844026.390940
2564NTPiatra-NeamţSGA NEAMT B-dul Dacia nr. 5A46.93125026.372720
2565NTPiatra-NeamţDirecţia pentru Agricultură a judeţului Neamţ str. Mihai Eminescu nr.2646.92636026.366500
2566NTPiatra-NeamţS.C. Mecanica Ceahlăul S.A. Str. Dumbravei nr. 646.90842026.413970
2567NTPiatra-NeamţCalypso Salon evenimente str. Izvoare nr. 25646.90040626.496609
2568NTPiatra-Neamţstr. Plăeșului bl. B146.91880026.391699
2569NTPiatra-Neamţstr. Plăeșului bl. B246.91859826.391848
2570NTPiatra-NeamţS.C. White Lady S.R.L.46.93909826.395613
2571NTPiatra-NeamţLiceul Spiru Haret46.93433426.375040
2572NTPiatra-NeamţCentrul Social Pietricica46.96184726.377404

35 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2573NTPiatra-NeamţS.C. Augsburg S.R.L.46.93903226.339614
2574NTRomanStr. Tineretului (Eroilor)bl.15 A46.92836026.930520
2575NTRomanStr. Tineretului (Eroilor) bl.15 B46.92836026.930520
2576NTRomanStr. Roman Muşat (1 Decembrie1918)bl. 76 sc. A46.93290026.930010
2577NTRomanStr. Roman Muşat (1 Decembrie1918)bl. 74 sc. B46.93312026.929930
2578NTRomanStr. Roman Muşat (1 Decembrie1918) bl. 70 sc. B46.93362026.928890
2579NTRomanStr. Ştefan cel mare nr. 177, bl. 546.92455026.923040
2580NTRomanStr. Ştefan cel Mare bl. M15 sc C46.92350026.924010
2581NTRomanStr. Ştefan cel Mare bl. M15 sc D46.92303026.924120
2582NTRomanSala Polivalentă46.93395026.928840
2583NTRomanStr. Vasile Lupu bl. 146.91520026.936050
2584NTRomanStr. Vasile Lupu bl. 246.91505026.936840
2585NTRomanS.C.Agrana S.A. Roman46.93531026.911360
2586NTTârgu NeamţStr. Ştefan cel Mare, Grădiniţa nr.247.20714026.356960
2587NTTârgu NeamţBd. 22 Decembrie bl. M647.20303026.374890
2588NTBicazStr. Piatra Corbului nr. 13 Bloc ANL46.91046026.087620
2589NTBicazSediul Poliției Bicaz, str. Energiei46.90997526.085416
2590NTTarcăuPrimăria Tarcău46.89231026.129110
2591NTSăvineştiS.C. GA-PRO-CO Chemicals S.A. Săvineşti46.86253026.463060
2592NTCordunS.C. Arcelor Mittal Tubular Products Roman S.A.47.14400027.619330
2593NTPiatra ȘoimuluiPrimăria Piatra Șoimului46.83034426.466411
2594NTTaşcaS.C. Heidelberg Cement. S.A. Taşca46.89672026.034140
2595OTSlatinaBd. A.I. Cuza, bl. CAM 144.42775024.369222
2596OTSlatinaAleea Tipografului, bl. GA 2444.42705624.373778
2597OTSlatinaBd. A.I. Cuza, bl. FA 21, sc. C44.42711124.369333
2598OTSlatinaStr Libertatii, bl. GA 8D44.42988924.368444
2599OTSlatinaAleea Viorelelor, bl. GA 5C44.43285024.368010
2600OTSlatinaAleea Viorelelor, bl. GA 5B44.43313924.367778
2601OTSlatinaStr. Libertăţii, bl. GA 15C44.43180624.369972
2602OTSlatinaAleea Rozelor, bl. GA 2244.42622224.372306
2603OTSlatinaAleea Rozelor, bl. GA 2044.42661124.370333
2604OTSlatinaAleea Rozelor, bl. GA 2344.42627824.371667
2605OTSlatinaStr. Cornisei, bl. GA 544.43391724.368611
2606OTSlatinaStr. Primaverii, bl. GA 15, sc. A44.43152824.372944
2607OTSlatinaBd. A.I. Cuza, bl. V544.42658324.374778
2608OTSlatinaStr. Ecaterina Teodoroiu, bl. 19 D44.42136124.385528
2609OTSlatinaStr. Arcului, bl. GA1844.42644424.368278
2610OTSlatinaStr. Cornișei, bl. GA944.43569424.371000
2611OTSlatinaStr. Cornișei bl. GA244.43508324.369528
2612OTSlatinaStr. Cornișei bl. GA344.43469424.369000
2613OTBalşStr. Nicolae Bălcescu, nr.152A, bl.ANL, sc.A44.34613924.114833
2614OTBalşStr. Nicolae Bălcescu, nr.152A, bl.ANL, sc.B44.34633324.114806
2615OTBalşStr. Nicolae Bălcescu, nr.152A, bl. ANL, sc.C44.34630624.114944
2616OTBalşStr. Nicolae Bălcescu, nr.20844.34417924.133362
2617OTDrăgăneşti-OltStr. Morii, nr.3, sc. A44.16841724.528667
2618OTDrăgăneşti-OltStr. Morii, nr.3, sc. B44.16819424.528111
2619OTDrăgăneşti-OltStr. Morii, nr.3, sc. C44.16833324.528694
2620OTPiatra OltStr. Florilor, Blocurile ANL, sc A, F.n.44.36983324.260361
2621OTPiatra OltStr. Florilor, Blocurile ANL, sc B, F.n.44.37013924.260750
2622OTPiatra OltStr. Florilor, Blocurile ANL, sc C, F.n.44.36977824.260111
2623OTPiatra OltStr.Florilor, Blocurile ANL, blocul 2, sc A, F.n.44.37036124.260750
2624OTPiatra OltStr.Florilor, Blocurile ANL, blocul 2, sc B, F.n.44.37033324.260806
2625OTPiatra OltStr.Florilor, Blocurile ANL, blocul 2, sc C, F.n.44.37080624.261361
2626OTCorabiaStr. Aleea Tineretului, nr.443.77225024.492750
2627OTCorabiaStr. Aleea Tineretului, nr.6,sc. A43.77191724.494500
2628OTCorabiaStr. Aleea Tineretului, nr.6, sc. B43.77186124.494639
2629OTScorniceştiBulevardul Muncii nr. 56, bl. 52, sc. A44.60072224.542000
2630OTScorniceştiStr. Aleea Plapcei nr. 47, bl. S1 sc. A44.60275024.538306
2631OTCaracalStr. Parangului, bl. 4C, sc. 144.11372224.348583
2632OTCaracalStr. Parangului, bl. 4D,44.11375024.348472
2633OTCaracalStr.Dragoș Vodă, bl. S1, sc. 144.10819424.357417
2634OTCaracalStr. Vasile Alecsandri nr. 9, bl. locuinte sociale, sc B, (adp 1)44.11508324.355389
2635OTCaracalStr. Vasile Alecsandri nr. 9, bl. locuinte sociale, sc B, (adp 2)44.11516724.355722
2636OTCaracal,Str. Dragos Vodă nr. 10, bl. D1, locuinte sociale44.10941724.359083
2637OTCaracalStr. Bicaz, nr 1B (liceul Mihai Viteazul)44.11488924.347111
2638OTCaracalStr. V. Alecsandri, nr. 7644.11583324.360528
2639OTCaracalBulevardul Nicoale Titulescu,nr.88, bl.D1, sc A44.11816724.362278
2640OTCaracalBulevardul Nicoale Titulescu,nr.88, bl.D1, sc B44.11861124.362250
2641OTCaracalBulevardul Nicoale Titulescu,nr.88, bl.D1, sc C44.11838924.362222
2642OTCaracalStrada Vasile Alecsandri, nr. 6144.11663924.363417
2643OTSlatinaBulevardul NicolaeTitulescu, nr. 19, bloc U, sc. A44.43169024.356261
2644OTSlatinaStrada Arcului, nr. 2044.42276624.366932
2645OTSlatinaAleea Tineretului, nr. 1 D44.42416724.378056
2646SJZALĂUstr. Simion Bărnuţiu, nr. 67(Spital Judeţean)47.19317323.051393
2647SJZALĂUstr. Unirii, nr.19 (Banca Reiffeisen)47.17996723.053622
2648SJZALĂUstr. Simion Oros, nr.3(Activ Plaza Mall)47.17960923.053605

36 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2649SJZALĂUstr. Simion Oros nr. 5 (Piaţa agroalimentară)47.17924023.052972
2650SJZALĂUStr. 22 decembrie 1989, nr.9 (Centru de boli rare)47.17714023.055095
2651SJZALĂUstr. Piaţa Unirii, nr.13(Clădire de birouri-Complex Manager)47.17733023.053574
2652SJZALĂUb-dul. M Viteazu, nr.85 (Clădire de birouri-ITM)47.21423623.043120
2653SJZALĂUstr. Dumbrava, nr.1 (Grădiniţa nr.10)47.19172323.052741
2654SJZALĂUStr. Sfânta Vineri nr. 10 B (Farmacie)47.19418323.054281
2655SJZALĂUStr. Simion Bărnuţiu nr.23 B (Cabinete medicale – BioLab)47.19049523.054971
2656SJŞIMLEU SILVANIEIstr. Carpaţi, nr.5 (Asistenţă socială)47.23123123.054971
2657SJJIBOUstr.1 Mai., nr.8 (Judecătoria şi Parchetul Jibou)47.25907123.256163
2658SJJIBOUstr. 1 Decembrie 1918, nr.6 (Banca BRD)47.26098123.255693
2659SMSatu MareStr.Drum Carei nr. 18 Bl.1247.78411422.866843
2660SMSatu MareStr.Drum Carei nr. 16 Bl.1347.78400322.867073
2661SMSatu MareStr.Prahova nr. 20 Bl. C547.78178622.864159
2662SMSatu MareStr.Aleea Tisa nr. 3 Bl.9047.78154122.864818
2663SMSatu MareAleea Milcov nr. 7/A T.647.78174422.859250
2664SMSatu MareAleea Milcov nr.7/B T.647.78169022.859324
2665SMSatu MareAleea Milcov nr.7/C T.647.78169322.859279
2666SMSatu MareStr.Drum Carei nr.30 Bl.T947.78370622.859308
2667SMSatu MareAleea Milcov nr.3 Bl.T147.78171922.860772
2668SMSatu MareStr.Proiectantului nr.5 S.547.78739322.863454
2669SMSatu MareStr.Proiectantului nr.9 S.947.78761522.862042
2670SMSatu MareStr.Astronauţilor A 5-747.78513722.862017
2671SMSatu MareStr.Astronauţilor A 13-1547.78609222.861991
2672SMSatu MareStr.Astronauţilor A 16-1847.78644622.861570
2673SMSatu MareStr.Capricornului nr.1-347.78585022.856659
2674SMSatu MareStr.Zenit nr. 27-2947.78919322.856706
2675SMSatu MareAleea Begoniei nr.747.80262822.891535
2676SMSatu MareAleea Nufărului T1447.80283222.889934
2677SMSatu MareAleea Ipoteşti 1947.80300822.883139
2678SMSatu MareAleea Mirceşti 9 A47.80505322.882056
2679SMSatu MareBld. Octavian Goga nr.247.78083922.856812
2680SMSatu MareStr.Ştefan Cel Mare nr.2247.79753222.873725
2681SMSatu MareP-ţa 25 Octombrie nr.147.79000622.872824
2682SMSatu MareStr.Botizului nr.247.80593722.912544
2683SMCareiStr.Rakoczi Ferenc nr.147.68725622.464009
2684SMCareiStr. 1 Decembrie nr.4047.68878422.463895
2685SMCareiStr. Iuliu Maniu nr.647.68893322.464591
2686SMTășnadCart. Zorilor Bl.947.47730222.585998
2687SMTășnadStr Lăcrămioarelor 5747.48291622.588480
2688SMApaStr. Principală nr.14447.45453223.115243
2689SMApaSat Someșeni str. Principală nr.5847.44372523.121725
2690SMApaStr. Principala nr.566/B47.46223423.122834
2691SMApaStr. Principala 13247.46192723.122543
2692SMApaStr. Principala 19247.46253623.112076
2693SMAcâşStr. Principală 12947.53883722.785114
2694SMBătarciStr. Principala 8047.80674422.887389
2695SMBârsăuStr. Principala 2547.78606522.856812
2696SMBixadStr. Principala47.68589622.467952
2697SMCehalStr. Cehăluț 28847.42267722.567536
2698SMCiumestiStr. Principala nr. 34147.66149922.335249
2699SMDorolțSat Petea47.85294722.779279
2700SMDorolțSat Atea nr. 7447.86945722.792399
2701SMDorolțPrincipala nr. 18247.84685622.811779
2702SMFoieniStr.Principala 46947.69726622.383615
2703SMHalmeuStr. Eliberării nr.10347.97729123.016143
2704SMHalmeuStr. Gării47.98900822.997333
2705SMHalmeuStr. Eliberarii nr. 7047.97701623.018638
2706SMHalmeuStr. Eliberării nr.8547.97711623.017727
2707SMHododStr. Wesselenzi nr.3747.40789523.026200
2708SMMedieșu AuritStr. Principala nr. 15747.78687223.131848
2709SMMoftinPrincipala nr.21947.68674522.598785
2710SMPetreştiStr. Principală nr.54947.60534822.363226
2711SMPetreştiStr. Principală nr.147.60343522.362017
2712SMPișcoltStr. Libertatii nr.6247.57988922.325591
2713SMSanislăuStr. Ogorului nr.96647.64142822.325591
2714SMSupurStr. Teilor nr. 1447.46677022.792924
2715SMTireamStr, Principală47.61665322.469768
2716SMUrziceniStr. Principala nr.23047.73644622.396658
2717SMVetișStr. Principala nr. 26347.80797222.776364
2718SBSibiuStr.Reşiţa,Nr.6545.80739824.165973
2719SBSibiuStr.Reşiţa,Nr.7745.80791924.166715
2720SBSibiuStr.Reşiţa,Nr.8345.80812524.167112
2721SBSibiuStr.Reşiţa,Nr.8945.80829624.167680
2722SBSibiuStr.Reşiţa,Nr.9545.80850224.167968
2723SBSibiuB-dul Vasile Milea, FN(Subsol pasaj-Mag.Dumbrava )45.79068924.149014
2724SBSibiuStr. Lungă, nr. 62, bloc 103 C, scara B45.80593124.145103

37 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2725SBSibiuHotel Ramada, Str. Emil Cioran, nr. 245.79094824.147894
2726SBSibiuHotel My Continental, Calea Dumbrăvii,Nr.2-445.78979224.149009
2727SBSibiuCămin studenţesc Academica, Str. Aurel Decei,Nr.145.78274124.130326
2728SBSibiuCentrul de Afaceri, Str. N Olahus, Nr.545.78347824.146985
2729SBSibiuCasa de Cultura ,,Ion Besoiu”, Str. E. Cioran, nr. 145.79005624.147648
2730SBSibiuStr.Bihorului, Nr.645.78921324.134844
2731SBSibiuStr.Bihorului, Nr.445.78984424.134732
2732SBSibiuStr.V. Aaron, Nr.20, scara C45.78566424.169898
2733SBSibiuStr.V. Aaron, Nr.20, scara D45.78563824.169706
2734SBSibiuStr. Calea Dumbrăvii , Bl.1845.78647724.153061
2735SBSibiuStr. Calea Dumbrăvii , Bl.2345.78638924.153056
2736SBSibiuStr. Ştrandului, Nr.645.78992024.136180
2737SBSibiuStr.Haţegului, Nr.145.78611124.135833
2738SBSibiuStr. Intrarea Siretului , bloc 6, scara A45.77060824.141421
2739SBSibiuStr. Intrarea Siretului , bloc 6, scara B45.77073024.141130
2740SBSibiuStr. Intrarea Siretului , bloc 6, scara C45.77082024.140930
2741SBSibiuStr. Intrarea Siretului , bloc 6, scara D45.77089024.140680
2742SBSibiuStr. Ştefleşti, bloc 2, scara A45.72483024.173180
2743SBSibiuStr. Ştefleşti, bloc 2, scara B45.78412024.172980
2744SBSibiuStr. Ştefleşti, bloc 2, scara C45.78402024.172790
2745SBSibiuStr. Ştefleşti, bloc 2, scara D45.78391024.172580
2746SBSibiuStr. Oaşa, bloc 6, sc A45.78304724.173128
2747SBSibiuStr. Oaşa, bloc 6, sc B45.78303524.173063
2748SBSibiuStr. Oaşa, bloc 6, sc C45.78300024.172880
2749SBSibiuStr. Oaşa, bloc 8, sc A45.78292024.172690
2750SBSibiuStr. Oaşa, bloc 8, sc B45.78339624.173459
2751SBSibiuStr. Oaşa, bloc 8, sc C45.78327724.173319
2752SBSibiuStr. Oaşa, bloc 10, sc A45.78378024.174226
2753SBSibiuStr. Oaşa, bloc 10, sc B45.78364124.174037
2754SBSibiuStr. Oaşa, bloc 10, sc C45.78352024.173890
2755SBSibiuStaţia CF Sibiu , Piaţa 1 Decembrie 1918, Nr.1-645.80035524.160922
2756SBSibiuSucursala BCR Sibiu, Str.Emil Cioran, Nr.145.78967624.146909
2757SBSibiuSucursala BRD Sibiu, Str. G-ral Magheru, Nr.5545.79960224.158602
2758SBSibiuSC Tursib SA str. Munchen, nr. 145.79798424.089239
2759SBSibiuClădire birouri, str. Dr. Ştefan Stâncă, nr 2-645.78886024.147760
2760SBSibiuPromenada Mall, str. Lector, nr. 1-345.79718024.162792
2761SBSibiuCladire birouri ,,Keep Calling”, şos. Alba Iulia, nr. 4045.79283924.134969
2762SBSibiuClădire birouri ,,Visma”, str. Ştrandului, nr. 2B45.79251024.133967
2763SBMediaşPrimărie, Str. C.Coposu nr.346.16282324.346500
2764SBMediaşBloc ANL str. Sinaia nr. 146.16525424.333324
2765SBMediaşBloc ANL str. Sinaia nr. 246.16464124.331788
2766SBMediaşSC Transgaz SA, Piaţa C. I. Motaş, Nr. 146.15486724.340716
2767SBMiercurea SibiuluiHotel Confort, Miercurea Sibiului, nr. 81645.90765623.738754
2768SBOcna SibiuluiHotel Helyos Ocna Sibiului, str. Bailor, nr. 22-2445.87734124.061096
2769SVSuceavaStr. Baladei, nr. 1, bl. 12, sc. B47.67205626.276528
2770SVSuceavaStr. Baladei, nr. 2, bl. 25, sc. C47.67188926.276889
2771SVSuceavaStr. Baladei, nr. 4, bl. 16, sc. B47.67211126.276583
2772SVSuceavaStr. Călimani, nr. 2, bl. 26, sc. A47.67198026.276830
2773SVSuceavaStr. Calea Burdujeni, nr. 1, bl. 21, sc. C47.67372226.277444
2774SVSuceavaStr. Celulozei, nr. 1, bl. 25, sc. F47.67258326.277889
2775SVSuceavaStr. Celulozei, nr. 1, bl. 25, sc. H47.67202826.277290
2776SVSuceavaStr. Celulozei, nr. 2, bl. 24, sc. E47.67284026.278110
2777SVSuceavaStr. Celulozei, nr. 3, bl. 16, sc. E47.67250026.277500
2778SVSuceavaStr. Celulozei, nr.7, bl.14, sc.A47.67316726.275194
2779SVSuceavaStr. Mircea Damaschin, nr. 12, bl. 5, sc. A47.67288926.274278
2780SVSuceavaStr. Mircea Damaschin, nr. 12, bl. 5, sc. C47.67333326.274917
2781SVSuceavaStr. Rarău, nr. 1, bl. 13, sc. F47.67361126.275180
2782SVSuceavaStr. Tineretului, nr. 2, bl. 33, sc. B47.67122226.279472
2783SVSuceavaStr. Tineretului, nr. 4, bl. 36, sc. C47.67058326.280167
2784SVSuceavaStr. Putna, nr. 10, bl. B 01, sc. A47.67472226.266667
2785SVSuceavaStr. Putna, nr. 10, bl. B 01, sc. B47.67472226.266667
2786SVSuceavaStr. Putna, nr. 14, bl. A 01, sc. A47.67422226.266361
2787SVSuceavaStr. Putna, nr. 14, bl. A 01, sc. B47.67422226.266361
2788SVSuceavaStr. Putna, nr. 8, bl. A 05, sc. A47.67394426.266056
2789SVSuceavaStr. Putna, nr. 8, bl. A 05, sc. B47.67394426.266056
2790SVSuceavaStr. Grigore Ureche, nr. 21, bl. 72, sc. A47.65000026.248889
2791SVSuceavaStr. Stejarului, nr. 14, bl. 59, sc. B47.65038926.246583
2792SVSuceavaStr. Stejarului, nr. 8, bl. 68, sc. A47.65022226.246833
2793SVSuceavaStr. Vişinilor, nr.3, bl.59, sc.A47.65050026.245833
2794SVSuceavaStr. Zamca, nr. 25, bl. 63, sc. A47.65083326.246090
2795SVSuceavaAleea Venus, nr. 1, bl. E 111, sc. A47.64436126.242167
2796SVSuceavaAleea Venus, nr. 1, bl. E 111, sc. E47.64366726.241500
2797SVSuceavaBld. George Enescu, bl. E 66, sc. A47.64588926.241389
2798SVSuceavaAleea Lalelelor, nr. 15, bl. 105, sc. A47.64286126.237528
2799SVSuceavaAleea Lalelelor, nr. 15, bl. 105, sc. B47.64327826.237060
2800SVSuceavaAleea Lalelelor, nr. 15, bl. 105, sc. C47.64333326.237000

38 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2801SVSuceavaStr. Lazăr Vicol, nr. 11, bl. E 35, sc. A47.64233326.238639
2802SVSuceavaStr. Lazăr Vicol, nr. 4, bl. 56, sc. A47.64188926.238917
2803SVSuceavaStr. Lazăr Vicol, nr. 4, bl. 56, sc. B47.64186126.238389
2804SVSuceavaStr. Lazăr Vicol, nr. 4, bl. 56, sc. C47.64155626.238056
2805SVSuceavaStr. Lazăr Vicol, nr. 4, bl. 56, sc. D47.64141726.237889
2806SVSuceavaStr. Lazăr Vicol, nr. 4, bl. 56, sc. E47.64116726.237722
2807SVFălticeniStr. Izvor, f.n., bl. 3 A47.45872226.307750
2808SVFălticeniStr. 2 Grăniceri, nr. 31, bl. 51, sc. A47.45421026.298010
2809SVFălticeniStr. 2 Grăniceri, nr. 31, bl. 51, sc. B47.45424026.298060
2810SVFălticeniStr. 2 Grăniceri, nr. 31, bl. 51, sc. C47.45425026.298030
2811SVRădăuţiStr. Bogdan Vodă, nr. 647.84252825.918050
2812SVRădăuţiStr. Piaţa Unirii, nr. 7447.84466725.916306
2813SVGura HumoruluiStr. Crişan, bl. 30, sc. B47.55436125.894194
2814SVGura HumoruluiStr. 1 mai, Sala Polivalentă47.55209025.895290
2815SVGura HumoruluiBld. Bucovina, nr. 4147.55341725.899639
2816SVSiretStr. Simion Florea Marian, nr. 247.95033326.068222
2817SVSiretStr. Margareta Muşat, nr. 1 A, bl. 1 A, sc. A47.95091726.064960
2818SVSiretStr. Margareta Muşat, nr. 1 B, bl. 1 B, sc. B47.95100026.064830
2819SVSiretStr. Petru Muşat, nr. 2647.94816726.060194
2820SVSiretStr. Carpaţi, nr. 947.94982026.058990
2821SVSiretStr. 28 Noiembrie, nr. 347.95136126.066667
2822SVSuceavaBld. Sofia Vicoveanca, nr. 1(S.C. Primagra S.R.L. Suceava)47.63327826.229833
2823SVSuceavaStr. Scurtă, nr. 6 (Cămin 4 –Universitatea „Ştefan cel Mare”)47.64091726.241610
2824SVSuceavaBld. 1 Decembrie 1918, nr. 21(Centrul de dializă Fresenius Nephrocare)47.63831026.238900
2825SVSuceavaStr. Energeticianului, nr. 1(S.C. Termica S.A. Suceava)47.65180626.296300
2826SVSuceavaStr. Universităţii, nr. 52(CEC Bank Suceava)47.64535026.243680
2827SVSuceavaStr. Tineretului, f.n. (bloc de locuinţe,S.C. Loyal Impex S.R.L. Suceava)47.67030626.280861
2828SVSuceavaStr. Castanilor, nr. 2 (locuinţe colective,SC General Construct SRL)47.63652826.234222
2829SVSuceavaStr. Mihai Viteazul, nr. 13 (locuinţe colective – SC General Construct
SRL)
47.64368026.255570
2830SVSuceavaStr. Narciselor, nr. 29 (locuinţe colective – SC General Construct SRL)47.64860026.244830
2831SVSuceavaStr. Ilie Ilaşcu, bl. D2, sc. A (locuinţe colective – SC General Construct
SRL)
47.65441726.246028
2832SVSuceavaStr. Ilie Ilaşcu, bl. D4, sc. A (locuinţe colective – SC General Construct
SRL)
47.65430126.245935
2833TMTIMIȘOARAStr. Avram Imbroane, nr. 945.77500021.259167
2834TMTIMIȘOARAB-dul Revoluției 1989, nr.1745.75593721.237735
2835TMTIMIȘOARAStr.Iosif Bulbuca, nr.10-1245.73623021.244514
2836TMTIMIȘOARAStr. Cimcumvalațiunii, nr. 3545.75972221.216667
2837TMTIMIȘOARAStr. Gh. Adam, nr. 13 A45.76888921.258611
2838TMTIMIȘOARAB-dul L. Rebreanu, nr. 15645.73694421.241944
2839TMTIMIȘOARAStr. Gheorghe Lazăr, nr. 9 B45.75805621.221667
2840TMTIMIȘOARAStr.Pestalozzi, nr. 3-5,Corp B45.75507921.248171
2841TMTIMIȘOARAStr.Pestalozzi, nr. 3-5,Corp A45.75497021.247669
2842TMTIMIȘOARACalea Buziașului, nr. 2645.73250021.256944
2843TMTIMIȘOARAStr. Gării, nr. 245.75077221.207080
2844TMTIMIȘOARAStr. Gh. Lazăr, nr.11a45.75771121.222492
2845TMTIMIȘOARACalea Torontalului, nr. 7145.77388921.212778
2846TMTIMIȘOARAStr. Grigore T. Popa, nr. 8145.78050721.220673
2847TMTIMIȘOARAB-dul V. Pîrvan, nr. 4 A45.74694421.232500
2848TMTIMIȘOARAB-dul Vasile Pârvan, nr. 245.74736721.226054
2849TMTIMIȘOARAB-dul Vasile Pârvan, nr. 245.74682321.226997
2850TMTIMIȘOARAB-dul Vasile Pârvan, nr. 245.74722621.226312
2851TMTIMIȘOARAStr. Cameliei, nr.9-1145.76000021.202500
2852TMTIMIȘOARAStr. Joseph Lonovici, nr. 445.75567521.244089
2853TMTIMIȘOARAStr. Aristide Demetriade, nr. 145.76611121.229167
2854TMSINERSIGSinersig, nr.145.67027821.714167
2855TMLUGOJBUTAN GAS Str. Timișoarei, nr12945.69940221.894585
2856TMLUGOJU E DRAGAN Str. Huniade, nr 245.68854921.902900
2857TMTIMIȘOARAStr. Electronicii, nr.8, bl. C 445.73166721.259167
2858TMTIMIȘOARAStr. Electronicii, nr.4, bl. B 345.73166721.259722
2859TMTIMIȘOARAIntrarea Sepiei nr.6, bl.4845.73666721.235278
2860TMTIMIȘOARAIntrarea Sepiei nr. 145.73638921.234722
2861TMTIMIȘOARAIntrarea Visinului nr.6, bl. 3745.73583321.232778
2862TMTIMIȘOARAIntrarea Visinului nr.2, bl. 3045.73562221.232050
2863TMTIMIȘOARAIntrarea Vîntului nr.1, bl. C 845.73472221.236944
2864TMTIMIȘOARACalea Lipovei nr.945.77113621.230667
2865TMTIMIȘOARACalea Lipovei nr. 1, bl. 13 D45.76666721.225833
2866TMTIMIȘOARACalea Lipovei nr.345.76710621.225843
2867TMTIMIȘOARAStr. Martir Silviu Mohon, nr.48, bl.14445.77432421.234704
2868TMTIMIȘOARAStr. Martir Silviu Mohon, nr.50, bl.14345.77450921.234831
2869TMTIMIȘOARAStr. Remus Răduleț, nr.6, bl 5345.77191021.224732

39 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2870TMTIMIȘOARAstr. Rasaritului nr.5 bl 1045.77138921.223889
2871TMTIMIȘOARAAleea Speranței nr. 2, bl. 6645.77295821.224690
2872TMTIMIȘOARAstr. Rasaritului nr.12 bl 5145.77149021.224285
2873TMTIMIȘOARAStr.Dumitru Osman nr.245.77654821.232096
2874TMTIMIȘOARAStr.Dumitru Osman nr.445.77677321.232231
2875TMTIMIȘOARAStr.Horia Măcelariu, nr245.77856521.235911
2876TMTIMIȘOARAStr. Intrare Sunetului nr.5, bl.22945.77809221.234348
2877TMTIMIȘOARAStr. Martir Angel Sava nr.5 sc.B45.73424821.239360
2878TMTIMIȘOARAStr. Martir Angel Sava nr.5 sc.A45.73403121.239665
2879TMTIMIȘOARAStr. Martir Angel Sava nr.4 sc.A45.73388921.240000
2880TMTIMIȘOARAStr. Martir Angel Sava nr.4 sc.B45.73333321.240000
2881TMTIMIȘOARAStr. Martir Angel Sava nr.2 sc.A45.73361121.240000
2882TMTIMIȘOARAStr. Martir Angel Sava nr.1 sc.C45.73472221.239722
2883TMTIMIȘOARAStr. Martir Angel Sava nr.1 sc.B45.73330321.238985
2884TMTIMIȘOARAStr. Marius Ciopec nr22 sc.A45.73455021.239378
2885TMTIMIȘOARAStr. Marius Ciopec nr22 sc.B45.73477721.239422
2886TMTIMIȘOARAStr. Versului nr.4 sc.B45.73467121.240021
2887TMTIMIȘOARAStr. Versului nr.4 sc.A45.73465821.240371
2888TMTIMIȘOARAStr. Calea Șagului nr.5 bl.C5, sc.C45.73555721.209566
2889TMTIMIȘOARAStr. Calea Șagului nr.3 bl.C5, sc.B45.73577821.209649
2890TMTIMIȘOARAStr. Intrarea Clopotului nr.1, bl.B8 sc.A45.73194721.206373
2891TMTIMIȘOARAStr. Intrarea Clopotului nr.1, bl.B8 sc.B45.73199021.206586
2892TMTIMIȘOARAStr. Intrarea Clopotului nr.2, sc.A45.73190221.205973
2893TMTIMIȘOARAStr. Intrarea Clopotului nr.2, sc.B45.73198721.206116
2894TMTIMIȘOARAStr. Intrarea Clopotului nr.3, bl.B5 sc.B45.73220821.205820
2895TMTIMIȘOARAStr. Aleea Gorniștilor, nr.7,bl.24,sc.B45.73210921.203941
2896TMTIMIȘOARAStr. Aleea Gorniștilor, nr.7,bl.24,sc.C45.73225421.204571
2897TMTIMIȘOARAStr. Calea Șagului nr.1 bl.C5, sc.A45.73569521.209580
2898TMTIMIȘOARAStr. Intrarea Lungă nr.1, sc.A45.74287421.210757
2899TMTIMIȘOARAStr. Intrarea Lungă nr.1, sc.B45.74310721.210921
2900TMTIMIȘOARAStr.B-dul Dîmbovița, nr.17,bl.B445.73269021.205994
2901TMTIMIȘOARAStr. Calea Șagului nr.5245.72985321.206053
2902TMTIMIȘOARAStr. Calea Șagului nr.54, bl.17A45.72969121.206023
2903TMTIMIȘOARAStr. Platanilor nr.1A45.73947421.207692
2904TMTIMIȘOARAStr. Platanilor nr.7, sc.A45.73991321.207224
2905TMTIMIȘOARAStr. Platanilor nr.7, sc.B45.74001321.207496
2906TMTIMIȘOARAStr. Eugen Cuteanu nr.13, sc.A(D1)45.73059121.181471
2907TMTIMIȘOARAStr. Eugen Cuteanu nr.13, sc.B(D2)45.73043521.181444
2908TMTIMIȘOARAStr. Eugen Cuteanu nr.7, sc.A(C1)45.72943621.181392
2909TMTIMIȘOARAStr. Eugen Cuteanu nr.7, sc.B(C2)45.72964521.181402
2910TMTIMIȘOARAStr.Intrarea Pădurarilor,nr.8, bl.A14 sc.B45.74507721.242769
2911TMTIMIȘOARAStr.Bucegi,nr.8, bl.A13 sc.D45.74461821.243396
2912TMTIMIȘOARAStr.Martir Claudiu Vârcuș,nr.3, sc.B,C45.73655821.238612
2913TMTIMIȘOARAStr.Daliei,nr.2, sc.A,B45.75060321.242112
2914TMTIMIȘOARAStr.Daliei,nr.2, sc.C45.75084421.241966
2915TMTIMIȘOARAStr.Bucovinei,nr.16,bl.6845.77028321.212798
2916TMTIMIȘOARAStr.Circumvalatiuni,nr.14,sc.A45.76116321.219307
2917TMTIMIȘOARAStr.Circumvalatiuni,nr.14, sc.B45.76109421.219208
2918TMTIMIȘOARAStr.Circumvalatiuni,nr.37, sc.A45.76084321.218307
2919TMTIMIȘOARAStr.Circumvalatiuni,nr.37, sc.B45.76099721.218386
2920TMTIMIȘOARAStr.Matei Basarab,nr.10, bl.3645.76894821.214373
2921TMTIMIȘOARAStr.Constantin Stere,nr.10, bl.1845.76954121.217809
2922TMTIMIȘOARAStr.Martir Cristina Lungu, nr.1,bl.C2,sc.D45.74229921.241810
2923TMTIMIȘOARAStr.Mihai Eminescu, nr.2045.75183221.231064
2924TMTIMIȘOARAStr.ZoltanKodaly, nr.1445.76378921.259556
2925TMTIMIȘOARAStr.Lugojului, nr.20, sc.A45.76500321.258013
2926TMTIMIȘOARAStr.Lugojului, nr.20, sc.B45.76498621.257856
2927TMTIMIȘOARAStr.Lugojului, nr.17, bl.A845.76479021.254634
2928TMTIMIȘOARAStr.Intrarea Topologului, nr.5, bl.D6, sc.A45.76263721.254880
2929TMTIMIȘOARAStr.Intrarea Topologului, nr.5, bl.D6, sc.D45.76280421.254823
2930TMTIMIȘOARAStr.Intrarea Veveritei, nr.3, bl.D38, sc.A45.73347321.200658
2931TMTIMIȘOARAStr.Intrarea Petalelor, nr.3, bl.D5145.73440021.199799
2932TMTIMIȘOARAStr.Bucegi, nr.4, bl.13, sc.B45.74513021.243747
2933TMTIMIȘOARAStr.B-dul16 Decembrie’89, nr.79, bl.C4, sc.A45.73662621.209835
2934TMTIMIȘOARAStr.B-dul16 Decembrie’89, nr.79, bl.C4, sc.B45.73649121.209817
2935TMTIMIȘOARAStr.B-dul16 Decembrie’89, nr.79, bl.C4, sc.C45.73625621.209762
2936TMTIMIȘOARAStr.Martir Elena Nicoară, nr.745.73166921.238917
2937TMTIMIȘOARAStr.Piata Aron Cotruș, nr.1, sc.A45.73339421.231594
2938TMTIMIȘOARAStr.Piata Aron Cotruș, nr.1, sc.B45.73337921.231195
2939TMTIMIȘOARAStr.Odobescu, nr.71,45.73987921.223275
2940TMTIMIȘOARAStr.Nicolae Ilieșu, nr.2245.73211421.236880
2941TMTIMIȘOARAStr.Aleea Azurului, nr.545.73443221.250085
2942TMTIMIȘOARAStr.Maria Tănase, nr.445.76976121.213354
2943TMTIMIȘOARAStr.Aleea Hotinului, nr.1 bl.1445.77005821.218030
2944TMTIMIȘOARAStr.Bradul, nr.6 scA,B45.74356021.245805
2945TMTIMIȘOARAStr.Bradul, nr.6 sc.C45.74346621.245479

40 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
2946TMLUGOJStr.Ceahlaului nr1, bl. 23, sc,D45.69185221.904415
2947TMLUGOJStr.Ceahlaului nr1, bl. 23, sc,C45.69137121.904810
2948TMLUGOJStr.Ceahlaului nr1, bl. 23, sc,B45.69157421.904612
2949TMLUGOJStr.Ceahlaului nr1, bl. 23, sc,A45.69174121.904510
2950TMLUGOJStr.Huniade nr5 bis45.69053621.904134
2951TMLUGOJStr.Eminescu nr945.68475021.901865
2952TMLUGOJStr.Timișoarei nr 27-2945.69240421.901493
2953TMLUGOJStr.Alex Astalaș45.69139521.903006
2954TMLUGOJStr.Cuza Vodă,nr.745.68164321.902716
2955TMLUGOJStr.Memorandului, nr.245.67970321.905344
2956TMFĂGETStr.Stadionului45.85090222.170523
2957TMFĂGETStr.Calea Lugojului, nr.8045.85039422.170230
2958TMFĂGETPeștera Românești45.79702522.360062
2959TMBUZIAȘStr.Gojdiu, nr.545.64631021.608658
2960TMBUZIAȘStr.Principala, nr.845.64798721.605096
2961TMBUZIAȘStr.Florilor, nr.745.65028921.606482
2962TMBUZIAȘStr.Avram Iancu, nr.1245.65031321.612172
2963TMBUZIAȘStr.Avram Iancu, nr.1145.65001221.613574
2964TMBUZIAȘStr.Principală, nr.1645.64746121.600897
2965TMSÎNNICOLAU MAREStr.Piața 30 Decembrie, nr.1246.07170020.623789
2966TMSÎNNICOLAU MAREStr.Victor Babeș, nr.246.07137620.623373
2967TMSÎNNICOLAU MAREStr.Republicii, nr.1446.07095020.617566
2968TMSÎNNICOLAU MAREStr.Petru Maior, nr.346.07104920.620160
2969TMSÎNNICOLAU MAREStr.Timișorii, nr.1446.06821020.635373
2970TMSÎNNICOLAU MAREStr.Republicii, nr.1346.07137920.625216
2971TMSÎNNICOLAU MAREStr.Republicii, nr.1546.07176220.626830
2972TMSÎNNICOLAU MAREStr.Republicii, nr.3846.07090020.630038
2973TMSÎNNICOLAU MAREStr.Republicii, nr.146.07387420.627191
2974TMCIACOVAStr.Gheorghe Doja, nr.845.51506721.126297
2975TMCIACOVAStr.Tudor Vladimirescu, nr.20-2245.51108121.121397
2976TMDETAStr. Victoriei, nr.2645.39336121.224781
2977TMDETAStr. Victoriei, nr.145.39075621.225417
2978TMDETAStr. Victoriei, nr.12-1445.39252421.224321
2979TMDETAStr. Victoriei, nr.17-1945.39418621.224369
2980VSVASLUIŞcoala „Al. I. Cuza” – mun. Vaslui, str. Racova, nr. 6946.63623027.722460
2981VSVASLUIBRD Vaslui – mun. Vaslui, str. Dobrogeanu, nr. 246.63774027.730550
2982VSVASLUIstr. Ing. Badea Romeo, nr.1, mun. Vaslui46.63739827.730177
2983VSVASLUIRecumed – mun. Vaslui, str. Traian, nr. 246.63285027.728760
2984VSVASLUIS.C. Confecţii S.A – mun. Vaslui, str. Mareşal C-tin Prezan, nr. 11, bl.
109, C1, sc. B, cămin privat
46.64431027.733390
2985VSVASLUIS.C. Confecţii S.A – mun. Vaslui, str. Mareşal C-tin Prezan, nr. 11, bl.
109, C1, sc. A, camin privat
46.64417027.733650
2986VSVASLUIStrada Decebal nr.16, Centrul de resurse pentru afaceri, Vaslui46.62971027.735670
2987VSBARLADScoala Profesională în cadrul A.I.C., corp B, mun. Bârlad, str. Republicii,
nr. 318
46.24661027.681540
2988VSBARLADHotel N&S, mun. Barlad, str. Paloda, nr.946.22528627.674356
2989VSHUȘIBloc nr. 1 – str. Huşi-Stănileşti46.67053028.086700
2990VSHUȘIBloc nr. 2, str. Huşi-Stănileşti46.67080028.086750
2991VSHUȘIStrada 1 decembrie nr.40, Spital municipal “Dimitrie Castroian” corp B,
Huși
46.67513928.050303
2992VSHUȘIStrada 1 decembrie nr.40, Spital municipal “Dimitrie Castroian”corp C,
Huși
46.67513928.050303
2993VSHUȘIBloc nr. 3, str. Huşi-Stănileşti46.67118328.087028
2994VSHUȘIBloc nr. 3, str. Huşi-Stănileşti46.67118328.087028
2995VSHUȘIBl. L1 – B-dul 1 Mai, nr.546.67319728.064811
2996VSHUȘIStr. General Teleman, nr. 18, Serviciul Fiscal46.67395028.064540
2997VSNEGREȘTIBCR – str. Unirii, nr. 246.83605027.457920
2998VSNEGREȘTIBloc ANL, nr. N2, sc.B, str. Unirii46.83428927.456769
2999VSMURGENIStr. Coman Ghenuţa, nr. 1246.20383028.020120
3000VSBERZENIPrimăria Berezeni, sat Berezeni46.37281028.149240
3001VSBERZENIŞcoala „Anastasie Fătu”, sat Berezeni46.37263028.148500
3002VSBOȚEȘTIPrimărie, sat Boţeşti, com. Boţeşti, str. Principala, nr.3546.79074027.890160
3003VSPUIEȘTIPrimărieSat. Puiești, com. Puiești46.42446027.498080
3004VSOȘEȘTIPrimărie, sat Oşeşti, com. Oşeşti46.75601927.480456
3005VSSTANILEȘTIPrimărie, sat Stanilesti, com. Stanilesti46.61780028.173170
3006VSVĂLENIStrada principală nr.6, Primărie, sat Valeni, com. Valeni46.74046027.765920
3007VSVETRIȘOAIAPrimărie, sat Vetrisoaia, com. Vetrisoaia, str. Principala nr. 79846.43261028.212370
3008VSZĂPODENIStrada principala, Primărie, sat Zapodeni, com. Zapodeni46.74808027.660870
3009VSZORLENIStrada principala nr.545, Primărie, sat Zorleni, com. Zorleni46.26582027.716730
3010VSHOCENISediu Primărie, sat. Hoceni, com. Hoceni46.53976028.005950
3011VNFOCȘANIB-dul Unirii, nr. 6145.69735027.183072
3012VNFOCȘANIB-dul Unirii, nr. 5945.69666927.183611
3013VNFOCȘANIB-dul Unirii, nr. 345.68857527.184683
3014VNFOCȘANIStr. Ulmului, nr. 545.67455527.176437
3015VNFOCȘANIStr. Ulmului, nr. 1145.67413327.177114
3016VNFOCȘANIStr. Eroilor, nr. 8, bl. D145.69899727.185907

41 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3017VNFOCȘANIStr. Eroilor, nr. 8, bl. D145.69899727.185907
3018VNFOCȘANIStr. Eroilor, nr. 8, bl. D245.69864327.185784
3019VNFOCȘANIStr. Eroilor, nr. 8, bl. D245.69864327.185784
3020VNADJUDStr. 1 Mai, nr. 3546.09487327.182348
3021VNADJUDStr. Republicii (DN2)46.10777027.172988
3022VNPANCIUStr. Nicolae Titulescu, nr. 6345.90435427.091108
3023VNPANCIUStr. Titu Maiorescu, nnr. 1545.90816827.091109
3024PHMun. PloieștiCalea Bucuresti, bl. 10B44.92088826.034527
3025PHMun. PloieștiCalea Bucuresti, bl. 7B44.92100026.034777
3026PHMun. PloieștiCalea Bucuresti, bl. 5E44.91913826.034777
3027PHMun. PloieștiBd. Republicii, bl. 3B.144.95072226.034777
3028PHMun. PloieștiBd. Republicii, bl 4A44.94955526.004416
3029PHMun. PloieștiBd. Republicii, bl 9B.244.94869426.006111
3030PHMun. PloieștiAleea Vlasiei, bl. 7 A44.94825025.998833
3031PHMun. PloieștiAleea Vlasiei, bl. 7 B44.94825025.998833
3032PHMun. PloieștiStr. Gh. Doja, bl. B244.94563826.034666
3033PHMun. PloieștiStr. Petrochimistilor, bl. 49A44.93988826.044027
3034PHMun. PloieștiStr. Petrochimistilor, bl. 49B44.94036126.044027
3035PHMun. PloieștiStr. Metalurgistilor, bl. 52A44.94038826.148694
3036PHMun. PloieștiStr. Metalurgistilor, bl. 52B44.94038826.044805
3037PHMun. PloieștiStr. Chimiei, bl. 5744.93977726.046277
3038PHMun. PloieștiStr. Deltei, bl. 14A44.94683325.998250
3039PHMun. PloieștiStr. Deltei, bl. 14B44.94738825.997888
3040PHMun. PloieștiStr. Rîsnovenilor, bl. 57A44.94469425.999611
3041PHMun. PloieștiStr. Rîsnovenilor, bl. 57B44.94513825.999277
3042PHMun. PloieștiStr. Magurii, bl. 33B44.94355525.997027
3043PHMun. PloieștiStr. Dealul cu Piatra, bl. 30A44.94469425.995805
3044PHMun. PloieștiStr. Dealul cu Piatra, bl. 30B44.94475525.995527
3045PHMun. PloieștiStr. Dealul cu Piatra, bl. 30C44.94477725.995250
3046PHMun. PloieștiStr. Dealul cu Piatra, bl. 30D44.94480525.995027
3047PHMun. PloieștiStr. Dealul cu Piatra, bl. 30E44.94483325.994805
3048PHMun. PloieștiStr. Dealul cu Piatra, bl. 30F44.94494425.994805
3049PHMun. PloieștiStr. Cosminele, bl. 179A44.93361125.996555
3050PHMun. PloieștiStr. Cosminele, bl. 181C44.93169425.997805
3051PHMun. PloieștiStr. Cosminele, bl. 181D44.93155525.998055
3052PHMun. PloieștiStr. Siliştei, bl. 157A44.93075525.994555
3053PHMun. PloieștiStr. Siliştei, bl. 157B44.93033325.994472
3054PHMun. PloieștiStr. Siliştei, bl. 158A44.93077725.994111
3055PHMun. PloieștiStr. Siliştei, bl. 158B44.93033325.990611
3056PHMun. PloieștiStr. Siliştei, bl. 160A44.93052725.995416
3057PHMun. PloieștiStr. Siliştei, bl. 160B44.93086125.995194
3058PHMun. PloieștiStr. Bahluiului, bl. 141A44.92991625.991277
3059PHMun. PloieștiStr. Bahluiului, bl. 141B44.92969425.991472
3060PHMun. PloieștiStr. Bahluiului, bl. 149C44.92938825.993500
3061PHMun. PloieștiStr. Bahluiului, bl. 149D44.92927725.993222
3062PHMun. PloieștiStr. Bahluiului, bl. 154A44.92963825.993527
3063PHMun. PloieștiStr. Padina, bl. 51A44.92963825.999555
3064PHMun. PloieștiStr. Padina, bl. 51B44.92947225.999805
3065PHMun. PloieștiStr. Arnauti, bl. 56A44.92850025.997861
3066PHMun. PloieștiStr. Arnauti, bl.56B44.92827725.998027
3067PHMun. PloieștiStr. Peneş Curcanul, bl. 156 A44.92041625.997166
3068PHMun. PloieștiStr. Domnisori, bl. 8544.92638825.996166
3069PHMun. PloieștiStr. Domnisori, bl. 8644.92627725.995722
3070PHMun. PloieștiStr. Sabinelor, nr. 1844.92363826.045055
3071PHMun. PloieștiB-dul Independenței nr. 144.93811126.025638
3072PHMun. PloieștiAg. Jud. Plăți și Insp Socială, Str. Nicolae Iorga, nr.144.93297226.028055
3073PHMun. PloieștiSPFL, B-dul Independenței nr.1644.91869426.027444
3074PHMun. PloieștiStr. Bobâlna nr.10, APA NOVA44.91697226.025499
3075PHMun. PloieștiStr. Gr.Ghe.Cantacuzino, sc coca cola srl44.93858325.978666
3076PHMun. PloieștiBCR, Str. Văleni, nr.4244.94597226.019416
3077PHMun. Ploieștis.c. CONPET s.a., Str. Anul 184844.93372226.027305
3078PHMun. Ploieștis.c. Bergenbier s.a., Str. Gh.Gr. Cantacuzino, nr.28744.93919425.975111
3079PHMun. PloieștiASSC (Petrom OMV), Str. Piaţa Eroilor, nr.1A44.94266626.018277
3080PHMun. Ploieștis.c. PETROTEL – LUKOIL, str. Mihai Bravu, nr.23544.94247226.073361
3081PHMun. PloieștiSNGN ROMGAZ, str. Gh.Gr. Cantacuzino, nr. 18444.93855526.003944
3082PHMun. PloieștiCFR Ploiesti Sud, str. 1 Decembrie, nr.744.93916625.979471
3083PHMun. PloieștiUZTEL, str. Mihai Bravu, nr.24344.94427726.090027
3084PHMun. PloieștiUZUC, str. Depoului, nr.1644.92502726.022000
3085PHMun. PloieștiOMV Petrom, Str. M. Eminescu, nr.7-944.93047226.027222
3086PHMun. PloieștiRafinaria VEGA- Rompetrol, str. Văleni, nr.14644.95786126.023027
3087PHMun. PloieștiASTRA Română, Bd. Petrolului, nr.5944.91502726.025305
3088PHMun. PloieștiAFI Ploieşti, str. Calomfirescu, nr.244.94597226.031888
3089PHMun. PloieștiBANCPOST, str. Independenţei, nr.2444.93380526.026583
3090PHMun. PloieștiHotel Central, b-dul Republicii, nr.144.94066626.023111
3091PHMun. PloieștiB.A.T. str. Laboratorului, nr.17-1944.94888825.984888
3092PHMun. PloieștiBloc de locuit, str. Găgeni, nr.10944.95716626.011972

42 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3093PHMun. PloieștiYazaki, Parc Industrial Ploieşti44.93847225.935972
3094PHMun. PloieștiS.C.ROMPETROL WELL SERVICES Str. Clopoţei, nr. 2bis44.95050326.043372
3095PHMun. PloieștiStr. Mihai Bravu, nr. 233 S.C.SAINT-GOBAIN ISOVER44.94146626.062303
3096PHMun PloieștiSC Apirol SRL str.Horia, nr.244.93699126.009057
3097PHMun. PloieștiSPITALUL OBSTETRICA-GINECOLOGIE Mihai Bravu nr.11644.93977026.039599
3098PHMun. PloieștiStr. Dr. Gh.Petrescu, nr. 25 S.C.TIMKEN-ROMANIA44.92144326.035424
3099PHMun. PloieștiSPITALUL JUDETEAN DE URG. PL. Piata I Decembrie, nr. 144.92584126.029770
3100PHMun. ploieștiB -dul Culturii nr. 29, I.C.P.T.45.12359425.729642
3101PHMun. PloieștiS.C Bericap, str. Sferei, nr.7, Parc industrial44.94056725.935710
3102PHMun. PloieștiStr. Sferei nr. 1, SC.OMVPETROM ASSET VII MUNTENIA EST44.94044025.935072
3103PHMun. PloieștiS.C. ANTECO Str. Lămâiţei, nr. 244.94683226.049072
3104PHMun. PloieștiS.C Veolia Energie, str. Gh. Doja, nr.154A44.94573226.034198
3105PHMun. PloieștiS.C Distrigaz Sud, Bd. Republicii, nr.95644.96221925.976290
3106PHMun. PloieștiS.C. DISTRIGAZ SUD RETELE SRL. Pl.IndParc,Str.Conului,nr.344.93810125.938805
3107PHMun. PloieștiS.C.ELECTRICA FDEE MUNTENIA NORD Str. Mărăşeşti, nr.4444.93889626.022165
3108PHMun. PloieștiStația CFR Pl. Triaj, str. Petrolului, nr.244.91174126.016156
3109PHMun. PloieștiKAUFLAND MAGAZIN Str.Soseaua Vestului nr.944.94046425.988183
3110PHMun. PloieștiStr. Valeni, nr. 141 S.C.ROMFARMACHIM44.95477326.021022
3111PHMun. CâmpinaBloc de locuit B1, str. Tudor Vladimirescu, nr.2445.12750025.742638
3112PHMun. CâmpinaBloc de locuit B2, str. Tudor Vladimirescu, nr.2445.12750025.742638
3113PHMun. CâmpinaB-dul Carol I , nr. 31 B.C.R.45.12411025.734488
3114PHMun. CâmpinaStr. Nicolae Bălcescu nr.ș 46, S.C. IRA S.A.45.11544225.745120
3115PHMun. CâmpinaFundatia „SPERANTA COPIILOR” Str. Pacii f.n.45.12762125.724222
3116PHMun. CâmpinaStr. Progresului nr. 2 S.C. CONFIND45.12596025.747045
3117PHMun. CâmpinaBloc de locuit, str. Milcovului, nr.14, bl.18C45.12816725.740222
3118PHMun. CâmpinaStr. Oborului nr. 6 S.C. FLORICON SALUB45.12388125.752429
3119PHMun. CâmpinaBloc de locuit, str. Democratiei bl.2245.12614125.741335
3120PHMun. CâmpinaBloc de locuit, str. Bobalna, nr.5745.13305525.737444
3121PHMun. CâmpinaBloc de locuit, str. Eruptiei, nr.3A, bl.E745.11730525.739055
3122PHMun. CâmpinaBloc de locuit, str. Eruptiei, nr.11, bl.E1145.11683325.738472
3123PHMun. CâmpinaBloc de locuit, str. Eruptiei, nr.11, bl.E1345.11683325.738444
3124PHMun. CâmpinaBloc de locuit, str. Eruptiei, nr.1, bl.E445.11841625.739277
3125PHMun. CâmpinaBloc de locuit, str. Eruptiei, nr.9, bl.E1245.11708325.738472
3126PHMun. CâmpinaSala Sport, str. Calea Doftanei, nr.445.12625025.734694
3127PHMun. CâmpinaRafinaria Steaua, str. Calea Doftanei, nr.1545.13016625.740638
3128PHMun. Câmpinas.c. Daspi s.r.l., str. Al.I.Cuza, nr.6145.12950025.745027
3129PHMun. CâmpinaTurnatoria Orion, str. Ecaterina Teodoroiu, nr.1745.12913825.752583
3130PHMun. Câmpinas.c. Weatherford s.a., str. Orizontului, nr.2A45.12019425.743583
3131PHMun. CâmpinaPosta Romana, str. Ardealului, nr.645.12377725.733527
3132PHMun. CâmpinaSc. Gimnaziala, str. Calea Doftanei, nr.1345.12752725.735916
3133PHMun. Câmpinas.c. ELCA, str. Nicolae Grigorescu, nr.945.13152725.728722
3134PHMun. CâmpinaBloc de locuit, str. Milcov, nr.6, bl.17A45.12789625.740402
3135PHMun. CâmpinaS.C. Fibec Holding S.R.L., Str. N Grigorescu45.12950025.722250
3136PHMun. Câmpinas.c. Neptun s.a, str. Bobalna, nr.57-6345.13375025.739611
3137PHMun. Câmpinas.c. Neptun Holding s.a., str. Drumul Taberei, nr.46(1)45.14719425.734305
3138PHOraş BăicoiBCR, str. Unirii nr.145.03472225.846999
3139PHOraş BăicoiBloc locuințe, str Lebedei nr.145.03429225.837042
3140PHOraş BăicoiStrada Dorobanți nr. 2, Casa de cultură Liliești45.03524825.884000
3141PHOraş BreazaStr. Caraiman nr. 545.17825325.662465
3142PHOraş Boldești- Scăenis.c. Sim Impex s.r.l., str. Petroliştilor, nr.145.02977726.030833
3143PHOraş BușteniCasa de Cultură, b-dul Libertăţii, nr.9545.41577725.536305
3144PHOraş BușteniCentru de Recuperare, str. Panduri, nr.6045.40352725.540194
3145PHSinaiaSC. Tomis Oil Maritime , DN1KM40+70045.32688125.563891
3146PHOraş Azugastr. Independenţei, nr.1445.44519925.559711
3147PHOraş Azugastr. Independenţei, nr.545.44475025.555447
3148PHOraș Azugastr. Sorica lot 2 Romenegro sa45.44070525.577605
3149PHOraş Azugastr.victoriei,nr.5045.44379025.554712
3150PHOraş AzugaStr.Postavariei,nr.145.44352425.555074
3151PHOraş MizilB-dul Unirii, nr.14, Primărie45.00216626.443722
3152PHOraş MizilB-dul Gării,s.c. Texital s.r.l.44.99591626.443277
3153PHOraş PlopeniBloc de locuit, str. Democratiei, nr.145.04977825.951577
3154PHOraş PlopeniBloc de locuit, str. Democratiei, nr.1045.04869425.950055
3155PHOraş PlopeniBloc de locuit, str. Democratiei nr.445.04952725.950916
3156PHOraș SinaiaStr.Brandușelor, nr. 9,11,1345.32622225.560916
3157PHOraș SinaiaStrada Mănăstirii, Dobrin Irinel45.35484025.550410
3158PHOraş SinaiaAnsamblu de locuințe Colina Florilor, str. Lalelelor, nr.145.32777725.561361
3159PHOraş SinaiaStrada Piscul Cainelui, Apele Romane45.34641925.550922
3160PHOraş SinaiaStr. Șoimului, nr. 9 Tranzimbo Invest45.35367125.538981
3161PHOraş Sinaiasc Özer Construct sa/Parc rezid. str. Lalelelor, nr.145.32777725.561361
3162PHOraş SinaiaHotel Carpathia Club, Bd. Carol I, nr.4645.34632425.546780
3163PHOraş SinaiaS.C Mefin S.A, Calea București FN45.33439225.555908
3164PHOraş SinaiaLocuință private, str. Trandafirilor, nr.145.35796725.536266
3165PHOraş Urlatistr. Soarelui, nr.1, bl.5144.99230826.231905

43 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3166PHOraş Urlatistr. 1 Mai, nr.109, bl.344.99109926.233881
3167PHOraş UrlatiStr. Mihai Eminescu, Bloc de locuit44.99513826.232944
3168PHOraş Urlatistr. 1 Mai, nr.107, bl.444.99096926.233967
3169PHOraş Urlatistr. 1 Mai, nr.105, bl.544.99034626.234163
3170PHOraş Urlatistr. 1 Mai, nr.103, bl.644.99053926.233456
3171PHOraş Urlatistr. 1 Mai, nr.116, bl.5244.99300026.232877
3172PHOraş Urlatistr. 1 Mai, nr.68, bl.7444.99089426.234263
3173PHOraş Urlatistr. 1 Mai, nr.66, bl.7644.99080926.234315
3174PHOraş Urlatistr. 1 Mai, nr.62, bl.7644.99061626.234339
3175PHOraş Urlatistr.T.Vladimirescu, nr.10A,bl.344.98995026.233706
3176PHOraş Urlatistr.T.Vladimirescu, nr.10A,bl.444.98995026.233706
3177PHOraş Urlatistr.T.Vladimirescu, nr.10A,bl.544.98995026.233706
3178PHOraş Urlatistr.T.Vladimirescu, nr.10A,bl.644.98995026.233706
3179PHOraş Urlatistr.T.Vladimirescu, nr.10A,bl.744.98995026.233706
3180PHOraş Urlatistr.T.Vladimirescu, nr.10A,bl.844.98995026.233706
3181PHOraş Urlatistr.T.Vladimirescu, nr.10A,bl1544.98995026.233706
3182PHOraş Urlatistr.T.Vladimirescu, nr.10A,bl1644.98995026.233706
3183PHOraş Urlatistr.T.Vladimirescu, nr.6,bl1744.98995026.233706
3184PHOraş Urlatistr.T.Vladimirescu, nr.6A,bl1844.98995026.233706
3185PHOraş Urlatistr.T.Vladimirescu, nr.10A,bl2044.98995026.233706
3186PHOraş Urlatistr. 1 Mai, nr.70, bl.7344.99097926.234210
3187PHOraş Vălenii de MunteClub Studio, str. Nicolae Iorga, nr.4545.18041626.034944
3188PHOraş Vălenii de MunteSediul Primăriei, str. Berevoieşti, nr.3A45.18691626.039277
3189PHOraş Vălenii de MunteBloc de locuinţe, b-dul Nicolae Iorga, B13, sc.A45.17425026.034000
3190PHCom. Aricestii RahtivaniPrimarie, nr.7544.94418025.838449
3191PHCom. Aricestii RahtivaniCaritas-Concordia, str. Bisericii, nr.61444.97441625.812583
3192PHCom. Ariceștii RahtivaniSat Stăncești Str. Principală SC Local SRL44.85464225.913781
3193PHCom. Balta DoamneiCămin Cultural44.75816326.169844
3194PHCom. BarcanestiConsiliul Local, DN1, nr.6344.88094426.049666
3195PHCom. BerceniPrimaria Berceni, str. Ion Voicu, nr.140A44.93391626.101277
3196PHCom. Blejois.c. INSPET, km 544.95197625.976063
3197PHCom. BlejoiMall Shopping City s.r.l., DN1B44.96536125.974611
3198PHCom. BraziSediul primăriei, str. Teilor, nr.4544.84977726.023111
3199PHCom. BraziSala Sport Popeşti, str. Cireşilor, nr.944.86755525.995111
3200PHCom. CepturaCeptura de Jos, s.c. Mold Vin Trading s.r.l.45.01768626.329197
3201PHCom. Cocorastii ColtSat Persunari, Camin Cultural44.84013825.881888
3202PHCom. DumbravaPrimaria Dumbrava45.82530522.115638
3203PHCom. PaulestiSat. Cocosesti, Camin Cultural45.00405525.986944
3204PHCom. Predeal-SarariCămin Cultural, sat Predeal, nr.7045.19480526.109027
3205PHCom. Targsoru VechiSat Strejnicu, s.c. Conpet s.a.44.92348325.952021
3206TRALEXANDRIAStr. Ion Creangă43.97001025.326740
3207TRALEXANDRIABloc CO1, Șoseaua Turnu Măgurele43.97555025.310180
3208TRALEXANDRIABloc CO2, Șoseaua Turnu Măgurele43.97566025.310180
3209TRALEXANDRIABloc 454, sc.A și B, str. Cuza Vodă43.97240025.330580
3210TRALEXANDRIABloc J130, str. Cuza Vodă43.96569025.332740
3211TRALEXANDRIABloc 307, sc.A și B, str. Cuza Vodă43.97125025.332220
3212TRALEXANDRIASC KOYO, Șoseaua Turnu Măgurele43.96932025.295490
3213TRALEXANDRIAB.R.D., str. Alexandru Colfescu nr.443.96889025.330240
3214TRALEXANDRIASC ELECROTEL, str. Dunării, nr 27943.95677025.347320
3215TRALEXANDRIASC SANVA CONSTRUCT, str.Dunării, 264 bis43.96352025.337210
3216TRRoșiori de VedeBloc ANL F1, F2 sc.A și B, str. Aleea Nord44.11599024.973400
3217TRRoșiori de VedeCEC, str. Dunării44.10942024.994780
3218TRRoșiori de VedeBloc A1, str. I.L.Caragiale44.10746024.993230
3219TRTurnu MăgureleBloc D15, scara 1,2 și 3, str. Independenței43.74898024.870520
3220TRTurnu MăgureleBloc G3, scara 1 și 2, str. Independenței43.74813024.869430
3221TRTurnu MăgureleBloc P2, str. Mihail Kogălniceanu43.75780024.863240
3222TRTurnu MăgureleBloc P4, str. Mihail Kogălniceanu43.75739024.862740
3223TRTurnu MăgureleBloc P6, str. Mihail Kogălniceanu43.75679024.863180
3224TRTurnu MăgureleBloc P8, str. Mihail Kogălniceanu43.75679024.863180
3225TRTurnu MăgureleBloc G2,str. Chimiei43.75679024.863830
3226TRTurnu MăgureleBloc G4,str. Chimiei43.75753024.862680
3227TRTurnu MăgureleSC DONAU CHEM, str. Portului, nr.143.71557024.890130
3228TRTurnu MăgureleSC EUROBAC, str. Portului NR.243.71233024.884810
3229TRZimniceaSC INTERVIT SRL, DN5143.70689025.384060
3230TRZimniceaBRD43.65592025.364370
3231TRZimniceaStr.Giurgiu, nr.143.65447025.367560
3232TRZimniceaSC BIOFUEL43.62619025.383330
3233TRZimniceaCAMPUS ȘCOLAR Șoseaua Tr. Măgurele Nr. 1 A43.66657025.352780
3234TRVideleJudecătoria Videle, str.Primăverii, nr.244.27516025.524370
3235TRVideleSC OMV , str. Republicii, nr.1344.27947025.527590
3236TRVideleBloc CO1, str. Șoseaua Giurgiu, nr.2344.27416025.524750
3237TRVideleBloc CO2, str. Șoseaua Giurgiu, nr.2344.27416025.524750
3238TRVideleStr. Republicii44.27485025.528050

44 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3239TLTulceaMun. Tulcea, str. G. Corneliu, nr. 312 bl. A4 sc. A45.16405028.795160
3240TLTulceaMun. Tulcea, str. Viticulturii nr. 20 bl. A 8 sc. A45.16365028.792570
3241TLTulceaMun. Tulcea, str. Viticulturii bl. A 9 sc. A45.16356728.793278
3242TLTulceaMun. Tulcea, str. Ecoului nr. 4 bl.. U 5 sc. A45.17900228.778013
3243TLTulceaMun. Tulcea, str. Ecoului, bl. U 5 sc. B45.17925528.778137
3244TLTulceaMun. Tulcea, str. Ecoului bl.. U 5 sc. C45.17938728.778220
3245TLTulceaMun. Tulcea, str. Ecoului bl.. U 5 sc. D45.17805028.781260
3246TLTulceaMun. Tulcea, str. Metalurgiştilor bl. Z 11 sc. A45.17758028.781045
3247TLTulceaMun. Tulcea, str. Metalurgiştilor bl. Z 11 sc. B45.17800328.478103
3248TLTulceaMun. Tulcea, str. Metalurgiştilor bl. Z 11 sc. C45.17822628.781192
3249TLTulceaS.C. Vimetco S.A. Mun. Tulcea, str. Isaccei nr. 11345.17836028.768690
3250TLTulceaBCR Sucursala Tulcea Mun. Tulcea str. Babadag nr. 11845.17281028.797880
3251TLTulceaSC. CONFECŢIA S.A. Mun. Tulcea str. Victoriei, nr. 5745.17761028.792980
3252TLTulceaS.C. TELEKOM SA. Mun. Tulcea str. Mahmudiei, nr. 1745.17653028.807010
3253TLTulceaBIROUL VAMAL TULCEA Mun. Tulcea str. Portului nr. 18 A45.18317028.789520
3254TLTulceaARBDD TULCEA Mun. Tulcea str. Portului nr. 34 A45.18032028.795270
3255TLTulceaITM TULCEA Mun. Tulcea str. Babadag nr.11845.17170028.798130
3256TLTulceaBRD GSG Sucursala Tulcea Mun. Tulcea str. Babadag nr. 11645.17204028.798220
3257TLTulceaParchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea Str. Frumoasă nr.845.17661028.803610
3258TLTulceaDGRFP Galaţi AJFP Tulcea Mun. Tulcea str. Babadag nr. 16345.16718028.794810
3259VLMun. Ramnicu ValceaStr. Independenţei, bl. 1, sc. E45.10184724.361954
3260VLMun. Ramnicu ValceaStr. Independenţei, bl. 1, sc. F45.10211624.361662
3261VLMun. Ramnicu ValceaSTR. Gl. Magheru, bl. S3, sc. A45.10137324.366839
3262VLMun. Ramnicu ValceaSTR. Gl. Magheru, bl. S3, sc. B45.10147524.366722
3263VLMun. Ramnicu ValceaSTR. Gl. Magheru, bl. S3, sc. C45.10166324.366744
3264VLMun. Ramnicu ValceaSTR. Gl. Magheru, bl. S3, sc. E45.10170424.367183
3265VLMun. Ramnicu ValceaSTR. Gl. Magheru, bl. S3, sc. G45.10157324.367640
3266VLMun. Ramnicu ValceaSTR. Gl. Magheru, bl. S1, sc. B45.10040424.366054
3267VLMun. Ramnicu ValceaSTR. Gl. Magheru, bl. S1, sc. E45.10068424.365956
3268VLMun. Ramnicu ValceaSTR. Gl. Magheru, bl. S1, sc. F45.10088624.366577
3269VLMun. Ramnicu ValceaSTR. Gl. Magheru, bl. G, sc. C45.10147224.365727
3270VLMun. Ramnicu ValceaSTR. Gl. Magheru, bl. D, sc. A45.10201624.365877
3271VLMun. Ramnicu ValceaStr. Intrarea Pribeanu Casa de copii şcolari45.11598124.365944
3272VLMun. Ramnicu ValceaStr. Republicii, bl. S7, sc. 1 A45.11831524.366233
3273VLMun. Ramnicu ValceaStr. Republicii, bl. S7, sc. 245.11816724.366297
3274VLMun. Ramnicu ValceaStr. Republicii, bl. S7, sc. 3 C45.11796724.366223
3275VLMun. Ramnicu ValceaStr. Decebal, bl. S 10, sc. A45.11760524.366374
3276VLMun. Ramnicu ValceaStr. Decebal, bl. S 11, sc. A45.11745924.367209
3277VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B12, sc. A45.09324224.369914
3278VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B12, sc. B45.09355024.369787
3279VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B12, sc. C45.09336824.369480
3280VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B12, sc. D45.09372624.369188
3281VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B12, sc. E45.09380624.368910
3282VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B13, sc. A45.09361124.368531
3283VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B13, sc. B45.09393824.368379
3284VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B13, sc. C45.09402624.368068
3285VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B13, sc. D45.09410624.367774
3286VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B13 sc. E45.09420324.367470
3287VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B14, sc. A45.09400424.367097
3288VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B14, sc. B45.09433724.366986
3289VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B14, sc. C45.09443524.366693
3290VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B14, sc. D45.09451324.366391
3291VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. B14, sc. E45.09458924.366084
3292VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. C10 sc. A45.09442724.368693
3293VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. C11, sc. A45.09429124.369249
3294VLMun. Ramnicu ValceaStr. M. Eminescu, bl. C12, sc. A45.09420724.369723
3295VLMun. Ramnicu ValceaB-dul Tineretului, bl. S2, sc. A45.09266724.371208
3296VLMun. Ramnicu ValceaB-dul Tineretului, bl. S2, sc. B45.09264524.370871
3297VLMun. Ramnicu ValceaB-dul Tineretului, bl. S2, sc. C45.09270124.370494
3298VLMun. Ramnicu ValceaB-dul Tineretului, bl. S2, sc. F45.09262924.369517
3299VLMun. Ramnicu ValceaB-dul Tineretului, bl. S2, sc. I45.09249324.368871
3300VLMun. Ramnicu ValceaStr. N. Iorga, bl. A24/1, sc. B45.09579024.375523
3301VLMun. Ramnicu ValceaStr. Aleea Narciselor, bl. B15, sc. A45.09209224.366467
3302VLMun. Ramnicu ValceaStr. N. Iorga, bl. A25, sc. E45.09575224.377195
3303VLMun. Ramnicu ValceaStr. N. Iorga, bl. A26, sc. C45.09479824.377529
3304VLMun. Ramnicu ValceaStr. N. Iorga, bl. A27/1, sc.B45.09447624.377387
3305VLMun. Ramnicu ValceaStr. N. Iorga, bl. A27/1, sc.C45.09438424.377622
3306VLMun. Ramnicu ValceaStr. N. Iorga, bl. A27/3, sc. A45.09338624.377911
3307VLMun. Ramnicu ValceaStr. N. Iorga, bl. A27/3, sc. B45.09310724.377941
3308VLMun. Ramnicu ValceaStr. Ostroveni ,bl A23 ,sc B45.09535224.374675
3309VLMun. Ramnicu ValceaStr. Luceafărului,nr 10, bl. A16, sc.A45.09627324.373030
3310VLMun. Ramnicu ValceaStr. Luceafărului,nr 10, bl. A16, sc.B45.09648524.373138
3311VLMun. Ramnicu ValceaB-dul T. Vladimirescu, bl. O945.10549824.377429
3312VLOras Baile GovoraStr. T. Vladimirescu, nr. 75-7745.07915424.184858
3313VLOras Baile GovoraStr. T. Vladimirescu, nr. 7045.07765324.187026
3314VLOras Baile GovoraStr. T. Vladimirescu, nr. 8045.07772224.186859

45 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3315VLMun. DragasaniStr.Melodiilor, nr. 6, bl, L4, Sc A, Bloc ANL.200344.65804624.261086
3316VLOras BrezoiStr.Lotrului nr2- Primaria Brezoi45.34402224.244458
3317VLOras Ocnele MariStr. Al. Ioan. Cuza45.08518824.306170
3318VLOras BalcestiPrimaria Balcesti44.61848323.940128
3319VLOras BalcestiCasa de cultura44.61908423.942403
3320VLOras CalimanestiCalea lui Traian, Bloc ANL45.25713124.331662
3321VLOras HorezuClubul copiilor. Str C-tin Brancoveanu45.14597223.991453
3322VLOras HorezuLiceul C-tin Brancoveanu, Str. Al.Ioan Cuza. Nr 145.14506623.992209
3323VLOras CalimanestiSC-Calimanesti- Caciulata SA. Vila Liliacul ,Str. Calea lui traian Nr 802
A
45.26802524.318074
3324VLOras CalimanestiSC-Calimanesti- Caciulata SA. Vila Trandafirul ,Str. Calea lui Traian Nr
802 B
45.26815924.317940
3325VLMun. Ramnicu ValceaSC. CHIMCOMPLEX SA, str.Uzinei nr.1 Adapost policlinica45.04293524.294229
3326VLMun. Ramnicu ValceaSC. CHIMCOMPLEX SA, str.Uzinei nr.1 Adapost BCM45.05026624.309605
3327VLMun. Ramnicu ValceaSC. CHIMCOMPLEX SA, str.Uzinei nr.1 Adapost ATM45.04785324.306775
3328VLMun. Ramnicu ValceaSC. CHIMCOMPLEX SA, str.Uzinei nr.1 Adapost Oltisare45.04826024.306608
3329VLMun. Ramnicu ValceaSC. CHIMCOMPLEX SA, str.Uzinei nr.1 Adapost Depozit45.04908124.302170
3330VLMun. Ramnicu ValceaStr, Aleea Nucilor nr.1 – Institulul de criogenie si separari izotopice45.03492324.284803
3331VLMun. Ramnicu ValceaStr, Gura Vaii, nr 48, Uzina Mecanica Ramnicu Valcea – Hala productie45.05094024.285221
3332VLMun. Ramnicu ValceaStr, Gura Vaii, nr 48, Uzina Mecanica Ramnicu Valcea – Hala productie45.05054324.286251
3333VLMun. Ramnicu ValceaStr.Industriilor nr. 10. SC VILMAR SA. – Hala productie45.04916024.286388
3334VLMun. Ramnicu ValceaStr.Industriilor nr. 10. SC VILMAR SA. – Hala productie45.04935824.286748
3335VLMun. Ramnicu ValceaStr.Uzinei Nr 2. SC USG SA45.03773324.294870
3336VLMun. Ramnicu ValceaB-dul Tudor Vladimirescu nr.4 .SC TELEKOM SA45.10434324.363829
3337VLMun. Ramnicu ValceaStr. Ion Referendeanu nr 1.VAMA Valcea.- sediu administrativ45.10371624.374156
3338VLMun. Ramnicu ValceaStr. Ferdinand I -Biblioteca Judeteana45.10655324.362602
3339VLMun. Ramnicu ValceaStr. Tudor Vladimirescu , nr 18, Sediul ANAFP Valcea45.10466324.367810
3340VLMun. Ramnicu ValceaStr. B-dul Nicoale Balcescu, nr 39, Universitatea Constantin
Brancoveanu
45.10916924.374410
3341VLMun. Ramnicu ValceaStr. Calea lui Traian, nr 124- Sucursala CEC Rm Valcea45.10595724.363788
3342VLOras Baile OlanestiStr. Bailor nr 10.- SC ALIROMAND SA45.20392624.239031
3343VLMun. DragasaniStr.Judecatoriei nr. 25.SC GELI SRL44.66073724.262486
3344VLOras BabeniStr.Dragos Vranceanu ,nr 15144.97330424.235206
3345VLOras BrezoiStr.Lotrului. nr 2-ANFP Brezoi45.34417524.244328
3346VLMun. Ramnicu ValceaStr. V.Olanescu, nr.11, SC SELF ACTIV MEDICA45.10314024.370141
3347VLMun. Ramnicu ValceaStr. General Praporgescu. Nr 2. Parchetul de pe langa Tribunalul Valcea45.10697024.364891
3348VLMun. Ramnicu ValceaStr. Maior V. Popescu , nr 2.SRCF Craiova – STATIA CF Rm. Valcea45.10368824.372736
3349BIFSector 1Bd. Aerogării 2-8 Bl. II/I, sc. A44.49409126.080743
3350BIFSector 1Bd. Aerogării 2-8 Bl. II/I ,sc. B44.49411826.080542
3351BIFSector 1Bd. Aerogării 2-8 Bl. II/I, sc. C44.49414526.080244
3352BIFSector 1Bd. Aerogării 2-8 Bl. II/I, scD44.49420226.080013
3353BIFSector 1Bd. Aerogării 2-8 Bl. II/I, sc. E44.49414526.079836
3354BIFSector 1Bd. Banu Manta 1 Bl. 1B, sc. A44.45296226.073156
3355BIFSector 1Bd. Buc. Noi 64 Bloc 7, sc. A+B44.48529726.040166
3356BIFSector 1Bd. Buc. Noi 64 Bl. 7, sc. E+F44.48512326.039797
3357BIFSector 1Bd. Buc. Noi 68 Bl. 8, sc. C+D44.48625126.038935
3358BIFSector 1Bd. Buc. Noi 68 Bl. 8, sc. E+F44.48639526.039316
3359BIFSector 1Bd. Buc. Noi 70 Bl. 11, sc. A+B44.48707626.038113
3360BIFSector 1Bd. Buc. Noi 70 Bl. 11, scC+D44.48669326.038398
3361BIFSector 1Bd. Ion Mihalache 42-52 Bl. 35, sc. B44.45693426.079763
3362BIFSector 1Bd. Ion Mihalache 42-52 Bl. 35, sc. C44.45706326.079602
3363BIFSector 1Bd. Ion Mihalache 42-52 Bl. 35, sc. F44.45750826.079143
3364BIFSector 1Bd. Ion Mihalache 58 Bl. 35, sc. A44.45795826.078499
3365BIFSector 1Bd. Ion Mihalache 106 Bl. 84, sc A44.46189726.073375
3366BIFSector 1Bd. Ion Mihalache 98 Bl. 44A1, scB44.46105826.074423
3367BIFSector 1Bd. Ion Mihalache 92 Bl. 44 A2, sc. A44.46048626.075381
3368BIFSector 1Bd. Ion Mihalache 96 Bl. 44 B, sc. A44.46084526.074686
3369BIFSector 1Bd. Magheru 24 Bloc Gradinita44.44403826.097944
3370BIFSector 1Bd. Rosetti 14 Bl. Scala, sc. A44.43612126.106410
3371BIFSector 1Bd. Magheru 26 Bl. Casata44.44493926.098458
3372BIFSector 1Calea Dorobanţilor 61-63 Bl. , sc. A44.45030226.098861
3373BIFSector 1Calea Dorobantilor 116-122 Bl. 6, sc. A44.45535726.097866
3374BIFSector 1Calea Dorobantilor 116-122 Bl. 6, sc. B44.45550526.097779
3375BIFSector 1Calea Dorobantilor 172-178 Bl. 16, sc. A44.45889426.095533
3376BIFSector 1Calea Dorobantilor 126-130 Bl. 8, sc. A44.45595726.097437
3377BIFSector 1Calea Dorobantilor 168 Bl. 15, sc. A44.45846526.095881
3378BIFSector 1Calea Dorobantilor 168 Bl. 15, sc. B44.45830426.095889
3379BIFSector 1Calea Dorobantilor 135-145 Bl. 10, sc. B44.45628726.096804
3380BIFSector 1Calea Dorobantilor 134-138 Bl. 11, sc. A+B44.45670826.096985
3381BIFSector 1Calea Dorobantilor 134-138 Bl. 11, sc. C44.45647326.097206
3382BIFSector 1Calea Dorobantilor 111-131 Bl. 9, sc. D44.45478926.097362
3383BIFSector 1Calea Dorobantilor 111-131 Bl. 9, sc. E44.45589726.097041

46 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3384BIFSector 1Calea Dorobantilor 102-110 Bl. 2, sc. B44.45472526.098195
3385BIFSector 1Calea Dorobantilor 102-110 Bl. 2, sc. C44.45476926.098245
3386BIFSector 1Calea Dorobantilor 102-110 Bl. 2, sc. D44.45477326.098219
3387BIFSector 1Calea Grivitei 160 Bloc B, sc. A44.45042426.070158
3388BIFSector 1Sos. N. Titulescu 163 Bl. 20, sc. A44.45099926.071080
3389BIFSector 1Sos. N. Titulescu 92 Bl. 13, sc. 1+244.45221726.071357
3390BIFSector 1Sos. N. Titulescu 94 Bl. 14, sc. 1+244.45136726.069972
3391BIFSector 1Sos. N. Titulescu 80 Bl. 1A44.45264326.072356
3392BIFSector 1Sos. N. Titulescu 78 Bl. 1, sc. A44.45289826.072636
3393BIFSector 1Sos. N. Titulescu 93-103 Bl. 8, sc. A44.45196626.076559
3394BIFSector 1Sos. N. Titulescu 81-87 Bl. 10, sc. A44.45196726.077373
3395BIFSector 1Sos. N. Titulescu 81-87 Bl. 10, sc. B44.45186026.077633
3396BIFSector 1Sos. N. Titulescu 18 Bl. 23, sc. B44.45250926.077555
3397BIFSector 1Sos. N. Titulescu 10 Bl. 20, sc. A44.45076126.070878
3398BIFSector 1Sos. N. Titulescu 10 Bl. 20, sc. C44.45109526.047134
3399BIFSector 1Sos. N. Titulescu 14 Bl. 21, sc. A44.45248326.078521
3400BIFSector 1Sos. N. Titulescu 12 Bl. 21A, sc. A44.45251526.079742
3401BIFSector 1Sos. N. Titulescu 16 Bl. 22, sc. A44.45255126.077967
3402BIFSector 1Str. Aviator Dumitru Dorian 2 Bl. 23, sc. B44.46222826.095476
3403BIFSector 1Str. George Enescu 36-42 Bl. 6B, sc. B2 A144.44474226.099770
3404BIFSector 1Str. George Enescu 36-42 Bl. 6A, sc. 2B44.44484126.099969
3405BIFSector 1Str. Hatma Arbore 3-7 Bl. 1A, sc. A44.45419326.100465
3406BIFSector 1Str. Mendeleev 7-15 Bl. C44.44362826.096552
3407BIFSector 1Str. Pache Protopopescu 2 Bl. 24, sc. B44.43833226.117471
3408BIFSector 1Str. Lt. Av. Radu Beller 6 Bl. 20, sc. B44.46345726.095442
3409BIFSector 1Str. Lt. Av. Radu Beller 8 Bl. 22, sc,C44.46170726.094966
3410BIFSector 1Str. Subcetate 72 Bl. 13, sc. B+C44.48780326.038380
3411BIFSector 1Str. Teodosie R. 3 Bl. 1C, sc. A44.45369426.072824
3412BIFSector 1Str. Turda 127 Bl. 2, sc. B44.46064526.070434
3413BIFSector 1Str. Turda 127 Bl. 2, sc. C44.27601926.042698
3414BIFSector 1Str. Turda 127 Bl. 2, sc. D44.27612026.042599
3415BIFSector 1Str. Turda 129 Bloc,1,sc. B44.27647626.042864
3416BIFSector 1Str. Turda 129 Bl. 1, sc. C44.27655926.043016
3417BIFSector 1Str. Turda 129 Bl. 1, sc. D44.27672926.043137
3418BIFSector 1Bd. Buc. Noi 68 Bl. 8, sc. A+B44.48646226.039279
3419BIFSector 1Bd. Buc. Noi 64 Bl. 7,sc. C+D44.48539326.040033
3420BIFSector 1Bd. Aviatorilor nr. 106 Studio Sahia44.47082826.088214
3421BIFSector 1Bd. Ion Mihalache nr. 1-7 Bank BRD – Turn44.45259726.083638
3422BIFSector 1Bdul. Dinicu Golescu Nr. 38 Poarta G Ministerul Transporturilor44.44466126.077351
3423BIFSector 1Piaţa Gãrii de Nord nr. 1-3 Staţia. CF GARA DE NORD44.44693026.075923
3424BIFSector 1Str. Marmurei nr. 1 Staţia CF. Buc. TRIAJ44.48269826.028111
3425BIFSector 1Str. Marmurei nr. 1 Staţia CF. Buc. TRIAJ, SRCF44.48269026.028082
3426BIFSector 1Calea Giuleşti nr. 38 Sucursala Regionalã Cãi Ferate Buc44.45804726.053097
3427BIFSector 1Calea Griviţei, nr. 359 Atelierele CFR Griviţa SA44.44423626.091372
3428BIFSector 1Calea Victoriei nr.63-81 Hotel Radisson Corp A244.44201526.093818
3429BIFSector 1Calea Victoriei nr. 35 Centr. Tel. Victoria, Telekom România44.43632026.097701
3430BIFSector 1Str. Episcopiei, nr. 1-3 Hotel Athenee Palace Hilton44.44125226.095790
3431BIFSector 1Str. Aviator Popişteanu nr. 46 Dir. San. Pub. Ilfov44.47235426.056571
3432BIFSector 1Str. George Enescu nr. 27-29 UGIR44.44453023.097442
3433BIFSector 1Str. Gr. Constantin Budiştea nr. 28 C Budiştea Office Building44.44265426.090965
3434BIFSector 1Str. Londra nr. 16-20 Asociatie. de Proprietari 16-18, 20A44.45477226.093378
3435BIFSector 1Str. Luteranã nr. 4 Radissson Park Inn Corp S144.44069426.092983
3436BIFSector 1Str. Grigore Manolescu nr. 22-24 Institutul Naţional de Diabet44.45634126.077135
3437BIFSector 1Str. Mãrãşti nr. 59 Univ. de Ştiinţe Agronomice şi Medicinã Veterinarã45.47148626.071075
3438BIFSector 1Str. Marmurei nr.13-15 Grãdiniţa nr. 4644.48166626.027246
3439BIFSector 1Str. Ştirbei Vodã nr. 33 Univ. de Muzicã44.43975726.081523
3440BIFSector 1Str. Serg. Gheorghe Vârtej nr. 15 Grãdiniţa nr.24844.42941426.140452
3441BIFSector 1Str. Vrancei nr. 9A Centrul de Servicii Sociale Creşa Vrancei44.46993923.052402
3442BIFSector 1Str. Parcului nr. 65 S.A. MONITORUL OFICIAL (clădire veche)44.47999926.056525
3443BIFSector 1Str. Parcului nr. 65 S.A. MONITORUL OFICIAL (clădire nouă)44.47989726.056328
3444BIFSector 1Str. Aviator Popiştea nr. 46 Dir. San. Pub. Ilfov44.47239126.056742
3445BIFSector 1SOS.BUCURESTI – PLOIESTI 42 D Baneasa Soping Citty44.50758726.082666
3446BIFSector 1SOS.BUCURESTI – PLOIESTI 42D Baneasa Development44.50749526.082988
3447BIFSector 1STR. BARAJUL ARGESULUI 36 PRODEROM SRL44.48140926.088641
3448BIFSector 1STR GEORGE ENESCU 11,11A JUPITER DEVELOPMENT44.44273426.095865
3449BIFSector 1BD. EXPOZITIEI IF S.C. BOGART OFFICES S.R.L.44.47443726.068063
3450BIFSector 1BD. EXPOZITIEI IF S.C. BOGART OFFICES S.R.L.44.47442526.067923
3451BIFSector 1BD. EXPOZITIEI IF S.C. BOGART OFFICES S.R.L.44.47455326.067985
3452BIFSector 1BD. EXPOZITIEI IF S.C. BOGART OFFICES S.R.L.44.47448726.067911
3453BIFSector 1STR.VASILE ALECSANDRI/CONSTANTIN NIEL 4-11 S.C.
ALECSANDRI ESTATES S.R.L.
44.45308126.094774
3454BIFSector 1B-DUL FICUSULUI 20-26 COLEGIUL AGRICOL „VICESLAV
HARNAJ”
44.49061626.085571
3455BIFSector 1Str. ZĂGAZULUI 7 S.C. BAHTCO INVEST S.R.L.44.47746726.094102
3456BIFSector 1CALEA DOROBANŢI 99 CHERCHEŞ ION LIVIU44.45344826.098333

47 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3457BIFSector 1ŞOS. BUCUREŞTI – PLOIEŞTI 172-174 S.C. ACARTA CONSTRUCT
S.R.L.corp A
44.51614026.080774
3458BIFSector 1ŞOS. BUCUREŞTI – PLOIEŞTI 172-174 S.C. ACARTA CONSTRUCT
S.R.L.corp B
44.51497126.081214
3459BIFSector 1Str. Frumoasă 30 FRUMOASA OFFICES – S.R.L.44.44847326.086218
3460BIFSector 1Str. Dr. Dimitrie Sergiu 5 SANA MONITORING – S.R.L.44.45025426.082440
3461BIFSector 1Sos.Bucuresti-Ploiesti 160A FUNTIA LYCEE FRANCAIS ANNA DE
NOAILLES – CORP A
44.51634726.080754
3462BIFSector 1Sos.Bucuresti-Ploiesti 160A FUNDATIA LYCEE FRANCAIS ANNA
DE NOAILLES – CORP B
44.51500426.081041
3463BIFSector 1Sos.Bucuresti-Ploiesti 160A FUNDATIA LYCEE FRANCAIS ANNA
DE NOAILLES – CORP C
44.51471326.081256
3464BIFSector 1Str. Pechea nr. 8, Str. Zeletin nr. 3 8 REMINOS INVESTMENT S.R.L.44.48997426.091718
3465BIFSector 1Str. Ion Câmpinea nr. 2 ELMEC ROMÂNIA – S.R.L.44.43792426.100801
3466BIFSector 1Şos. Ştefan cel Mare 3-5 MED LIFE – S.A44.45348526.100598
3467BIFSector 1B-dul Bucureştii Noi 50A A & V COMIMPEX 93 – S.R.L.44.48078826.043727
3468BIFSector 1Str. Alexandrina 38-40 TOWN IMOBILIAR – S.R.L.44.46634926.083335
3469BIFB-dul Expoziţie IF BOG’ART OFFICES – S.R.L.44.47448026.067995
3470BIFSector 1Calea Griviţei nr. 80, 82-86, 88-90, 92, 94, 94A, 96-98, 100-102, Str.
Buzeşti nr. 1, 5, 7 80,82-86,88-90,92,94,94A,96-98,100-102 CEE
PROPERTY INVEST ROMÂNIA – S.R.L. cladire TOWER
44.44607126.081333
3471BIFSector 1Calea Griviţei nr. 80, 82-86, 88-90, 92, 94, 94A, 96-98, 100-102, Str.
Buzeşti nr. 1, 5, 7 80,82-86,88-90,92,94,94A,96-98,100-102 CEE
PROPERTY INVEST ROMÂNIA – S.R.L. Cladire PODIUM
44.44637426.080760
3472BIFSector 1Str. Grigore Alexandrescu 59 MATRIX OFFICE CENTER – S.R.L.44.45171826.093810
3473BIFSector 1Str. Grigore Gafencu 49-57 ANGHEL SORIN DUMITRU44.48798826.089496
3474BIFSector 1B-dul Aviatorilor 47 AVIATORILOR DEVELOPMENT – S.R.L.44.46397126.085840
3475BIFSector 1Şos. Bucureşti-Ploieşti 53A AUTOMOBILE BAVARIA – S.R.L.44.50162226.079864
3476BIFSector 1B-dul Aviatorilor 8-8A VICTORIEI OFFICE BUILDING – S.R.L.44.45404326.087171
3477BIFSector 1B-dul Expoziţiei 2 GECO INVEST – S.R.L.44.47578626.069598
3478BIFSector 1Str. Siriului 22-26 SIRIULUI RESIDENCE – S.R.L.44.48510126.099169
3479BIFSector 1P-ta Walter Maracineanu nr. 1-3 Proprietar RAAPPS-SAIFI44.43744026.093883
3480BIFSector 1Calea Floreasca 246D Proprietar FCC OFFICE Building44.47766826.104950
3481BIFSector 1Calea Floreasca 246B Florescu City Center S.R.L.44.47852026.103636
3482BIFSector 1Calea Floreasca 246C Florescu City Center S.R.L.44.47821526.104630
3483BIFSector 1Calea Floreasca 169A Birouri44.47860426.101343
3484BIFSector 1Piata Presei Libere 3-5corp T1 turn N Piata Presei Birouri44.47833226.070958
3485BIFSector 1Piata Presei Libere 3-5 corp T2 turn N Romexpo Birouri44.47733626.071503
3486BIFSector 1Piata Presei Libere 3-5 corp T1 turn S Piata Presei Birouri44.47818426.071310
3487BIFSector 1Piata Presei Libere 3-5 corp T1 turn S Romexpo Birouri44.47749326.071581
3488BIFSector 2Fabrica de Glucoza 5A Proprietar RAAPPS-SAIFI44.47602826.105173
3489BIFSector 2Barbu Vacarescu 201 Birouri44.47978726.102652
3490BIFSector 2Sos PIPERA 42 Birouri44.48023126.103951
3491BIFSector 2Gara Herastrau 4A Corp C Birouri44.47874026.106498
3492BIFSector 2Gara Herastrau 4A Corp B Birouri44.47884026.106139
3493BIFSector 2Gara Herastrau 4A Corp A Birouri44.47910526.105648
3494BIFSector 2Gara Herastrau 4B Corp B Birouri44.47954226.105112
3495BIFSector 2Sos Pipera 43 S.C.Pipera Business Park S.R.L. Adp nr. 144.48198326.104016
3496BIFSector 2Sos Pipera 43 S.C.Pipera Business Park S.R.L. Ap nr. 244.48187426.104065
3497BIFSector 2Sos Pipera 43 S.C.Pipera Business Park S.R.L. Adp nr. 344.48186326.103873
3498BIFSector 2Sos Pipera 46D,46E,48 Oregon Park Corp A Portland Trust
Developments One
44.48045126.105582
3499BIFSector 2Sos Pipera 46D,46E,48 Oregon Park Corp B Portland Trust
Developments One
44.48072426.106258
3500BIFSector 2Calea Floreasca 202A Proprietar RAAPPS-SAIFI Utilizator ANRP44.46899626.103891
3501BIFSector 2Calea Floreasca 202A Proprietar RAAPPS-SAIFI Utilizator ANRP44.46906726.103884
3502BIFSector 2Al. Câmpul Moşi 1 Bloc 244.45156426.126908
3503BIFSector 2Al. Câmpul Moşi 3 Bloc 144.45128726.127227
3504BIFSector 2Al. Câmpul Moşi 2 Bloc ALMO 544.44989626.125806
3505BIFSector 2Al. Câmpul Moşi 4 Bloc ALMO 444.45052826.127392
3506BIFSector 2Al.Sinaia 6 Bloc 7244.46294226.134697
3507BIFSector 2Al.Sinaia 10 Bloc 7444.46344426.135060
3508BIFSector 2Al.Sinaia 2 Bloc 81, sc. 1+244.46225826.134543
3509BIFSector 2Al.Sinaia 4 Bloc 82, sc. 244.46241426.135006
3510BIFSector 2Al.Sinaia 20 Bloc 84 B, sc. 144.46285126.136905
3511BIFSector 2Al.Sinaia 20 Bloc 84 B, sc. 244.46289226.136912
3512BIFSector 2Al.Sinaia 18 Bloc 84 A, sc. 144.46345626.136171
3513BIFSector 2Al.Sinaia 18 Bloc 84 A, sc. 244.46342526.136232
3514BIFSector 2Al.Sinaia 18 Bloc 84 A, sc. 344.46334326.136305
3515BIFSector 2Al.Sinaia 14 Bloc 76, sc. 144.46379726.135438
3516BIFSector 2Al.Teiul Doamnei 4 Bloc 2144.46370126.127123
3517BIFSector 2Al.Teiul Doamnei 8 Bloc 2344.46336726.127323
3518BIFSector 2Al.Teiul Doamnei 6 Bloc 2244.46343726.127008

48 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3519BIFSector 2Al.Teiul Doamnei 10 Bloc 2444.46315226.127206
3520BIFSector 2Al.Teiul Doamnei 2 Bloc 2044.46381426.126857
3521BIFSector 2Aleea Bodeşti 9 Bloc 29 A, sc C44.44039326.173994
3522BIFSector 2Aleea Bodeşti 2 Bloc 29 B, sc. A44.43915426.174368
3523BIFSector 2Aleea Bodeşti 2 Bloc 29 B, sc. D44.43904126.174343
3524BIFSector 2Aleea Bodeşti 2 Bloc 29 B, sc. E44.43900926.174281
3525BIFSector 2Aleea Bodeşti 1 Bloc K 644.43924726.174501
3526BIFSector 2Aleea Bodeşti 3 Bloc K 744.43910026.173687
3527BIFSector 2Aleea Bodeşti 5 Bloc K 844.43868926.173060
3528BIFSector 2Aleea Bodeşti 7 Bloc K 944.43976026.173896
3529BIFSector 2Aleea Dobrina 4 Bloc 49 B44.44438026.159219
3530BIFSector 2Al. Dobrina 4 Bl. 49 B, sc.1+244.44436826.159122
3531BIFSector 2Al. Hobita 1 Bloc 300, sc. A44.44476126.149760
3532BIFSector 2Al. Hobita 1 Bloc 300, sc. B44.44448926.149797
3533BIFSector 2Aleea Ilia 1 Bloc 58 A, sc. 144.44402426.154404
3534BIFSector 2Aleea Ilia 1 Bloc 58 A, sc. 244.44387726.154467
3535BIFSector 2Aleea Ilia 2 Bloc 58 B, sc. 144.44441926.156736
3536BIFSector 2Aleea Ilia 2 Bloc 58 B, sc. 244.44445726.156323
3537BIFSector 2Aleea Ilia 3 Bloc 56, sc. 144.44394426.156136
3538BIFSector 2Aleea Ilia 3 Bloc 56, sc. 244.44363826.156085
3539BIFSector 2Aleea Ilia 4 Bloc 58 C, sc. 144.44425326.156166
3540BIFSector 2Aleea Ilia 4 Bloc 58 C, sc. 244.44432526.155688
3541BIFSector 2Aleea Ilia 5 Bloc 57, sc. 144.44401326.155579
3542BIFSector 2Aleea Ilia 5 Bloc 57, sc. 244.44378826.155656
3543BIFSector 2Bd. Chişinău 5 Bloc 48 A44.44389726.158269
3544BIFSector 2Bd. Chişinău 2 Bloc 50, sc. 144.44419626.157314
3545BIFSector 2Bd. Chişinău 2 Bloc 50, sc. 244.44414626.157269
3546BIFSector 2Bd. Lacul Tei 121 Bloc 5, sc. B44.46286026.120794
3547BIFSector 2Bd. Lacul Tei 121 Bloc 5, sc. C44.46288426.120720
3548BIFSector 2Bd. Lacul Tei 123 Bloc 4, sc. 144.46310426.121948
3549BIFSector 2Bd. Lacul Tei 123 Bloc 4, sc. 244.46311826.121912
3550BIFSector 2Bd. Lacul Tei 113 Bloc 6B44.46227326.119607
3551BIFSector 2Bd. Lacul Tei 109 Bloc 13 A, sc. B44.46164026.118000
3552BIFSector 2Bd. Lacul Tei 109 Bloc 13 A, sc. D44.46164926.118013
3553BIFSector 2Calea Moşilor 292 Bloc 38, sc. A44.44520426.121288
3554BIFSector 2Calea Moşilor 292 Bloc 38, sc. B44.44519026.121230
3555BIFSector 2Calea Moşilor 249 Bloc 49-49 A44.44734326.122467
3556BIFSector 2Str. Ion Berindei 11 Bloc 1-2, sc. 144.46196026.131493
3557BIFSector 2Str. Ion Berindei 11 Bloc 1-2, sc. 244.46194326.131429
3558BIFSector 2Str. Ion Berindei 11 Bloc 1-2, sc. 344.46220826.131674
3559BIFSector 2Str. Alexandru Ipsilanti 6 Bloc 29 E, sc. A44.43924526.175783
3560BIFSector 2Str. Alexandru Ipsilanti 6 Bloc 29 E, sc. B44.43922226.175859
3561BIFSector 2Str. Avrig 54 Bloc O 1544.44405926.132083
3562BIFSector 2Str. Avrig 64 Bloc O 2044.44302126.132270
3563BIFSector 2Str. Avrig 26 Bloc P 18, sc B44.44586426.130017
3564BIFSector 2Str. Azotului 3 Bloc 33 D, sc. 144.44276426.178769
3565BIFSector 2Str. Azotului 3 Bloc 33 D, sc. 244.44279326.178689
3566BIFSector 2Str. Cap. Cerga Nicolae 4 Bloc P4-5, sc. A44.43663926.139820
3567BIFSector 2Str. Cap. Cerga Nicolae 4 Bloc P4-5, sc. B44.43671526.140228
3568BIFSector 2Str. Cap. Cerga Nicolae 4 Bloc P4-5, sc. C44.43674526.140647
3569BIFSector 2Str. Ciurea 2-4 Bloc P 644.43799226.139092
3570BIFSector 2Str. Cluceru Sandu 4 Bloc 29 C44.43965126.175187
3571BIFSector 2Str. Slt. Cristescu Dima 1 Bloc 105 C, sc. A44.44312726.142141
3572BIFSector 2Str. Delfinului 2 Bloc 42, sc. A44.44377126.163551
3573BIFSector 2Str. Delfinului 2 Bloc 42, sc. B44.44377326.163592
3574BIFSector 2Str. Delfinului 2 Bloc 42, sc. C44.44345626.163488
3575BIFSector 2Str. Delfinului 2 Bloc 42, sc. D44.44335426.163617
3576BIFSector 2Str. Elev Ştefănescu 3 Bloc 44444.44395726.136569
3577BIFSector 2Str. Elev Ştefănescu 9 Bloc 44944.44370626.134431
3578BIFSector 2Str. Elev Ştefănescu 11 Bloc 45044.44377526.134767
3579BIFSector 2Str. Elev Ştefănescu 13 Bloc 45144.44377826.135175
3580BIFSector 2Str. Elev Ştefănescu 15 Bloc 45244.44387426.135798
3581BIFSector 2Str. Fabrica de Gheaţă 14/16 Bloc 95, sc. 144.46941026.140619
3582BIFSector 2Str. Fabrica de Gheaţă 16/18 Bloc 95, sc. 244.46941326.141644
3583BIFSector 2Str. Fabrica de Gheaţă 19 Bloc 9644.46981526.140851
3584BIFSector 2Str. Fabrica de Gheaţă 12 Bloc 9844.46899326.140103
3585BIFSector 2Str. Fabrica de Gheaţă 8 Bloc 90, sc. A44.46869526.139401
3586BIFSector 2Str. Fabrica de Gheaţă 8 Bloc 90, sc. B44.46866826.139377
3587BIFSector 2Str. Fabrica de Gheaţă 8 Bloc 90, sc. C44.46864926.139431
3588BIFSector 2Str. Fabrica de Gheaţă 17 Bloc 9744.46959026.140386
3589BIFSector 2Str. Grigore Moisil 1 Bloc 13 B, sc. 144.46241826.118579
3590BIFSector 2Str. Grigore Moisil 1 Bloc 13 B, sc. 244.46247526.118622
3591BIFSector 2Str. Grigore Moisil 6 Bloc 10, sc. A44.46308026.119219
3592BIFSector 2Str. Grigore Moisil 6 Bloc 10, sc. B44.46313526.119204
3593BIFSector 2Str. Grigore Moisil 8 Bloc 9, sc. C44.46396926.118103
3594BIFSector 2Str. Grigore Moisil 8 Bloc 9, sc. E44.46405126.118103

49 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3595BIFSector 2Str. Grigore Moisil 8 Bloc 9, sc. F44.46405626.118089
3596BIFSector 2Str. Grigore Moisil 4 Bloc 6, sc. 144.46267826.119486
3597BIFSector 2Str. Grigore Moisil 4 Bloc 6, sc. 244.46285326.119487
3598BIFSector 2Str. Grigore Moisil 4 Bloc 6, sc. 344.46279726.119517
3599BIFSector 2Str. Grigore Moisil 3 Bloc 7, sc. 144.46275626.118365
3600BIFSector 2Str. Grigore Moisil 3 Bloc 7, sc. 244.46289726.118348
3601BIFSector 2Str. Grigore Moisil 3 Bloc 7, sc. 344.46228626.118591
3602BIFSector 2Str. Grigore Moisil 3 Bloc 7, sc. 444.46281026.118281
3603BIFSector 2Str. Grigore Moisil 5 Bloc 7 bis, sc. A44.46279626.118295
3604BIFSector 2Str. Grigore Moisil 5 Bloc 7 bis, sc. B44.46306926.118384
3605BIFSector 2Str. Grigore Moisil 5 Bloc 7 bis, sc. C44.46299826.118258
3606BIFSector 2Str. Grigore Moisil 5 Bloc 7 bis, sc. D44.46286126.118245
3607BIFSector 2Str. Irimicului 2 Bloc 144.45281026.124138
3608BIFSector 2Str. Jean-Louis Calderon 1-5 bloc44.44096426.104390
3609BIFSector 2Str. Soldat Lazăr Florea 3 Bloc 8 B, sc. A44.44297126.177925
3610BIFSector 2Str. Soldat Lazăr Florea 3 Bloc 8 B, sc. B44.44298626.177899
3611BIFSector 2Str. Lazăr Florea 1 Bloc 8 C44.44305026.177814
3612BIFSector 2Str. Lăptari Tei 14 Bloc 4, sc. 144.46375626.129105
3613BIFSector 2Str. Lăptari Tei 14 Bloc 4, sc. 244.46370926.129116
3614BIFSector 2Str. Lăptari Tei 14 Bloc 4, sc. 344.46367126.129127
3615BIFSector 2Str. Lăptari Tei 14 Bloc 4, sc. 444.46369526.129145
3616BIFSector 2Str. Lăptari Tei 3 Bloc 2544.46301726.127375
3617BIFSector 2Str. Lăptari Tei 1 Bloc 2644.46274226.127200
3618BIFSector 2Str. Luntrei 3 Bloc 10, sc. 144.46235126.130326
3619BIFSector 2Str. Luntrei 3 Bloc 10, sc. 244.46233826.130169
3620BIFSector 2Str. Maior Vasile Băcilă 1 Bloc 99, sc. 144.46291026.145416
3621BIFSector 2Str. Maior Vasile Băcilă 1 Bloc 99, sc. 244.46288726.145354
3622BIFSector 2Str. Maior Vasile Băcilă 1 Bloc 99, sc. 344.46293226.145461
3623BIFSector 2Str. Maşina de Pâine 20 C Bloc 4 (IRTA)44.45617926.128451
3624BIFSector 2Str. Maşina de Pâine 37 Bloc 244.45265126.124767
3625BIFSector 2Str. Maşina de Pâine 20 A Bloc 6 IRTA44.45607426.128011
3626BIFSector 2Str. Măgura Vulturilor 51 Bloc 116 A, sc. 144.44192226.136993
3627BIFSector 2Str. Măgura Vulturilor 51 Bloc 116 A, sc. 244.44186826.136716
3628BIFSector 2Str. Măgura Vulturilor 64 Bloc 117 A, sc. A44.44259126.137211
3629BIFSector 2Str. Măgura Vulturilor 64 Bloc 117 A, sc. B44.44252926.137167
3630BIFSector 2Str. Măgura Vulturilor 66 Bloc 117 A, sc. B44.44302126.137121
3631BIFSector 2Str. Mihai Eminescu 185 Bloc 31 B44.44432126.118621
3632BIFSector 2Str. Pictor Hărlescu 3 Bloc A 6, sc. A44.43863226.157955
3633BIFSector 2Str. Pictor Hărlescu 3 Bloc A 6, sc. B44.43881826.157820
3634BIFSector 2Str. Ripiceni 4 Bloc 11, sc. 1-244.46215226.129934
3635BIFSector 2Str. Ripiceni 6A Bloc 5, sc. 244.46311626.129250
3636BIFSector 2Str. Slt. Manoliu Pompiliu 2 Bloc P144.43687426.139124
3637BIFSector 2Str. Lt. Sachelarie Visarion 14 Bloc 117 C, sc. A44.44294126.137699
3638BIFSector 2Str. Lt. Sachelarie Visarion 14 Bloc 117 C, sc. B44.44296326.137787
3639BIFSector 2Str. Lt. Sachelarie Visarion 14 Bloc 117 C, sc. C44.44293026.137745
3640BIFSector 2Str. Lt. Sachelarie Visarion 16 Bloc 118 A, sc A44.44288426.138720
3641BIFSector 2Str. Lt. Sachelarie Visarion 18 Bloc 118 B, sc. A44.44290926.138753
3642BIFSector 2Str. Lt. Sachelarie Visarion 18 Bloc 118 B, sc. B44.44292226.138814
3643BIFSector 2Str. Lt. Sachelarie Visarion 18 Bloc 11944.44286226.139122
3644BIFSector 2Str. Lt. Sachelarie Visarion 2 Bloc 112 B, Sc. A44.44299126.139268
3645BIFSector 2Str. Lt. Sachelarie Visarion 8 Bloc 111 B, Sc. A44.44261926.135657
3646BIFSector 2Str. Lt. Sachelarie Visarion 8 Bloc 111 B, Sc. B44.44256226.135560
3647BIFSector 2Str. Lt. Sachelarie Visarion 4 Bloc 112, sc A44.44228926.134294
3648BIFSector 3Str. Lt. Sachelarie Visarion 4 Bloc 112, sc A45.44228927.134294
3649BIFSector 2Str. Lt. Sachelarie Visarion 10 Bloc 111 A, sc. 144.44263226.135940
3650BIFSector 2Str. Thomas Masaryk 25 Casa44.44105826.107482
3651BIFSector 2Str. Herta 4 Bloc 64 A, sc A44.44205326.154488
3652BIFSector 2Str. Herta 4 Bloc 64 A, sc B44.44205626.154602
3653BIFSector 2Str. Herta 6 Bloc 64 B, sc A44.44290826.154809
3654BIFSector 2Str. Herta 6 Bloc 64 B, sc B44.44294226.154880
3655BIFSector 2Str. Traian 197 Bloc 22 B44.44331526.119482
3656BIFSector 2Str. Traian 248 Bloc 30 B44.44360226.120076
3657BIFSector 2Str. Tuzla 1 Bloc11A , sc. A44.46339826.119816
3658BIFSector 2Str. Tuzla 1 Bloc11A , sc. B44.46336226.119825
3659BIFSector 2Str. Vatra Luminoasă 26 Bloc P 7 A44.43799226.138851
3660BIFSector 2Str. Vatra Luminoasă 28 Bloc P 744.43804726.138984
3661BIFSector 2Str. Zambilă Ioniţă 2 Bloc 7 C44.44271526.173570
3662BIFSector 2Str. Zambilă Ioniţă 4 Bloc 7 D, sc. C44.44279326.179817
3663BIFSector 2Str. Zambilă Ioniţă 4 Bloc 7 D, sc. D44.44275726.179763
3664BIFSector 2Str. Zambilă Ioniţă 3 Bloc 33 C, sc. 144.44262426.179866
3665BIFSector 2Str. Zambilă Ioniţă 3 Bloc 33 C, sc. 244.44269926.179801
3666BIFSector 2Str. Ziduri Moşi 2 Bloc 644.45310226.127926
3667BIFSector 2Str. Gheorghe Şerban 7 Bloc44.46404226.118726
3668BIFSector 2Str.Ion Berindei 12 Bloc 60, sc. 144.46140426.131854
3669BIFSector 2Str.Ion Berindei 12 Bloc 60, sc. 244.46144326.131962
3670BIFSector 2Str.Teiul Doamnei 110 Bloc 16, sc. 144.46352526.125506

50 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3671BIFSector 2Str.Teiul Doamnei 108 Bloc 15, sc. 144.46301126.126684
3672BIFSector 2Str.Teiul Doamnei 108 Bloc 15, sc. 244.46309226.126685
3673BIFSector 2Str.Teiul Doamnei 106 Bloc M14, sc. 144.46270126.126815
3674BIFSector 2Str.Teiul Doamnei 106 Bloc M14, sc. 244.46260326.126799
3675BIFSector 2Str.Teiul Doamnei 110 Bloc 16, sc. 244.46346126.126478
3676BIFSector 2Şos Iancului 130 Bloc 121, sc. A44.44278426.149097
3677BIFSector 2Şos. Colentina 28 Bloc 6544.46320326.134245
3678BIFSector 2Şos. Colentina 23 A Bloc 1A (IRTA)44.45537126.128432
3679BIFSector 2Şos. Colentina 2 Bloc ALMO 1,sc. 144.45047326.126049
3680BIFSector 2Şos. Colentina 2 Bloc ALMO 1,sc. 244.45056626.126135
3681BIFSector 2Şos. Colentina 25 A Bloc 2(IRTA)44.45643526.128955
3682BIFSector 2Şos. Colentina 24 Bloc 10, sc. A44.46130226.133456
3683BIFSector 2Şos. Colentina 83 Bloc 85, sc. A44.46724526.138491
3684BIFSector 2Şos. Colentina 83 Bloc 85, sc. B44.46727826.138851
3685BIFSector 2Şos. Colentina 83 Bloc 85, sc. C44.46718626.138926
3686BIFSector 2Şos. Colentina 89 Bloc 8844.46807226.140636
3687BIFSector 2Şos. Colentina 60 Bloc 103, sc. A44.46695926.139706
3688BIFSector 2Şos. Colentina 60 Bloc 103, sc. B44.46692826.139648
3689BIFSector 2Şos. Colentina 23 B Bloc 1 B (IRTA)44.45552426.128534
3690BIFSector 2Şos. Colentina 53 Bloc 55, sc. A44.46142826.132303
3691BIFSector 2Şos. Colentina 53 Bloc 59, sc. D44.46136226.132242
3692BIFSector 2Şos. Colentina 2 C Bloc 4, sc. A44.45399726.128664
3693BIFSector 2Şos. Colentina 2 C Bloc 4, sc. C44.45406826.128685
3694BIFSector 2Şos. Colentina 2 D Bloc 5, sc. A44.45215426.127142
3695BIFSector 2Şos. Colentina 2 D Bloc 5, sc. B44.45285826.127790
3696BIFSector 2Şos. Colentina 93 Bloc 92, sc. A44.46858326.141670
3697BIFSector 2Şos. Colentina 93 Bloc 92, sc. B44.46847926.141683
3698BIFSector 2Şos. Colentina 62 Bloc 104, sc. 144.46727726.140450
3699BIFSector 2Şos. Colentina 72 Bloc 10944.46803926.142051
3700BIFSector 2Şos. Colentina 58 Bloc 10144.46647126.139089
3701BIFSector 2Șos. Colentina 32 Bloc 6744.46358626.134586
3702BIFSector 2Șos. Colentina 36 Bloc 6944.46401626.134920
3703BIFSector 2Șos. Colentina 40 Bloc 71, sc 244.46428326.135740
3704BIFSector 2Șos. Colentina 40 Bloc 71, sc 444.46429926.135809
3705BIFSector 2Şos. Colentina 58 Bloc 101/102, sc.244.46658726.138956
3706BIFSector 2Șos. Fundeni 4 Bloc 11 C, sc A44.44347026.166447
3707BIFSector 2Șos. Fundeni 4 Bloc 11 C, sc B44.44345326.166461
3708BIFSector 2Şos. Iancului 6 Bloc 113 B, sc. A44.44132526.135880
3709BIFSector 2Şos. Iancului 17 Bloc 106 C, sc. B44.44225426.139273
3710BIFSector 2Şos. Iancului 35 Bloc 104, sc. B44.44279826.143116
3711BIFSector 2Şos. Iancului 39 Bloc 103 A, sc. A44.44289126.144978
3712BIFSector 2Şos. Iancului 39 Bloc 103 A, sc. B44.44285826.144853
3713BIFSector 2Şos. Iancului 10 Bloc 114 B, sc. 144.44111526.137216
3714BIFSector 2Şos. Iancului 10 Bloc 114 B, sc. 244.44110126.137308
3715BIFSector 2Şos. Iancului 13 Bloc 107, sc. A44.44206826.138350
3716BIFSector 2Şos. Iancului 21 Bloc 106 A, sc. A44.44222626.140281
3717BIFSector 2Şos. Iancului 21 Bloc 106 A, sc. B44.44227026.139932
3718BIFSector 2Şos. Iancului 29 Bloc 105 B, sc. A44.44234226.141252
3719BIFSector 2Şos. Iancului 11 Bloc 10844.44202526.137547
3720BIFSector 2Şos. Iancului 53 Bloc 102 B, sc. B44.44306926.146975
3721BIFSector 2Şos. Iancului 27 Bloc 105 D, sc. 144.44265026.140780
3722BIFSector 2Şos. Iancului 27 Bloc 105 D, sc. 244.44283826.140771
3723BIFSector 2Şos. Iancului 27 Bloc 105 D, sc. 344.44268926.140802
3724BIFSector 2Şos. Iancului 126 Bloc 120, sc.A44.44261826.144788
3725BIFSector 2Şos. Iancului 6 Bloc 113 B, sc. B44.44128526.135912
3726BIFSector 2Şos. Iancului 8 Bloc 114 A44.44136726.136508
3727BIFSector 2Şos. Iancului 12 Bloc 115, sc. A44.44154326.137805
3728BIFSector 2Şos. Iancului 12 Bloc 115, sc. B44.44159726.137825
3729BIFSector 2Şos. Iancului 17 Bloc 106 C, sc. A44.44221526.139195
3730BIFSector 2Şos. Iancului 35 Bloc 104, sc. A44.44272826.143139
3731BIFSector 2Şos. Iancului 39 Bloc 103 A, sc. C44.44283326.144800
3732BIFSector 2Şos. Iancului 4 Bloc 113 A, sc. B44.44116726.135231
3733BIFSector 2Şos. Iancului 7 Bloc 109 B, sc B44.44178226.136295
3734BIFSector 2Şos. Iancului 19 Bloc 106 B, sc. A44.44215526.139571
3735BIFSector 2Şos. Iancului 29 Bloc 105 B, sc. B44.44229126.141252
3736BIFSector 2Şos. Iancului 33 Bloc 105 B, sc. C44.44253326.142303
3737BIFSector 2Şos. Iancului 5 Bloc 110, sc. A44.44188026.135306
3738BIFSector 2Şos. Iancului 5 Bloc 110, sc. B44.44179826.135375
3739BIFSector 2Şos. Iancului 41 Bloc 102 D, sc. A44.44281626.144982
3740BIFSector 2Șos. Iancului 41 Bloc 102 D, sc B44.44271526.144908
3741BIFSector 2Şos. Iancului 47 Bloc 102 C, sc. A44.44279926.145814
3742BIFSector 2Şos. Iancului 53 Bloc 102 B, sc. A44.44306726.147044
3743BIFSector 2Şos. Iancului 37 Bloc 103B44.44270726.143879
3744BIFSector 2Şos. Iancului 47 Bloc 102 C, sc. B44.44286826.146001
3745BIFSector 2Şos. Mihai Bravu 2 Bloc 60 B, sc. 244.44836826.125049
3746BIFSector 2Şos. Mihai Bravu 2 Bloc 60 B, sc.344.44832626.125007

51 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3747BIFSector 2Şos. Mihai Bravu 37 Bloc P 30 A44.44590026.128015
3748BIFSector 2Şos. Mihai Bravu 41/4 Bloc 4 bis44.44520526.127958
3749BIFSector 2Şos. Mihai Bravu 43 Bloc 4, sc. A44.44625626.127371
3750BIFSector 2Şos. Mihai Bravu 43 Bloc 4, sc. B44.44488626.128198
3751BIFSector 2Şos. Pantelimon 358 Bloc 15 ABC, sc.B44.44077826.180279
3752BIFSector 2Şos. Pantelimon 363 Bloc A 3, sc. A44.44340626.153037
3753BIFSector 2Şos. Pantelimon 363 Bloc A 3, sc. B44.44574726.135027
3754BIFSector 2Şos. Pantelimon 291A Bloc 9 B44.43292526.152969
3755BIFSector 2Şos. pantelimon 301 Bloc C 144.44230926.174956
3756BIFSector 2Şos. Pantelimon 324 Bloc D 144.44191026.170301
3757BIFSector 2Şos. Pantelimon 285A Bloc 11 A44.44292426.167532
3758BIFSector 2Şos. Pantelimon 225 Bloc 66, sc. 244.44405226.148011
3759BIFSector 2Şos. Pantelimon 225 Bloc 66, sc. 4-544.44403526.148130
3760BIFSector 2Şos. Pantelimon 225 Bloc 66, sc. 744.44400826.148591
3761BIFSector 2Şos. Pantelimon 229 Bloc 68, sc. A44.44399626.150212
3762BIFSector 2Şos. Pantelimon 229 Bloc 68, sc. B44.44388726.150300
3763BIFSector 2Şos. Pantelimon 239 Bloc 6244.44364126.154060
3764BIFSector 2Şos. Pantelimon 241 Bloc 61, sc. A44.44483426.149710
3765BIFSector 2Şos. Pantelimon 241 Bloc 61, sc. B44.44280626.165366
3766BIFSector 2Şos. Pantelimon 248 Bloc 59/60, sc. A44.44357826.154146
3767BIFSector 2Şos. Pantelimon 248 Bloc 59/60, sc. B44.44313726.165261
3768BIFSector 2Şos. Pantelimon 251 Bloc 45, sc A44.44307326.159985
3769BIFSector 2Şos. Pantelimon 253 Bloc 44, sc. 2/B44.44325526.160676
3770BIFSector 2Şos. Pantelimon 253 Bloc 44, sc. 3/C44.44328726.160968
3771BIFSector 2Şos. Pantelimon 258 Bloc 47, sc. B44.44240426.158091
3772BIFSector 2Şos. Pantelimon 258 Bloc 47, sc. C44.44247626.158132
3773BIFSector 2Şos. Pantelimon 258 Bloc 47, sc. D44.44239026.158161
3774BIFSector 2Şos. Pantelimon 260 Bloc 46, sc. 2/344.44246026.159873
3775BIFSector 2Şos. Pantelimon 260 Bloc 46, sc. 4/544.44245426.159877
3776BIFSector 2Şos. Pantelimon 286 Bloc 41, sc. 144.44233526.162713
3777BIFSector 2Şos. Pantelimon 286 Bloc 41, sc. 244.44228326.162733
3778BIFSector 2Şos. Pantelimon 286 Bloc 41, sc. 344.44223426.162699
3779BIFSector 2Şos. Pantelimon 286 Bloc 41, sc. 444.44218426.162967
3780BIFSector 2Şos. Pantelimon 286 Bloc 41, sc. 544.44221526.163210
3781BIFSector 2Şos. Pantelimon 286 Bloc 41, sc. 644.44227126.163490
3782BIFSector 2Şos. Pantelimon 286 Bloc 41, sc. 844.44226526.163690
3783BIFSector 2Şos. Pantelimon 245 Bloc 51, sc. A44.44334826.156800
3784BIFSector 2Şos. Pantelimon 245 Bloc 51, sc. B44.44337626.156845
3785BIFSector 2Şos. Pantelimon 245 Bloc 51, sc. C44.44329726.156671
3786BIFSector 2Şos. Pantelimon 227 Bloc 70, sc. 144.44383326.150307
3787BIFSector 2Şos. Pantelimon 227 Bloc 70, sc. 244.44377426.150052
3788BIFSector 2Şos. Pantelimon 256 Bloc 53, sc. 144.44279126.156340
3789BIFSector 2Şos. Pantelimon 256 Bloc 53, sc. 244.44281726.156348
3790BIFSector 2Şos. Pantelimon 256 Bloc 53, sc. 344.44272226.156349
3791BIFSector 2Şos. Pantelimon 144 Bloc 102 A, sc. A44.44373126.146974
3792BIFSector 2Şos. Pantelimon 144 Bloc 102 A, sc. B44.44378726.147024
3793BIFSector 2Şos. Pantelimon 144 Bloc 102 A, sc. C44.44368826.147028
3794BIFSector 2Şos. Pantelimon 84 Bloc 409 B, sc. A44.44500026.138789
3795BIFSector 2Şos. Pantelimon 86 Bloc 409 A, sc. 144.44446426.139689
3796BIFSector 2Şos. Pantelimon 86 Bloc 409 A, sc. 244.44446526.139716
3797BIFSector 2Şos. Pantelimon 237 Bloc 65, sc. 1-244.44388826.153126
3798BIFSector 2Şos. Pantelimon 237 Bloc 65, sc. 344.44373826.153019
3799BIFSector 2Şos. Pantelimon 237 Bloc 65, sc. 4-544.44379526.153145
3800BIFSector 2Şos. Pantelimon 231 Bloc 69 A, sc. 144.44386826.150970
3801BIFSector 2Şos. Pantelimon 231 Bloc 69 A, sc. 244.44380826.151093
3802BIFSector 2Şos. Pantelimon 287A Bloc 10 A44.44285126.165118
3803BIFSector 2Şos. Pantelimon 359 Bloc B 2, sc. 144.44555626.135292
3804BIFSector 2Şos. Pantelimon 369 Bloc A444.44579726.134990
3805BIFSector 2Şos. Ştefan cel Mare 240 Bloc 59 A, sc. 244.44976526.123513
3806BIFSector 2Șos. Vergului 11 Bloc H144.43790026.170748
3807BIFSector 2Șos. Vergului 13 Bloc H244.43750226.170951
3808BIFSector 2Șos. Vergului 15 Bloc H3A44.43754826.170789
3809BIFSector 2Șos. Vergului 17 Bloc H3A44.43767026.171543
3810BIFSector 2Șos. Vergului 19 Bloc H444.43782826.171890
3811BIFSector 2Şos. Vergului 33 Bloc K544.43874026.173028
3812BIFSector 2Şos. Vergului 37 Bloc K 344.43858726.173818
3813BIFSector 2Şos. Vergului 19 A Bloc H444.43782826.171890
3814BIFSector 2Şos. Vergului 21-29 Bloc G 4, sc. 144.43800826.172828
3815BIFSector 2Şos. Vergului 21-30 Bloc G 4, sc. 244.43794926.172676
3816BIFSector 2Şos. Vergului 21-31 Bloc G 4, sc. 344.43795726.172574
3817BIFSector 2Şos. Vergului 21-32 Bloc G 4, sc. 444.43798526.172199
3818BIFSector 2Şos. Vergului 21-33 Bloc G 4, sc. 544.43804426.172132
3819BIFSector 2Şos. Vergului 33 Bloc K 244.43815326.178250
3820BIFSector 2B-dul Dacia 150 bloc 150, bloc 25 B44.44372626.118387
3821BIFSector 2B-dul Lacul Tei 123 Bloc 4, sc 344.46315826.121766
3822BIFSector 2B-dul Lacul Tei 123 Bloc 4, LK sc 444.46307226.121803

52 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3823BIFSector 2Str. Lăptari Tei 16 Bloc 3A, sc. B44.46392026.129446
3824BIFSector 2Str. Gheorghe Şerban 7A44.46386026.118837
3825BIFSector 2Str. Balotului 42 Bloc44.46800126.152833
3826BIFSector 2Șoseaua Mihai Bravu 1 Bloc ALMO 2 Magazin Bucur Obor44.44977726.125861
3827BIFSector 2Șoseaua Mihai Bravu 3 ALMO 3 Magazin Bucur Obor44.44976726.126814
3828BIFSector 3Al. Baraj Lotru 4 Bloc N 644.42667926.164314
3829BIFSector 3Al. Ilioara 16 Bloc M 3244.41189226.162788
3830BIFSector 3Al. Ilioara 2 Bloc PM 30 A44.41240526.159432
3831BIFSector 3Al. Zemeş / Prevederii 3 Bloc M 29 A44.40980826.170309
3832BIFSector 3Al. Vlăhiţa 4 Bloc PM 844.40970326.168929
3833BIFSector 3Al. Vlăhiţa 6 Bloc PM 1044.40967226.168900
3834BIFSector 3Al. Vlăhiţa 3 Bloc PM 1844.41012926.168618
3835BIFSector 3Bd. Camil Ressu 16 Bloc 4 bis44.41800526.144202
3836BIFSector 3Bd. Camil Ressu 20 Bloc 6 bis44.41787226.145202
3837BIFSector 3Bd. Camil Ressu 8 Bloc 144.41867826.141806
3838BIFSector 3Bd. Camil Ressu 4 Bloc 544.41911226.139572
3839BIFSector 3Bd. Camil Ressu 3 Bloc 13 A44.42016426.138450
3840BIFSector 3Bd. Camil Ressu 76 Bloc S – 1 A44.41298726.162391
3841BIFSector 3Bd. Camil Ressu 74 Bloc S – 244.41292826.161901
3842BIFSector 3Bd. Camil Ressu 64 Bloc PM 2844.41318826.159026
3843BIFSector 3Bd. Nicolae Grigorescu 36 Bloc M 2 A44.41249826.163058
3844BIFSector 3Bd. Nicolae Grigorescu 57 Bloc PM 144.41131726.163862
3845BIFSector 3Bd. Nicolae Grigorescu 59 Bloc PM 244.41095326.163887
3846BIFSector 3Bd. Nicolae Grigorescu 61 Bloc PM 344.41034126.163965
3847BIFSector 3Bd. Theodor Pallady 18 Bloc M 5 A44.41257326.164477
3848BIFSector 3Bd. Theodor Pallady 2 Bloc M 2 A44.41263126.164481
3849BIFSector 3Bd. Theodor Pallady 67 ÷ 69 / 7 ÷ 13 Bloc R 544.41190226.170781
3850BIFSector 3Calea Victoriei 12 C Bloc A – B44.43255426.097515
3851BIFSector 3Calea Victoriei 25 Bloc locuinţe44.43420726.098014
3852BIFSector 3Intr. Muncii 4A Bloc C44.43482226.165195
3853BIFSector 3Int. Odobeşti 12 Bloc V 7 A44.41845826.152024
3854BIFSector 3Şos. Mihai Bravu 286 Bloc 244.42947126.138572
3855BIFSector 3Şos. Mihai Bravu 292 Bloc 544.42737926.137631
3856BIFSector 3Şos. Mihai Bravu 294 Bloc 644.42672226.137548
3857BIFSector 3Şos. Mihai Bravu 296 Bloc 744.42617826.137021
3858BIFSector 3Str. Cerceluşi 52 Bloc 10 – 1144.42659026.136537
3859BIFSector 3Str. Dristor 112 Bloc 1344.42044326.139055
3860BIFSector 3Str. Dristor 100 Bloc 10 A44.42162526.138548
3861BIFSector 3Bd. Râmnicu Sărat 25 Bloc 11 A44.41171126.140901
3862BIFSector 3Bd. Râmnicu Sărat 31 Bloc 11 B44.41020226.140179
3863BIFSector 3Bd. Râmnicu Sărat 29 Bloc 11 A 144.41090226.140141
3864BIFSector 3Bd. Râmnicu Sărat 33 Bloc 11 B 144.41096526.140176
3865BIFSector 3Str. Baba Novac 11 A Bloc 144.42595626.146970
3866BIFSector 3Str. Baba Novac 13 A Bloc 244.42605926.147924
3867BIFSector 3Str. Baba Novac 15 A Bloc 344.42636826.148339
3868BIFSector 3Str. Baba Novac 22 A Bloc 24 C44.42740526.153347
3869BIFSector 3Str. Baraj Dunării 12 Bloc M 844.42800126.170552
3870BIFSector 3Str. Baraj Lotru 6 Bloc N 844.42679226.165031
3871BIFSector 3Str. Baraj Lotru 8 Bloc N 944.42685026.165513
3872BIFSector 3Str. Baraj Lotru 10 Bloc N 1044.42693826.166276
3873BIFSector 3Str. Baraj Lotru 12 Bloc N 1144.42704126.166798
3874BIFSector 3Str. Baraj Rovinari 14 Bloc M 7 A44.42783826.171096
3875BIFSector 3Str. Baraj Sadului 3 ÷ 5 Bloc N 12 – N 1344.42699826.167618
3876BIFSector 3Str.Serg.Maj. Bonea Marin 2 Bloc 13 TOMIS44.41022926.141711
3877BIFSector 3Str. Bucovina (I.O.R.) 1 A Bloc L 1044.43216626.154285
3878BIFSector 3Str. Bucovina (I.O.R.) 1 bis Bloc L 10 A44.43238226.154545
3879BIFSector 3Str. Cîmpia Libertăţii 47 Bloc MC – 144.42715926.149872
3880BIFSector 3Str. Cîmpia Libertăţii 45 Bloc MC – 244.42735926.149589
3881BIFSector 3Str. Cîmpia Libertăţii 43 Bloc MC – 344.42764726.149867
3882BIFSector 3Str. Cîmpia Libertăţii 41 Bloc MC – 444.42767826.149320
3883BIFSector 3Str. Ilioara 1 Bloc PM -2944.41278126.158641
3884BIFSector 3Str. Ilioara 2 bis Bloc PM – 3044.41234526.159441
3885BIFSector 3Str. Liviu Rebrea 35 Bloc M 36 A44.42469726.175195
3886BIFSector 3Str. Lotrioara 5 Bloc V – 3144.41566326.156518
3887BIFSector 3Str. Lotrioara 9 Bloc V – 3344.41632626.156202
3888BIFSector 3Str. Lotrioara 11 Bloc V – 3444.41653626.156355
3889BIFSector 3Str. Odobeşti 13 Bloc V 3544.41613726.155341
3890BIFSector 3Str. Odobeşti 2 A Bloc N 2 B44.41753526.150647
3891BIFSector 3Str. Odobeşti 2 Bloc N 3 B44.41744926.150736
3892BIFSector 3Str. Patrioţilor 8 Bloc PM 1244.41030926.166024
3893BIFSector 3Str. Patrioţilor 6 Bloc PM 1344.41058126.165559
3894BIFSector 3Str. Patrioţilor 4 Bloc PM 14 F44.41081926.165008
3895BIFSector 3Str. Patrioţilor 2 Bloc PM 1544.41112926.164393
3896BIFSector 3Str. Patrioţilor 3 Bloc PM 1744.41165826.164209
3897BIFSector 3Str. Petre Tina 5 Bloc L 4144.43281226.157274
3898BIFSector 3Str, Prevederii 1 Bloc PM 444.41023526.164943

53 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3899BIFSector 3Str. Prevederii 3 Bloc PM 544.41022326.164922
3900BIFSector 3Str. Prevederii 5 Bloc PM 11 A44.40979626.166205
3901BIFSector 3Str. Prevederii 7 Bloc PM 11 B44.40965626.166929
3902BIFSector 3Str. Prevederii 24 A Bloc G 4 – G544.40793626.173429
3903BIFSector 3Str. Prevederii 4 Bloc M 29 C44.40945226.165830
3904BIFSector 3Str. Prevederii 2 Bloc M 29 F44.40960526.164722
3905BIFSector 3Str. Prevederii 13 A Bloc M 1 C44.40869226.171438
3906BIFSector 3Str. Spiridon Matei 1 Bloc 944.41091326.140869
3907BIFSector 3Str. Spiridon Matei 3 Bloc 1044.41136426.141220
3908BIFSector 3Str. Trapezului 3 Bloc C 244.40919926.172573
3909BIFSector 3Str. Codrii Neamţului 9 Bloc C 2 B44.42016926.172880
3910BIFSector 3Str. Plt. Petre Ionescu 13 Bloc 7 BIS44.41403726.172514
3911BIFSector 3Str. Sold. Stelian Mihale 1 A Bloc G 1 A44.41298626.167706
3912BIFSector 3Str. Sold. Nicolae Sebe 10 Bloc L 3644.43269126.158396
3913BIFSector 3Splaiul Independenţei 2 J Bloc Locuinţe44.42999726.098062
3914BIFSector 3Bd. Mircea Vodă 46 Bloc M 2244.41888526.112635
3915BIFSector 3Al. Odobeşti 11 Bloc T 1 A44.41668226.155531
3916BIFSector 3Str. Pazon Marin 2 B Grădinita Greeraşu44.40749026.173648
3917BIFSector 3Str. Vasile Goldiş ,,Baraj Rovinari’’ 1 A CASA MAXX44.42882026.173344
3918BIFSector 3Str. Julius Barach 15 Teatrul Evreiesc44.42892526.111184
3919BIFSector 3Bd. Basarabia 171 S.C. Stiteh S.A.44.43615226.163315
3920BIFSector 3Bd. Basarabia 250 S.C. Faur S.A.44.42985126.185230
3921BIFSector 3Str. Dudeşti – Pantelimon 44 S.C. Antilopa S.A.44.43946826.193655
3922BIFSector 3Str. Releului 2 ÷ 4 Cet – Sud Elcen44.40565826.152488
3923BIFSector 3Calea Dudeşti 184 Depoul R.A.T.B.44.42134826.132089
3924BIFSector 3Calea Victoriei 12 Muzeul National de Istorie a Romaniei44.43149326.097444
3925BIFSector 3Al. Uioara 4A Bloc 4 bis, sc. B44.37927026.105035
3926BIFSector 3Al. Uioara 12A Bloc 12 bis, sc. B44.38287926.103842
3927BIFSector 4Al. Cetatea Veche 2A Bloc 2bis, sc.B44.38196126.105136
3928BIFSector 4Al. Cetatea Veche 2A Bloc 2bis,sc.D44.38193226.105168
3929BIFSector 4Al. Cetatea Veche 2B Bloc 3bis, sc.B44.38099426.104959
3930BIFSector 4Al. Dolina 2 Bloc 64, sc.244.38652726.099892
3931BIFSector 4Al. Dolina 2 Bloc 64, sc.444.38682526.099573
3932BIFSector 4Al. Dolina 4 Bloc 68, sc.444.38705826.099483
3933BIFSector 4Al. Moldoveni 8 Bloc 55, sc.644.38462726.098729
3934BIFSector 4Al. Moldoveni 8 Bloc 55, sc.844.38453426.099020
3935BIFSector 4Al. Moldoveni 8 Bloc 55, sc.1044.38445826.099416
3936BIFSector 4Al. Mirea Mioara Luiza 2A Bloc N20, sc. 144.36166226.114867
3937BIFSector 4Al. Urucu n Adrian 4 Bloc N17, sc.544.39080626.112758
3938BIFSector 4Al.Cricovul Dulce 1 Bloc N16, sc.344.39024126.110925
3939BIFSector 4Al. Calinesti 1 Bloc 81,sc.444.37957426.092950
3940BIFSector 4Al. Calinesti 2 Bloc 14, sc.644.38085226.093869
3941BIFSector 4Al. Calinesti 6 Bloc 12, sc.244.38007026.093546
3942BIFSector 4Al. Calinesti 8 Bloc 11, sc.444.38005626.093969
3943BIFSector 4Al. Calinesti 10 Bloc 15, sc.644.37981326.094278
3944BIFSector 4Al.Tebea 2A Bloc 102, sc.244.38651226.109568
3945BIFSector 4Al. Tebea 2 Bloc 103, sc.244.38650526.109599
3946BIFSector 4Al. Tebea 2 Bloc 103, sc.444.38685426.109596
3947BIFSector 4Bd. Alex. Obregia 2A Bloc 2A, sc.144.38848426.117456
3948BIFSector 4Bd. Alex. Obregia 6 Bloc M1, sc.144.38690226.116509
3949BIFSector 4Bd. Alex. Obregia 6 Bloc M1, sc.244.38673826.116404
3950BIFSector 4Bd. Alex. Obregia 6 Bloc M1, sc.344.38661326.116276
3951BIFSector 4Bd. Alex. Obregia 6 Bloc M1, sc.444.38639126.116184
3952BIFSector 4Bd. Alex. Obregia 8 Bloc OD2, sc.144.38619126.115988
3953BIFSector 4Bd. Alex. Obregia 8 Bloc OD2, sc.544.38523826.115495
3954BIFSector 4Bd. Alex. Obregia 31 Bloc I 5, sc.144.38195526.116083
3955BIFSector 4Bd. Alex. Obregia 31 Bloc I 5, sc.344.38154126.116483
3956BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 114 Bloc M1/1,sc.144.38703626.109612
3957BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 114 Bloc M1/1,sc.244.38686626.109623
3958BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 114 Bloc M1/1,sc.344.38669126.109648
3959BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 114 Bloc M1/1,sc.444.38655326.109662
3960BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 114 Bloc M1/1,sc.544.38633826.109663
3961BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 116 Bloc M2/3, sc.244.38525826.109549
3962BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 116 Bloc M2/3, sc.344.38550426.109616
3963BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 116 Bloc M2/3, sc.444.38567826.109606
3964BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 118 Bloc M2/4, sc.144.38452826.109399
3965BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 118 Bloc M2/4, sc.244.38429326.109422
3966BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 118 Bloc M2/4, sc.344.38406226.109432
3967BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 118 Bloc M2/4, sc.444.38383426.109438
3968BIFSector 4Bd. C-tin Brancovea 118 Bloc M2/4, sc.544.38360126.109412
3969BIFSector 4Str. Drumul Gazarului 26A Bloc 50, sc.444.38685126.096458
3970BIFSector 4Sos. Giurgiului 121 Bloc 5, sc.144.38739626.092685
3971BIFSector 4Sos. Giurgiului 121 Bloc 5, sc.244.38739626.092685
3972BIFSector 4Sos. Giurgiului 121 Bloc 5, sc.344.38739626.092685
3973BIFSector 4Sos. Giurgiului 121 Bloc 5, sc.444.38739626.092685
3974BIFSector 4Sos. Giurgiului 123 Bloc 4B, sc. 144.38676126.092594

54 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
3975BIFSector 4Sos. Giurgiului 123 Bloc 4B, sc. 244.38681526.092643
3976BIFSector 4Sos. Giurgiului 123 Bloc 4B, sc. 344.38689426.092661
3977BIFSector 4Sos. Giurgiului 123 Bloc 4B, sc. 444.38723126.092575
3978BIFSector 4Sos. Giurgiului 123 Bloc 4B, sc. 544.38746426.092624
3979BIFSector 4Sos. Giurgiului 123 Bloc 4B, sc. 644.38755126.092626
3980BIFSector 4Sos. Giurgiului 131 Bloc 1, sc.144.38034326.092671
3981BIFSector 4Sos. Giurgiului 131 Bloc 1, sc.244.38043526.092714
3982BIFSector 4Sos. Giurgiului 131 Bloc 1, sc.344.38027926.092683
3983BIFSector 4Sos. Giurgiului 131 Bloc 1, sc.444.38040126.092699
3984BIFSector 4Sos. Giurgiului 131 Bloc 1, sc.544.38045126.092770
3985BIFSector 4Sos. Giurgiului 131 Bloc 1, sc.644.38057626.092774
3986BIFSector 4Sos. Giurgiului 129 Bloc 2A, sc.244.38183826.092776
3987BIFSector 4Sos. Giurgiului 129 Bloc 2A, sc.344.38181926.092786
3988BIFSector 4Sos. Giurgiului 129 Bloc 2A, sc.444.38178226.092790
3989BIFSector 4Sos. Giurgiului 129 Bloc 2A, sc.544.38191626.092724
3990BIFSector 4Sos. Giurgiului 129 Bloc 2A, sc.644.38114026.092798
3991BIFSector 4Str. Cetatea Veche 2A Bloc 5,sc.B44.38240126.104114
3992BIFSector 4Str. Cetatea Veche 2A Bloc 5,sc.D44.38247026.104190
3993BIFSector 4Str. Cetatea Veche 6 Bloc 2bis, sc.244.38199626.105107
3994BIFSector 4Str. Erou Diana Donea Alexandra 4 Bloc N18, sc. 544.39148426.114240
3995BIFSector 4Str. Gradistea 10 Bloc 101,sc.244.38419726.096257
3996BIFSector 4Str. Gradistea 10 Bloc 101,sc.444.38426526.096253
3997BIFSector 4Str. Gradistea 10 Bloc 101,sc.644.38412626.096232
3998BIFSector 4Str. Gradistea 17 Bloc 8744.38368726.094211
3999BIFSector 4Str. Gradistea 19 Bloc 86, sc. 444.38359626.093979
4000BIFSector 4Str. Huedin 6 Bloc M1/2, sc. A44.38229226.108574
4001BIFSector 4Str. Huedin 6 Bloc M1/2, sc. B44.38225826.108556
4002BIFSector 4Str. Huedin 6 Bloc M1/2, sc. C44.38228326.108506
4003BIFSector 4Str. Izvorul Mureșului 10 Bloc 10, sc. 244.38384926.105911
4004BIFSector 4Str. Izvorul Mureșului 10 Bloc 10, sc. 644.38380026.105905
4005BIFSector 4Str. Izvorul Oltului 4 Bloc 4, sc. 244.37946726.107792
4006BIFSector 4Str. Izvorul Oltului 4 Bloc 4, sc. 444.37943926.107753
4007BIFSector 4Str. Izvorul Oltului 4 Bloc 4, sc. 644.37946726.107833
4008BIFSector 4Str. Izvorul Rece Bloc M1/1, sc. 844.38779426.108500
4009BIFSector 4Str. Izvorul Rece Bloc M1/1, sc. 944.38779926.108501
4010BIFSector 4Str. Izvorul Rece Bloc M1/1, sc. 1044.38777726.108560
4011BIFSector 4Str. Izvorul Rece Bloc M1/1, sc. 1144.38783026.108481
4012BIFSector 4Str. Izvorul Rece Bloc M1/1, sc. 1244.38780526.108534
4013BIFSector 4Str. Lamotești 2 Bloc 11A, sc 144.38073326.108232
4014BIFSector 4Str. Lamotești 2 Bloc 11A, sc 244.38079826.108287
4015BIFSector 4Str. Lamotești 4 Bloc 11A, sc 144.38187226.108188
4016BIFSector 4Str. Lamotești 4 Bloc 11A, sc 244.38177026.108198
4017BIFSector 4Str. Râul Șoimului 9 Bloc 49A, sc 244.38643226.096450
4018BIFSector 4Str. Reșița 17 Bloc 49, sc 144.38360826.100482
4019BIFSector 4Str. Reșița 21 Bloc 50, sc 244.38425526.100283
4020BIFSector 4Str. Reșița 25-27 Bloc 51, sc 144.38451326.100572
4021BIFSector 4Str. Spinis 7 Bloc 45, sc 244.38442226.096349
4022BIFSector 4Str. Spinis 7 Bloc 45, sc 444.38442226.096349
4023BIFSector 4Str. Spinis 7 Bloc 45, sc 644.38442226.096349
4024BIFSector 4Str. Spinis 9 Bloc 52, sc 244.38426826.098169
4025BIFSector 4Str. Spinis 9 Bloc 52, sc 444.38430826.098149
4026BIFSector 4Str. Spinis 11 Bloc 53, sc 244.38413826.098434
4027BIFsector 4Str. Spinis 11 Bloc 53, sc 444.38422626.098524
4028BIFSector 4Str. Spinis 13 Bloc 54, sc. 244.38383326.098198
4029BIFSector 4Str. Spinis 5 Bloc 48, sc.B44.38544026.094644
4030BIFSector 4Str. Spinis 8 Bloc 43, sc.D44.38460626.094152
4031BIFSector 4Str. Spinis 4 Bloc 104, sc.244.38595126.093560
4032BIFSector 4Str. Spinis 2 Bloc 105, sc.644.38632826.093558
4033BIFSector 4Str. Traja 5 Bloc 63, sc. 244.38668326.099384
4034BIFSector 4Str. Traja 5 Bloc 63, sc. 444.38664526.099358
4035BIFSector 4Str. Traja 7 Bloc 69, sc. 244.38559226.100584
4036BIFSector 4Str. Traja 11 Bloc 65, sc. 444.38531526.101265
4037BIFSector 4Str. Traja 13 Bloc 66, sc. 444.38530326.101262
4038BIFSector 4Str. Traja 12 Bloc 52, sc. 144.38492126.100781
4039BIFSector 4Str. Tatulesti 1 Bloc 103 , sc.244.38602326.093207
4040BIFSector 4Str. Tatulesti 3 Bloc 44, sc.644.38498726.094261
4041BIFSector 4Str. Tatulesti 5 Bloc 100A, sc.D44.34389026.093839
4042BIFSector 4Str. Tatulesti 5 Bloc 100B, sc.F44.38445126.093921
4043BIFSector 4Str. Tatulesti 9 Bloc 85, sc.B44.38325126.059340
4044BIFSector 4Str. Tatulesti 11 Bloc 20, sc.244.38322126.093349
4045BIFSector 4Str. Tatulesti 13 Bloc 18, sc.244.38194526.093318
4046BIFSector 4Str. Tatulesti 15 Bloc 84, sc.D44.38209126.093751
4047BIFSector 4Str. Tatulesti 17 Bloc 83, sc.244.38184426.093720
4048BIFSector 4Str. Tatulesti 19 Bloc 82, sc.444.38158026.093327
4049BIFSector 4Str. Trestiana 1A Bloc 8A,sc.A44.41202326.109846
4050BIFSector 4Str. Trestiana 1A Bloc 8A,sc.B44.41350026.106583

55 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
4051BIFSector 4Str. Trestiana 1A Bloc 8A,sc.C44.41346326.106510
4052BIFSector 4Str. Trestiana 3 Bloc 8B,sc.A44.41317426.106972
4053BIFSector 4Str. Trestiana 3 Bloc 8B,sc.B44.41262026.107614
4054BIFSector 4Str. Trestiana 5 Bloc 9,sc.A44.41271326.107492
4055BIFSector 4Str. Trestiana 5 Bloc 9,sc.B44.41275126.107536
4056BIFSector 4Str. Trestiana 7 Bloc 10,sc.A,ap.144.41259726.107974
4057BIFSector 4Str. Trestiana 7 Bloc 10,sc.B(2) ,ap.6844.41257126.107920
4058BIFSector 4Str. Trestiana 9 Bloc 11,sc.A44.41239126.108413
4059BIFSector 4Str. Trestiana 11 Bloc 14,sc.A44.41210426.109031
4060BIFSector 4Str. Trestiana 11 Bloc 14 ,sc.B44.41206826.109035
4061BIFSector 4Str. Trestiana 13 Bloc 15,sc.A44.41199526.108968
4062BIFSector 4Str. Uioara 3 Bloc M2, sc.144.37949026.103070
4063BIFSector 4Str. Uioara 3 Bloc M2, sc.244.37981526.103082
4064BIFSector 4Str. Uioara 3 Bloc M2, sc.344.37976226.103012
4065BIFSector 4Str. Uioara 3 Bloc M2, sc.444.37978026.103087
4066BIFSector 4Str. Uioara 3 Bloc M2, sc.544.37991626.103085
4067BIFSector 4Str. Uioara 3 Bloc M2, sc.644.37930126.103069
4068BIFSector 4Str. Uioara 3 Bloc M2, sc.744.37926226.103064
4069BIFSector 4Str. Vatra Dornei 11 Bloc 18B+C,sc.144.38279926.113769
4070BIFSector 4Str. Vatra Dornei 11 Bloc 18B+C,sc.244.38275026.113942
4071BIFSector 4Str. Vatra Dornei 11 Bloc 18B+C,sc.344.38268226.113886
4072BIFSector 4Str.Almasul Mare 12 Bloc 51, sc.244.38467826.097974
4073BIFSector 4Str.Almasul Mare 12 Bloc 51, sc.444.38473726.098129
4074BIFSector 4Str.Almasul Mare 12 Bloc 51, sc.644.38464826.098054
4075BIFSector 4Str.Luica 17A Bloc 106, sc.144.37881426.096915
4076BIFSector 4Str.Luica 17A Bloc 106, sc.244.37889026.096296
4077BIFSector 4Str.Moldovita 9 Bloc1, sc.244.38333426.127905
4078BIFSector 4Str.Moldovita 9 Bloc1, sc.444.38330026.127968
4079BIFSector 4Str.Moldovita 9 Bloc1, sc.644.38319026.127984
4080BIFSector 4Str.Moldovita 9 Bloc1, sc.844.38312526.128050
4081BIFSector 4Str.Moldovita 13 Bloc 5, sc.244.38265526.128614
4082BIFSector 4Str.Moldovita 11 Bloc 3, sc.244.38317026.128207
4083BIFSector 4Str.Moldovita 11 Bloc 3, sc.444.38323526.128267
4084BIFSector 4Str.Moldovita 11 Bloc 3, sc.644.38322526.128351
4085BIFSector 5Al. Ghimes 2 BL.24 SC.1+244.40154126.055212
4086BIFSector 5Al. Ghimes 4 BL.23 SC.444.40163326.054883
4087BIFSector 5Al. Ghimes 6 BL. 25 SC.244.40151026.054268
4088BIFSector 5Al. Ghimes 8 BL. 28 SC.244.40123526.053780
4089BIFSector 5Al. Ghimes 10 BL. 29 SC.1+244.40095726.052952
4090BIFSector 5Al. Posa 6 BL. 32 SC.B44.40055626.052403
4091BIFSector 5Al. Posa 8 BL. 31 SC.B44.40069226.052770
4092BIFSector 5Calea Rahovei 356 BL.16 SC. 144.40736126.064962
4093BIFSector 5Calea Rahovei 356 BL. 16 SC. 244.40738526.065045
4094BIFSector 5Calea Rahovei 338 BL .37 SC.144.40981526.068348
4095BIFSector 5Calea Rahovei 321 BL. 28 SC. D44.40845426.067448
4096BIFSector 5Calea Rahovei 321 BL .28 SC. B44.40843226.067440
4097BIFSector 5Str.Baciului 4 BL .9 SC.444.38479426.083142
4098BIFSector 5Str.Baciului 4 BL .9 SC.544.38479226.083066
4099BIFSector 5Str.Garoafei 2 BL. 5 SC.B44.40377426.059695
4100BIFSector 5Str.Garoafei 6 BL. 7 SC D44.40330326.058968
4101BIFSector 5Str.Garoafei 10 BL. 8 SC.D44.40231326.059442
4102BIFSector 5Str.PANDURI 60-62 BL. D SC. 344.42797426.067747
4103BIFSector 5Str.Prel. Ferentari 52-60 BL. A SC.344.39301526.081857
4104BIFSector 5Str.Prel. Ferentari 52-60 BL .B SC.344.39173826.081768
4105BIFSector 5Str.Pucheni 2 BL. 2 SC. D44.40447626.061809
4106BIFSector 5Str.Pucheni 2 BL.2 SC. F44.40453226.061825
4107BIFSector 5Str.Pucheni 4 BL. 3 SC. F44.40312726.062138
4108BIFSector 5Str.Sg. Major Gheorghe Iorga 3 BL.59 A SC.144.41229726.070714
4109BIFSector 5Str.Sg. Major Gheorghe Iorga 1 BL.59 B SC.244.41219626.070630
4110BIFSector 5Str.Teius 1 BL. 10 SC.D44.40248626.056930
4111BIFSector 5Str.Verigei 6 BL. 2 SC.144.39392526.092050
4112BIFSector 5Str.Verigei 6 BL .2 SC.344.39389026.092015
4113BIFSector 5Str.Verigei 6 BL.2 SC. 444.39383026.091854
4114BIFSector 5Str.Verigei 3 BL. 1 SC.144.40222426.056842
4115BIFSector 5Str.Verigei 3 BL. 1 SC. 244.39372626.092198
4116BIFSector 5Str.Verigei 3 BL. 1 SC. 344.39358926.091797
4117BIFSector 5Şos.Alexandriei 9 BL. 4 SC.D44.40349126.058770
4118BIFSector 5Şos.Alexandriei 11 BL. C 11 SC.144.40307426.057726
4119BIFSector 5Şos.Alexandriei 15 BL.22 SC.444.40204926.054887
4120BIFSector 5Şos.Alexandriei 17 BL.26 SC.244.40130526.052936
4121BIFSector 5Şos.Alexandriei 19 BL.30 SC.D44.40077926.051727
4122BIFSector 5Şos.Alexandriei 19 BL.30 SC.F44.40078626.051702
4123BIFSector 5Şos.Alexandriei 78 BL. PC 9 SC.144.40366426.057640
4124BIFSector 5Şos.Alexandriei 88 BL. PC 10 SC.144.40304126.056175
4125BIFSector 5Şos.Alexandriei 90 BL. L 25 SC.144.40305926.056061
4126BIFSector 5Şos.Alexandriei 92 BL. L 26 SC.144.40288726.055594

56 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
4127BIFSector 5Şos.Alexandriei 96 BL. PC 12 SC.144.40258126.054751
4128BIFSector 5Şos.Alexandriei 98 BL. L 27 SC.144.40246226.054531
4129BIFSector 5Şos.Alexandriei 100 BL. L 28 SC.144.40244526.054242
4130BIFSector 5Şos.Alexandriei 102 BL. L 29 SC.144.40213526.053870
4131BIFSector 5Bd.Tudor Vladimirescu 22 One Credit Development44.41847126.079459
4132BIFSector 5Bd.Tudor Vladimirescu 22 Green Gate Development44.41915426.079543
4133BIFSector 5Str. Izvor 80 Birouri44.43013626.082712
4134BIFSector 5Calea Rahovei 266-268 Electromagnetica44.41577226.075583
4135BIFSector 5Intr. Ferentari A 72 Bloc 4 A Camin44.40609726.077744
4136BIFSector 5Str. Doina 9 DUAL-MAN44.41085626.080282
4137BIFSector 5Str. Fabrica de Chibrituri 28 CNPR Sucursala Fabrica Timbre44.41576926.089962
4138BIFSector 6Al. Arieşul Mare 1 Bl. 34, sc.244.43710126.039682
4139BIFSector 6Al. Arieşul Mare 3 Bl. 33, sc.144.43793426.038783
4140BIFSector 6Al. Băiuţ 4 Bl. C7Bis,sc.144.41995826.018665
4141BIFSector 6Al. Băiuţ 4 Bl. C7Bis,sc.244.41983826.018728
4142BIFSector 6Al. Băiuţ 4 Bl.C7Bis, sc.344.41966526.018637
4143BIFSector 6Al. Băiuţ 9A Bl. C36, sc.144.41865526.017531
4144BIFSector 6Al. Băiuţ 9A Bl. C36, sc.244.41856426.017498
4145BIFSector 6Al. Băiuţ 9A Bl. C36, sc.344.41862526.017533
4146BIFSector 6Al. Câmpul cu Flori 2A Bl. C17B, sc.A44.42212726.020143
4147BIFSector 6Al. Câmpul cu Flori 2A Bl. C17B, sc.B44.42255926.020445
4148BIFSector 6Al. Câmpul cu Flori 2B Bl. C17A, sc.A44.42261426.020455
4149BIFSector 6Al. Câmpul cu Flori 2B Bl. C17A, sc.B44.42263226.020557
4150BIFSector 6Al. Cetăţuia 1 Bl. M 21, sc.144.43504626.038461
4151BIFSector 6Al. Cetăţuia 1 Bl. M 21, sc.244.43551326.038524
4152BIFSector 6Al. Cetăţuia 1 Bl. M 21, sc.344.43556426.038430
4153BIFSector 6Al. Cetăţuia 1 Bl. M 21, sc.444.43538926.038585
4154BIFSector 6Al. Cetăţuia 1 Bl. M 21, sc.544.43533526.038463
4155BIFSector 6Al. Cetăţuia 1 Bl. M 21, sc.644.43536126.038395
4156BIFSector 6Al. Cetăţuia 1 Bl. M 21, sc.744.43506126.038515
4157BIFSector 6Al. Cetăţuia 4 Bl. M22,sc.144.43545526.037907
4158BIFSector 6Al. Cetăţuia 4 Bl. M22, sc.244.43535226.038037
4159BIFSector 6Al. Cetăţuia 4 Bl. M22, sc.344.43541126.037961
4160BIFSector 6Al. Cetăţuia 4 Bl. M22, sc.444.43545526.038041
4161BIFSector 6Al. Cetăţuia 4 Bl. M 22, sc.544.43538426.037951
4162BIFSector 6Al. Cetăţuia 4 Bl. M 22, sc.644.43533626.037964
4163BIFSector 6Al. Cetăţuia 4 Bl. M 22, sc.744.43562126.037953
4164BIFSector 6Al. Cetăţuia 8 Bl. M 23, sc.144.43528326.036914
4165BIFSector 6Al. Cetăţuia 8 Bl. M 23, sc.244.43518826.036897
4166BIFSector 6Al. Compozitorilor 6A Bl. 822, sc.144.42017626.043102
4167BIFSector 6Al. Compozitorilor 6A Bl. 822, sc.244.42021126.042962
4168BIFSector 6Al. Compozitorilor 6A Bl. 822, sc.344.42010326.042791
4169BIFSector 6Al. Obcina Mică 5 Bl. A5, sc.444.42128026.045701
4170BIFSector 6Al. Obcina Mică 7 Bl. A4, sc.D44.42124626.045178
4171BIFSector 6Al. Parva 6 Bl. C37, sc.144.41861026.016913
4172BIFSector 6Al. Parva 6 Bl. C37, sc.244.41849926.016608
4173BIFSector 6Al. Parva 6 Bl. C37, sc.344.41869026.016950
4174BIFSector 6Al. Valea Prahovei 1A Bl. 825, sc.144.42070026.038646
4175BIFSector 6Al. Valea Prahovei 1A Bl. 825, sc.344.42058126.038623
4176BIFSector 6Al.Zorelelor 1 Bl. 43, sc.144.43295526.026875
4177BIFSector 6Al.Zorelelor 1 Bl. 43, sc. 244.43289026.026912
4178BIFSector 6Al.Zorelelor 3 Bl. 44, sc.A44.43324526.025408
4179BIFSector 6Al.Zorelelor 5 Bloc 4544.43284726.025745
4180BIFSector 6Al.Zorelelor 8 Bloc 9A44.43340726.025360
4181BIFSector 6Al.Zorelelor 8A Bl. 8A, sc.144.43349326.025211
4182BIFSector 6Al.Zorelelor 8A Bl. 8A, sc.244.43333526.025289
4183BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 90 Bl. C8, sc.144.41981526.019466
4184BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 90 Bl. C8, sc.244.41979526.019438
4185BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 90 Bl. C8, sc.344.41972626.019460
4186BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 90 Bl. C8, sc.444.41975026.019453
4187BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 90 Bl. C8, sc.544.41956326.019535
4188BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 90 Bl. C8, sc.644.41940826.019505
4189BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 92 Bl. C7, sc. E44.41937726.019559
4190BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 92 Bl. C7, sc.F44.41937526.019576
4191BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 92 Bl. C7, sc.G44.41935526.019632
4192BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 92 Bl. C7, sc.H44.41928826.019549
4193BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 94 Bl. 519, Sc. B44.41867926.019723
4194BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 96 Bl. 521, sc.244.41796526.019929
4195BIFSector 6Bd. Dr. Taberei 96 Bl. 521, sc.644.41769626.020244
4196BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 16 Bl. 14, sc.244.43473626.037615
4197BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 17 Bl. 21 P, sc. 144.43410126.039883
4198BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 17 Bl. 21 P, sc. 344.43411026.039957
4199BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 18÷20 Bl. 15 A+B, sc. A44.43469726.036394
4200BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 18÷20 Bl. 15 A+B, sc. B44.43476026.035435
4201BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 51 Bl. 22 B, sc. B44.43402226.033659
4202BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 51 Bl. 22 B, sc. C44.43401526.033714

57 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
4203BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 59 Bl. 10 A, sc. 544.43390326.026368
4204BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 59 Bl.10 A, sc. 644.43398126.026387
4205BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 61 Bloc 8P, sc.244.43388026.023656
4206BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 61 Bl.8P, sc. 444.43393726.023780
4207BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 61 Bl.8P, sc. 544.43395826.023708
4208BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 61 Bl.8P, sc. 644.43394126.023715
4209BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 65 Bl.7P, sc. 344.43373926.022059
4210BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 65 B.7P, sc. 744.43362526.021858
4211BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 65 Bl.7P, sc. 944.43364726.021713
4212BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 67 Bl.7P, sc.144.43377826.019948
4213BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 67 Bl.7P, sc. 244.43378126.019942
4214BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 67 Bl.7P, sc. 344.43370426.019878
4215BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 67 Bl.7P, sc.444.43375026.019931
4216BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 67 Bl.7P, sc. 544.43376326.019818
4217BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 67 Bl.7P, sc. 644.43363126.019733
4218BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 67 Bl.7P, sc. 744.43369126.019521
4219BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 67 Bl.7P, sc. 844.43369926.019268
4220BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 67 Bl.7P, sc. 944.43374326.010084
4221BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 67 Bl.7P, sc.1044.43372126.018867
4222BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 69 Bl.5P, sc. 244.43377926.015973
4223BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 69 Bl.5P, sc. 344.43350626.015793
4224BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 69 Bl. 5P, sc. 444.43345526.016165
4225BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 69 Bl. 5P, sc. 544.43351926.016314
4226BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 69 Bl. 5P, sc. 844.43349326.016455
4227BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 71 Bl. 4, sc. 244.43368726.014326
4228BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 71 Bl. 4, sc. 344.43364426.014280
4229BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 71 Bl. 4, sc. 444.43360126.014189
4230BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 71 Bl. 4, sc. 644.43361026.013900
4231BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 73 Bl. 3, sc. 144.43382526.012779
4232BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 73 Bl. 3, sc. 244.43374326.012730
4233BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 73 Bl. 3, sc. 544.43370926.012638
4234BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 73 Bl. 3, sc. 344.43373826.012649
4235BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 73 Bl. 3, sc. 744.43362126.012424
4236BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 152 A Bl. K, sc. 144.43444126.018041
4237BIFSector 6Bd. Iuliu Maniu 170 A Bl. H, sc. D44.43426026.013886
4238BIFSector 6Bd. Timişoara 37 Bl. T 10, sc.144.42742026.038668
4239BIFSector 6Bd. Timişoara 39 Bl. 36, sc. A44.42765026.037928
4240BIFSector 6Bd. Timişoara 39 Bl. 36, sc. B44.42748826.037640
4241BIFSector 6Bd. Timişoara 41 Bl. 35, sc. A44.42756426.037298
4242BIFSector 6Bd. Timişoara 41 Bl. 35, sc. B44.42744226.037063
4243BIFSector 6Bd. Timişoara 43 Bl. 34, sc.144.42752726.036374
4244BIFSector 6Bd. Timişoara 43 Bl. 34, sc.244.42738526.036698
4245BIFSector 6Bd. Timişoara 43 A Bl. 33, sc.A44.42583026.018882
4246BIFSector 6Bd. Timişoara 69 Bl. C13, sc.A44.42607126.020728
4247BIFSector 6Bd. Timişoara 69 Bl. C13, sc.B44.42605926.020685
4248BIFSector 6Bd. Timisoara 69 Bl. C13, sc.C44.42598526.020542
4249BIFSector 6Bd. Timişoara 73 Bl. C13, sc.144.42576126.017712
4250BIFSector 6Bd. Timişoara 73 Bl. C13, sc.244.42567226.017987
4251BIFSector 6Bd.1 Mai 11 Bl. C1, sc.144.41960226.049496
4252BIFSector 6Bd.1 Mai 13 Bl. C2, sc.144.41955726.048945
4253BIFSector 6Bd.1 Mai 16 Bl. 16 S14, sc.144.41996126.048953
4254BIFSector 6Bd.1 Mai 18 Bl.17S14, sc.144.42003126.048526
4255BIFSector 6Bd.1 Mai 19 Bl. C 4, sc.144.41926026.047400
4256BIFSector 6Bd.1 Mai 19 Bl. C 4, sc.244.41924326.047430
4257BIFSector 6Bd.1 Mai 25 Bl. C 6, sc.144.41917026.046697
4258BIFSector 6Bd.1 Mai 25 Bl. C 6, sc.244.41919226.046800
4259BIFSector 6Bd.1 Mai 27 Bl. C 7, sc.144.41905926.045710
4260BIFSector 6Bd.1 Mai 27 Bl. C 7, sc.244.41904426.045652
4261BIFSector 6Calea Giuleşti 20 Bl. Z 344.45747526.054917
4262BIFSector 6Calea Giuleşti 24 Bl. Z 244.45770526.054290
4263BIFSector 6Calea Giuleşti 28 Bl. Z 144.45789626.053738
4264BIFSector 6Calea Plevnei 141 Bl. B II,sc.144.44349826.067989
4265BIFSector 6Calea Plevnei 141 Bl. B II,sc.244.44337826.068014
4266BIFSector 6Calea Plevnei 141 Bl. B II,sc.344.44325826.068207
4267BIFSector 6Drum Timonierului 2A Bl. 41, S-1444.43352826.029656
4268BIFSector 6Drum Timonierului 4A Bl. 40, S-1444.43351926.029089
4269BIFSector 6Str. Apusului 96 Bl. F, sc.144.43515526.011586
4270BIFSector 6Str. Apusului 96 Bl. F, sc.244.43495226.011542
4271BIFSector 6Str. Cetatea Histria 9 Bl. B – 14, sc. 144.41950126.023434
4272BIFSector 6Str. Chilia Veche 7A Bl. B – 11, sc. 144.41652726.030682
4273BIFSector 6Str. Chilia Veche 7A Bl. B – 11, sc. 244.41701126.030673
4274BIFSector 6Str.Chilia Veche 7A Bl. B – 11, sc. 344.41648226.030619
4275BIFSector 6Str. Chilia Veche 7A Bl. B – 11, sc.444.41644826.030691
4276BIFSector 6Str. Cupolei 1 Bl. 106, sc. 144.43322626.031981
4277BIFSector 6Str. Cupolei 1 Bl. 106, sc. 244.43318026.032027
4278BIFSector 6Str.Cupolei 1 Bl. 106, sc. 344.43310626.032039

58 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
4279BIFSector 6Str.Cupolei 2 Bl. 105, sc.A44.43339826.031239
4280BIFSector 6Str.Cupolei 2 Bl. 105, sc.C44.43314426.031301
4281BIFSector 6Str. Cupolei 2 Bl. 105, sc.E44.43297226.031275
4282BIFSector 6Str.Delineşti 1 Bl. B – 35,sc. 644.42210526.026871
4283BIFSector 6Str. Fabricii 2 Bl. 15 C bis44.43500226.035668
4284BIFSector 6Str. Fabricii 2B-A Bl. 15 D, sc. A44.43491726.035610
4285BIFSector 6Str. Fabricii 2B-A Bl. 15 D, sc. B44.43473226.035621
4286BIFSector 6Str. Fabricii 4A4 Bl. 15, sc. A44.43516826.036239
4287BIFSector 6Str. Fabricii 4A4 Bl. 15, sc. B44.43521926.036301
4288BIFSector 6Str. Fabricii 6 Bl. 25 / 3,sc. A44.43613126.036373
4289BIFSector 6Str. Fabricii 6 Bl. 25 / 3,sc. B44.43626026.036408
4290BIFSector 6Str. Serg. Gheorghe Lăţea 2 Bl. C58, sc.144.41705126.048795
4291BIFSector 6Str. Lujerului 2 Bl. 22C, sc. A44.43276226.033594
4292BIFSector 6Str. Obcina Mare 5 Bl. A3, sc. 444.42210826.045616
4293BIFSector 6Str. Partizanilor 1 Bl. M 11, sc. 344.43560926.032379
4294BIFSector 6Str. Preciziei 14 Bl. 1 P, sc. 244.43170126.989111
4295BIFSector 6Str. Prel. Ghencea 28 Bl. C 5, sc.144.41268726.020971
4296BIFSector 6Str. Prel. Ghencea 28 Bl. C 5, sc. 244.41284226.021352
4297BIFSector 6Str. Prel. Ghencea 28 Bloc C 5,sc. 344.41277326.021388
4298BIFSector 6Str. Prel. Ghencea 28 Bl. C 5,sc. 444.41279126.021540
4299BIFSector 6Str. Prel. Ghencea 28 Bl. C 5,sc. 544.41274326.021788
4300BIFSector 6Str. Răsăritului 2 Bl. M 944.43128426.024593
4301BIFSector 6Str. Romancierilor 5 Bloc C14, sc A44.42624226.024233
4302BIFSector 6Str. Romancierilor 5 Bloc C14, sc B44.42618626.024224
4303BIFSector 6Str. Sibiu 13 Bl. Z1844.42298026.047776
4304BIFSector 6Str. Sibiu 15 Bl. Z 844.42274026.048210
4305BIFSector 6Str. Sibiu 17 Bl. Z 544.42267626.047698
4306BIFSector 6Str. Sibiu 19 Bl. Z 644.42249426.047985
4307BIFSector 6Str. Sibiu 21 Bl. Z 744.42225226.047810
4308BIFSector 6Str. Sibiu 29 Bl. Z 944.42159426.048656
4309BIFSector 6Str. Sibiu 31 Bl. Z 1044.42133326.048439
4310BIFSector 6Str. Sibiu 33 Bl. Z 1144.42114826.048772
4311BIFSector 6Str. Sibiu 35 Bl. Z 1244.42110026.048118
4312BIFSector 6Str. Sibiu 37 Bl. Z 1344.42096226.048422
4313BIFSector 6Str. Sibiu 39 Bl. Z 1444.42070626.048278
4314BIFSector 6Str. Sibiu 41 Bl. 15 S – 1444.42036426.048765
4315BIFSector 6Str. Tg. Neamţ 2A Bl. B–31, sc. B44.42128326.028436
4316BIFSector 6Str. Tg. Neamţ 14A Bl. B-37, sc. 644.41919726.026758
4317BIFSector 6Str. Valea Argeşului 2 Bl. 522, sc. 144.41710826.020419
4318BIFSector 6Str. Valea Argeşului 5 Bl. C–1, Sc. A44.41572326.017267
4319BIFSector 6Str. Valea Argeşului 5 Bl. C–1, Sc. B44.41572726.017294
4320BIFSector 6Str. Valea Argeşului 5 Bl. C–1, Sc. C44.41573726.017426
4321BIFSector 6Str. Valea Argeşului 5 Bl. C–1, Sc. D44.41570526.017536
4322BIFSector 6Str. Valea Ialomiţei 1A Bl. C18 A, sc. 144.42094526.019138
4323BIFSector 6Str. Valea Ialomiţei 1A Bl. C18 A, sc. 244.42092926.019236
4324BIFSector 6Str. Valea Ialomiţei 1A Bl. C18 A, sc. 344.42076226.019332
4325BIFSector 6Str. Valea Ialomiţei 4 Bl. C – 11, sc. 144.42164626.017320
4326BIFSector 6Str. Valea Ialomiţei 4 Bl. C – 11, sc. 244.42183126.017671
4327BIFSector 6Str. Valea Ialomiţei 4 Bl. C – 11, sc. 344.42171526.017749
4328BIFSector 6Str. Valea Ialomiţei 4 Bl. C – 11,sc. 444.42166026.017829
4329BIFSector 6Str. Valea Oltului 12 Bl. C – 9, sc. A44.41818526.013954
4330BIFSector 6Str. Valea Oltului 12 Bl. C – 9, sc. B44.41810926.013967
4331BIFSector 6Str. Valea Oltului 12 Bl. C – 9, sc. C44.41791926.014049
4332BIFSector 6Str. Valea Roşie 2 Bl.60, sc. D44.41537226.032454
4333BIFSector 6Str. Valea Roşie 4 Bl.6, sc. D44.41537626.032792
4334BIFSector 6Str. Valea Roşie 6 Bl.62, sc. D44.41543326.033118
4335BIFSector 6Str. Valea Călugarească 2 Bl. 8, sc. D44.41643526.033843
4336BIFSector 6Str. Valea Călugarească 4 Bl. 5, sc. D44.41632226.033234
4337BIFSector 6Str. Valea Călugarească 8 Bl. 7, sc. D44.41705726.032445
4338BIFSector 6Str. Valea Călugarească 10 Bl. 4, sc. D44.41651626.032219
4339BIFSector 6Str. Valea Călugarească 12 Bl. 3, Sc. D44.41658926.031642
4340BIFSector 6Str. Valea Călugarească 14 Bl. 2, sc. D44.41652826.031477
4341BIFSector 6Al. Coloana INFINITULUI 9 Bl. W, Sc.144.41947326.010473
4342BIFSector 6Al. Coloana INFINITULUI 9 Bl. W, Sc. 244.41953926.010492
4343BIFSector 6Al. Coloana INFINITULUI 10 Bl. T, Sc.144.41940826.010451
4344BIFSector 6Al. Coloana INFINITULUI 10 Bl. T, Sc.244.41913626.010593
4345BIFSector 6Al. Coloana INFINITULUI 11 Bl. V, Sc.144.41938926.010389
4346BIFSector 6Al. Coloana INFINITULUI 11 Bl. V, Sc.244.41933926.010464
4347BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 2 Bl. A, Sc. 144.42059826.012279
4348BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 2 Bl. A, Sc. 244.42032726.012689
4349BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 1 Bl. D, Sc. 144.41995926.009532
4350BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 1 Bl. D, Sc. 244.42006726.009489
4351BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 4 Bl. B, Sc. 144.42048626.011531
4352BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 4 Bl. B, Sc. 244.42064426.011282
4353BIFSector 6Al. Poarta SĂRUTULUI 2 Bl. I, Sc. 144.41961126.009670
4354BIFSector 6Al. Poarta SĂRUTULUI 2 Bl. I, Sc. 1 a44.41945326.010166

59 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
4355BIFSector 6Al. Poarta SĂRUTULUI 2 Bl. I, Sc. 244.41956426.010284
4356BIFSector 6Al. Poarta SĂRUTULUI 2 Bl. I, Sc. 2 a44.41955626.010915
4357BIFSector 6Al. Poarta SĂRUTULUI 1 Bl. L,sc. 144.41994626.009432
4358BIFSector 6Al. Poarta SĂRUTULUI 1 Bl. L, sc.1a44.42032326.009437
4359BIFSector 6Al. Poarta SĂRUTULUI 1 Bl. L, sc. 244.42025426.009275
4360BIFSector 6Al. Poarta SĂRUTULUI 1 Bl. L, sc.2 a44.41958226.010272
4361BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 5 Bl. S, sc.144.42063426.012316
4362BIFSector 6AL. Masa TĂCERII 5 Bl. S, sc. 244.42059826.012336
4363BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 6 Bl. O, sc. 144.42040126.011500
4364BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 6 Bl. O, sc. 244.42022426.008430
4365BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 8 Bl. P, sc. 144.42015726.007538
4366BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 8 Bl, P, sc. 244.42013626.007527
4367BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 7 Bl. R, sc.144.41976426.009603
4368BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 7 Bl. R, sc. 244.41968526.009303
4369BIFSector 6Al. Coloana INFINITULUI 12 Bl. U, sc. 144.41943626.010546
4370BIFSector 6Al. Coloana INFINITULUI 12 Bl. U, Sc.244.41935426.010463
4371BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 3 Bl. C, sc.144.41974126.009599
4372BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 3 Bl. C, sc.244.41968426.009542
4373BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 1 Bl. H, sc. 144.42006126.009457
4374BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 1 Bl. H, sc. 244.42005026.009488
4375BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 2 Bl. E, sc. 144.41963126.009473
4376BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 2 Bl. E, Sc. 244.41954126.009451
4377BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 3 Bl. G, sc. 144.41967326.009438
4378BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 3 Bl. G, sc. 244.41973726.009490
4379BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 4 Bl. F, sc. 144.42029626.011355
4380BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 4 Bl. F, Sc. 244.42036326.011485
4381BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 1 Bl. K, sc. 144.42013826.009499
4382BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 1 Bl. K, sc. 244.42004326.009616
4383BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 6 Bl. J, sc. 144.41981626.007589
4384BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 6 Bl. J, sc. 244.41984926.007582
4385BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 7 Bl. N, sc. 144.41989826.007685
4386BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 7 Bl. N, sc. 244.41981126.007632
4387BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 8 Bl. M, sc. 144.42008326.007463
4388BIFSector 6Al. Masa TĂCERII 8 Bl. M, sc. 244.42017826.007431
4389BIFSector 6Al. Pasărea ÎN VĂZDUH 4 Bl. C 1.10, sc. A44.41922726.003674
4390BIFSector 6Al. Pasărea ÎN VĂZDUH 4 Bl. C 1.10, sc. B44.41925326.003661
4391BIFSector 6Al. Pasărea ÎN VĂZDUH 4 Bl. C 1.10, sc. C44.41980826.011492
4392BIFSector 6Al. Pasărea ÎN VĂZDUH 4 Bl. C 1.10, sc. D Adp. Nr.144.41988226.011482
4393BIFSector 6Al. Pasărea ÎN VĂZDUH 4 Bl. C 1.10, sc. D Adp. Nr.244.41988226.011482
4394BIFSector 6Al. Pasărea ÎN VĂZDUH 4 Bl. C 1.10, sc. E44.41982326.011461
4395BIFSector 6Al. Pasărea ÎN VĂZDUH 4 Bl. C 1.10, sc. F Adp. Nr.144.41977826.011439
4396BIFSector 6Al. Pasărea ÎN VĂZDUH 4 Bl. C 1.10, sc. F Adp. Nr.244.41977826.011439
4397BIFSector 6Al. Pasărea ÎN VĂZDUH 4 Bl. C 1.10, sc. G44.41919126.003757
4398BIFSector 6Al. Pasărea ÎN VĂZDUH 3 Bl. C 1.7, sc. A Adp. Nr. 144.41923626.003390
4399BIFSector 6Al. Pasărea ÎN VĂZDUH 3 Bl. C 1.7, sc. A Adp. Nr. 244.41923626.003390
4400BIFSector 6Bd. TIMIŞOARA 26 MALL PLAZA44.42908826.034736
4401BIFSector 6Valea CASCADELOR 12 Emeu Property Services Blue Mobile44.42651725.999372
4402BIFSector 6Valea CASCADELOR 16 Emeu Property Services Blue Mobile44.43099626.003153
4403BIFSector 6Str. BRAŞOV 23 Columbus Operaţional S.R.L.44.41912026.035061
4404BIFSector 6Bd. Iuliu MANIU 492 ÷ 514 Metrou Cash & Carry România S.R.L.44.43682926.986456
4405BIFSector 6Bd. TIMIŞOARA 6 C B.C.R. S. 644.42879926.048774
4406BIFSector 6Bd. Vasile MILEA 4 A Global Bussines Center44.43589026.054123
4407BIFSector 6Bd. Iuliu MANIU 7 FABERROM44.43365926.053878
4408BIFSector 6Bd. Timişoara 106 Cet -Vest44.42425126.977346
4409BIFSector 6Splaiul Independenţei 202 CARREFOUR ORHIDEEA44.44457526.062967
4410BIFSector 6Str. Hal Ancuţei 4 Şc. Gimnazială „ Ion Dumitriu ”44.43230526.013119
4411BIFSector 6Str. Econom CEZARESCU 47 Universitatea Artifex – corp A44.44017126.056519
4412BIFSector 6Str. Econom CEZARESCU 47 Universitatea Artifex – corp B44.44015226.056761
4413BIFSector 6Bd. Timisoara 4A Birouri44.42893626.052316
4414BIFSector 6Bd.Vasile Milea 4E Afi 1 Birouri44.42988426.054177
4415BIFSector 6Bd.Vasile Milea 4G Birouri44.43013426.053933
4416BIFSector 6Bd.Vasile Milea 4F Afi 2 Birouri44.43032826.053944
4417BIFSector 6Bd.Vasile Milea 4 Birouri44.43086926.053888
4418BIFSector 6Splaiul Independentei 202A Proprietar RAAPPS-SAIFI44.44131426.069017
4419BIFSector 1B-dul Aviatorilor 106 – Studio Sahia44.47083026.088168
4420BIFSector 1Str. Manolescu 22-24 Institutul National de Diabet44.45639026.077231
4421BIFSector 1B-dul Banu Manta 6 CTA Banu Manta44.45335226.074683
4422BIFSector 1Calea Giulesti 6K St. CF Corp A244.45028026.061645
4423BIFSector 1Calea Victoriei 63/81 SC Buc. Sat Corp A244.43636926.097790
4424BIFSector 1Calea Victoriei 35 Centr. Tel. Victoria44.44093826.095290
4425BIFSector 1Calea Victoriei 133 Sediu Firme44.44809326.089152
4426BIFSector 1Calea Victoriei 218 AVAPS44.45042426.088014
4427BIFSector 1Piata Garii de Nord 1 Ministerul Transporturilor44.44395526.077294
4428BIFSector 1Piata Garii de Nord 1 St. CF. Buc. Nord44.44758126.074813
4429BIFSector 1Str. Av. Popisteanu 46 Dir. San. Pub. Ilfov44.47237626.056595

60 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
4430BIFSector 1Str. George Enescu 27 UGIR 9344.44353326.097469
4431BIFSector 1Str. Londra nr. 16-20 BNR44.45467726.093408
4432BIFSector 1Str. Luterana 4 SC Buc. Sat. Corp F144.44069826.093064
4433BIFSector 1Str. Manolescu 22 I.N.M.B.44.45639726.077207
4434BIFSector 1Str. Marasti 59 Univ. St. Ec.44.47144226.070985
4435BIFSector 1Str.Marmurei 13/15 Gradinita nr. 4644.48265226.028185
4436BIFSector 1Str.Marmurei 1 St. Buc. Triaj44.48158526.027247
4437BIFSector 1Str.Serban Voda 33 Univ. de Muzica44.42278426.102995
4438BIFSector 1Str.Vartejeanu 15 Gradinita 24844.45305126.077279
4439BIFSector 1Str.Vrancei 9 Integr. socio-prof.44.46986326.052361
4440BIFSector 1Str. Stanislav Cihoschi 15 Administraţia Unităţilor de Învăţământ
Preuniversitar si Unităţilor Sanitare Publice Sector 1
44.44846626.097835
4441BIFSector 1B-dul Iancu de Hunedoara 25-27 Administraţia Unităţilor De Învăţământ
Preuniversitar Şi Unităţilor Sanitare Publice Sector 1
44.45297326.091228
4442BIFSector 1B-dul Mareşal Averescu 8-10 Institutul National de Cercetare –
Dezvoltare in Informatica
44.42100926.102395
4443BIFSector 1B-dul Ficusului 20-26 Colegiul Agricol ,,Viceslav Harnaj”44.49059126.085799
4444BIFSector 2Str. Balotului 42 Cresa44.46807326.152845
4445BIFSector 2Str. Lăptari 23 Scoala Generala nr. 3044.46346826.128281
4446BIFSector 2Str. Tunari 48/52 Scoala General nr. 2444.45117426.106663
4447BIFSector 2Str. Ziduri între Vii 1 Complex Comercial44.45119226.145991
4448BIFSector 3Al. Lunca Bradului 1A Cresa Titan44.42244126.160267
4449BIFSector 3Calea Dudesti 184 Depoul R.A.T.B.44.42136926.131862
4450BIFSector 3Calea Victoriei 15 C.E.C. Central44.43263826.096632
4451BIFSector 3Str. Doamnei 8 B.N.R.44.43275226.099754
4452BIFSector 3Str. Iulius Barach 20 Teatrul Everesc44.42928526.110511
4453BIFSector 3Str Patrioţilor 3 Grădiniţa Nr. 23244.41141526.166188
4454BIFSector 3Str. Plt. P.Ionescu 76 Gradinita 19644.41388326.172725
4455BIFSector 3Str. Releului 3/4 CET – SUD44.40493226.147576
4456BIFSector 3Str. Smârdan 5 Banca Agrigola44.43264226.099824
4457BIFSector 3Str. Traian 29 Spital CARITAS44.42762226.116790
4458BIFSector 3Str. Vasile Goldis 1A CASA DE COPII44.42879426.171102
4459BIFSector 3Str. Reconstrucţiei 6A Gradinita nr. 344.42281326.145580
4460BIFSector 3Şos. Industriilor 46 Şcoala Gimnazială Nr. 5544.42964326.202610
4461BIFSector 3Str. Gura Ialomiţei 2 Şcoala Gimnazială Nr. 11644.41536926.185330
4462BIFSector 3Str. Pătulului 2 Şcoala Gimnazială Nr. 11244.41387826.166517
4463BIFSector 3Str. Plt. Petre Ionescu 76 Grădiniţa Nr. 19644.41308526.176296
4464BIFSector 3Bd. Lucreţiu Pătrăşcanu 3 Gradinita44.43161126.164871
4465BIFSector 3Str. Iulius Barach 2 Liceu44.42932626.107890
4466BIFSector 3Al. Barajul Uzului 3 P.M.B. Gradinita nr. 15444.42996026.167564
4467BIFSector 3Al. Cioplea 1 Locuinte sociale44.42423426.177673
4468BIFSector 3Al. Cioplea 2 Locuinte sociale44.42344926.178499
4469BIFSector 3Al. Cioplea 3 Locuinte sociale44.42518326.177398
4470BIFSector 3Str. Cozla 1 Gradinita44.42314026.168712
4471BIFSector 3Bd. Mircea Vodă 32 Direc. Venituri Impozite si Taxe44.42344226.109502
4472BIFSector 3Str. Şapte Drumuri 10 Gradinita44.42777326.143994
4473BIFSector 3Str. Industriilor 46 Gradinita44.42929626.200207
4474BIFSector 3Str. Nerva Traian 33 Gradinita44.41978526.113393
4475BIFSector 3Str. Patrioţilor 3 Gradinita44.41168226.162083
4476BIFSector 3Str. Firidei 9 Gradinita44.41420526.159486
4477BIFSector 3Str. Firidei 10 Gradinita44.41402626.157518
4478BIFSector 3Str. Ion Ţuculescu 42 Gradinita44.42789126.141561
4479BIFSector 3Str. Foişorului 9 Extindere Liceul Dante Alighieri44.41996426.119650
4480BIFSector 3Str.Gheorghe Petraşcu 49 Scoala de Muzica si Arte Plastice44.43045026.145529
4481BIFSector 3Parcaj Subteran Universitate Universitate Subsol PMB44.43429526.099208
4482BIFSector 3Str. Lipscani 84-90 ARCUM Centru de Proiectare Culturala44.43177126.100285
4483BIFSector 3Str. Iulius Barach 15 Teatrul Evreiesc44.42936626.108508
4484BIFSector 3Str. Maximilian Popper 17 Cămin pt. persoane Vârstnice ,, Acad. Nicolae
Cajal”
44.42769926.118075
4485BIFSector 3Str. Gura Ialomiței 20 Scoala Gimnaziala nr. 11644.41570426.183780
4486BIFSector 3Str. Pătulului 2 Scoala Gimnaziala nr. 11244.41394426.163108
4487BIFSector 3Șos. Industriilor 46 Scoala Gimnaziala nr. 23244.42929626.200207
4488BIFSector 3Str. Patrioților 3 Gradinita nr. 23244.41168226.162083
4489BIFSector 3Str. Pazon Marin 2A Centrul de Recuperare44.40491026.171864
4490BIFSector 3Str. Vasile Goldiș 1A Casa Maxx (Azil Batrani)44.42879426.171102
4491BIFSector 4Bd.C-tin Brâncoveanu 1 Spital Marie-Curie44.39269026.092059
4492BIFSector 4Str. Aliorului 5 Gradinita nr. 26444.38033126.117415
4493BIFSector 4Str. Costilei Berceni 11 Scoala44.37989326.100233
4494BIFSector 4Str. Ipotesti Vifornitei 2 Cresa44.42129326.095134
4495BIFSector 4Str. Izvorul Crisului 6 Scoala Gimnaziala nr. 12944.38527026.102906
4496BIFSector 4Str. Izvorul Muresului 6 Gradinita nr. 22544.38623226.104944
4497BIFSector 4Str. Izvorul Oltului 3 Gradinita nr. 16744.37778726.104004
4498BIFSector 4Str. Magura Tufisului 4 Gradinita44.41860026.045833
4499BIFSector 4Str. Popescu Eremia 27 Scoala 10244.38264126.135497
4500BIFSector 4Str. Spinis 1 Gradinita nr. 22844.38539626.091714
4501BIFSector 5Intr. Ferentari 72 Bloc 12A Camin44.40558526.074569

61 din 62

Nr. crt.JudețLocalitateAdresa adăpostului (nume strada, nr.)LatitudineLongitudine
4502BIFSector 5Str.Baciului 10 Sc. Gimnaziala nr. 13444.38473526.084243
4503BIFSector 5Str.Garoafei 12 Gradinita nr. 18544.40218126.059380
4504BIFSector 5Str.Gutuilor 1 Sc. Gimnaziala 13144.40053826.053705
4505BIFSector 5Str. Soldat Tunsu Petre 9 Gradinita 24544.38885026.077233
4506BIFSector 6Al. Calatis 5 Grădiniţa Nr. 21844.41451426.015833
4507BIFSector 6Al. ISTRU 6 Şcoala Specială De Surzi NR. 244.41353326.015866
4508BIFSector 6Al. POTAISA 3 Grădiniţa Nr.23044.41416126.022696
4509BIFSector 6Bd. Regiei 1 Pol. Basarab44.44673726.058073
4510BIFSector 6Bd. Timisoara 106 CET VEST44.42399625.967987
4511BIFSector 6Bd. TIMIŞOARA 39 Grădiniţa Nr. 27244.42762126.037737
4512BIFSector 6Str Hanul Ancutei 12 Scoala Gimnaziala nr. 15744.43190926.010913
4513BIFSector 6Str Pascani 6 Scoala Gimnaziala nr. 15544.42012226.022254
4514BIFSector 6Calea Crângaşi 29 Adm. Pieţelor S.644.45231926.047781
4515BIFSector 6Bd. Regiei 6 ÷ 8 Primăria S. 6 / Direcţia Generală Investiţii44.44656726.058316
4516BIFSector 6Str. Hanul Ancuţei 4 Scoala Gimnaziala Ion Dumitriu44.42151826.024996
4517BIFSector 6Str. Paşcani 6 Şc. Gimnazială Nr. 16944.42151826.024996
4518BIFSector 6Splaiul Independentei 313 Universitatea Politehnica Buc.Cladire
Biblioteca Centala
44.44119126.051530
4519BIFSector 6Splaiul Independentei 313 Universitatea Politehnica Buc.Cladire Precis44.43504826.047806
4520BIFBucureştiBd. Basarabiei nr. 49 ÷ 51 Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Ilfov44.43468826.157140
4521BIFBufteaStr. Studioului bl. D, Sc.A Consiliul Local Buftea44.57391326.935711
4522BIFBufteaStr. Vlăsiei bl.B5 Consiliul Local Buftea Ansamblul ANL44.55816526.948994
4523BIFBufteaStr. Vlăsiei bl.B6 Consiliul Local Buftea Ansamblul ANL44.55816526.948994
4524BIFBufteaStr. Oltului nr.7, Bl. B1 Consiliul Local Buftea Ansamblul ANL44.56277126.944702
4525BIFBufteaStr. Oltului, nr.7, Bl. B2 Consiliul Local Buftea Ansamblul ANL44.56277126.944702
4526BIFBufteaStr. Oltului nr.7, Bl. B3Consiliul Local Buftea Ansamblul ANL44.56277126.944702
4527BIFBufteaStr. Oltului nr.7, Bl. B4 Consiliul Local Buftea Ansamblul ANL44.56277126.944702
4528BIFDobroeştiStr. Cuza Vodă nr. 23 Consiliul Local Dobroiesti44.45180526.180369
4529BIFDomneştiŞoseaua de centură nr. 4K Cimitirul Vest -Administraţia cimitirelor şi
crematorului uman
44.42592325.965856
4530BIFDragomireşti DealStr. Păcii nr. 41 Grădiniţa cu Program Prelungit Nr.244.46306925.941933
4531BIFGlinaStr. Libertăţii nr. 193 Căminul Cultural Glina44.38614226.241976
4532BIFGrădişteaStr. Libertăţii, nr.137 E Consiliul Local Grădiştea-Complex
multifuncţional
44.38650526.234597
4533BIFJilavaŞos. Giurgiului nr. 279 Primăria Comunei Jilava44.32949226.077767
4534BIFMăgureleStr. Călugăreni nr. 2 ÷ 4 Consiliul Local MĂGURELE44.35010726.029168
4535BIFMoara VlăsieiŞos. Eroilor (Eternităţii) nr. 70 Grădiniţă nr. 1Moara Vlăsiei44.64163026.202752
4536BIFOtopeniŞos. Bucureşti Ploieşti nr.239 Academia Română44.53430126.068758
4537BIFOtopeniCalea Bucureşti nr.257 Oficiul Român pt.Imigrări – Centru Cazare
OTOPENI
45.61652225.653407
4538BIFOtopeniStr. Calea Bucureştilor nr.224 EC.N. Aeroporturi BUCUREŞTI, Punct de
Lucru AIHCB
44.57225826.070712

Sursa: IGSU

Facebook Comments Box


Informatiile publicate de stiridinromania.ro pot fi preluate de alte publicatii online doar in limita a 500 de caractere si cu citarea sursei cu link activ. Orice abatere de la aceasta regula constituie o incalcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor si va fi tratata ca atare.



virtualmag.ro

Recomandari STIRIdinROMANIA.ro

Locandina-A4-mini.jpg

Alimentatie Rationala pentru Sanatate, editia 6-a

Evenimentul derulat de Arta Gustului si Colegiul Tehnologic isi propune ca si in editiile anterioare un program de educatie

Read More...
last-minute-preturi-inchirieri-auto.jpg

Pentru călătorii care se pregătesc să facă primele călătorii de vacanță: pregătiți-vă pentru șocul prețurilor.

Tarifele aeriene au crescut foarte mult. Prețul benzinei în Romania este mai mare decât a fost vreodată în această

Read More...
nottara arges

Record de spectatori la Festivalul Internațional de Teatru „Liviu Ciulei”

Peste 3500 de spectatori într-o lună! Un record de audiență și de încasări pentru prima ediție a Festivalului  Internațional de

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Mobile Sliding Menu